Hapoel Katamon - Ironi Kiryat Shmona: statisticile meciului
Analiza completă și pontul în aplicație
Vezi analiza pentru pariuri, pontul, value bet-ul și argumentarea completă pentru acest meci.
Hapoel Katamon - Ironi Kiryat Shmona: formă, goluri și statistici importante
Informații esențiale despre meci
Hapoel Katamon joacă împotriva Ironi Kiryat Shmona în Israeli Premier League (Israel). Meciul este programat pentru 5 septembrie 2026. Stadion: Teddi Malcha Stadium.
Forma actuală
Hapoel Katamon: 0-0-2, 0.00 puncte/meci. Ironi Kiryat Shmona: 1-0-1, 1.50 puncte/meci.
Statistici goluri
Hapoel Katamon marchează 1.00 si primește 3.00 goluri pe meci. Ironi Kiryat Shmona marchează 1.50 si primește 1.00. Media ligii: 2.67 goluri.
BTTS / Over / Under
BTTS: Hapoel Katamon 50%, Ironi Kiryat Shmona 50%. Over 2.5: Hapoel Katamon 50%, Ironi Kiryat Shmona 50%. Nivel liga: BTTS 58%, Over 2.5 58%.
xG, șuturi și stil
Hapoel Katamon are xG mai mare: 1.60 față de 1.49. Hapoel Katamon: 14.5 șuturi pe meci, Ironi Kiryat Shmona: 13.5.
Reprizele meciului
Hapoel Katamon: conduce la pauză în 0%, goluri în repriza a doua 0.50. Ironi Kiryat Shmona: conduce la pauză în 50%, goluri în repriza a doua 1.00.
Goluri pe minute
Hapoel Katamon: 0-15 (1 goluri). Ironi Kiryat Shmona: 31-45+ (1 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.
Context de ligă
Israeli Premier League: 2.67 goluri pe meci, BTTS 58%, Over 2.5 58%.
Meciuri directe
Înaintea acestui meci erau disponibile 3 dueluri directe anterioare: 1-0-2. Medie goluri 2.67, BTTS 67%.
Inainte de meci
Cote 1X2
Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?
Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.
Statistici echipe— cine este mai eficient?
Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.
Calitatea șuturilor
| Hapoel Katamon | Ironi Kiryat Shmona | |
|---|---|---|
| Precizie (șuturi pe poartă) | 24% | 30% |
| Calitatea ocaziilor (xG pe șut) | 0.11 | 0.11 |
| Finalizare (goluri pe șut pe poartă) | 0.29 | 0.38 |
Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.
* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.
Forma echipelor— cine este în formă mai bună?
Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.
Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?
Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.
Ironi Kiryat Shmona stă cu 50% mai bine la: goluri marcate pe meci.
1 goluri / meci - Hapoel Katamon · 1.5 goluri / meci - Ironi Kiryat Shmona
Ironi Kiryat Shmona stă cu 200% mai bine la: goluri primite pe meci.
3 goluri / meci - Hapoel Katamon · 1 goluri / meci - Ironi Kiryat Shmona
Hapoel Katamon marchează în 50% dintre meciuri (1 din 2 meciuri), iar Ironi Kiryat Shmona păstrează poarta curată în 50% (1 din 2 meciuri).
Ironi Kiryat Shmona marchează în 100% dintre meciuri (2 din 2 meciuri), iar Hapoel Katamon păstrează poarta curată în 0% (0 din 2 meciuri).
Cât de des marchează cel puțin...
Cât de des primește cel puțin...
* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.
Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?
Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.
Tipare de goluri
BTTS și numărul de goluri
Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?
Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.
Meci întreg - comparație echipe (Over)
Over / Under - Hapoel Katamon
Over / Under - Ironi Kiryat Shmona
Repriza 1
Repriza 2
Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?
Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.
Înainte de pauză (repriza 1)
După pauză (repriza 2)
Hapoel Katamon - rezultatele reprizei a 2-a
Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.
Ironi Kiryat Shmona - rezultatele reprizei a 2-a
Conduce la pauză în 50% dintre meciuri și câștigă 50%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.
Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.
| Repriza 1 | Repriza 2 | |
|---|---|---|
| Puncte pe meci | 0.00 | 0.50 |
| Goluri marcate / meci | 0.5 | 0.5 |
| Goluri primite / meci | 1.5 | 1.5 |
| Media golurilor pe meci | 2.0 | 2.0 |
| 1 gol | 100% | 50% |
| 2 goluri | 50% | 50% |
| 3 goluri | 50% | 50% |
| Poartă intactă | 0% | 50% |
| Fără gol | 50% | 50% |
| Golaveraj | -2 | -2 |
| Repriza 1 | Repriza 2 | |
|---|---|---|
| Puncte pe meci | 1.50 | 3.00 |
| Goluri marcate / meci | 0.5 | 1.0 |
| Goluri primite / meci | 1.0 | 0.0 |
| Media golurilor pe meci | 1.5 | 1.0 |
| 1 gol | 100% | 100% |
| 2 goluri | 50% | 0% |
| 3 goluri | 0% | 0% |
| Poartă intactă | 50% | 100% |
| Fără gol | 50% | 0% |
| Golaveraj | -1 | +2 |
* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.
Goluri pe minute— când apar golurile?
Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.
Cea mai periculoasă în minutele 0-15 (1 goal). Primește cel mai mult în 61-75 (3). Bilanț final (76-90): +1 - câștigă finalurile de meci.
Cea mai periculoasă în minutele 31-45 (1 goal). Primește cel mai mult în 0-15 (1). Bilanț final (76-90): +1 - câștigă finalurile de meci.
* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.
Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?
O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.
Profilul meciului
Hapoel Katamon
Ironi Kiryat Shmona
* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.
Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?
Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (Israeli Premier League).
Echipele vs liga
| Hapoel Katamon | Liga | Ironi Kiryat Shmona | |
|---|---|---|---|
| Media golurilor pe meci | ▲ 4.00 | 2.67 | ▼ 2.50 |
| Ambele echipe au marcat | ▼ 50% | 58% | ▼ 50% |
| Min. 3 goluri (Over 2.5) | ▼ 50% | 58% | ▼ 50% |
| Meciuri fără gol primit | ▼ 0% | 29% | ▲ 50% |
| Gol înainte de pauză | ▲ 100% | 58% | ▲ 100% |
| Gol după pauză | ▼ 50% | 75% | ▲ 100% |
^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.
Meciuri directe
Meciuri recente (3): Hapoel Katamon 1 - 0 - 2 Ironi Kiryat Shmona. Media golurilor 2.67, ambele echipe au marcat in 67% meciuri.
Întrebări frecvente
Când joacă Hapoel Katamon și Ironi Kiryat Shmona?
Hapoel Katamon întâlnește Ironi Kiryat Shmona pe 5 septembrie 2026 în Israeli Premier League pe Teddi Malcha Stadium. Ora exactă în fusul tău orar este afișată în partea de sus a paginii meciului.
Care este bilanțul întâlnirilor directe dintre Hapoel Katamon și Ironi Kiryat Shmona?
În ultimele 3 întâlniri directe Hapoel Katamon a câștigat 1, Ironi Kiryat Shmona 2, iar 0 s-au terminat la egalitate. Media a fost de 2,67 goluri, ambele echipe marcând în 67%.
Ce arată statisticile golurilor înainte de Hapoel Katamon - Ironi Kiryat Shmona?
Hapoel Katamon marchează în medie 1,00 goluri pe meci, iar Ironi Kiryat Shmona 1,50. Media în Israeli Premier League este de 2,67 goluri, cu Over 2.5 în 58% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 50% din meciurile Hapoel Katamon și 50% din cele ale Ironi Kiryat Shmona.
În ce formă sunt Hapoel Katamon și Ironi Kiryat Shmona?
În ultimele 5 meciuri Hapoel Katamon are un bilanț de 0-0-2 (0,00 puncte pe meci), iar Ironi Kiryat Shmona 1-0-1 (1,50 puncte pe meci).
Unde găsesc pontul și analiza pentru Hapoel Katamon - Ironi Kiryat Shmona?
Fundalul statistic pentru Hapoel Katamon - Ironi Kiryat Shmona — formă, meciuri directe, goluri, BTTS și Over/Under — este pe această pagină. Pontul cu justificare și evaluare a valorii este în aplicația NoFluffPicks.


