Statele Unite - USL League OneLegacy Early CollegeDate actualizate la 17 octombrie 2026

Greenville Triumph - One Knoxville: statisticile meciului

Greenville Triumph - One Knoxville: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Greenville Triumph a jucat împotriva One Knoxville în USL League One (Statele Unite). Meciul s-a jucat la data de 15 august 2026. Stadion: Legacy Early College. Scor final: 1:1.

Forma actuală

Greenville Triumph: 1-2-2, 1.00 puncte/meci. One Knoxville: 2-0-3, 1.20 puncte/meci.

Statistici goluri

Greenville Triumph marchează 1.11 si primește 1.68 goluri pe meci. One Knoxville marchează 1.74 si primește 1.11. Media ligii: 2.87 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Greenville Triumph 42%, One Knoxville 63%. Over 2.5: Greenville Triumph 53%, One Knoxville 74%. Nivel liga: BTTS 55%, Over 2.5 60%.

xG, șuturi și stil

One Knoxville are xG mai mare: 1.66 față de 1.51. Greenville Triumph: 13.1 șuturi pe meci, One Knoxville: 13.8.

Reprizele meciului

Greenville Triumph: conduce la pauză în 21%, goluri în repriza a doua 0.37. One Knoxville: conduce la pauză în 21%, goluri în repriza a doua 1.00.

Goluri pe minute

Greenville Triumph: 0-15 (7 goluri). One Knoxville: 76-90+ (9 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

USL League One: 2.87 goluri pe meci, BTTS 55%, Over 2.5 60%.

Meciuri directe

Înaintea acestui meci erau disponibile 3 dueluri directe anterioare: 0-0-3. Medie goluri 1.33, BTTS 0%.

Analiză pre-meci arhivată

Această analiză a fost pregătită înainte de start. Concluziile se bazează exclusiv pe datele disponibile înaintea meciului și nu includ rezultatul final sau statisticile de după meci.

Analiza generală a meciului

One Knoxville ocupă locul 3, în timp ce Greenville Triumph se află abia pe poziția 14, iar bilanțul oaspeților în întregul sezon este de 11 victorii și 5 înfrângeri, față de 5 victorii și 10 înfrângeri pentru gazde. Oaspeții sunt, de asemenea, într-o formă net superioară: în ultimele cinci meciuri au acumulat 10 puncte, grație celor 3 victorii și unei remize, în timp ce Greenville a strâns doar 4 puncte. One Knoxville înscrie în deplasare, în medie, 1,89 goluri pe meci și transformă 16% dintre șuturi, față de media de 1,78 goluri pe meci a gazdelor pe teren propriu și eficiența de 11%. Avantajul-cheie este în defensivă, deoarece oaspeții primesc în deplasare 1,11 goluri pe meci, în timp ce Greenville încasează acasă nu mai puțin de 1,78; gazdele au primit, de asemenea, 10 goluri în ultimele cinci meciuri. Greenville înregistrează pe teren propriu o medie xG ușor mai ridicată, de 1,76 față de 1,51, însă forma actuală mai slabă și defensiva vizibil mai vulnerabilă susțin victoria lui One Knoxville.

Vezi prezentarea statistică
BTTS - vor marca ambele echipe?

BTTS este mai probabil, deoarece Greenville a avut gol de ambele părți în 70% dintre meciurile sale, iar One Knoxville în 56%, media ligii fiind de 55%. Gazdele înscriu în medie 1,60 goluri și creează ocazii în valoare de 1,80 xG, în timp ce oaspeții marchează 1,89 goluri pe meci, ceea ce oferă argumente solide pentru ca ambele echipe să înscrie. Defensivele nu sunt suficient de ermetice pentru a susține clar scenariul în care cel puțin una dintre echipe nu marchează: Greenville primește în medie 1,10 goluri, One Knoxville 1,11, iar foile curate sunt înregistrate în doar 30%, respectiv 33% dintre meciuri. În ultimele cinci partide, gazdele au primit până la 2,0 goluri pe meci, în timp ce One Knoxville a avut BTTS în 80% dintre apariții și a marcat 9 goluri. Riscul pentru pronostic este forma ofensivă mai slabă recentă a lui Greenville, care a înscris de 6 ori în cinci meciuri și a avut BTTS în doar 40% dintre acestea; totuși, valoarea de 1,93 xG în această perioadă indică în continuare un potențial real de a marca. Rețineți că „BTTS Nu” / „Nu marchează (NG)” înseamnă că cel puțin una dintre echipe nu înscrie; nu indică automat un rezultat de 0:0 și nici faptul că niciuna dintre echipe nu va marca.

