Iran - Persian Gulf Pro LeagueTakhti StadiumDate actualizate la 18 octombrie 2026

Kheybar Khorramabad - Esteghlal Khuzestan: statisticile meciului

Argumentare:

Analiza completă și pontul în aplicație

Vezi analiza pentru pariuri, pontul, value bet-ul și argumentarea completă pentru acest meci.

Vezi analiza și pontul

Kheybar Khorramabad - Esteghlal Khuzestan: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Kheybar Khorramabad joacă împotriva Esteghlal Khuzestan în Persian Gulf Pro League (Iran). Meciul este programat pentru 18 octombrie 2026. Stadion: Takhti Stadium.

Forma actuală

Kheybar Khorramabad: 1-3-1, 1.20 puncte/meci. Esteghlal Khuzestan: 1-2-2, 1.00 puncte/meci.

Statistici goluri

Kheybar Khorramabad marchează 1.25 si primește 1.25 goluri pe meci. Esteghlal Khuzestan marchează 0.50 si primește 1.50. Media ligii: 1.97 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Kheybar Khorramabad 63%, Esteghlal Khuzestan 38%. Over 2.5: Kheybar Khorramabad 38%, Esteghlal Khuzestan 25%. Nivel liga: BTTS 41%, Over 2.5 29%.

xG, șuturi și stil

xG este foarte apropiat pentru ambele echipe. Kheybar Khorramabad: -1.0 șuturi pe meci, Esteghlal Khuzestan: -1.0.

Reprizele meciului

Kheybar Khorramabad: conduce la pauză în 38%, goluri în repriza a doua 0.63. Esteghlal Khuzestan: conduce la pauză în 0%, goluri în repriza a doua 0.50.

Goluri pe minute

Kheybar Khorramabad: 76-90+ (4 goluri). Esteghlal Khuzestan: 61-75 (3 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

Persian Gulf Pro League: 1.97 goluri pe meci, BTTS 41%, Over 2.5 29%.

Meciuri directe

Înaintea acestui meci erau disponibile 1 dueluri directe anterioare: 1-0-0. Medie goluri 1.00, BTTS 0%.

Inainte de meci

Cote 1X2

(-)
(-)
(-)

Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
1.25Goluri marcate / meci0.5
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
1.25Goluri primite / meci1.5
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
-1%Posesie medie-1%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
-1Șuturi pe poartă / meci-1
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan

Statistici echipe— cine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

-1Șuturi pe meci-1
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
-1Șuturi pe poartă-1
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
-125%Conversia șuturilor-50%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
-1%Posesie-1%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
0xG pentru0
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
0xG împotrivă0
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan

Calitatea șuturilor

Kheybar Khorramabad: EchilibratăEsteghlal Khuzestan: Echilibrată
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
Precizie (șuturi pe poartă)0%0%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.000.00
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.000.00

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelor— cine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

Kheybar Khorramabad stă cu 20% mai bine la: forma ultimelor 5.

1.2 pct / meci - Kheybar Khorramabad · 1 pct / meci - Esteghlal Khuzestan

Kheybar Khorramabad
DWLDD
Distribuția rezultatelor
13% V63% E25% I
Sezon (V-E-Î)
1-5-2
1.00 pct / meci · golaveraj 0
Ultimele 5 (V-E-Î)
1-3-1
1.20 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
1-2-1
Ultimele 5 acasă
1-2-1
DLWD
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.2Goluri primite: 1.0xG: 0.00xG advers: 0.00BTTS: 40%Over 2.5: 40%
Esteghlal Khuzestan
DDLWL
Distribuția rezultatelor
13% V38% E50% I
Sezon (V-E-Î)
1-3-4
0.75 pct / meci · golaveraj -8
Ultimele 5 (V-E-Î)
1-2-2
1.00 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
0-1-3
Ultimele 5 în deplasare
0-1-3
LDLL
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 0.4Goluri primite: 1.0xG: 0.00xG advers: 0.00BTTS: 20%Over 2.5: 20%

Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

Kheybar Khorramabad stă cu 150% mai bine la: goluri marcate pe meci.

1.25 goluri / meci - Kheybar Khorramabad · 0.5 goluri / meci - Esteghlal Khuzestan

Kheybar Khorramabad stă cu 20% mai bine la: goluri primite pe meci.

