Polonia - 3 Liga Group 4Miejski Stadion SportowyDate actualizate la 16 octombrie 2026

KSZO - Busko-Zdrój: statisticile meciului

KSZO crest
KSZO
5 : 0pauza 3:0
Busko-Zdrój crest
Busko-Zdrój

KSZO - Busko-Zdrój: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

KSZO a jucat împotriva Busko-Zdrój în 3 Liga Group 4 (Polonia). Meciul s-a jucat la data de 10 octombrie 2026. Stadion: Miejski Stadion Sportowy. Scor final: 5:0.

Forma actuală

KSZO: 1-3-1, 1.20 puncte/meci. Busko-Zdrój: 3-0-2, 1.80 puncte/meci.

Statistici goluri

KSZO marchează 1.45 si primește 0.82 goluri pe meci. Busko-Zdrój marchează 1.55 si primește 1.91. Media ligii: 2.95 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: KSZO 45%, Busko-Zdrój 91%. Over 2.5: KSZO 45%, Busko-Zdrój 82%. Nivel liga: BTTS 60%, Over 2.5 57%.

xG, șuturi și stil

KSZO are xG mai mare: 1.83 față de 1.27. KSZO: 10.9 șuturi pe meci, Busko-Zdrój: 5.6.

Reprizele meciului

KSZO: conduce la pauză în 45%, goluri în repriza a doua 0.73. Busko-Zdrój: conduce la pauză în 45%, goluri în repriza a doua 0.82.

Goluri pe minute

KSZO: 31-45+ (6 goluri). Busko-Zdrój: 0-15 (5 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

3 Liga Group 4: 2.95 goluri pe meci, BTTS 60%, Over 2.5 57%.

Meciuri directe

Nu există eșantion H2H aliniat în baza de date.

Analiză pre-meci arhivată

Această analiză a fost pregătită înainte de start. Concluziile se bazează exclusiv pe datele disponibile înaintea meciului și nu includ rezultatul final sau statisticile de după meci.

Analiza generală a meciului

KSZO este favorită pe teren propriu: a câștigat 50% dintre meciurile disputate acasă, în timp ce Busko-Zdrój a pierdut 67% dintre partidele din deplasare. Gazdele primesc în medie 1 gol pe meci acasă și nu încasează gol în 50% dintre aceste partide; oaspeții primesc 2,33 goluri în deplasare și nu au reușit încă să păstreze poarta intactă. KSZO creează și ocazii mai bune de gol — media xG acasă este de 2,08, față de 1,35 pentru Busko-Zdrój în deplasare, deși ambele echipe înscriu în aceste condiții în medie câte 1,33 goluri. Forma recentă îndeamnă la prudență: oaspeții au câștigat 3 din ultimele 5 meciuri, iar KSZO doar 1, remizând de 3 ori. Cu toate acestea, diferența clară în apărare și în calitatea ocaziilor susține victoria gazdelor.

Vezi prezentarea statistică
BTTS - vor marca ambele echipe?

BTTS s-a înregistrat în 80% dintre meciurile disputate acasă de KSZO și în 100% dintre partidele în deplasare ale lui Busko-Zdrój, față de media ligii de 60%. Ambele echipe au marcat în fiecare meci din aceste eșantioane, iar oaspeții nu au păstrat poarta intactă, primind în medie 2,33 goluri în deplasare. Șansele ca KSZO să marcheze sunt susținute și de faptul că, în ultimele cinci meciuri, Busko-Zdrój le-a permis adversarilor să creeze ocazii cu o valoare medie de 1,95 xG. Oaspeții au marcat în medie 1,33 goluri în deplasare, iar KSZO a primit 1,4 goluri pe teren propriu, astfel că este probabil să marcheze și oaspeții. Deși în ultimele cinci partide gazdele au primit doar 1,0 goluri pe meci, BTTS s-a înregistrat în continuare în 60% dintre meciurile lor și în 80% dintre partidele oaspeților, motiv pentru care opțiunea mai solidă rămâne „Da” la Ambele echipe marchează (GG).

