Slovacia - Super LigaMestský štadiónDate actualizate la 15 octombrie 2026

Komárno - DAC: statisticile meciului

Komárno crest
Komárno
0 : 3pauza 0:1
DAC crest
DAC

Komárno - DAC: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Komárno a jucat împotriva DAC în Super Liga (Slovacia). Meciul s-a jucat la data de 16 august 2026. Stadion: Mestský štadión. Scor final: 0:3.

Forma actuală

Komárno: 0-2-1, 0.67 puncte/meci. DAC: 1-1-0, 2.00 puncte/meci.

Statistici goluri

Komárno marchează 1.00 si primește 1.33 goluri pe meci. DAC marchează 1.50 si primește 0.50. Media ligii: 3.57 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Komárno 100%, DAC 50%. Over 2.5: Komárno 33%, DAC 0%. Nivel liga: BTTS 62%, Over 2.5 62%.

xG, șuturi și stil

DAC are xG mai mare: 1.66 față de 1.50. Komárno: 12.7 șuturi pe meci, DAC: 14.0.

Reprizele meciului

Komárno: conduce la pauză în 33%, goluri în repriza a doua 0.67. DAC: conduce la pauză în 50%, goluri în repriza a doua 1.00.

Goluri pe minute

Komárno: 16-30 (1 goluri). DAC: 16-30 (1 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

Super Liga: 3.57 goluri pe meci, BTTS 62%, Over 2.5 62%.

Meciuri directe

Înaintea acestui meci erau disponibile 2 dueluri directe anterioare: 0-2-0. Medie goluri 3.00, BTTS 100%.

Analiză pre-meci arhivată

Această analiză a fost pregătită înainte de start. Concluziile se bazează exclusiv pe datele disponibile înaintea meciului și nu includ rezultatul final sau statisticile de după meci.

Analiza generală a meciului

DAC ocupă locul 5, în timp ce Komárno este pe poziția a noua, iar în ultimele cinci meciuri oaspeții au marcat 7 goluri și au câștigat 3 partide, față de cele 5 goluri și o singură victorie înregistrate de gazde. Echipa DAC a primit în medie 1 gol pe meci în deplasare, în timp ce Komárno le-a permis adversarilor să marcheze 2 goluri pe teren propriu și nu a reușit să păstreze poarta intactă. Oaspeții ar trebui, de asemenea, să controleze mai frecvent ritmul jocului, deoarece posesia medie în deplasare este de 66%, față de 55% pentru Komárno, iar aceștia expediază 12 șuturi pe meci, comparativ cu 10 ale gazdelor. Calitatea ocaziilor create este similară, întrucât xG-ul mediu al lui DAC este de 1,48, iar cel al lui Komárno de 1,47, însă gazdele le permit adversarilor să-și creeze ocazii în valoare de până la 2,08 xG. Komárno a pierdut singurul meci disputat până acum pe teren propriu, iar DAC a remizat în singura deplasare, astfel că avantajul oaspeților este moderat, dar indică o victorie a acestora.

Vezi prezentarea statistică
BTTS - vor marca ambele echipe?

Pronosticul pentru BTTS este susținut ușor de forma din ultimele cinci meciuri ale lui Komárno, în care ambele echipe au marcat în 80% dintre partide, iar gazdele au primit în medie 1,2 goluri. În aceeași perioadă, DAC a înscris în medie 1,4 goluri și a primit 1,4, ceea ce indică șanse reale ca ambele formații să marcheze. Potențialul ofensiv este confirmat de xG: Komárno generează în medie 1,44 goluri așteptate, iar DAC 1,48 în ultimele cinci apariții. Totuși, gazdele au o serie foarte recentă fără gol primit în competiție, iar BTTS pentru DAC în sezonul actual este de 100%, astfel că eșantionul sezonier este clar redus și nu ar trebui să prevaleze asupra formei mai ample. Având în vedere media ligii pentru BTTS, de 63%, scenariul cel mai probabil rămâne cel în care fiecare echipă înscrie cel puțin un gol.

Vezi statisticile BTTS
Over/Under - analiza numărului de goluri

În ultimele cinci meciuri, Komárno a înscris în medie 1,0 goluri și a primit 1,2, în timp ce DAC a înregistrat 1,4, respectiv 1,4 goluri, ceea ce indică un total mai apropiat de 2–3 goluri decât de un meci deschis. Ambele echipe au avut în această perioadă doar câte 40% dintre meciuri cu cel puțin trei goluri, în timp ce, în ambele cazuri, 60% dintre partide s-au încheiat sub acest prag. Media xG din ultimele cinci apariții este similară: 1,44 pentru gazde și 1,48 pentru oaspeți, însă ambele defensive le-au permis adversarilor aproximativ 1,5 xG, susținând scenariul unui număr moderat de goluri. Deși liga înregistrează în medie 3,25 goluri pe meci, rezultatele recente ale ambelor echipe sunt clar mai scăzute, iar linia de 3,5 oferă o marjă solidă de siguranță. Cea mai puternică alegere este Sub 3,5 goluri, deoarece pariul este pierdut doar dacă se înscriu cel puțin patru goluri.

