Chile - Primera DivisiónEstadio CAPDate actualizate la 15 octombrie 2026

Huachipato - O'Higgins: statisticile meciului

Huachipato crest
Huachipato
2 : 0pauza 1:0
O'Higgins crest
O'Higgins

Huachipato - O'Higgins: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Huachipato a jucat împotriva O'Higgins în Primera División (Chile). Meciul s-a jucat la data de 10 octombrie 2026. Stadion: Estadio CAP. Scor final: 2:0.

Forma actuală

Huachipato: 1-1-3, 0.80 puncte/meci. O'Higgins: 1-1-3, 0.80 puncte/meci.

Statistici goluri

Huachipato marchează 1.41 si primește 1.77 goluri pe meci. O'Higgins marchează 1.22 si primește 1.57. Media ligii: 2.84 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Huachipato 50%, O'Higgins 52%. Over 2.5: Huachipato 64%, O'Higgins 52%. Nivel liga: BTTS 53%, Over 2.5 55%.

xG, șuturi și stil

O'Higgins are xG mai mare: 1.54 față de 1.38. Huachipato: 12.3 șuturi pe meci, O'Higgins: 14.0.

Reprizele meciului

Huachipato: conduce la pauză în 18%, goluri în repriza a doua 1.00. O'Higgins: conduce la pauză în 22%, goluri în repriza a doua 0.65.

Goluri pe minute

Huachipato: 76-90+ (13 goluri). O'Higgins: 76-90+ (7 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

Primera División: 2.84 goluri pe meci, BTTS 53%, Over 2.5 55%.

Meciuri directe

Înaintea acestui meci erau disponibile 3 dueluri directe anterioare: 2-1-0. Medie goluri 1.67, BTTS 33%.

Analiză pre-meci arhivată

Această analiză a fost pregătită înainte de start. Concluziile se bazează exclusiv pe datele disponibile înaintea meciului și nu includ rezultatul final sau statisticile de după meci.

Analiza generală a meciului

O'Higgins a câștigat 4 dintre ultimele 5 meciuri, marcând 8 goluri și primind doar 3, în timp ce Huachipato a obținut o singură victorie în aceeași perioadă și a încasat nu mai puțin de 12 goluri. Totuși, gazdele sunt mai periculoase pe teren propriu, unde înscriu în medie 1,91 goluri pe meci, la un xG de 1,59, decât oaspeții în deplasare — 1,42 goluri și un xG de 1,40. Punctul slab al lui Huachipato rămâne defensiva: acasă primește în medie 2 goluri pe meci, ceea ce le oferă oaspeților, aflați într-o formă bună în ultima perioadă, șanse să înscrie. Deși O'Higgins a câștigat doar 25% dintre meciurile disputate în deplasare, față de cele 45% victorii ale lui Huachipato pe teren propriu, diferența evidentă dintre rezultate și numărul de goluri primite în ultimele cinci meciuri înclină ușor pronosticul în favoarea oaspeților.

Vezi prezentarea statistică
BTTS - vor marca ambele echipe?

Ambele echipe au marcat în 45% dintre meciurile lui Huachipato și în 58% dintre partidele lui O'Higgins, ceea ce oferă un ușor avantaj scenariului cu goluri de ambele părți. Huachipato înscrie în medie doar 1,0 goluri, însă xG-ul său este de 1,70, iar O'Higgins primește în medie 1,83 goluri, în timp ce xG-ul adversarilor este de 1,69, astfel că gazdele ar trebui să aibă ocazii de a marca. Oaspeții înscriu în medie 1,42 goluri, în timp ce gazdele au primit nu mai puțin de 2,4 goluri pe meci în ultimele 5 partide, ceea ce sporește șansele lui O'Higgins de a înscrie. Totuși, se impune prudență: O'Higgins a primit doar 3 goluri în ultimele 5 meciuri, iar Huachipato nu a marcat în 36% dintre partide. În ciuda acestui fapt, potențialul ofensiv al ambelor echipe susține selecția „Da” la Ambele echipe marchează (GG), deși avantajul față de scenariul Nu marchează (NG) nu este semnificativ.

Vezi statisticile BTTS
Over/Under - analiza numărului de goluri

Cea mai solidă opțiune este Peste 1,5 goluri: acest prag a fost depășit în 83% dintre meciurile lui O'Higgins și în 55% dintre partidele lui Huachipato. Gazdele produc în medie 1,70 xG, iar oaspeții le permit adversarilor 1,69 xG, ceea ce îi oferă lui Huachipato șanse să înscrie, în ciuda mediei de doar 1,0 goluri marcate. O'Higgins înscrie în medie 1,42 goluri, în timp ce Huachipato primește 1,27; în ultimele cinci meciuri, gazdele au încasat chiar și 2,4 goluri pe partidă. Estimarea de 2,70 goluri susține pronosticul de cel puțin două goluri, deși pragul de 2,5 este mai puțin sigur: acesta a fost depășit în 45% dintre meciurile lui Huachipato și în 58% dintre partidele lui O'Higgins.

