Statele Unite - USL ChampionshipDillon StadiumDate actualizate la 17 octombrie 2026

Hartford Athletic - Brooklyn FC: statisticile meciului

Argumentare:

Analiza completă și pontul în aplicație

Vezi analiza pentru pariuri, pontul, value bet-ul și argumentarea completă pentru acest meci.

Vezi analiza și pontul

Hartford Athletic - Brooklyn FC: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Hartford Athletic joacă împotriva Brooklyn FC în USL Championship (Statele Unite). Meciul este programat pentru 17 octombrie 2026. Stadion: Dillon Stadium.

Forma actuală

Hartford Athletic: 1-3-1, 1.20 puncte/meci. Brooklyn FC: 0-1-4, 0.20 puncte/meci.

Statistici goluri

Hartford Athletic marchează 1.11 si primește 1.04 goluri pe meci. Brooklyn FC marchează 1.00 si primește 2.04. Media ligii: 2.70 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Hartford Athletic 50%, Brooklyn FC 48%. Over 2.5: Hartford Athletic 43%, Brooklyn FC 63%. Nivel liga: BTTS 54%, Over 2.5 49%.

xG, șuturi și stil

Hartford Athletic are xG mai mare: 1.44 față de 1.35. Hartford Athletic: 11.8 șuturi pe meci, Brooklyn FC: 10.4.

Reprizele meciului

Hartford Athletic: conduce la pauză în 32%, goluri în repriza a doua 0.61. Brooklyn FC: conduce la pauză în 22%, goluri în repriza a doua 0.56.

Goluri pe minute

Hartford Athletic: 76-90+ (10 goluri). Brooklyn FC: 61-75 (7 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

USL Championship: 2.70 goluri pe meci, BTTS 54%, Over 2.5 49%.

Meciuri directe

Înaintea acestui meci erau disponibile 1 dueluri directe anterioare: 1-0-0. Medie goluri 3.00, BTTS 100%.

Inainte de meci

Cote 1X2

(1.32)
(4.80)
(7.13)

Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

Hartford AthleticBrooklyn FC
1.11Goluri marcate / meci1
Hartford AthleticBrooklyn FC
1.04Goluri primite / meci2.04
Hartford AthleticBrooklyn FC
44%Posesie medie49%
Hartford AthleticBrooklyn FC
3.89Șuturi pe poartă / meci4.26
Hartford AthleticBrooklyn FC

Statistici echipe— cine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

11.82Șuturi pe meci10.44
Hartford AthleticBrooklyn FC
3.89Șuturi pe poartă4.26
Hartford AthleticBrooklyn FC
9.4%Conversia șuturilor9.6%
Hartford AthleticBrooklyn FC
44%Posesie49%
Hartford AthleticBrooklyn FC
1.44xG pentru1.35
Hartford AthleticBrooklyn FC
1.66xG împotrivă1.67
Hartford AthleticBrooklyn FC

Calitatea șuturilor

Hartford Athletic: EchilibratăBrooklyn FC: Echilibrată
Hartford AthleticBrooklyn FC
Precizie (șuturi pe poartă)33%41%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.120.13
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.290.23

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelor— cine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

Hartford Athletic stă cu 500% mai bine la: forma ultimelor 5.

1.2 pct / meci - Hartford Athletic · 0.2 pct / meci - Brooklyn FC

Hartford Athletic
WDDLD
Distribuția rezultatelor
32% V46% E21% I
Sezon (V-E-Î)
9-13-6
1.43 pct / meci · golaveraj +2
Ultimele 5 (V-E-Î)
1-3-1
1.20 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
5-7-1
Ultimele 5 acasă
3-2-0
WWWDD
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.4Goluri primite: 1.2xG: 1.48xG advers: 1.56BTTS: 80%Over 2.5: 40%
Brooklyn FC
LDLLL
Fără victorie în ultimele 5 meciuri
Distribuția rezultatelor
15% V22% E63% I
Sezon (V-E-Î)
4-6-17
0.67 pct / meci · golaveraj -28
Ultimele 5 (V-E-Î)
0-1-4
0.20 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
1-3-9
Ultimele 5 în deplasare
0-0-5
LLLLL
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 0.8Goluri primite: 3.2xG: 1.16xG advers: 1.61BTTS: 60%Over 2.5: 100%

Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

Hartford Athletic stă cu 11% mai bine la: goluri marcate pe meci.

1.11 goluri / meci - Hartford Athletic · 1 goluri / meci - Brooklyn FC

Hartford Athletic stă cu 96% mai bine la: goluri primite pe meci.