Vezi statisticile BTTS
Over/Under - analiza numărului de goluri

În meciurile disputate până acum de cele două echipe s-au marcat cel puțin 2 goluri în 100% din cazuri, astfel că Peste 1,5 goluri reprezintă cel mai puternic semnal. KSZO înscrie în medie 1,8 goluri, iar Busko-Zdrój primește 2,33, ceea ce favorizează golurile gazdelor. Oaspeții înscriu în medie 1,33 goluri, în timp ce KSZO primește 1,4; în plus, niciuna dintre echipe nu a încheiat până acum un meci fără să înscrie. Deși Peste 2,5 goluri s-a înregistrat în 80% din meciurile lui KSZO și în 83% din cele ale lui Busko-Zdrój, linia de 1,5 oferă o marjă de siguranță mai mare, în contextul unei prognoze de 3,2 goluri.

Vezi statisticile Over/Under
HT/FT - scenariul la pauză și la final

Scenariul cel mai probabil este ca KSZO să conducă la pauză și să-și mențină avantajul până la final. În meciurile analizate, gazdele au fost în avantaj la pauză în 3 din 4 partide, iar Busko-Zdrój primește în medie 2,33 goluri pe meci, față de 1,4 goluri primite de KSZO. Menținerea avantajului este susținută și de evoluția din repriza a doua: KSZO înscrie în medie 1,25 goluri, în timp ce oaspeții primesc 1,5. Totuși, nu este un pronostic ferm, deoarece în ultimele 5 meciuri Busko-Zdrój a câștigat de 3 ori, iar KSZO doar o dată. În plus, media xG a oaspeților este de 1,35, față de 1,13 pentru gazde, ceea ce sporește riscul ca echipa vizitatoare să recupereze deficitul.

Vezi statisticile primei și celei de-a doua reprize

Pe reprize

3 : 0
Prima repriza
2 : 0
A doua repriza

Statisticile meciului

49Posesie (%)51
KSZOBusko-Zdrój
15Suturi10
KSZOBusko-Zdrój
8Suturi pe poarta8
KSZOBusko-Zdrój
1.84xG1.47
KSZOBusko-Zdrój
1Cornere4
KSZOBusko-Zdrój
46Atacuri periculoase39
KSZOBusko-Zdrój
-1Faulturi-1
KSZOBusko-Zdrój
-1Cartonase-1
KSZOBusko-Zdrój

Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

KSZOBusko-Zdrój
1.45Goluri marcate / meci1.55
KSZOBusko-Zdrój
0.82Goluri primite / meci1.91
KSZOBusko-Zdrój
33%Posesie medie25%
KSZOBusko-Zdrój
3.09Șuturi pe poartă / meci1.73
KSZOBusko-Zdrój

Statistici echipe— cine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

10.91Șuturi pe meci5.64
KSZOBusko-Zdrój
3.09Șuturi pe poartă1.73
KSZOBusko-Zdrój
13.3%Conversia șuturilor27.4%
KSZOBusko-Zdrój
33%Posesie25%
KSZOBusko-Zdrój
1.83xG pentru1.27
KSZOBusko-Zdrój
1.37xG împotrivă1.91
KSZOBusko-Zdrój

Calitatea șuturilor

KSZO: Pe contraatacBusko-Zdrój: Pe contraatac
KSZOBusko-Zdrój
Precizie (șuturi pe poartă)28%31%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.170.23
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.470.90

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelor— cine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

Busko-Zdrój stă cu 50% mai bine la: forma ultimelor 5.

1.2 pct / meci - KSZO · 1.8 pct / meci - Busko-Zdrój

KSZO
DWDLD
Distribuția rezultatelor
45% V45% E9% I
Sezon (V-E-Î)
5-5-1
1.82 pct / meci · golaveraj +7
Ultimele 5 (V-E-Î)
1-3-1
1.20 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
3-2-1
Ultimele 5 acasă
2-2-1
WWDDL
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.0Goluri primite: 1.0xG: 1.88xG advers: 1.04BTTS: 60%Over 2.5: 40%
Busko-Zdrój
WLWLW
Distribuția rezultatelor
36% V18% E45% I
Sezon (V-E-Î)
4-2-5
1.27 pct / meci · golaveraj -4
Ultimele 5 (V-E-Î)
3-0-2
1.80 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
1-1-4
Ultimele 5 în deplasare
0-1-4
LDLLL
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.8Goluri primite: 1.6xG: 1.28xG advers: 1.95BTTS: 80%Over 2.5: 100%

Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

Busko-Zdrój stă cu 7% mai bine la: goluri marcate pe meci.

