Kristiansund - Fredrikstad: statisticile meciului
Kristiansund - Fredrikstad: formă, goluri și statistici importante
Informații esențiale despre meci
Kristiansund a jucat împotriva Fredrikstad în Eliteserien (Norvegia). Meciul s-a jucat la data de 19 aprilie 2026. Scor final: 2:0.
Forma actuală
Kristiansund: 1-0-2, 1.00 puncte/meci. Fredrikstad: 2-1-1, 1.75 puncte/meci.
Statistici goluri
Kristiansund marchează 1.00 si primește 2.33 goluri pe meci. Fredrikstad marchează 1.75 si primește 2.00. Media ligii: 2.86 goluri.
BTTS / Over / Under
BTTS: Kristiansund 33%, Fredrikstad 75%. Over 2.5: Kristiansund 67%, Fredrikstad 75%. Nivel liga: BTTS 51%, Over 2.5 51%.
xG, șuturi și stil
Fredrikstad are xG mai mare: 1.38 față de 1.16. Kristiansund: 10.3 șuturi pe meci, Fredrikstad: 11.5.
Reprizele meciului
Kristiansund: conduce la pauză în 0%, goluri în repriza a doua 0.67. Fredrikstad: conduce la pauză în 25%, goluri în repriza a doua 0.75.
Goluri pe minute
Kristiansund: 76-90+ (2 goluri). Fredrikstad: 31-45+ (2 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.
Context de ligă
Eliteserien: 2.86 goluri pe meci, BTTS 51%, Over 2.5 51%.
Meciuri directe
Înaintea acestui meci erau disponibile 4 dueluri directe anterioare: 2-0-2. Medie goluri 2.75, BTTS 50%.
Analiză pre-meci arhivată
Această analiză a fost pregătită înainte de start. Concluziile se bazează exclusiv pe datele disponibile înaintea meciului și nu includ rezultatul final sau statisticile de după meci.
Analiza generală a meciului
Fredrikstad are un ușor avantaj: este pe locul 5 față de locul 12 al lui Kristiansund și obține mai multe puncte în ultimele 5 meciuri (1.4 pct vs 0.8 pct). În ofensivă oaspeții au marcat 9 goluri în ultimele 5 partide cu o eficiență a șuturilor de 20% (față de 7 goluri și 13% la gazde), deși șutează mai puțin (7.5 vs 12). Gazdele au un xG mai mare acasă (1.27 vs 1.05), dar defensiva lor este vulnerabilă — primesc în medie 2.5 goluri acasă și au xG contra 2.02, iar în ultimele 5 meciuri au încasat 13 goluri. Oaspeții sunt, de asemenea, expuși (3.0 goluri primite în deplasare și 11 goluri în ultimele 5), astfel că anticipez un meci deschis, cu reușite (media totală de goluri 4.0 la gazde și 4.5 la oaspeți). Datorită formei mai bune recente și a eficienței superioare a șuturilor acord Fredrikstad un ușor avantaj.
Vezi prezentarea statisticăBTTS - vor marca ambele echipe?
Statistic, predomină scenariul Ambele echipe marchează (GG): Kristiansund are 100% meciuri acasă cu BTTS în sezon, Fredrikstad 50% sezonier și 80% BTTS în ultimele 5 meciuri, în timp ce media ligii este 55%. În plus, ambele echipe au 0% meciuri cu poartă păstrată în sezon, iar în ultimele cinci meciuri Kristiansund primește în medie 2.6 goluri, iar Fredrikstad 2.2, ceea ce crește clar probabilitatea golurilor de ambele părți. Ofensiv, gazdele înscriu 2.0 goluri acasă și au xG 1.71 la 15.5 șuturi (5.0 pe poartă), în timp ce Fredrikstad are 1.5 goluri în deplasare și xG 1.05 la 7.5 șuturi (3.0 pe poartă), deci gazdele creează mai multe situații, iar oaspeții au potențial de valorificare. Fredrikstad are o eficiență de conversie mai mare, 20% față de 13% pentru Kristiansund, iar sezonier încasează în medie 3.0 goluri față de 1.0 ale gazdelor, ceea ce împreună sugerează un meci cu alternanță a atacurilor și goluri de ambele părți (GG).
