Japonia - J1 LeagueFukuda Denshi ArenaDate actualizate la 17 octombrie 2026

JEF United - V-Varen Nagasaki: statisticile meciului

JEF United - V-Varen Nagasaki: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

JEF United a jucat împotriva V-Varen Nagasaki în J1 League (Japonia). Meciul s-a jucat la data de 11 octombrie 2026. Stadion: Fukuda Denshi Arena. Scor final: 1:1.

Forma actuală

JEF United: 1-1-3, 0.80 puncte/meci. V-Varen Nagasaki: 1-2-2, 1.00 puncte/meci.

Statistici goluri

JEF United marchează 0.88 si primește 2.25 goluri pe meci. V-Varen Nagasaki marchează 1.25 si primește 1.88. Media ligii: 2.93 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: JEF United 50%, V-Varen Nagasaki 63%. Over 2.5: JEF United 63%, V-Varen Nagasaki 63%. Nivel liga: BTTS 58%, Over 2.5 53%.

xG, șuturi și stil

V-Varen Nagasaki are xG mai mare: 1.24 față de 1.14. JEF United: 9.6 șuturi pe meci, V-Varen Nagasaki: 11.3.

Reprizele meciului

JEF United: conduce la pauză în 25%, goluri în repriza a doua 0.25. V-Varen Nagasaki: conduce la pauză în 38%, goluri în repriza a doua 0.75.

Goluri pe minute

JEF United: 16-30 (2 goluri). V-Varen Nagasaki: 46-60 (3 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

J1 League: 2.93 goluri pe meci, BTTS 58%, Over 2.5 53%.

Meciuri directe

Înaintea acestui meci erau disponibile 2 dueluri directe anterioare: 0-0-2. Medie goluri 1.50, BTTS 0%.

Analiză pre-meci arhivată

Această analiză a fost pregătită înainte de start. Concluziile se bazează exclusiv pe datele disponibile înaintea meciului și nu includ rezultatul final sau statisticile de după meci.

Analiza generală a meciului

JEF United ocupă locul 20, iar V-Varen Nagasaki locul 15, însă bilanțul meciurilor în aceste condiții îi avantajează pe gazde: au câștigat 1 dintre cele 3 partide disputate pe teren propriu, în timp ce oaspeții au pierdut toate cele 3 deplasări. JEF creează acasă ocazii cu o valoare medie de 1,18 xG, iar Nagasaki în deplasare înregistrează doar 0,69 xG, cu o medie de 1,67 șuturi pe poartă pe meci, față de 2,67 în cazul gazdelor. Ambele defensive le oferă adversarilor ocazii, însă oaspeții primesc în deplasare, în medie, 2,67 goluri, comparativ cu 2,00 încasate de JEF acasă. În ultimele cinci meciuri, ambele echipe au înregistrat câte 2 victorii, 1 egal și 2 înfrângeri, astfel că forma actuală nu indică un favorit clar. Rezultatele slabe ale lui Nagasaki în deplasare și numărul mai mare de ocazii create de JEF le oferă gazdelor un avantaj moderat, deși cele 6 înfrângeri suferite în 8 meciuri din acest sezon impun prudență.

Vezi prezentarea statistică
BTTS - vor marca ambele echipe?

Ambele echipe au marcat în 60% dintre meciurile lui JEF United și în 67% dintre partidele lui V-Varen Nagasaki, ceea ce oferă un ușor avantaj scenariului cu goluri de ambele părți. Gazdele înscriu în medie 1,4 goluri pe meci, iar oaspeții primesc 2,67, astfel că un gol al lui JEF United pare probabil. Șansele lui V-Varen sunt susținute de faptul că JEF United primește în medie 1,4 goluri și păstrează poarta intactă în doar 20% dintre meciuri. Totuși, se recomandă prudență: oaspeții înregistrează doar 0,69 xG și 1,67 șuturi pe poartă pe meci, deși în ultimele cinci partide media lor xG a crescut la 1,33. Prin urmare, selecția Ambele echipe marchează (GG) are un avantaj redus, nu unul decisiv.