Vezi statisticile Over/Under
HT/FT - scenariul la pauză și la final

Cel mai probabil scenariu pare să fie egalitate la pauză și victorie pentru O'Higgins la final. În ultimele cinci meciuri, oaspeții au fost la egalitate la pauză în 40% dintre cazuri, iar în 60% nu au marcat înainte de pauză, ceea ce indică o primă repriză echilibrată. După pauză, avantajul lor este mai evident: în aceste cinci meciuri au marcat în medie 1,2 goluri în repriza a doua, în timp ce Huachipato a primit în medie 1,0 gol în această repriză. O'Higgins a câștigat și 4 dintre ultimele 5 meciuri, în timp ce Huachipato a câștigat doar unul, deși pe parcursul întregului sezon gazdele au un procentaj mai mare de victorii — 45% față de 25%. Această discrepanță dintre forma din întregul sezon și rezultatele recente limitează certitudinea pronosticului, dar scenariul cel mai bine susținut este cel în care oaspeții decid meciul după pauză, adică X/2 la Pauză/Final (P/F).

Vezi statisticile primei și celei de-a doua reprize

Pe reprize

1 : 0
Prima repriza
1 : 0
A doua repriza

Statisticile meciului

44Posesie (%)56
HuachipatoO'Higgins
8Suturi19
HuachipatoO'Higgins
4Suturi pe poarta7
HuachipatoO'Higgins
1.06xG1.98
HuachipatoO'Higgins
6Cornere3
HuachipatoO'Higgins
36Atacuri periculoase40
HuachipatoO'Higgins
8Faulturi8
HuachipatoO'Higgins
2Cartonase2
HuachipatoO'Higgins

Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

HuachipatoO'Higgins
1.41Goluri marcate / meci1.22
HuachipatoO'Higgins
1.77Goluri primite / meci1.57
HuachipatoO'Higgins
46%Posesie medie52%
HuachipatoO'Higgins
4.45Șuturi pe poartă / meci4.91
HuachipatoO'Higgins

Statistici echipe— cine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

12.32Șuturi pe meci14
HuachipatoO'Higgins
4.45Șuturi pe poartă4.91
HuachipatoO'Higgins
11.4%Conversia șuturilor8.7%
HuachipatoO'Higgins
46%Posesie52%
HuachipatoO'Higgins
1.38xG pentru1.54
HuachipatoO'Higgins
1.83xG împotrivă1.49
HuachipatoO'Higgins

Calitatea șuturilor

Huachipato: EchilibratăO'Higgins: Ofensivă
HuachipatoO'Higgins
Precizie (șuturi pe poartă)36%35%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.110.11
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.320.25

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelor— cine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

Huachipato
LLLDW
Distribuția rezultatelor
36% V18% E45% I
Sezon (V-E-Î)
8-4-10
1.27 pct / meci · golaveraj -8
Ultimele 5 (V-E-Î)
1-1-3
0.80 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
5-2-4
Ultimele 5 acasă
0-2-3
LDLLD
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.0Goluri primite: 2.4xG: 1.10xG advers: 2.20BTTS: 60%Over 2.5: 60%
O'Higgins
DLLWL
Distribuția rezultatelor
35% V13% E52% I
Sezon (V-E-Î)
8-3-12
1.17 pct / meci · golaveraj -8
Ultimele 5 (V-E-Î)
1-1-3
0.80 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
3-3-6
Ultimele 5 în deplasare
1-1-3
LWDLL
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.2Goluri primite: 1.6xG: 1.56xG advers: 1.57BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

Huachipato stă cu 16% mai bine la: goluri marcate pe meci.

1.41 goluri / meci - Huachipato · 1.22 goluri / meci - O'Higgins

O'Higgins stă cu 13% mai bine la: goluri primite pe meci.

1.77 goluri / meci - Huachipato · 1.57 goluri / meci - O'Higgins

Profil ofensiv Huachipato: foarte solid

Huachipato marchează în 64% dintre meciuri (14 din 22 meciuri), iar O'Higgins păstrează poarta curată în 17% (4 din 23 meciuri).

Profil ofensiv O'Higgins: solid

O'Higgins marchează în 65% dintre meciuri (15 din 23 meciuri), iar Huachipato păstrează poarta curată în 23% (5 din 22 meciuri).

31Goluri marcate (sezon)28
HuachipatoO'Higgins
39Goluri primite (sezon)36
HuachipatoO'Higgins
3.18Media golurilor pe meci2.78
HuachipatoO'Higgins
5Goluri marcate (ultimele 5)6
HuachipatoO'Higgins
12Goluri primite (ultimele 5)8
HuachipatoO'Higgins

Cât de des marchează cel puțin...