Vezi statisticile BTTSOver/Under - analiza numărului de goluri
Combinând xG ale ambelor echipe cu xG_against (xG_for: 1.71 pentru Kristiansund vs 1.05 pentru Fredrikstad; xG_against: 1.73 pentru Kristiansund vs 1.83 pentru Fredrikstad) obțin expected goals aproximativ 1.77 pentru Kristiansund și 1.39 pentru Fredrikstad, total 3.16 goluri. Kristiansund acasă marchează în medie 2.0 goluri și are 15.5 șuturi (5.0 pe poartă), iar Fredrikstad în deplasare marchează 1.5 goluri la 7.5 șuturi (3.0 pe poartă) și încasează în medie 3.0 goluri pe meci, ceea ce indică o vulnerabilitate defensivă a oaspeților. Sezonier ambele echipe au 100% meciuri Peste 1.5 goluri, în ultimele 5 partide Over 2.5 a apărut în 80% din cazuri pentru ambele echipe, iar ambele echipe au avut BTTS în 60% (Kristiansund) și 80% (Fredrikstad) din ultimele 5 meciuri, ceea ce crește șansele pentru mai multe goluri. Pe această bază consider over 1.5 cel mai puternic semnal (95%), over 2.5 are șanse solide (~74%), în timp ce over 3.5 este mai puțin sigur (43%), de aceea recomand pariu pe Peste 1.5.
Vezi statisticile Over/UnderHT/FT - scenariul la pauză și la final
Kristiansund are un avantaj clar în prima repriză: în medie 1,5 goluri la pauză și a condus la pauză în 50% din meciuri, în timp ce Fredrikstad are 0,5 goluri la pauză și nu a condus la pauză în 0% din întâlniri. Pe durata meciurilor gazdele marchează în medie 2,0 goluri și generează xG 1,71 față de xG 1,05 pentru Fredrikstad, iar oaspeții primesc în medie 3,0 goluri pe meci, ceea ce susține menținerea avantajului de către Kristiansund. În plus, gazdele efectuează în medie 15,5 șuturi (5,0 pe țintă) versus 7,5 (3,0 pe țintă) pentru Fredrikstad — mai multe ocazii în ciuda unei eficiențe mai scăzute, 13% vs 20% pentru oaspeți. Din aceste motive, scenariul cel mai probabil este conducerea gazdelor la pauză și victorie până la final (1/1 — 40%), alternativele fiind 1/X (16%) și X/1 (15%).
Vezi statisticile primei și celei de-a doua reprizePe reprize
Statisticile meciului
Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?
Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.
Statistici echipe— cine este mai eficient?
Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.
Calitatea șuturilor
| Kristiansund | Fredrikstad | |
|---|---|---|
| Precizie (șuturi pe poartă) | 32% | 35% |
| Calitatea ocaziilor (xG pe șut) | 0.11 | 0.12 |
| Finalizare (goluri pe șut pe poartă) | 0.30 | 0.44 |
Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.
* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.
Forma echipelor— cine este în formă mai bună?
Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.
Fredrikstad stă cu 75% mai bine la: forma ultimelor 5.
1 pct / meci - Kristiansund · 1.75 pct / meci - Fredrikstad
Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?
Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.
Fredrikstad stă cu 75% mai bine la: goluri marcate pe meci.
1 goluri / meci - Kristiansund · 1.75 goluri / meci - Fredrikstad
Fredrikstad stă cu 17% mai bine la: goluri primite pe meci.
2.33 goluri / meci - Kristiansund · 2 goluri / meci - Fredrikstad
Kristiansund marchează în 33% dintre meciuri (1 din 3 meciuri), iar Fredrikstad păstrează poarta curată în 0% (0 din 4 meciuri).
Fredrikstad marchează în 75% dintre meciuri (3 din 4 meciuri), iar Kristiansund păstrează poarta curată în 0% (0 din 3 meciuri).
Cât de des marchează cel puțin...
Cât de des primește cel puțin...
* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.
Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?
Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.
Tipare de goluri
BTTS și numărul de goluri
Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?
Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.
Meci întreg - comparație echipe (Over)
Over / Under - Kristiansund
Over / Under - Fredrikstad
Repriza 1
Repriza 2
Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?
Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.
Fredrikstad stă cu 49% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).
0.67 pct / meci - Kristiansund · 1 pct / meci - Fredrikstad
Înainte de pauză (repriza 1)
După pauză (repriza 2)
Kristiansund - rezultatele reprizei a 2-a
Primește cu 0.3 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.
Fredrikstad - rezultatele reprizei a 2-a
Conduce la pauză în 25% dintre meciuri și câștigă 50%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.
Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.
| Repriza 1 | Repriza 2 | |
|---|---|---|
| Puncte pe meci | 0.67 | 1.00 |
| Goluri marcate / meci | 0.3 | 0.7 |
| Goluri primite / meci | 1.0 | 1.3 |
| Media golurilor pe meci | 1.3 | 2.0 |
| 1 gol | 67% | 100% |
| 2 goluri | 67% | 67% |
| 3 goluri | 0% | 33% |
| Poartă intactă | 33% | 0% |
| Fără gol | 67% | 67% |
| Golaveraj | -2 | -2 |
| Repriza 1 | Repriza 2 | |
|---|---|---|
| Puncte pe meci | 1.00 | 1.75 |
| Goluri marcate / meci | 1.0 | 0.8 |
| Goluri primite / meci | 1.0 | 1.0 |
| Media golurilor pe meci | 2.0 | 1.8 |
| 1 gol | 100% | 75% |
| 2 goluri | 50% | 50% |
| 3 goluri | 25% | 50% |
| Poartă intactă | 0% | 50% |
| Fără gol | 50% | 50% |
| Golaveraj | 0 | -1 |
* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.
Goluri pe minute— când apar golurile?
Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.
Cea mai periculoasă în minutele 76-90 (2 goals). Primește cel mai mult în 31-45 (2). Bilanț final (76-90): +2 - câștigă finalurile de meci.
Cea mai periculoasă în minutele 31-45 (2 goals). Primește cel mai mult în 16-30 (2). Bilanț final (76-90): +1 - câștigă finalurile de meci.
* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.
Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?
O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.
Profilul meciului
Kristiansund
Fredrikstad
* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.
Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?
Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (Eliteserien).
Echipele vs liga
| Kristiansund | Liga | Fredrikstad | |
|---|---|---|---|
| Media golurilor pe meci | ▲ 3.33 | 2.86 | ▲ 3.75 |
| Ambele echipe au marcat | ▼ 33% | 51% | ▲ 75% |
| Min. 3 goluri (Over 2.5) | ▲ 67% | 51% | ▲ 75% |
| Meciuri fără gol primit | ▼ 0% | 27% | ▼ 0% |
| Gol înainte de pauză | ▼ 67% | 80% | ▲ 100% |
| Gol după pauză | ▲ 100% | 71% | ▲ 75% |
^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.
Echipe de start și evenimente
Titulari, rezerve și evenimente verificate pentru acest meci.
Gazde
Primul unsprezece
Oaspeți
Primul unsprezece
Cronologia meciului
Goluri, cartonașe și schimbări așezate în ordine cronologică.
Arbitrul și antrenorii
Deschide profilurile sezonului pentru a compara rezultatele, golurile și tendințele disciplinare.
Meciuri directe
Meciuri recente (4): Kristiansund 2 - 0 - 2 Fredrikstad. Media golurilor 2.75, ambele echipe au marcat in 50% meciuri.
Întrebări frecvente
Care a fost rezultatul Kristiansund - Fredrikstad?
Meciul din Eliteserien s-a încheiat Kristiansund 2:0 Fredrikstad. Statisticile complete, împărțirea pe reprize și meciurile directe sunt pe această pagină.
Care este bilanțul întâlnirilor directe dintre Kristiansund și Fredrikstad?
În ultimele 4 întâlniri directe Kristiansund a câștigat 2, Fredrikstad 2, iar 0 s-au terminat la egalitate. Media a fost de 2,75 goluri, ambele echipe marcând în 50%.
Ce arată statisticile golurilor înainte de Kristiansund - Fredrikstad?
Kristiansund marchează în medie 1,00 goluri pe meci, iar Fredrikstad 1,75. Media în Eliteserien este de 2,86 goluri, cu Over 2.5 în 51% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 33% din meciurile Kristiansund și 75% din cele ale Fredrikstad.
În ce formă sunt Kristiansund și Fredrikstad?
În ultimele 5 meciuri Kristiansund are un bilanț de 1-0-2 (1,00 puncte pe meci), iar Fredrikstad 2-1-1 (1,75 puncte pe meci).
Unde găsesc pontul și analiza pentru Kristiansund - Fredrikstad?
Această pagină arată tot contextul statistic — formă, meciuri directe, goluri, BTTS și Over/Under. Pontul, evaluarea valorii și justificarea completă sunt în aplicația NoFluffPicks.