1.04 goluri / meci - Hartford Athletic · 2.04 goluri / meci - Brooklyn FC

Profil ofensiv Hartford Athletic: foarte solid

Hartford Athletic marchează în 61% dintre meciuri (17 din 28 meciuri), iar Brooklyn FC păstrează poarta curată în 11% (3 din 27 meciuri).

Profil ofensiv Brooklyn FC: solid

Brooklyn FC marchează în 59% dintre meciuri (16 din 27 meciuri), iar Hartford Athletic păstrează poarta curată în 32% (9 din 28 meciuri).

31Goluri marcate (sezon)27
Hartford AthleticBrooklyn FC
29Goluri primite (sezon)55
Hartford AthleticBrooklyn FC
2.14Media golurilor pe meci3.04
Hartford AthleticBrooklyn FC
7Goluri marcate (ultimele 5)4
Hartford AthleticBrooklyn FC
6Goluri primite (ultimele 5)16
Hartford AthleticBrooklyn FC

Cât de des marchează cel puțin...

61%1 gol59%
Hartford AthleticBrooklyn FC
39%2 goluri30%
Hartford AthleticBrooklyn FC
11%3 goluri7%
Hartford AthleticBrooklyn FC
0%4 goluri4%
Hartford AthleticBrooklyn FC

Cât de des primește cel puțin...

68%1 gol89%
Hartford AthleticBrooklyn FC
29%2 goluri63%
Hartford AthleticBrooklyn FC
4%3 goluri33%
Hartford AthleticBrooklyn FC
4%4 goluri15%
Hartford AthleticBrooklyn FC

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

50%
Hartford Athletic - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.14 din 28 meciuri
54%
Media ligii

Tipare de goluri

11%BTTS la pauză11%
Hartford AthleticBrooklyn FC
0%BTTS în ambele reprize7%
Hartford AthleticBrooklyn FC
25%Gol în ambele reprize15%
Hartford AthleticBrooklyn FC

BTTS și numărul de goluri

36%Min. 3 goluri și BTTS41%
Hartford AthleticBrooklyn FC
7%Min. 3 goluri fără BTTS22%
Hartford AthleticBrooklyn FC
80%BTTS - ultimele 560%
Hartford AthleticBrooklyn FC

Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Repriza 1

68%Min. 1 gol înainte de pauză78%
Hartford AthleticBrooklyn FC
21%Min. 2 goluri înainte de pauză48%
Hartford AthleticBrooklyn FC
7%Min. 3 goluri înainte de pauză11%
Hartford AthleticBrooklyn FC

Repriza 2

71%Min. 1 gol după pauză85%
Hartford AthleticBrooklyn FC
29%Min. 2 goluri după pauză52%
Hartford AthleticBrooklyn FC
14%Min. 3 goluri după pauză22%
Hartford AthleticBrooklyn FC

Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

Hartford Athletic stă cu 45% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

1.39 pct / meci - Hartford Athletic · 0.96 pct / meci - Brooklyn FC

Hartford Athletic - starea la pauză
32% conduce43% egal25% condusă
Brooklyn FC - starea la pauză
22% conduce30% egal48% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

1.39Puncte pe meci (repriza 1)0.96
Hartford AthleticBrooklyn FC
0.5Goluri marcate (repriza 1)0.44
Hartford AthleticBrooklyn FC
0.5Goluri primite (repriza 1)0.93
Hartford AthleticBrooklyn FC
1Media golurilor (repriza 1)1.37
Hartford AthleticBrooklyn FC
64%Poartă intactă înainte de pauză41%
Hartford AthleticBrooklyn FC
57%Fără gol înainte de pauză70%
Hartford AthleticBrooklyn FC

După pauză (repriza 2)

1.29Puncte pe meci (repriza 2)0.85
Hartford AthleticBrooklyn FC
0.61Goluri marcate (repriza 2)0.56
Hartford AthleticBrooklyn FC
0.54Goluri primite (repriza 2)1.11
Hartford AthleticBrooklyn FC
1.14Media golurilor (repriza 2)1.67
Hartford AthleticBrooklyn FC
54%Poartă intactă după pauză33%
Hartford AthleticBrooklyn FC
57%Fără gol după pauză56%
Hartford AthleticBrooklyn FC

Hartford Athletic - rezultatele reprizei a 2-a

32% V32% E36% I
39
Puncte la pauză
14
Goluri la pauză
0
Golaveraj (repriza 1)
36
Puncte în repriza a 2-a
+2
Golaveraj (repriza 2)
1.39
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului100%

Conduce la pauză în 32% dintre meciuri și câștigă 32%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză+0.0

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

Brooklyn FC - rezultatele reprizei a 2-a

19% V30% E52% I
26
Puncte la pauză
12
Goluri la pauză
-13
Golaveraj (repriza 1)
23
Puncte în repriza a 2-a
-15
Golaveraj (repriza 2)
0.96
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului68%

Conduce la pauză în 22% dintre meciuri și câștigă 15%. Uneori pierde avantajul după pauză.