Vezi statisticile BTTS
Over/Under - analiza numărului de goluri

Cea mai solidă opțiune este Peste 1,5 goluri: acest prag a fost depășit în 100% dintre meciurile lui JEF United și în 67% dintre meciurile lui V-Varen Nagasaki. Gazdele creează ocazii în valoare medie de 1,57 xG și au 5,2 șuturi pe poartă pe meci, în timp ce oaspeții primesc în medie 2,67 goluri și le permit adversarilor să ajungă la 1,90 xG. În atac, V-Varen înregistrează doar 0,69 xG și 1,67 șuturi pe poartă pe meci, de aceea estimez contribuția sa la goluri mai prudent, la 1,05 goluri, comparativ cu 1,75 pentru JEF. Deși pragul de 2,5 goluri a fost depășit în 60% dintre meciurile gazdelor și în 67% dintre cele ale oaspeților, în ultimele cinci partide procentele au fost de 40%, respectiv 20%, astfel că linia de 1,5 oferă un semnal mai clar.

Vezi statisticile Over/Under
HT/FT - scenariul la pauză și la final

Scenariul cel mai probabil este ca JEF United să conducă la Pauză și să-și mențină avantajul până la Final: gazdele au fost în avantaj la pauză în 3 din cele 5 meciuri disputate pe teren propriu, iar V-Varen Nagasaki era în dezavantaj la acest moment în 2 din cele 3 partide din deplasare. Oaspeții nu au marcat încă în deplasare înainte de pauză, în timp ce JEF înscrie în medie 0,8 goluri în prima repriză pe teren propriu. Superioritatea gazdelor este confirmată de media xG de 1,57, față de 0,69 în cazul oaspeților, precum și de media de 5,2 șuturi pe poartă pe meci, comparativ cu 1,67. Nagasaki a pierdut toate cele 3 meciuri disputate până acum în deplasare și a primit în medie 2,67 goluri pe partidă, ceea ce susține pronosticul 1/1, deși eșantionul este redus. Riscul unui rezultat de egalitate rămâne semnificativ, deoarece JEF a remizat în 40% dintre meciurile de pe teren propriu și primește în medie 1 gol după pauză, la fel de multe câte marchează oaspeții în reprizele secunde din deplasare.

Vezi statisticile primei și celei de-a doua reprize

Pe reprize

1 : 0
Prima repriza
0 : 1
A doua repriza

Statisticile meciului

41Posesie (%)59
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
18Suturi13
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
5Suturi pe poarta4
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
1.83xG1.5
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
9Cornere4
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
48Atacuri periculoase55
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
13Faulturi7
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
2Cartonase1
JEF UnitedV-Varen Nagasaki

Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

JEF UnitedV-Varen Nagasaki
0.88Goluri marcate / meci1.25
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
2.25Goluri primite / meci1.88
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
46%Posesie medie43%
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
3.88Șuturi pe poartă / meci3.88
JEF UnitedV-Varen Nagasaki

Statistici echipe— cine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

9.63Șuturi pe meci11.25
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
3.88Șuturi pe poartă3.88
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
9.1%Conversia șuturilor11.1%
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
46%Posesie43%
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
1.14xG pentru1.24
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
1.84xG împotrivă1.66
JEF UnitedV-Varen Nagasaki

Calitatea șuturilor

JEF United: EchilibratăV-Varen Nagasaki: Echilibrată
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
Precizie (șuturi pe poartă)40%34%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.120.11
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.230.32

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelor— cine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

V-Varen Nagasaki stă cu 25% mai bine la: forma ultimelor 5.

