Anglia - Southern League Premier SouthRectory MeadowDate actualizate la 17 octombrie 2026

Hanworth Villa - Chippenham Town: statisticile meciului

Argumentare:

Analiza completă și pontul în aplicație

Vezi analiza pentru pariuri, pontul, value bet-ul și argumentarea completă pentru acest meci.

Vezi analiza și pontul

Hanworth Villa - Chippenham Town: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Hanworth Villa joacă împotriva Chippenham Town în Southern League Premier South (Anglia). Meciul este programat pentru 20 octombrie 2026. Stadion: Rectory Meadow.

Forma actuală

Hanworth Villa: 3-0-2, 1.80 puncte/meci. Chippenham Town: 1-1-3, 0.80 puncte/meci.

Statistici goluri

Hanworth Villa marchează 2.00 si primește 1.09 goluri pe meci. Chippenham Town marchează 0.90 si primește 2.00. Media ligii: 3.16 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Hanworth Villa 64%, Chippenham Town 50%. Over 2.5: Hanworth Villa 64%, Chippenham Town 50%. Nivel liga: BTTS 62%, Over 2.5 59%.

xG, șuturi și stil

Hanworth Villa are xG mai mare: 1.54 față de 0.88. Hanworth Villa: 5.0 șuturi pe meci, Chippenham Town: 1.5.

Reprizele meciului

Hanworth Villa: conduce la pauză în 55%, goluri în repriza a doua 1.09. Chippenham Town: conduce la pauză în 10%, goluri în repriza a doua 0.60.

Goluri pe minute

Hanworth Villa: 61-75 (7 goluri). Chippenham Town: 46-60 (3 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

Southern League Premier South: 3.16 goluri pe meci, BTTS 62%, Over 2.5 59%.

Meciuri directe

Nu există eșantion H2H aliniat în baza de date.

Inainte de meci

Cote 1X2

(-)
(-)
(-)

Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

Hanworth VillaChippenham Town
2Goluri marcate / meci0.9
Hanworth VillaChippenham Town
1.09Goluri primite / meci2
Hanworth VillaChippenham Town
23%Posesie medie15%
Hanworth VillaChippenham Town
1.64Șuturi pe poartă / meci0
Hanworth VillaChippenham Town

Statistici echipe— cine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

5Șuturi pe meci1.5
Hanworth VillaChippenham Town
1.64Șuturi pe poartă0
Hanworth VillaChippenham Town
40%Conversia șuturilor60%
Hanworth VillaChippenham Town
23%Posesie15%
Hanworth VillaChippenham Town
1.54xG pentru0.88
Hanworth VillaChippenham Town
1.24xG împotrivă1.49
Hanworth VillaChippenham Town

Calitatea șuturilor

Hanworth Villa: Pe contraatacChippenham Town: Pe contraatac
Hanworth VillaChippenham Town
Precizie (șuturi pe poartă)33%0%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.310.59
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)1.220.00

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelor— cine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

Hanworth Villa stă cu 125% mai bine la: forma ultimelor 5.

1.8 pct / meci - Hanworth Villa · 0.8 pct / meci - Chippenham Town

Hanworth Villa
LWWLW
Distribuția rezultatelor
64% V9% E27% I
Sezon (V-E-Î)
7-1-3
2.00 pct / meci · golaveraj +10
Ultimele 5 (V-E-Î)
3-0-2
1.80 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
4-0-2
Ultimele 5 acasă
3-0-2
WWLWL
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 2.2Goluri primite: 1.8xG: 1.52xG advers: 1.49BTTS: 100%Over 2.5: 100%
Chippenham Town
WLLDL
Distribuția rezultatelor
20% V20% E60% I
Sezon (V-E-Î)
2-2-6
0.80 pct / meci · golaveraj -11
Ultimele 5 (V-E-Î)
1-1-3
0.80 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
1-1-4
Ultimele 5 în deplasare
1-1-3
LWLLD
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 0.8Goluri primite: 1.8xG: 0.98xG advers: 1.37BTTS: 40%Over 2.5: 40%

Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

Hanworth Villa stă cu 122% mai bine la: goluri marcate pe meci.

2 goluri / meci - Hanworth Villa · 0.9 goluri / meci - Chippenham Town

Hanworth Villa stă cu 83% mai bine la: goluri primite pe meci.