64%1 gol65%
HuachipatoO'Higgins
45%2 goluri48%
HuachipatoO'Higgins
23%3 goluri9%
HuachipatoO'Higgins
5%4 goluri0%
HuachipatoO'Higgins

Cât de des primește cel puțin...

77%1 gol83%
HuachipatoO'Higgins
55%2 goluri48%
HuachipatoO'Higgins
32%3 goluri22%
HuachipatoO'Higgins
9%4 goluri4%
HuachipatoO'Higgins

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

53%
Media ligii

Tipare de goluri

23%BTTS la pauză22%
HuachipatoO'Higgins
0%BTTS în ambele reprize13%
HuachipatoO'Higgins
23%Gol în ambele reprize26%
HuachipatoO'Higgins

BTTS și numărul de goluri

50%Min. 3 goluri și BTTS52%
HuachipatoO'Higgins
14%Min. 3 goluri fără BTTS0%
HuachipatoO'Higgins
60%BTTS - ultimele 560%
HuachipatoO'Higgins

Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Repriza 1

77%Min. 1 gol înainte de pauză78%
HuachipatoO'Higgins
27%Min. 2 goluri înainte de pauză39%
HuachipatoO'Higgins
14%Min. 3 goluri înainte de pauză9%
HuachipatoO'Higgins

Repriza 2

86%Min. 1 gol după pauză78%
HuachipatoO'Higgins
50%Min. 2 goluri după pauză39%
HuachipatoO'Higgins
36%Min. 3 goluri după pauză17%
HuachipatoO'Higgins

Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

O'Higgins stă cu 10% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

0.91 pct / meci - Huachipato · 1 pct / meci - O'Higgins

Huachipato - starea la pauză
18% conduce36% egal45% condusă
O'Higgins - starea la pauză
22% conduce35% egal43% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

0.91Puncte pe meci (repriza 1)1
HuachipatoO'Higgins
0.41Goluri marcate (repriza 1)0.57
HuachipatoO'Higgins
0.82Goluri primite (repriza 1)0.7
HuachipatoO'Higgins
1.23Media golurilor (repriza 1)1.26
HuachipatoO'Higgins
36%Poartă intactă înainte de pauză43%
HuachipatoO'Higgins
64%Fără gol înainte de pauză57%
HuachipatoO'Higgins

După pauză (repriza 2)

1.36Puncte pe meci (repriza 2)0.96
HuachipatoO'Higgins
1Goluri marcate (repriza 2)0.65
HuachipatoO'Higgins
0.95Goluri primite (repriza 2)0.87
HuachipatoO'Higgins
1.95Media golurilor (repriza 2)1.52
HuachipatoO'Higgins
50%Poartă intactă după pauză35%
HuachipatoO'Higgins
50%Fără gol după pauză52%
HuachipatoO'Higgins

Huachipato - rezultatele reprizei a 2-a

41% V14% E45% I
20
Puncte la pauză
9
Goluri la pauză
-9
Golaveraj (repriza 1)
30
Puncte în repriza a 2-a
+1
Golaveraj (repriza 2)
0.91
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului200%

Conduce la pauză în 18% dintre meciuri și câștigă 36%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză+0.1

Primește cu 0.1 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

O'Higgins - rezultatele reprizei a 2-a

17% V43% E39% I
23
Puncte la pauză
13
Goluri la pauză
-3
Golaveraj (repriza 1)
22
Puncte în repriza a 2-a
-5
Golaveraj (repriza 2)
1.00
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului159%

Conduce la pauză în 22% dintre meciuri și câștigă 35%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză+0.2

Primește cu 0.2 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

Huachipato - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.001.40
Goluri marcate / meci0.60.4
Goluri primite / meci1.41.0
Media golurilor pe meci2.01.4
1 gol80%80%
2 goluri60%20%
3 goluri40%20%
Poartă intactă40%60%
Fără gol40%60%
Golaveraj-4-3
Pauză: 20% conduce - 40% egal - 40% condusă
Repriza 2: 40% câștigată - 20% egal - 40% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 40% - Total goluri la pauză: 3
O'Higgins - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.000.60
Goluri marcate / meci0.60.6
Goluri primite / meci0.61.0
Media golurilor pe meci1.21.6
1 gol60%80%
2 goluri40%40%
3 goluri20%20%
Poartă intactă60%20%
Fără gol60%60%
Golaveraj0-2
Pauză: 20% conduce - 40% egal - 40% condusă
Repriza 2: 0% câștigată - 60% egal - 40% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 20% - Total goluri la pauză: 3

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minute— când apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Huachipato
MarcatePrimite
4
5
0-15
1
3
16-30
4
10
31-45
4
9
46-60
5
4
61-75
13
8
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 76-90 (13 goals). Primește cel mai mult în 31-45 (10). Bilanț final (76-90): +5 - câștigă finalurile de meci.