Vezi statisticile BTTS
Over/Under - analiza numărului de goluri

Profilul ambelor echipe favorizează golurile: Greenville marchează în medie 1,60 goluri, iar One Knoxville 1,89, în timp ce gazdele primesc 1,10, iar oaspeții 1,11 goluri pe meci. xG-ul cumulat indică un meci deschis, deoarece Greenville își creează ocazii evaluate la 1,80 xG, iar One Knoxville la 1,51 xG, în timp ce ambele defensive permit în medie câte 1,37 și, respectiv, 1,51 xG. Peste 1,5 goluri s-au marcat în 80% dintre meciurile lui Greenville și în 78% dintre partidele lui One Knoxville, iar în ultimele cinci apariții gazdele au primit nu mai puțin de 10 goluri, ceea ce crește potențialul ofensiv al oaspeților. Linia Peste 1,5 are cel mai mare avantaj, deoarece necesită doar două goluri, în timp ce ambele echipe înregistrează în medie aproximativ 3,05 goluri așteptate în total.

Vezi statisticile Over/Under
HT/FT - scenariul la pauză și la final

Egalul la pauză este cel mai probabil scenariu inițial, deoarece Greenville a fost la egalitate după 45 de minute în 80% dintre meciuri, iar One Knoxville în 50%. Oaspeții au însă o formă recentă net superioară: în ultimele cinci meciuri au marcat în medie 1,8 goluri, au primit 1,2 și au câștigat 60% dintre partide, în timp ce gazdele au înscris 1,2 goluri, au primit nu mai puțin de 2,0 și au pierdut 60%. Deosebit de relevantă este prima repriză a ultimelor meciuri: Greenville era condus la pauză în 67% dintre partide și primea în medie 1,67 goluri, în timp ce One Knoxville nu a fost condus nici măcar o dată și a permis în medie doar 0,4 goluri. După pauză, avantajul oaspeților ar trebui să crească, deoarece aceștia marchează în medie 1,13 goluri, iar în ultimele cinci meciuri repriza a doua a adus în medie 2,0 goluri. Scenariul egal la pauză și victoria lui One Knoxville la fluierul final combină cel mai bine începutul prudent cu forma superioară și finalul mai eficient al oaspeților (X/2 – Pauză/Final).

Vezi statisticile primei și celei de-a doua reprize

Pe reprize

0 : 0
Prima repriza
1 : 1
A doua repriza

Statisticile meciului

30Posesie (%)70
Greenville TriumphOne Knoxville
10Suturi16
Greenville TriumphOne Knoxville
3Suturi pe poarta4
Greenville TriumphOne Knoxville
1.14xG1.78
Greenville TriumphOne Knoxville
8Cornere8
Greenville TriumphOne Knoxville
41Atacuri periculoase68
Greenville TriumphOne Knoxville
10Faulturi12
Greenville TriumphOne Knoxville
2Cartonase2
Greenville TriumphOne Knoxville

Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

Greenville TriumphOne Knoxville
1.11Goluri marcate / meci1.74
Greenville TriumphOne Knoxville
1.68Goluri primite / meci1.11
Greenville TriumphOne Knoxville
47%Posesie medie53%
Greenville TriumphOne Knoxville
4.32Șuturi pe poartă / meci5.37
Greenville TriumphOne Knoxville

Statistici echipe— cine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

13.11Șuturi pe meci13.79
Greenville TriumphOne Knoxville
4.32Șuturi pe poartă5.37
Greenville TriumphOne Knoxville
8.4%Conversia șuturilor12.6%
Greenville TriumphOne Knoxville
47%Posesie53%
Greenville TriumphOne Knoxville
1.51xG pentru1.66
Greenville TriumphOne Knoxville
1.5xG împotrivă1.43
Greenville TriumphOne Knoxville

Calitatea șuturilor

Greenville Triumph: EchilibratăOne Knoxville: Echilibrată
Greenville TriumphOne Knoxville
Precizie (șuturi pe poartă)33%39%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.120.12
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.260.32

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelor— cine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

One Knoxville stă cu 20% mai bine la: forma ultimelor 5.