1.45 goluri / meci - KSZO · 1.55 goluri / meci - Busko-Zdrój

KSZO stă cu 133% mai bine la: goluri primite pe meci.

0.82 goluri / meci - KSZO · 1.91 goluri / meci - Busko-Zdrój

Profil ofensiv KSZO: foarte solid

KSZO marchează în 82% dintre meciuri (9 din 11 meciuri), iar Busko-Zdrój păstrează poarta curată în 9% (1 din 11 meciuri).

Profil ofensiv Busko-Zdrój: foarte solid

Busko-Zdrój marchează în 100% dintre meciuri (11 din 11 meciuri), iar KSZO păstrează poarta curată în 55% (6 din 11 meciuri).

16Goluri marcate (sezon)17
KSZOBusko-Zdrój
9Goluri primite (sezon)21
KSZOBusko-Zdrój
2.27Media golurilor pe meci3.45
KSZOBusko-Zdrój
5Goluri marcate (ultimele 5)9
KSZOBusko-Zdrój
5Goluri primite (ultimele 5)8
KSZOBusko-Zdrój

Cât de des marchează cel puțin...

82%1 gol100%
KSZOBusko-Zdrój
36%2 goluri36%
KSZOBusko-Zdrój
18%3 goluri18%
KSZOBusko-Zdrój
9%4 goluri0%
KSZOBusko-Zdrój

Cât de des primește cel puțin...

45%1 gol91%
KSZOBusko-Zdrój
36%2 goluri45%
KSZOBusko-Zdrój
0%3 goluri27%
KSZOBusko-Zdrój
0%4 goluri27%
KSZOBusko-Zdrój

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

Tipare de goluri

9%BTTS la pauză0%
KSZOBusko-Zdrój
9%BTTS în ambele reprize0%
KSZOBusko-Zdrój
27%Gol în ambele reprize27%
KSZOBusko-Zdrój

BTTS și numărul de goluri

36%Min. 3 goluri și BTTS73%
KSZOBusko-Zdrój
9%Min. 3 goluri fără BTTS9%
KSZOBusko-Zdrój
60%BTTS - ultimele 580%
KSZOBusko-Zdrój

Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Repriza 1

55%Min. 1 gol înainte de pauză64%
KSZOBusko-Zdrój
18%Min. 2 goluri înainte de pauză9%
KSZOBusko-Zdrój
9%Min. 3 goluri înainte de pauză0%
KSZOBusko-Zdrój

Repriza 2

64%Min. 1 gol după pauză73%
KSZOBusko-Zdrój
55%Min. 2 goluri după pauză64%
KSZOBusko-Zdrój
27%Min. 3 goluri după pauză36%
KSZOBusko-Zdrój

Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

KSZO stă cu 10% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

1.91 pct / meci - KSZO · 1.73 pct / meci - Busko-Zdrój

KSZO - starea la pauză
45% conduce55% egal0% condusă
Busko-Zdrój - starea la pauză
45% conduce36% egal18% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

1.91Puncte pe meci (repriza 1)1.73
KSZOBusko-Zdrój
0.73Goluri marcate (repriza 1)0.45
KSZOBusko-Zdrój
0.09Goluri primite (repriza 1)0.27
KSZOBusko-Zdrój
0.82Media golurilor (repriza 1)0.73
KSZOBusko-Zdrój
91%Poartă intactă înainte de pauză82%
KSZOBusko-Zdrój
45%Fără gol înainte de pauză55%
KSZOBusko-Zdrój

După pauză (repriza 2)