1.25 goluri / meci - Kheybar Khorramabad · 1.5 goluri / meci - Esteghlal Khuzestan

Profil ofensiv Kheybar Khorramabad: foarte solid

Kheybar Khorramabad marchează în 75% dintre meciuri (6 din 8 meciuri), iar Esteghlal Khuzestan păstrează poarta curată în 25% (2 din 8 meciuri).

Profil ofensiv Esteghlal Khuzestan: solid

Esteghlal Khuzestan marchează în 50% dintre meciuri (4 din 8 meciuri), iar Kheybar Khorramabad păstrează poarta curată în 25% (2 din 8 meciuri).

10Goluri marcate (sezon)4
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
10Goluri primite (sezon)12
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
2.5Media golurilor pe meci2
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
6Goluri marcate (ultimele 5)2
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
5Goluri primite (ultimele 5)5
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan

Cât de des marchează cel puțin...

75%1 gol50%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
50%2 goluri0%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
0%3 goluri0%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
0%4 goluri0%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan

Cât de des primește cel puțin...

75%1 gol75%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
38%2 goluri38%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
13%3 goluri25%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
0%4 goluri13%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

63%
Kheybar Khorramabad - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.5 din 8 meciuri
38%
Esteghlal Khuzestan - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.3 din 8 meciuri
41%
Media ligii

Tipare de goluri

25%BTTS la pauză0%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
25%BTTS în ambele reprize0%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
50%Gol în ambele reprize0%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan

BTTS și numărul de goluri

38%Min. 3 goluri și BTTS13%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
0%Min. 3 goluri fără BTTS13%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
40%BTTS - ultimele 520%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan

Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Meci întreg - comparație echipe (Over)

Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan

Repriza 1

88%Min. 1 gol înainte de pauză63%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
25%Min. 2 goluri înainte de pauză13%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
0%Min. 3 goluri înainte de pauză0%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan

Repriza 2

75%Min. 1 gol după pauză88%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
38%Min. 2 goluri după pauză25%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
25%Min. 3 goluri după pauză13%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan

Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

Kheybar Khorramabad stă cu 295% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

1.5 pct / meci - Kheybar Khorramabad · 0.38 pct / meci - Esteghlal Khuzestan

Kheybar Khorramabad - starea la pauză
38% conduce38% egal25% condusă
Esteghlal Khuzestan - starea la pauză
0% conduce38% egal63% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

1.5Puncte pe meci (repriza 1)0.38
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
0.63Goluri marcate (repriza 1)0
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
0.5Goluri primite (repriza 1)0.75
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
1.13Media golurilor (repriza 1)0.75
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
50%Poartă intactă înainte de pauză38%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
38%Fără gol înainte de pauză100%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan

După pauză (repriza 2)

1.13Puncte pe meci (repriza 2)1.25
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
0.63Goluri marcate (repriza 2)0.5
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
0.75Goluri primite (repriza 2)0.75
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
1.38Media golurilor (repriza 2)1.25
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
50%Poartă intactă după pauză50%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan
38%Fără gol după pauză50%
Kheybar KhorramabadEsteghlal Khuzestan

Kheybar Khorramabad - rezultatele reprizei a 2-a

25% V38% E38% I
12
Puncte la pauză
5
Goluri la pauză
+1
Golaveraj (repriza 1)
9
Puncte în repriza a 2-a
-1
Golaveraj (repriza 2)
1.50
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului34%

Conduce la pauză în 38% dintre meciuri și câștigă 13%. Uneori pierde avantajul după pauză.

Apărarea după pauză+0.3

Primește cu 0.3 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

Esteghlal Khuzestan - rezultatele reprizei a 2-a

38% V13% E50% I
3
Puncte la pauză
0
Goluri la pauză
-6
Golaveraj (repriza 1)
10
Puncte în repriza a 2-a
-2
Golaveraj (repriza 2)
0.38
PPG înainte de pauză
Apărarea după pauză0.0