1 pct / meci - Greenville Triumph · 1.2 pct / meci - One Knoxville

Greenville Triumph
LWDLD
Distribuția rezultatelor
26% V21% E53% I
Sezon (V-E-Î)
5-4-10
1.00 pct / meci · golaveraj -11
Ultimele 5 (V-E-Î)
1-2-2
1.00 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
4-2-3
Ultimele 5 acasă
2-2-1
WLDWD
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.4Goluri primite: 1.6xG: 1.78xG advers: 1.73BTTS: 60%Over 2.5: 40%
One Knoxville
WLLLW
Distribuția rezultatelor
58% V16% E26% I
Sezon (V-E-Î)
11-3-5
1.89 pct / meci · golaveraj +12
Ultimele 5 (V-E-Î)
2-0-3
1.20 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
5-2-2
Ultimele 5 în deplasare
2-1-2
DWWLL
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.4Goluri primite: 1.8xG: 1.67xG advers: 1.61BTTS: 80%Over 2.5: 80%

Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

One Knoxville stă cu 57% mai bine la: goluri marcate pe meci.

1.11 goluri / meci - Greenville Triumph · 1.74 goluri / meci - One Knoxville

One Knoxville stă cu 51% mai bine la: goluri primite pe meci.

1.68 goluri / meci - Greenville Triumph · 1.11 goluri / meci - One Knoxville

Profil ofensiv Greenville Triumph: neuniform

Greenville Triumph marchează în 53% dintre meciuri (10 din 19 meciuri), iar One Knoxville păstrează poarta curată în 32% (6 din 19 meciuri).

Profil ofensiv One Knoxville: foarte solid

One Knoxville marchează în 84% dintre meciuri (16 din 19 meciuri), iar Greenville Triumph păstrează poarta curată în 16% (3 din 19 meciuri).

21Goluri marcate (sezon)33
Greenville TriumphOne Knoxville
32Goluri primite (sezon)21
Greenville TriumphOne Knoxville
2.79Media golurilor pe meci2.84
Greenville TriumphOne Knoxville
7Goluri marcate (ultimele 5)7
Greenville TriumphOne Knoxville
8Goluri primite (ultimele 5)9
Greenville TriumphOne Knoxville

Cât de des marchează cel puțin...

53%1 gol84%
Greenville TriumphOne Knoxville
26%2 goluri63%
Greenville TriumphOne Knoxville
26%3 goluri21%
Greenville TriumphOne Knoxville
5%4 goluri5%
Greenville TriumphOne Knoxville

Cât de des primește cel puțin...

84%1 gol68%
Greenville TriumphOne Knoxville
58%2 goluri32%
Greenville TriumphOne Knoxville
21%3 goluri11%
Greenville TriumphOne Knoxville
5%4 goluri0%
Greenville TriumphOne Knoxville

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

42%
Greenville Triumph - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.8 din 19 meciuri
55%
Media ligii

Tipare de goluri

21%BTTS la pauză32%
Greenville TriumphOne Knoxville
5%BTTS în ambele reprize5%
Greenville TriumphOne Knoxville
21%Gol în ambele reprize32%
Greenville TriumphOne Knoxville

BTTS și numărul de goluri

32%Min. 3 goluri și BTTS63%
Greenville TriumphOne Knoxville
21%Min. 3 goluri fără BTTS11%
Greenville TriumphOne Knoxville
60%BTTS - ultimele 580%
Greenville TriumphOne Knoxville

Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Meci întreg - comparație echipe (Over)

Repriza 1

68%Min. 1 gol înainte de pauză53%
Greenville TriumphOne Knoxville
37%Min. 2 goluri înainte de pauză42%
Greenville TriumphOne Knoxville
16%Min. 3 goluri înainte de pauză11%
Greenville TriumphOne Knoxville

Repriza 2

68%Min. 1 gol după pauză79%
Greenville TriumphOne Knoxville
42%Min. 2 goluri după pauză47%
Greenville TriumphOne Knoxville
11%Min. 3 goluri după pauză26%
Greenville TriumphOne Knoxville

Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

One Knoxville stă cu 14% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

1.16 pct / meci - Greenville Triumph · 1.32 pct / meci - One Knoxville

Greenville Triumph - starea la pauză
21% conduce53% egal26% condusă
One Knoxville - starea la pauză
21% conduce68% egal11% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

1.16Puncte pe meci (repriza 1)1.32
Greenville TriumphOne Knoxville
0.58Goluri marcate (repriza 1)0.68
Greenville TriumphOne Knoxville
0.68Goluri primite (repriza 1)0.42
Greenville TriumphOne Knoxville
1.26Media golurilor (repriza 1)1.11
Greenville TriumphOne Knoxville
53%Poartă intactă înainte de pauză63%
Greenville TriumphOne Knoxville
58%Fără gol înainte de pauză53%
Greenville TriumphOne Knoxville

După pauză (repriza 2)

0.84Puncte pe meci (repriza 2)1.84
Greenville TriumphOne Knoxville
0.37Goluri marcate (repriza 2)1
Greenville TriumphOne Knoxville
0.84Goluri primite (repriza 2)0.53
Greenville TriumphOne Knoxville
1.21Media golurilor (repriza 2)1.53
Greenville TriumphOne Knoxville
42%Poartă intactă după pauză53%
Greenville TriumphOne Knoxville
74%Fără gol după pauză37%
Greenville TriumphOne Knoxville

Greenville Triumph - rezultatele reprizei a 2-a

16% V37% E47% I
22
Puncte la pauză
11
Goluri la pauză
-2
Golaveraj (repriza 1)
16
Puncte în repriza a 2-a
-9
Golaveraj (repriza 2)
1.16
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului124%

Conduce la pauză în 21% dintre meciuri și câștigă 26%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză+0.2

Primește cu 0.2 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

One Knoxville - rezultatele reprizei a 2-a

53% V26% E21% I
25
Puncte la pauză
13
Goluri la pauză
+5
Golaveraj (repriza 1)
35
Puncte în repriza a 2-a
+9
Golaveraj (repriza 2)
1.32
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului276%

Conduce la pauză în 21% dintre meciuri și câștigă 58%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză+0.1

Primește cu 0.1 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

Greenville Triumph - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci0.801.20
Goluri marcate / meci0.60.2
Goluri primite / meci0.80.2
Media golurilor pe meci1.40.4
1 gol60%40%
2 goluri40%0%
3 goluri20%0%
Poartă intactă40%80%
Fără gol60%80%
Golaveraj-10
Pauză: 0% conduce - 80% egal - 20% condusă
Repriza 2: 20% câștigată - 60% egal - 20% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 40% - Total goluri la pauză: 3
One Knoxville - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.001.40
Goluri marcate / meci0.21.0
Goluri primite / meci0.21.0
Media golurilor pe meci0.42.0
1 gol20%80%
2 goluri20%60%
3 goluri0%60%
Poartă intactă80%20%
Fără gol80%40%
Golaveraj00
Pauză: 0% conduce - 100% egal - 0% condusă
Repriza 2: 40% câștigată - 20% egal - 40% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 20% - Total goluri la pauză: 1

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minute— când apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Greenville Triumph
MarcatePrimite
7
7
0-15
3
3
16-30
4
6
31-45
3
4
46-60
4
5
61-75
0
7
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 0-15 (7 goals). Primește cel mai mult în 0-15 (7). Bilanț final (76-90): -7 - finalurile de meci sunt un punct slab.

One Knoxville
MarcatePrimite
4
3
0-15
5
5
16-30
5
3
31-45
8
1
46-60
2
6
61-75
9
3
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 76-90 (9 goals). Primește cel mai mult în 61-75 (6). Bilanț final (76-90): +6 - câștigă finalurile de meci.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

2.82
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
1.1 : 1.7
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
98%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
53%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
-53%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
45%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
8%
Risc de 0:0
circa 1 din 13 meciuri
2-3
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Greenville Triumph

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.01
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.58
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
+1.8 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.40
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
-0.18
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
63%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
153%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
0.00
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
-0.2
Goluri în final
0% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 33% vin în primul sfert de oră.
0%

One Knoxville

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.23
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.40
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-4.6 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
+0.08
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.32
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
158%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
63%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
-0.69
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.3
Goluri în final
27% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 12% vin în primul sfert de oră.
27%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (USL League One).