Apărarea după pauză+0.2

Primește cu 0.2 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

Hartford Athletic - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci2.600.60
Goluri marcate / meci1.00.4
Goluri primite / meci0.21.0
Media golurilor pe meci1.21.4
1 gol100%100%
2 goluri20%20%
3 goluri0%20%
Poartă intactă80%20%
Fără gol0%60%
Golaveraj+4-3
Pauză: 80% conduce - 20% egal - 0% condusă
Repriza 2: 20% câștigată - 0% egal - 80% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 20% - Total goluri la pauză: 5
Brooklyn FC - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci0.200.80
Goluri marcate / meci0.00.8
Goluri primite / meci1.61.6
Media golurilor pe meci1.62.4
1 gol80%100%
2 goluri60%80%
3 goluri20%40%
Poartă intactă20%20%
Fără gol100%40%
Golaveraj-8-4
Pauză: 0% conduce - 20% egal - 80% condusă
Repriza 2: 20% câștigată - 20% egal - 60% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 0% - Total goluri la pauză: 0

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minute— când apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Hartford Athletic
MarcatePrimite
1
4
0-15
5
5
16-30
8
5
31-45
2
3
46-60
5
9
61-75
10
3
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 76-90 (10 goals). Primește cel mai mult în 61-75 (9). Bilanț final (76-90): +7 - câștigă finalurile de meci.

Brooklyn FC
MarcatePrimite
5
5
0-15
4
9
16-30
3
11
31-45
3
9
46-60
7
7
61-75
5
14
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 61-75 (7 goals). Primește cel mai mult în 76-90 (14). Bilanț final (76-90): -9 - finalurile de meci sunt un punct slab.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

2.60
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
1.6 : 1.0
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
96%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
49%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
+16%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
36%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
16%
Risc de 0:0
circa 1 din 6 meciuri
0-1
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Hartford Athletic

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.22
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.29
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-4.8 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.33
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.62
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
74%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
87%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
-0.23
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.1
Goluri în final
32% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 3% vin în primul sfert de oră.
32%

Brooklyn FC

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.32
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.72
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
+2.3 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.35
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
-0.37
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
83%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
136%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
-0.47
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.1
Goluri în final
19% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 19% vin în primul sfert de oră.
19%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (USL Championship).

Echipele vs liga

Hartford AthleticLigaBrooklyn FC
Media golurilor pe meci▼ 2.142.70▲ 3.04
Ambele echipe au marcat▼ 50%54%▼ 48%
Min. 3 goluri (Over 2.5)▼ 43%49%▲ 63%
Meciuri fără gol primit▲ 32%28%▼ 11%
Gol înainte de pauză▲ 68%66%▲ 78%
Gol după pauză▼ 71%77%▲ 85%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

2.70
Media golurilor pe meci
54%
Ambele echipe au marcat
49%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
28%
Meciuri fără gol primit
1.50
Goluri acasă / meci
1.20
Goluri în deplasare / meci
+25%
Avantajul gazdelor în atac
+20%
Avantajul gazdelor în apărare
+16%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
66%
1 gol
34%
2 goluri
11%
3 goluri
3%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
77%
1 gol
46%
2 goluri
20%
3 goluri
8%
4 goluri

Meciuri directe

Meci anterior: Hartford Athletic 1 - 0 - 0 Brooklyn FC. Media golurilor 3.00, ambele echipe au marcat in 100% meciuri.

Întrebări frecvente

Când joacă Hartford Athletic și Brooklyn FC?

Hartford Athletic întâlnește Brooklyn FC pe 17 octombrie 2026 în USL Championship pe Dillon Stadium. Ora exactă în fusul tău orar este afișată în partea de sus a paginii meciului.

Ce arată statisticile golurilor înainte de Hartford Athletic - Brooklyn FC?

Hartford Athletic marchează în medie 1,11 goluri pe meci, iar Brooklyn FC 1,00. Media în USL Championship este de 2,70 goluri, cu Over 2.5 în 49% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 50% din meciurile Hartford Athletic și 48% din cele ale Brooklyn FC.

În ce formă sunt Hartford Athletic și Brooklyn FC?

În ultimele 5 meciuri Hartford Athletic are un bilanț de 1-3-1 (1,20 puncte pe meci), iar Brooklyn FC 0-1-4 (0,20 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru Hartford Athletic - Brooklyn FC?

Aici verifici cifrele dinaintea meciului Hartford Athletic - Brooklyn FC: formă, H2H, goluri și Over/Under. Pontul, value-ul și justificarea sunt publicate în aplicația NoFluffPicks.