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

Kheybar Khorramabad - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.601.20
Goluri marcate / meci0.60.6
Goluri primite / meci0.40.6
Media golurilor pe meci1.01.2
1 gol80%60%
2 goluri20%40%
3 goluri0%20%
Poartă intactă60%60%
Fără gol40%40%
Golaveraj+10
Pauză: 40% conduce - 40% egal - 20% condusă
Repriza 2: 20% câștigată - 60% egal - 20% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 20% - Total goluri la pauză: 3
Esteghlal Khuzestan - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci0.601.40
Goluri marcate / meci0.00.4
Goluri primite / meci0.40.6
Media golurilor pe meci0.41.0
1 gol40%80%
2 goluri0%20%
3 goluri0%0%
Poartă intactă60%60%
Fără gol100%60%
Golaveraj-2-1
Pauză: 0% conduce - 60% egal - 40% condusă
Repriza 2: 40% câștigată - 20% egal - 40% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 0% - Total goluri la pauză: 0

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minute— când apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Kheybar Khorramabad
MarcatePrimite
1
0
0-15
1
1
16-30
3
3
31-45
0
1
46-60
1
1
61-75
4
4
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 76-90 (4 goals). Primește cel mai mult în 76-90 (4). Bilanț final (76-90): 0.

Esteghlal Khuzestan
MarcatePrimite
0
2
0-15
0
4
16-30
0
0
31-45
1
2
46-60
3
1
61-75
0
3
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 61-75 (3 goals). Primește cel mai mult în 16-30 (4). Bilanț final (76-90): -3 - finalurile de meci sunt un punct slab.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

2.25
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
1.4 : 0.9
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
114%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
51%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
-56%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
38%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
13%
Risc de 0:0
circa 1 din 8 meciuri
0-1
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Kheybar Khorramabad

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
0.00
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
0.00
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-4.0 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
+1.25
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
-1.25
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
110%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
149%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
+0.20
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
0.0
Goluri în final
40% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 10% vin în primul sfert de oră.
40%

Esteghlal Khuzestan

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
0.00
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-1.00
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
+3.6 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
+0.50
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
-1.50
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
60%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
132%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
+0.25
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.5
Goluri în final
0% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 0% vin în primul sfert de oră.
0%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (Persian Gulf Pro League).

Echipele vs liga

Kheybar KhorramabadLigaEsteghlal Khuzestan
Media golurilor pe meci▲ 2.501.97• 2.00
Ambele echipe au marcat▲ 63%41%▼ 38%
Min. 3 goluri (Over 2.5)▲ 38%29%▼ 25%
Meciuri fără gol primit▼ 25%38%▼ 25%
Gol înainte de pauză▲ 88%56%▲ 63%
Gol după pauză▲ 75%70%▲ 88%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

1.97
Media golurilor pe meci
41%
Ambele echipe au marcat
29%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
38%
Meciuri fără gol primit
1.14
Goluri acasă / meci
0.84
Goluri în deplasare / meci
+36%
Avantajul gazdelor în atac
+26%
Avantajul gazdelor în apărare
+12%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
56%
1 gol
21%
2 goluri
4%
3 goluri
1%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
70%
1 gol
30%
2 goluri
10%
3 goluri
1%
4 goluri

Meciuri directe

Meci anterior: Kheybar Khorramabad 1 - 0 - 0 Esteghlal Khuzestan. Media golurilor 1.00, ambele echipe au marcat in 0% meciuri.

Întrebări frecvente

Când joacă Kheybar Khorramabad și Esteghlal Khuzestan?

Kheybar Khorramabad întâlnește Esteghlal Khuzestan pe 18 octombrie 2026 în Persian Gulf Pro League pe Takhti Stadium. Ora exactă în fusul tău orar este afișată în partea de sus a paginii meciului.

Ce arată statisticile golurilor înainte de Kheybar Khorramabad - Esteghlal Khuzestan?

Kheybar Khorramabad marchează în medie 1,25 goluri pe meci, iar Esteghlal Khuzestan 0,50. Media în Persian Gulf Pro League este de 1,97 goluri, cu Over 2.5 în 29% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 63% din meciurile Kheybar Khorramabad și 38% din cele ale Esteghlal Khuzestan.

În ce formă sunt Kheybar Khorramabad și Esteghlal Khuzestan?

În ultimele 5 meciuri Kheybar Khorramabad are un bilanț de 1-3-1 (1,20 puncte pe meci), iar Esteghlal Khuzestan 1-2-2 (1,00 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru Kheybar Khorramabad - Esteghlal Khuzestan?

Fundalul statistic pentru Kheybar Khorramabad - Esteghlal Khuzestan — formă, meciuri directe, goluri, BTTS și Over/Under — este pe această pagină. Pontul cu justificare și evaluare a valorii este în aplicația NoFluffPicks.