Gorilla - APR: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Gorilla a jucat împotriva APR în National Soccer League (Rwanda). Meciul s-a jucat la data de 13 decembrie 2025. Scor final: 0:0.

Forma actuală

Gorilla: 1-1-3, 0.80 puncte/meci. APR: 2-2-1, 1.60 puncte/meci.

Statistici goluri

Gorilla marchează 0.73 si primește 0.64 goluri pe meci. APR marchează 1.40 si primește 0.80. Media ligii: 1.84 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Gorilla 36%, APR 60%. Over 2.5: Gorilla 9%, APR 50%. Nivel liga: BTTS 39%, Over 2.5 26%.

xG, șuturi și stil

APR are xG mai mare: 1.32 față de 0.87. Gorilla: 4.5 șuturi pe meci, APR: 9.0.

Reprizele meciului

Gorilla: conduce la pauză în 9%, goluri în repriza a doua 0.45. APR: conduce la pauză în 40%, goluri în repriza a doua 0.60.

Goluri pe minute

Gorilla: 76-90+ (3 goluri). APR: 31-45+ (5 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

National Soccer League: 1.84 goluri pe meci, BTTS 39%, Over 2.5 26%.

Meciuri directe

Nu există eșantion H2H aliniat în baza de date.

Pe reprize

0 : 0
Prima repriza
0 : 0
A doua repriza

Statisticile meciului

39Posesie (%)61
GorillaAPR
5Suturi2
GorillaAPR
3Suturi pe poarta1
GorillaAPR
0.92xG0.57
GorillaAPR
5Cornere3
GorillaAPR
54Atacuri periculoase49
GorillaAPR
18Faulturi19
GorillaAPR
0Cartonase0
GorillaAPR

Profil înainte de mecice spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

0.73Goluri marcate / meci1.4
GorillaAPR
0.64Goluri primite / meci0.8
GorillaAPR
49%Posesie medie53%
GorillaAPR
1.82Șuturi pe poartă / meci2.6
GorillaAPR

Statistici echipecine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

4.45Șuturi pe meci9
GorillaAPR
1.82Șuturi pe poartă2.6
GorillaAPR
16.3%Conversia șuturilor15.6%
GorillaAPR
49%Posesie53%
GorillaAPR
0.87xG pentru1.32
GorillaAPR
1.19xG împotrivă1.11
GorillaAPR

Calitatea șuturilor

Gorilla: Finalizare eficientăAPR: Finalizare eficientă
GorillaAPR
Precizie (șuturi pe poartă)41%29%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.200.15
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.400.54

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelorcine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

APR stă cu 100% mai bine la: forma ultimelor 5.

0.8 pct / meci - Gorilla · 1.6 pct / meci - APR

Gorilla
LLLWD
Distribuția rezultatelor
27% W45% R27% P
Sezon (V-E-Î)
3-5-3
1.27 pct / meci · golaveraj +1
Ultimele 5 (V-E-Î)
1-1-3
0.80 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
2-2-2
Ultimele 5 acasă
1-2-2
DDWLL
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 0.4Goluri primite: 0.8xG: 0.81xG advers: 1.05BTTS: 20%Over 2.5: 0%
APR
LWDWD
Distribuția rezultatelor
50% W40% R10% P
Sezon (V-E-Î)
5-4-1
1.90 pct / meci · golaveraj +6
Ultimele 5 (V-E-Î)
2-2-1
1.60 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
1-3-1
Ultimele 5 în deplasare
1-3-1
WDDLD
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.4Goluri primite: 1.2xG: 1.45xG advers: 1.25BTTS: 80%Over 2.5: 60%

Goluricum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

APR stă cu 92% mai bine la: goluri marcate pe meci.

0.73 goluri / meci - Gorilla · 1.4 goluri / meci - APR

Gorilla stă cu 25% mai bine la: goluri primite pe meci.