O'Higgins
MarcatePrimite
4
5
0-15
3
6
16-30
6
5
31-45
4
5
46-60
4
3
61-75
7
12
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 76-90 (7 goals). Primește cel mai mult în 76-90 (12). Bilanț final (76-90): -5 - finalurile de meci sunt un punct slab.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

2.99
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
1.5 : 1.5
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
105%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
51%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
-44%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
42%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
13%
Risc de 0:0
circa 1 din 8 meciuri
2-3
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Huachipato

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.45
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.09
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
+2.4 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
+0.03
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.06
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
87%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
145%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
-0.47
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.6
Goluri în final
42% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 13% vin în primul sfert de oră.
42%

O'Higgins

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.05
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.40
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
+1.0 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.32
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
-0.08
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
100%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
97%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
-0.37
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.1
Goluri în final
25% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 14% vin în primul sfert de oră.
25%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (Primera División).

Echipele vs liga

HuachipatoLigaO'Higgins
Media golurilor pe meci▲ 3.182.84• 2.78
Ambele echipe au marcat▼ 50%53%• 52%
Min. 3 goluri (Over 2.5)▲ 64%55%▼ 52%
Meciuri fără gol primit▼ 23%26%▼ 17%
Gol înainte de pauză▲ 77%73%▲ 78%
Gol după pauză▲ 86%77%• 78%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

2.84
Media golurilor pe meci
53%
Ambele echipe au marcat
55%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
26%
Meciuri fără gol primit
1.62
Goluri acasă / meci
1.22
Goluri în deplasare / meci
+33%
Avantajul gazdelor în atac
+25%
Avantajul gazdelor în apărare
+13%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
73%
1 gol
36%
2 goluri
15%
3 goluri
3%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
77%
1 gol
43%
2 goluri
21%
3 goluri
11%
4 goluri

Echipe de start și evenimente

Titulari, rezerve și evenimente verificate pentru acest meci.

Cronologia meciului

Goluri, cartonașe și schimbări așezate în ordine cronologică.

  1. O'HigginsCartonaș galbenLeandro Díaz
  2. HuachipatoCartonaș galbenClaudio Elías Sepúlveda Castro
  3. O'HigginsSchimbareIntră: Joaquín TapiaIese: Santiago Toloza
  4. HuachipatoSchimbareIntră: Martín Ezequiel CañeteIese: Kevin Nahuel Altez Moyano
  5. HuachipatoCartonaș galbenSergio Fabián Núñez Rosas
  6. HuachipatoSchimbareIntră: Claudio Gerardo Torres GaeteIese: Harold Antiñirre
  7. O'HigginsSchimbareIntră: Esteban MoreiraIese: Thiago Vecino Berriel
  8. O'HigginsCartonaș galbenCristián Morales

Arbitrul și antrenorii

Deschide profilurile sezonului pentru a compara rezultatele, golurile și tendințele disciplinare.

Meciuri directe

Meciuri recente (3): Huachipato 2 - 1 - 0 O'Higgins. Media golurilor 1.67, ambele echipe au marcat in 33% meciuri.

O'Higgins
0 : 2
Huachipato
CD Huachipato
2 : 1
CD O'Higgins
CD O'Higgins
0 : 0
CD Huachipato

Întrebări frecvente

Care a fost rezultatul Huachipato - O'Higgins?

Meciul din Primera División s-a încheiat Huachipato 2:0 O'Higgins. Statisticile complete, împărțirea pe reprize și meciurile directe sunt pe această pagină.

Care este bilanțul întâlnirilor directe dintre Huachipato și O'Higgins?

În ultimele 3 întâlniri directe Huachipato a câștigat 2, O'Higgins 0, iar 1 s-au terminat la egalitate. Media a fost de 1,67 goluri, ambele echipe marcând în 33%.

Ce arată statisticile golurilor înainte de Huachipato - O'Higgins?

Huachipato marchează în medie 1,41 goluri pe meci, iar O'Higgins 1,22. Media în Primera División este de 2,84 goluri, cu Over 2.5 în 55% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 50% din meciurile Huachipato și 52% din cele ale O'Higgins.

În ce formă sunt Huachipato și O'Higgins?

În ultimele 5 meciuri Huachipato are un bilanț de 1-1-3 (0,80 puncte pe meci), iar O'Higgins 1-1-3 (0,80 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru Huachipato - O'Higgins?

Aici verifici cifrele dinaintea meciului Huachipato - O'Higgins: formă, H2H, goluri și Over/Under. Pontul, value-ul și justificarea sunt publicate în aplicația NoFluffPicks.