0.8 pct / meci - JEF United · 1 pct / meci - V-Varen Nagasaki

JEF United
LLWDL
Distribuția rezultatelor
13% V13% E75% I
Sezon (V-E-Î)
1-1-6
0.50 pct / meci · golaveraj -11
Ultimele 5 (V-E-Î)
1-1-3
0.80 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
1-0-2
Ultimele 5 acasă
1-0-2
LLW
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.4Goluri primite: 1.8xG: 1.34xG advers: 1.67BTTS: 80%Over 2.5: 60%
V-Varen Nagasaki
LDLWD
Distribuția rezultatelor
25% V25% E50% I
Sezon (V-E-Î)
2-2-4
1.00 pct / meci · golaveraj -5
Ultimele 5 (V-E-Î)
1-2-2
1.00 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
0-0-3
Ultimele 5 în deplasare
0-0-3
LLL
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.2Goluri primite: 1.8xG: 1.42xG advers: 1.67BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

V-Varen Nagasaki stă cu 42% mai bine la: goluri marcate pe meci.

0.88 goluri / meci - JEF United · 1.25 goluri / meci - V-Varen Nagasaki

V-Varen Nagasaki stă cu 20% mai bine la: goluri primite pe meci.

2.25 goluri / meci - JEF United · 1.88 goluri / meci - V-Varen Nagasaki

Profil ofensiv JEF United: foarte solid

JEF United marchează în 63% dintre meciuri (5 din 8 meciuri), iar V-Varen Nagasaki păstrează poarta curată în 13% (1 din 8 meciuri).

Profil ofensiv V-Varen Nagasaki: foarte solid

V-Varen Nagasaki marchează în 75% dintre meciuri (6 din 8 meciuri), iar JEF United păstrează poarta curată în 13% (1 din 8 meciuri).

7Goluri marcate (sezon)10
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
18Goluri primite (sezon)15
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
3.13Media golurilor pe meci3.13
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
7Goluri marcate (ultimele 5)6
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
9Goluri primite (ultimele 5)9
JEF UnitedV-Varen Nagasaki

Cât de des marchează cel puțin...

63%1 gol75%
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
25%2 goluri50%
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
0%3 goluri0%
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
0%4 goluri0%
JEF UnitedV-Varen Nagasaki

Cât de des primește cel puțin...

88%1 gol88%
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
75%2 goluri50%
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
38%3 goluri38%
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
25%4 goluri13%
JEF UnitedV-Varen Nagasaki

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

58%
Media ligii

Tipare de goluri

25%BTTS la pauză0%
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
0%BTTS în ambele reprize0%
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
13%Gol în ambele reprize13%
JEF UnitedV-Varen Nagasaki

BTTS și numărul de goluri

38%Min. 3 goluri și BTTS50%
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
25%Min. 3 goluri fără BTTS13%
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
80%BTTS - ultimele 560%
JEF UnitedV-Varen Nagasaki

Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Repriza 1

75%Min. 1 gol înainte de pauză75%
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
38%Min. 2 goluri înainte de pauză38%
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
13%Min. 3 goluri înainte de pauză0%
JEF UnitedV-Varen Nagasaki

Repriza 2

88%Min. 1 gol după pauză100%
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
63%Min. 2 goluri după pauză38%
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
0%Min. 3 goluri după pauză25%
JEF UnitedV-Varen Nagasaki

Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

V-Varen Nagasaki stă cu 22% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

1.13 pct / meci - JEF United · 1.38 pct / meci - V-Varen Nagasaki

JEF United - starea la pauză
25% conduce38% egal38% condusă
V-Varen Nagasaki - starea la pauză
38% conduce25% egal38% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

1.13Puncte pe meci (repriza 1)1.38
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
0.63Goluri marcate (repriza 1)0.5
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
1Goluri primite (repriza 1)0.63
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
1.63Media golurilor (repriza 1)1.13
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
50%Poartă intactă înainte de pauză63%
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
50%Fără gol înainte de pauză63%
JEF UnitedV-Varen Nagasaki

După pauză (repriza 2)