0.64 goluri / meci - Gorilla · 0.8 goluri / meci - APR

Profil ofensiv Gorilla: neuniform

Gorilla marchează în 55% dintre meciuri (6 din 11 meciuri), iar APR păstrează poarta curată în 40% (4 din 10 meciuri).

Profil ofensiv APR: solid

APR marchează în 80% dintre meciuri (8 din 10 meciuri), iar Gorilla păstrează poarta curată în 36% (4 din 11 meciuri).

8Goluri marcate (sezon)14
GorillaAPR
7Goluri primite (sezon)8
GorillaAPR
1.36Media golurilor pe meci2.2
GorillaAPR
2Goluri marcate (ultimele 5)7
GorillaAPR
4Goluri primite (ultimele 5)6
GorillaAPR

Cât de des marchează cel puțin...

55%1 gol80%
GorillaAPR
18%2 goluri50%
GorillaAPR
0%3 goluri10%
GorillaAPR
0%4 goluri0%
GorillaAPR

Cât de des primește cel puțin...

64%1 gol60%
GorillaAPR
0%2 goluri10%
GorillaAPR
0%3 goluri10%
GorillaAPR
0%4 goluri0%
GorillaAPR

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

Tipare de goluri

9%BTTS la pauză20%
GorillaAPR
0%BTTS în ambele reprize0%
GorillaAPR
0%Gol în ambele reprize20%
GorillaAPR

BTTS și numărul de goluri

9%Min. 3 goluri și BTTS40%
GorillaAPR
0%Min. 3 goluri fără BTTS10%
GorillaAPR
20%BTTS - ultimele 580%
GorillaAPR

Număr de goluri (Over/Under)cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Repriza 1

45%Min. 1 gol înainte de pauză80%
GorillaAPR
18%Min. 2 goluri înainte de pauză50%
GorillaAPR
0%Min. 3 goluri înainte de pauză10%
GorillaAPR

Repriza 2

55%Min. 1 gol după pauză60%
GorillaAPR
18%Min. 2 goluri după pauză20%
GorillaAPR
0%Min. 3 goluri după pauză0%
GorillaAPR

Reprizele meciuluiîn ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

APR stă cu 76% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

0.91 pct / meci - Gorilla · 1.6 pct / meci - APR

Gorilla - starea la pauză
9% conduce64% egal27% condusă
APR - starea la pauză
40% conduce40% egal20% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

0.91Puncte pe meci (repriza 1)1.6
GorillaAPR
0.27Goluri marcate (repriza 1)0.8
GorillaAPR
0.36Goluri primite (repriza 1)0.6
GorillaAPR
0.64Media golurilor (repriza 1)1.4
GorillaAPR
64%Poartă intactă înainte de pauză60%
GorillaAPR
82%Fără gol înainte de pauză40%
GorillaAPR

După pauză (repriza 2)

1.36Puncte pe meci (repriza 2)1.6
GorillaAPR
0.45Goluri marcate (repriza 2)0.6
GorillaAPR
0.27Goluri primite (repriza 2)0.2
GorillaAPR
0.73Media golurilor (repriza 2)0.8
GorillaAPR
73%Poartă intactă după pauză80%
GorillaAPR
64%Fără gol după pauză60%
GorillaAPR

Gorilla - rezultatele reprizei a 2-a

27% W55% R18% P
10
Puncte la pauză
3
Goluri la pauză
-1
Golaveraj (repriza 1)
15
Puncte în repriza a 2-a
+2
Golaveraj (repriza 2)
0.91
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului300%

Conduce la pauză în 9% dintre meciuri și câștigă 27%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză-0.1

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

APR - rezultatele reprizei a 2-a

40% W40% R20% P
16
Puncte la pauză
8
Goluri la pauză
+2
Golaveraj (repriza 1)
16
Puncte în repriza a 2-a
+4
Golaveraj (repriza 2)
1.60
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului125%

Conduce la pauză în 40% dintre meciuri și câștigă 50%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză-0.4