1.09 goluri / meci - Hanworth Villa · 2 goluri / meci - Chippenham Town

Profil ofensiv Hanworth Villa: foarte solid

Hanworth Villa marchează în 82% dintre meciuri (9 din 11 meciuri), iar Chippenham Town păstrează poarta curată în 0% (0 din 10 meciuri).

Profil ofensiv Chippenham Town: neuniform

Chippenham Town marchează în 50% dintre meciuri (5 din 10 meciuri), iar Hanworth Villa păstrează poarta curată în 27% (3 din 11 meciuri).

22Goluri marcate (sezon)9
Hanworth VillaChippenham Town
12Goluri primite (sezon)20
Hanworth VillaChippenham Town
3.09Media golurilor pe meci2.9
Hanworth VillaChippenham Town
11Goluri marcate (ultimele 5)4
Hanworth VillaChippenham Town
9Goluri primite (ultimele 5)9
Hanworth VillaChippenham Town

Cât de des marchează cel puțin...

82%1 gol50%
Hanworth VillaChippenham Town
64%2 goluri30%
Hanworth VillaChippenham Town
27%3 goluri10%
Hanworth VillaChippenham Town
27%4 goluri0%
Hanworth VillaChippenham Town

Cât de des primește cel puțin...

73%1 gol100%
Hanworth VillaChippenham Town
18%2 goluri80%
Hanworth VillaChippenham Town
18%3 goluri10%
Hanworth VillaChippenham Town
0%4 goluri10%
Hanworth VillaChippenham Town

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

62%
Media ligii

Tipare de goluri

18%BTTS la pauză20%
Hanworth VillaChippenham Town
9%BTTS în ambele reprize10%
Hanworth VillaChippenham Town
36%Gol în ambele reprize20%
Hanworth VillaChippenham Town

BTTS și numărul de goluri

64%Min. 3 goluri și BTTS40%
Hanworth VillaChippenham Town
0%Min. 3 goluri fără BTTS10%
Hanworth VillaChippenham Town
100%BTTS - ultimele 540%
Hanworth VillaChippenham Town

Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Repriza 1

82%Min. 1 gol înainte de pauză80%
Hanworth VillaChippenham Town
36%Min. 2 goluri înainte de pauză40%
Hanworth VillaChippenham Town
18%Min. 3 goluri înainte de pauză10%
Hanworth VillaChippenham Town

Repriza 2

73%Min. 1 gol după pauză90%
Hanworth VillaChippenham Town
45%Min. 2 goluri după pauză50%
Hanworth VillaChippenham Town
27%Min. 3 goluri după pauză20%
Hanworth VillaChippenham Town

Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

Hanworth Villa stă cu 160% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

1.82 pct / meci - Hanworth Villa · 0.7 pct / meci - Chippenham Town

Hanworth Villa - starea la pauză
55% conduce18% egal27% condusă
Chippenham Town - starea la pauză
10% conduce40% egal50% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

1.82Puncte pe meci (repriza 1)0.7
Hanworth VillaChippenham Town
0.91Goluri marcate (repriza 1)0.3
Hanworth VillaChippenham Town
0.45Goluri primite (repriza 1)1
Hanworth VillaChippenham Town
1.36Media golurilor (repriza 1)1.3
Hanworth VillaChippenham Town
64%Poartă intactă înainte de pauză30%
Hanworth VillaChippenham Town
36%Fără gol înainte de pauză70%
Hanworth VillaChippenham Town

După pauză (repriza 2)

1.45Puncte pe meci (repriza 2)1
Hanworth VillaChippenham Town
1.09Goluri marcate (repriza 2)0.6
Hanworth VillaChippenham Town
0.64Goluri primite (repriza 2)1
Hanworth VillaChippenham Town
1.73Media golurilor (repriza 2)1.6
Hanworth VillaChippenham Town
55%Poartă intactă după pauză30%
Hanworth VillaChippenham Town
45%Fără gol după pauză60%
Hanworth VillaChippenham Town

Hanworth Villa - rezultatele reprizei a 2-a

36% V36% E27% I
20
Puncte la pauză
10
Goluri la pauză
+5
Golaveraj (repriza 1)
16
Puncte în repriza a 2-a
+5
Golaveraj (repriza 2)
1.82
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului116%

Conduce la pauză în 55% dintre meciuri și câștigă 64%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză+0.2

Primește cu 0.2 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

Chippenham Town - rezultatele reprizei a 2-a

30% V10% E60% I
7
Puncte la pauză
3
Goluri la pauză
-7
Golaveraj (repriza 1)
10
Puncte în repriza a 2-a
-4
Golaveraj (repriza 2)
0.70
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului200%