Vezi statisticile Over/Under
HT/FT - scenariul la pauză și la final

DAC prezintă o formă actuală mai bună: a câștigat 3 din ultimele 5 meciuri și a marcat în medie 1,4 goluri, în timp ce Komárno a obținut o singură victorie, înscriind 1,0 gol pe meci. Primele reprize sugerează un început prudent, cu un avantaj al oaspeților: DAC a fost la egalitate la Pauză în 40% dintre ultimele meciuri, iar Komárno era condusă după 45 de minute în 60% dintre cazuri, cu o medie de 0,4 goluri marcate și 0,8 goluri primite de gazde înainte de pauză. După pauză, DAC înregistrează în medie 1,8 goluri în total pe meci, iar adversarele sale primesc în această perioadă în medie 1,0 gol, ceea ce susține scenariul unei victorii a oaspeților. Deși Komárno expediază mai multe șuturi, 16 față de 12, DAC are un xG mai ridicat în ultima fază ofensivă a sezonului, de 1,48, și rezultate net superioare, astfel că cel mai probabil este un egal la Pauză și o victorie a oaspeților la Final, adică X/2.

Vezi statisticile primei și celei de-a doua reprize

Pe reprize

0 : 1
Prima repriza
0 : 2
A doua repriza

Statisticile meciului

50Posesie (%)50
KomárnoDAC
14Suturi28
KomárnoDAC
5Suturi pe poarta14
KomárnoDAC
1.69xG3.19
KomárnoDAC
9Cornere6
KomárnoDAC
65Atacuri periculoase64
KomárnoDAC
15Faulturi8
KomárnoDAC
4Cartonase0
KomárnoDAC

Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

1Goluri marcate / meci1.5
KomárnoDAC
1.33Goluri primite / meci0.5
KomárnoDAC
53%Posesie medie64%
KomárnoDAC
5Șuturi pe poartă / meci6
KomárnoDAC

Statistici echipe— cine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

12.67Șuturi pe meci14
KomárnoDAC
5Șuturi pe poartă6
KomárnoDAC
7.9%Conversia șuturilor10.7%
KomárnoDAC
53%Posesie64%
KomárnoDAC
1.5xG pentru1.66
KomárnoDAC
1.45xG împotrivă1.54
KomárnoDAC

Calitatea șuturilor

Komárno: EchilibratăDAC: Dominantă
KomárnoDAC
Precizie (șuturi pe poartă)39%43%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.120.12
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.200.25

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelor— cine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

DAC stă cu 199% mai bine la: forma ultimelor 5.

0.67 pct / meci - Komárno · 2 pct / meci - DAC

Komárno
DLD
Fără victorie în ultimele 5 meciuri
Distribuția rezultatelor
0% V67% E33% I
Sezon (V-E-Î)
0-2-1
0.67 pct / meci · golaveraj -1
Ultimele 5 (V-E-Î)
0-2-1
0.67 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
0-0-1
Ultimele 5 acasă
0-0-1
L
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.0Goluri primite: 1.3xG: 1.50xG advers: 1.45BTTS: 100%Over 2.5: 33%
DAC
DW
Neînvinsă în ultimele 5 meciuri
Distribuția rezultatelor
50% V50% E0% I
Sezon (V-E-Î)
1-1-0
2.00 pct / meci · golaveraj +2
Ultimele 5 (V-E-Î)
1-1-0
2.00 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
0-1-0
Ultimele 5 în deplasare
0-1-0
D
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.5Goluri primite: 0.5xG: 1.66xG advers: 1.54BTTS: 50%Over 2.5: 0%

Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

DAC stă cu 50% mai bine la: goluri marcate pe meci.

1 goluri / meci - Komárno · 1.5 goluri / meci - DAC

DAC stă cu 166% mai bine la: goluri primite pe meci.

1.33 goluri / meci - Komárno · 0.5 goluri / meci - DAC

Profil ofensiv Komárno: foarte solid

Komárno marchează în 100% dintre meciuri (3 din 3 meciuri), iar DAC păstrează poarta curată în 50% (1 din 2 meciuri).

Profil ofensiv DAC: foarte solid

DAC marchează în 100% dintre meciuri (2 din 2 meciuri), iar Komárno păstrează poarta curată în 0% (0 din 3 meciuri).