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

Gorilla - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci0.601.20
Goluri marcate / meci0.20.2
Goluri primite / meci0.60.2
Media golurilor pe meci0.80.4
1 gol60%40%
2 goluri20%0%
3 goluri0%0%
Poartă intactă40%80%
Fără gol80%80%
Golaveraj-20
Pauză: 0% conduce - 60% egal - 40% condusă
Repriza 2: 20% câștigată - 60% egal - 20% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 20% - Total goluri la pauză: 1
APR - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.401.40
Goluri marcate / meci0.60.8
Goluri primite / meci0.80.4
Media golurilor pe meci1.41.2
1 gol80%80%
2 goluri40%40%
3 goluri20%0%
Poartă intactă60%60%
Fără gol60%60%
Golaveraj-1+2
Pauză: 40% conduce - 20% egal - 40% condusă
Repriza 2: 40% câștigată - 20% egal - 40% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 0% - Total goluri la pauză: 3

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minutecând apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Gorilla
MarcatePrimite
1
0
0-15
2
1
16-30
0
3
31-45
0
0
46-60
2
1
61-75
3
2
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 76-90 (3 goals). Primește cel mai mult în 31-45 (3). Bilanț final (76-90): +1 - câștigă finalurile de meci.

APR
MarcatePrimite
1
2
0-15
2
1
16-30
5
3
31-45
0
2
46-60
2
0
61-75
4
0
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 31-45 (5 goals). Primește cel mai mult în 31-45 (3). Bilanț final (76-90): +4 - câștigă finalurile de meci.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelorce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

1.79
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
0.8 : 1.0
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
97%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
48%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
-100%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
44%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
9%
Risc de 0:0
circa 1 din 11 meciuri
0-1
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Gorilla

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.32
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.41
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-4.7 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.14
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.55
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
79%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
70%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
-0.47
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.2
Goluri în final
38% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 13% vin în primul sfert de oră.
38%

APR

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.21
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.39
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-3.6 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
+0.08
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.31
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
154%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
87%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
-0.30
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
-0.2
Goluri în final
29% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 7% vin în primul sfert de oră.
29%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligăeste o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (National Soccer League).

Echipele vs liga

GorillaLigaAPR
Media golurilor pe meci 1.361.84 2.20
Ambele echipe au marcat 36%39% 60%
Min. 3 goluri (Over 2.5) 9%26% 50%
Meciuri fără gol primit 36%38% 40%
Gol înainte de pauză 45%56% 80%
Gol după pauză 55%67% 60%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

1.84
Media golurilor pe meci
39%
Ambele echipe au marcat
26%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
38%
Meciuri fără gol primit
0.92
Goluri acasă / meci
0.91
Goluri în deplasare / meci
+1%
Avantajul gazdelor în atac
+1%
Avantajul gazdelor în apărare
+4%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
56%
1 gol
24%
2 goluri
8%
3 goluri
1%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
67%
1 gol
26%
2 goluri
3%
3 goluri
0%
4 goluri

Întrebări frecvente

Care a fost rezultatul Gorilla - APR?

Meciul din National Soccer League s-a încheiat Gorilla 0:0 APR. Statisticile complete, împărțirea pe reprize și meciurile directe sunt pe această pagină.

Ce arată statisticile golurilor înainte de Gorilla - APR?

Gorilla marchează în medie 0,73 goluri pe meci, iar APR 1,40. Media în National Soccer League este de 1,84 goluri, cu Over 2.5 în 26% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 36% din meciurile Gorilla și 60% din cele ale APR.

În ce formă sunt Gorilla și APR?

În ultimele 5 meciuri Gorilla are un bilanț de 1-1-3 (0,80 puncte pe meci), iar APR 2-2-1 (1,60 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru Gorilla - APR?

Fundalul statistic pentru Gorilla - APR — formă, meciuri directe, goluri, BTTS și Over/Under — este pe această pagină. Pontul cu justificare și evaluare a valorii este în aplicația NoFluffPicks.