Conduce la pauză în 10% dintre meciuri și câștigă 20%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză0.0

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

Hanworth Villa - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci2.000.80
Goluri marcate / meci1.21.0
Goluri primite / meci0.41.4
Media golurilor pe meci1.62.4
1 gol80%100%
2 goluri60%60%
3 goluri20%40%
Poartă intactă80%0%
Fără gol20%40%
Golaveraj+4-2
Pauză: 60% conduce - 20% egal - 20% condusă
Repriza 2: 20% câștigată - 20% egal - 60% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 20% - Total goluri la pauză: 6
Chippenham Town - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci0.800.80
Goluri marcate / meci0.20.6
Goluri primite / meci0.81.0
Media golurilor pe meci1.01.6
1 gol80%80%
2 goluri20%60%
3 goluri0%20%
Poartă intactă40%40%
Fără gol80%60%
Golaveraj-3-2
Pauză: 20% conduce - 20% egal - 60% condusă
Repriza 2: 20% câștigată - 20% egal - 60% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 0% - Total goluri la pauză: 1

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minute— când apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Hanworth Villa
MarcatePrimite
3
2
0-15
2
2
16-30
5
1
31-45
2
2
46-60
7
1
61-75
3
4
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 61-75 (7 goals). Primește cel mai mult în 76-90 (4). Bilanț final (76-90): -1 - finalurile de meci sunt un punct slab.

Chippenham Town
MarcatePrimite
1
3
0-15
1
2
16-30
1
5
31-45
3
3
46-60
0
5
61-75
3
2
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 46-60 (3 goals). Primește cel mai mult în 31-45 (5). Bilanț final (76-90): +1 - câștigă finalurile de meci.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

3.00
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
2.0 : 1.0
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
95%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
57%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
-100%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
41%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
9%
Risc de 0:0
circa 1 din 11 meciuri
2-3
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Hanworth Villa

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.30
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.61
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-3.4 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
+0.46
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.15
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
112%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
80%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
-0.20
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.2
Goluri în final
14% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 14% vin în primul sfert de oră.
14%

Chippenham Town

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.61
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.49
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
+2.9 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
+0.02
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
-0.51
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
66%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
112%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
0.00
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.3
Goluri în final
33% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 11% vin în primul sfert de oră.
33%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (Southern League Premier South).

Echipele vs liga

Hanworth VillaLigaChippenham Town
Media golurilor pe meci• 3.093.16▼ 2.90
Ambele echipe au marcat▲ 64%62%▼ 50%
Min. 3 goluri (Over 2.5)▲ 64%59%▼ 50%
Meciuri fără gol primit▲ 27%21%▼ 0%
Gol înainte de pauză▲ 82%76%▲ 80%
Gol după pauză▼ 73%86%▲ 90%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

3.16
Media golurilor pe meci
62%
Ambele echipe au marcat
59%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
21%
Meciuri fără gol primit
1.79
Goluri acasă / meci
1.37
Goluri în deplasare / meci
+31%
Avantajul gazdelor în atac
+23%
Avantajul gazdelor în apărare
+17%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
76%
1 gol
37%
2 goluri
11%
3 goluri
3%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
86%
1 gol
52%
2 goluri
28%
3 goluri
15%
4 goluri

Întrebări frecvente

Când joacă Hanworth Villa și Chippenham Town?

Hanworth Villa întâlnește Chippenham Town pe 20 octombrie 2026 în Southern League Premier South pe Rectory Meadow. Ora exactă în fusul tău orar este afișată în partea de sus a paginii meciului.

Ce arată statisticile golurilor înainte de Hanworth Villa - Chippenham Town?

Hanworth Villa marchează în medie 2,00 goluri pe meci, iar Chippenham Town 0,90. Media în Southern League Premier South este de 3,16 goluri, cu Over 2.5 în 59% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 64% din meciurile Hanworth Villa și 50% din cele ale Chippenham Town.

În ce formă sunt Hanworth Villa și Chippenham Town?

În ultimele 5 meciuri Hanworth Villa are un bilanț de 3-0-2 (1,80 puncte pe meci), iar Chippenham Town 1-1-3 (0,80 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru Hanworth Villa - Chippenham Town?

Această pagină arată tot contextul statistic — formă, meciuri directe, goluri, BTTS și Over/Under. Pontul, evaluarea valorii și justificarea completă sunt în aplicația NoFluffPicks.