3Goluri marcate (sezon)3
KomárnoDAC
4Goluri primite (sezon)1
KomárnoDAC
2.33Media golurilor pe meci2
KomárnoDAC
3Goluri marcate (ultimele 5)3
KomárnoDAC
4Goluri primite (ultimele 5)1
KomárnoDAC

Cât de des marchează cel puțin...

100%1 gol100%
KomárnoDAC
0%2 goluri50%
KomárnoDAC
0%3 goluri0%
KomárnoDAC
0%4 goluri0%
KomárnoDAC

Cât de des primește cel puțin...

100%1 gol50%
KomárnoDAC
33%2 goluri0%
KomárnoDAC
0%3 goluri0%
KomárnoDAC
0%4 goluri0%
KomárnoDAC

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

Tipare de goluri

0%BTTS la pauză0%
KomárnoDAC
0%BTTS în ambele reprize0%
KomárnoDAC
0%Gol în ambele reprize50%
KomárnoDAC

BTTS și numărul de goluri

33%Min. 3 goluri și BTTS0%
KomárnoDAC
0%Min. 3 goluri fără BTTS0%
KomárnoDAC
100%BTTS - ultimele 550%
KomárnoDAC

Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Repriza 1

100%Min. 1 gol înainte de pauză50%
KomárnoDAC
0%Min. 2 goluri înainte de pauză0%
KomárnoDAC
0%Min. 3 goluri înainte de pauză0%
KomárnoDAC

Repriza 2

100%Min. 1 gol după pauză100%
KomárnoDAC
33%Min. 2 goluri după pauză50%
KomárnoDAC
0%Min. 3 goluri după pauză0%
KomárnoDAC

Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

DAC stă cu 100% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

1 pct / meci - Komárno · 2 pct / meci - DAC

Komárno - starea la pauză
33% conduce0% egal67% condusă
DAC - starea la pauză
50% conduce50% egal0% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

1Puncte pe meci (repriza 1)2
KomárnoDAC
0.33Goluri marcate (repriza 1)0.5
KomárnoDAC
0.67Goluri primite (repriza 1)0
KomárnoDAC
1Media golurilor (repriza 1)0.5
KomárnoDAC
33%Poartă intactă înainte de pauză100%
KomárnoDAC
67%Fără gol înainte de pauză50%
KomárnoDAC

După pauză (repriza 2)

1.33Puncte pe meci (repriza 2)2
KomárnoDAC
0.67Goluri marcate (repriza 2)1
KomárnoDAC
0.67Goluri primite (repriza 2)0.5
KomárnoDAC
1.33Media golurilor (repriza 2)1.5
KomárnoDAC
33%Poartă intactă după pauză50%
KomárnoDAC
33%Fără gol după pauză0%
KomárnoDAC

Komárno - rezultatele reprizei a 2-a

33% V33% E33% I
3
Puncte la pauză
1
Goluri la pauză
-1
Golaveraj (repriza 1)
4
Puncte în repriza a 2-a
0
Golaveraj (repriza 2)
1.00
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului0%

Conduce la pauză în 33% dintre meciuri și câștigă 0%. Uneori pierde avantajul după pauză.

Apărarea după pauză0.0

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

DAC - rezultatele reprizei a 2-a

50% V50% E0% I
4
Puncte la pauză
1
Goluri la pauză
+1
Golaveraj (repriza 1)
4
Puncte în repriza a 2-a
+1
Golaveraj (repriza 2)
2.00
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului100%

Conduce la pauză în 50% dintre meciuri și câștigă 50%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză+0.5

Primește cu 0.5 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

Komárno - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.001.33
Goluri marcate / meci0.30.7
Goluri primite / meci0.70.7
Media golurilor pe meci1.01.3
1 gol100%100%
2 goluri0%33%
3 goluri0%0%
Poartă intactă33%33%
Fără gol67%33%
Golaveraj-10
Pauză: 33% conduce - 0% egal - 67% condusă
Repriza 2: 33% câștigată - 33% egal - 33% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 0% - Total goluri la pauză: 1
DAC - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci2.002.00
Goluri marcate / meci0.51.0
Goluri primite / meci0.00.5
Media golurilor pe meci0.51.5
1 gol50%100%
2 goluri0%50%
3 goluri0%0%
Poartă intactă100%50%
Fără gol50%0%
Golaveraj+1+1
Pauză: 50% conduce - 50% egal - 0% condusă
Repriza 2: 50% câștigată - 50% egal - 0% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 0% - Total goluri la pauză: 1

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minute— când apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Komárno
MarcatePrimite
0
1
0-15
1
0
16-30
0
1
31-45
0
0
46-60
1
1
61-75
1
1
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 16-30 (1 goal). Primește cel mai mult în 0-15 (1). Bilanț final (76-90): 0.