0.63Puncte pe meci (repriza 2)0.63
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
0.25Goluri marcate (repriza 2)0.75
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
1.25Goluri primite (repriza 2)1.25
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
1.5Media golurilor (repriza 2)2
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
25%Poartă intactă după pauză13%
JEF UnitedV-Varen Nagasaki
75%Fără gol după pauză50%
JEF UnitedV-Varen Nagasaki

JEF United - rezultatele reprizei a 2-a

13% V25% E63% I
9
Puncte la pauză
5
Goluri la pauză
-3
Golaveraj (repriza 1)
5
Puncte în repriza a 2-a
-8
Golaveraj (repriza 2)
1.13
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului52%

Conduce la pauză în 25% dintre meciuri și câștigă 13%. Uneori pierde avantajul după pauză.

Apărarea după pauză+0.3

Primește cu 0.3 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

V-Varen Nagasaki - rezultatele reprizei a 2-a

13% V25% E63% I
11
Puncte la pauză
4
Goluri la pauză
-1
Golaveraj (repriza 1)
5
Puncte în repriza a 2-a
-4
Golaveraj (repriza 2)
1.38
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului66%

Conduce la pauză în 38% dintre meciuri și câștigă 25%. Uneori pierde avantajul după pauză.

Apărarea după pauză+0.6

Primește cu 0.6 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

JEF United - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.601.00
Goluri marcate / meci1.00.4
Goluri primite / meci1.00.8
Media golurilor pe meci2.01.2
1 gol80%80%
2 goluri40%40%
3 goluri20%0%
Poartă intactă60%40%
Fără gol20%60%
Golaveraj0-2
Pauză: 40% conduce - 40% egal - 20% condusă
Repriza 2: 20% câștigată - 40% egal - 40% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 40% - Total goluri la pauză: 5
V-Varen Nagasaki - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.401.00
Goluri marcate / meci0.40.8
Goluri primite / meci0.81.0
Media golurilor pe meci1.21.8
1 gol80%100%
2 goluri40%40%
3 goluri0%20%
Poartă intactă60%20%
Fără gol60%40%
Golaveraj-2-1
Pauză: 40% conduce - 20% egal - 40% condusă
Repriza 2: 20% câștigată - 40% egal - 40% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 0% - Total goluri la pauză: 2

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minute— când apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

JEF United
MarcatePrimite
1
2
0-15
2
1
16-30
2
5
31-45
2
1
46-60
0
3
61-75
0
6
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 16-30 (2 goals). Primește cel mai mult în 76-90 (6). Bilanț final (76-90): -6 - finalurile de meci sunt un punct slab.

V-Varen Nagasaki
MarcatePrimite
1
2
0-15
1
0
16-30
2
3
31-45
3
5
46-60
0
1
61-75
3
4
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 46-60 (3 goals). Primește cel mai mult în 46-60 (5). Bilanț final (76-90): -1 - finalurile de meci sunt un punct slab.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

3.13
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
1.4 : 1.8
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
107%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
57%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
-52%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
47%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
10%
Risc de 0:0
circa 1 din 10 meciuri
2-3
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

JEF United

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.70
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.67
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
+0.8 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.26
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
-0.41
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
55%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
169%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
+0.30
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
-0.4
Goluri în final
0% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 14% vin în primul sfert de oră.
0%

V-Varen Nagasaki

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.42
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.21
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
+0.6 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
+0.01
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
-0.22
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
94%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
117%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
0.00
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.3
Goluri în final
30% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 10% vin în primul sfert de oră.
30%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (J1 League).