Echipele vs liga

Greenville TriumphLigaOne Knoxville
Media golurilor pe meci• 2.792.87• 2.84
Ambele echipe au marcat▼ 42%55%▲ 63%
Min. 3 goluri (Over 2.5)▼ 53%60%▲ 74%
Meciuri fără gol primit▼ 16%26%▲ 32%
Gol înainte de pauză▼ 68%70%▼ 53%
Gol după pauză▼ 68%78%• 79%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

2.87
Media golurilor pe meci
55%
Ambele echipe au marcat
60%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
26%
Meciuri fără gol primit
1.77
Goluri acasă / meci
1.10
Goluri în deplasare / meci
+61%
Avantajul gazdelor în atac
+38%
Avantajul gazdelor în apărare
+34%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
70%
1 gol
39%
2 goluri
13%
3 goluri
4%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
78%
1 gol
47%
2 goluri
20%
3 goluri
5%
4 goluri

Echipe de start și evenimente

Titulari, rezerve și evenimente verificate pentru acest meci.

Cronologia meciului

Goluri, cartonașe și schimbări așezate în ordine cronologică.

  1. Greenville TriumphCartonaș galbenWilliam Akio
  2. Greenville TriumphGolMubashir NourPasă decisivă: William Akio
  3. One KnoxvilleSchimbareIntră: Mikkel Vittarp GølingIese: Real Gill
  4. Greenville TriumphCartonaș galbenEvan Lee
  5. Greenville TriumphSchimbareIntră: Devin BoyceIese: Kimito Fritz
  6. One KnoxvilleCartonaș galbenTeddy Baker
  7. One KnoxvilleSchimbareIntră: Daniel Fernández CotobalIese: William Perkins
  8. One KnoxvilleCartonaș galbenDonovan Williams
  9. One KnoxvilleSchimbareIntră: John MurphyIese: Abel Alejandro Caputo
  10. Greenville TriumphSchimbareIntră: Rodrigo Robles GrajeraIese: William Akio
  11. Greenville TriumphSchimbareIntră: Daniel WuIese: Connor Evans
  12. One KnoxvilleGolNicola RosamiliaPasă decisivă: Teddy Baker

Arbitrul și antrenorii

Deschide profilurile sezonului pentru a compara rezultatele, golurile și tendințele disciplinare.

Meciuri directe

Meciuri recente (3): Greenville Triumph 0 - 0 - 3 One Knoxville. Media golurilor 1.33, ambele echipe au marcat in 0% meciuri.

One Knoxville
2 : 0
Greenville Triumph
One Knoxville SC
1 : 0
Greenville Triumph SC
Greenville Triumph SC
0 : 1
One Knoxville SC

Întrebări frecvente

Care a fost rezultatul Greenville Triumph - One Knoxville?

Meciul din USL League One s-a încheiat Greenville Triumph 1:1 One Knoxville. Statisticile complete, împărțirea pe reprize și meciurile directe sunt pe această pagină.

Care este bilanțul întâlnirilor directe dintre Greenville Triumph și One Knoxville?

În ultimele 3 întâlniri directe Greenville Triumph a câștigat 0, One Knoxville 3, iar 0 s-au terminat la egalitate. Media a fost de 1,33 goluri, ambele echipe marcând în 0%.

Ce arată statisticile golurilor înainte de Greenville Triumph - One Knoxville?

Greenville Triumph marchează în medie 1,11 goluri pe meci, iar One Knoxville 1,74. Media în USL League One este de 2,87 goluri, cu Over 2.5 în 60% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 42% din meciurile Greenville Triumph și 63% din cele ale One Knoxville.

În ce formă sunt Greenville Triumph și One Knoxville?

În ultimele 5 meciuri Greenville Triumph are un bilanț de 1-2-2 (1,00 puncte pe meci), iar One Knoxville 2-0-3 (1,20 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru Greenville Triumph - One Knoxville?

Fundalul statistic pentru Greenville Triumph - One Knoxville — formă, meciuri directe, goluri, BTTS și Over/Under — este pe această pagină. Pontul cu justificare și evaluare a valorii este în aplicația NoFluffPicks.