DAC
MarcatePrimite
0
0
0-15
1
0
16-30
0
0
31-45
1
0
46-60
1
0
61-75
0
1
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 16-30 (1 goal). Primește cel mai mult în 76-90 (1). Bilanț final (76-90): -1 - finalurile de meci sunt un punct slab.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

2.17
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
0.8 : 1.4
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
61%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
75%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
+39%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
100%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
0%
Risc de 0:0
practic zero
2-3
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Komárno

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.05
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.38
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-1.2 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.50
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.12
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
53%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
80%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
0.00
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.3
Goluri în final
33% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 0% vin în primul sfert de oră.
33%

DAC

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.12
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.88
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-1.4 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.16
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+1.04
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
90%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
26%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
0.00
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.5
Goluri în final
0% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 0% vin în primul sfert de oră.
0%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (Super Liga).

Echipele vs liga

KomárnoLigaDAC
Media golurilor pe meci▼ 2.333.57▼ 2.00
Ambele echipe au marcat▲ 100%62%▼ 50%
Min. 3 goluri (Over 2.5)▼ 33%62%▼ 0%
Meciuri fără gol primit▼ 0%19%▲ 50%
Gol înainte de pauză▲ 100%86%▼ 50%
Gol după pauză▲ 100%81%▲ 100%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

3.57
Media golurilor pe meci
62%
Ambele echipe au marcat
62%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
19%
Meciuri fără gol primit
1.90
Goluri acasă / meci
1.67
Goluri în deplasare / meci
+14%
Avantajul gazdelor în atac
+12%
Avantajul gazdelor în apărare
+5%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
86%
1 gol
48%
2 goluri
29%
3 goluri
5%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
81%
1 gol
57%
2 goluri
24%
3 goluri
19%
4 goluri

Echipe de start și evenimente

Titulari, rezerve și evenimente verificate pentru acest meci.

Cronologia meciului

Goluri, cartonașe și schimbări așezate în ordine cronologică.

  1. KomárnoSchimbareIntră: Róbert PillárIese: Filip Kiss
  2. DACGolAmmar RamadanPasă decisivă: Samsindin Ouro
  3. KomárnoSchimbareIntră: Andy MasarykIese: Christian Emmanuel Nguidjol Bayemi
  4. KomárnoCartonaș galbenMartin Šimko
  5. DACSchimbareIntră: Prince OwusuIese: Uroš Kabić
  6. KomárnoSchimbareIntră: Adam KrčíkIese: Simon Smehyl
  7. KomárnoCartonaș galbenJakub Palán
  8. KomárnoCartonaș galbenDominik Špiriak
  9. DACSchimbareIntră: Fallou DiongueIese: Julien Eymard Bationo
  10. KomárnoCartonaș galbenDominik Žák
  11. DACGolGiorgi GaguaPasă decisivă: Samsindin Ouro
  12. DACGolAmmar RamadanPasă decisivă: Giorgi Gagua

Arbitrul și antrenorii

Deschide profilurile sezonului pentru a compara rezultatele, golurile și tendințele disciplinare.

Meciuri directe

Meciuri recente (2): Komárno 0 - 2 - 0 DAC. Media golurilor 3.00, ambele echipe au marcat in 100% meciuri.

KFC Komárno
2 : 2
DAC 1904 Dunajská Streda
DAC 1904 Dunajská Streda
1 : 1
KFC Komárno

Întrebări frecvente

Care a fost rezultatul Komárno - DAC?

Meciul din Super Liga s-a încheiat Komárno 0:3 DAC. Statisticile complete, împărțirea pe reprize și meciurile directe sunt pe această pagină.

Care este bilanțul întâlnirilor directe dintre Komárno și DAC?

În ultimele 2 întâlniri directe Komárno a câștigat 0, DAC 0, iar 2 s-au terminat la egalitate. Media a fost de 3,00 goluri, ambele echipe marcând în 100%.

Ce arată statisticile golurilor înainte de Komárno - DAC?

Komárno marchează în medie 1,00 goluri pe meci, iar DAC 1,50. Media în Super Liga este de 3,57 goluri, cu Over 2.5 în 62% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 100% din meciurile Komárno și 50% din cele ale DAC.

În ce formă sunt Komárno și DAC?

În ultimele 5 meciuri Komárno are un bilanț de 0-2-1 (0,67 puncte pe meci), iar DAC 1-1-0 (2,00 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru Komárno - DAC?

Aici verifici cifrele dinaintea meciului Komárno - DAC: formă, H2H, goluri și Over/Under. Pontul, value-ul și justificarea sunt publicate în aplicația NoFluffPicks.