Echipele vs liga

JEF UnitedLigaV-Varen Nagasaki
Media golurilor pe meci▲ 3.132.93▲ 3.13
Ambele echipe au marcat▼ 50%58%▲ 63%
Min. 3 goluri (Over 2.5)▲ 63%53%▲ 63%
Meciuri fără gol primit▼ 13%23%▼ 13%
Gol înainte de pauză▲ 75%69%▲ 75%
Gol după pauză• 88%87%▲ 100%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

2.93
Media golurilor pe meci
58%
Ambele echipe au marcat
53%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
23%
Meciuri fără gol primit
1.60
Goluri acasă / meci
1.33
Goluri în deplasare / meci
+20%
Avantajul gazdelor în atac
+17%
Avantajul gazdelor în apărare
+17%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
69%
1 gol
36%
2 goluri
12%
3 goluri
1%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
87%
1 gol
49%
2 goluri
23%
3 goluri
10%
4 goluri

Echipe de start și evenimente

Titulari, rezerve și evenimente verificate pentru acest meci.

Cronologia meciului

Goluri, cartonașe și schimbări așezate în ordine cronologică.

  1. V-Varen NagasakiGolThiago Santos Santana
  2. V-Varen NagasakiCartonaș galbenThiago Santos Santana
  3. V-Varen NagasakiSchimbareIntră: Kenshin YasudaIese: Riku Yamada
  4. JEF UnitedCartonaș galbenErison Danilo de Souza
  5. JEF UnitedSchimbareIntră: Koki YonekuraIese: Rikuto Ishio
  6. V-Varen NagasakiSchimbareIntră: Takuma OminamiIese: Ryosuke Shindo
  7. V-Varen NagasakiSchimbareIntră: Yusei EgawaIese: Kanta Doi
  8. V-Varen NagasakiSchimbareIntră: Jonathan Luiz Moreira Rosa JuniorIese: Thiago Santos Santana
  9. V-Varen NagasakiSchimbareIntră: Tenmu MatsumotoIese: Asahi Masuyama
  10. JEF UnitedSchimbareIntră: Daisuke SuzukiIese: Masaru Hidaka
  11. JEF UnitedCartonaș galbenLuiz Eduardo Fleuri Pacheco
  12. V-Varen NagasakiGolKenshin YasudaPasă decisivă: Hotaru Yamaguchi

Arbitrul și antrenorii

Deschide profilurile sezonului pentru a compara rezultatele, golurile și tendințele disciplinare.

Meciuri directe

Meciuri recente (2): JEF United 0 - 0 - 2 V-Varen Nagasaki. Media golurilor 1.50, ambele echipe au marcat in 0% meciuri.

JEF United Ichihara Chiba
0 : 2
V-Varen Nagasaki
V-Varen Nagasaki
1 : 0
JEF United Ichihara Chiba

Întrebări frecvente

Care a fost rezultatul JEF United - V-Varen Nagasaki?

Meciul din J1 League s-a încheiat JEF United 1:1 V-Varen Nagasaki. Statisticile complete, împărțirea pe reprize și meciurile directe sunt pe această pagină.

Care este bilanțul întâlnirilor directe dintre JEF United și V-Varen Nagasaki?

În ultimele 2 întâlniri directe JEF United a câștigat 0, V-Varen Nagasaki 2, iar 0 s-au terminat la egalitate. Media a fost de 1,50 goluri, ambele echipe marcând în 0%.

Ce arată statisticile golurilor înainte de JEF United - V-Varen Nagasaki?

JEF United marchează în medie 0,88 goluri pe meci, iar V-Varen Nagasaki 1,25. Media în J1 League este de 2,93 goluri, cu Over 2.5 în 53% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 50% din meciurile JEF United și 63% din cele ale V-Varen Nagasaki.

În ce formă sunt JEF United și V-Varen Nagasaki?

În ultimele 5 meciuri JEF United are un bilanț de 1-1-3 (0,80 puncte pe meci), iar V-Varen Nagasaki 1-2-2 (1,00 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru JEF United - V-Varen Nagasaki?

Fundalul statistic pentru JEF United - V-Varen Nagasaki — formă, meciuri directe, goluri, BTTS și Over/Under — este pe această pagină. Pontul cu justificare și evaluare a valorii este în aplicația NoFluffPicks.