1.09Puncte pe meci (repriza 2)1.18
KSZOBusko-Zdrój
0.73Goluri marcate (repriza 2)0.82
KSZOBusko-Zdrój
0.73Goluri primite (repriza 2)1
KSZOBusko-Zdrój
1.45Media golurilor (repriza 2)1.82
KSZOBusko-Zdrój
55%Poartă intactă după pauză45%
KSZOBusko-Zdrój
45%Fără gol după pauză45%
KSZOBusko-Zdrój

KSZO - rezultatele reprizei a 2-a

18% V55% E27% I
21
Puncte la pauză
8
Goluri la pauză
+7
Golaveraj (repriza 1)
12
Puncte în repriza a 2-a
0
Golaveraj (repriza 2)
1.91
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului100%

Conduce la pauză în 45% dintre meciuri și câștigă 45%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză+0.6

Primește cu 0.6 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

Busko-Zdrój - rezultatele reprizei a 2-a

27% V36% E36% I
19
Puncte la pauză
5
Goluri la pauză
+2
Golaveraj (repriza 1)
13
Puncte în repriza a 2-a
-2
Golaveraj (repriza 2)
1.73
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului80%

Conduce la pauză în 45% dintre meciuri și câștigă 36%. De obicei păstrează avantajul până la final.

Apărarea după pauză+0.7

Primește cu 0.7 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

KSZO - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.400.80
Goluri marcate / meci0.40.6
Goluri primite / meci0.20.8
Media golurilor pe meci0.61.4
1 gol40%60%
2 goluri20%60%
3 goluri0%20%
Poartă intactă80%40%
Fără gol60%40%
Golaveraj+1-1
Pauză: 20% conduce - 80% egal - 0% condusă
Repriza 2: 0% câștigată - 80% egal - 20% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 20% - Total goluri la pauză: 2
Busko-Zdrój - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.401.40
Goluri marcate / meci0.41.4
Goluri primite / meci0.61.0
Media golurilor pe meci1.02.4
1 gol80%100%
2 goluri20%100%
3 goluri0%40%
Poartă intactă60%40%
Fără gol60%0%
Golaveraj-1+2
Pauză: 40% conduce - 20% egal - 40% condusă
Repriza 2: 40% câștigată - 20% egal - 40% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 0% - Total goluri la pauză: 2

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minute— când apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

KSZO
MarcatePrimite
1
1
0-15
1
0
16-30
6
0
31-45
3
2
46-60
2
3
61-75
3
3
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 31-45 (6 goals). Primește cel mai mult în 61-75 (3). Bilanț final (76-90): 0.

Busko-Zdrój
MarcatePrimite
5
8
0-15
3
1
16-30
0
1
31-45
1
3
46-60
3
5
61-75
5
3
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 0-15 (5 goals). Primește cel mai mult în 0-15 (8). Bilanț final (76-90): +2 - câștigă finalurile de meci.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

2.87
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
1.7 : 1.2
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
97%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
68%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
-100%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
82%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
0%
Risc de 0:0
practic zero
0-1
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

KSZO

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.46
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.17
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-5.1 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.38
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.55
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
88%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
63%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
-0.62
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
0.0
Goluri în final
19% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 6% vin în primul sfert de oră.
19%

Busko-Zdrój

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.64
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.28
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
+0.9 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
+0.28
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
0.00
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
118%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
116%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
+0.53
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.4
Goluri în final
29% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 29% vin în primul sfert de oră.
29%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (3 Liga Group 4).

Echipele vs liga

KSZOLigaBusko-Zdrój
Media golurilor pe meci▼ 2.272.95▲ 3.45
Ambele echipe au marcat▼ 45%60%▲ 91%
Min. 3 goluri (Over 2.5)▼ 45%57%▲ 82%
Meciuri fără gol primit▲ 55%23%▼ 9%
Gol înainte de pauză▼ 55%61%▲ 64%
Gol după pauză▼ 64%67%▲ 73%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

2.95
Media golurilor pe meci
60%
Ambele echipe au marcat
57%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
23%
Meciuri fără gol primit
1.64
Goluri acasă / meci
1.31
Goluri în deplasare / meci
+25%
Avantajul gazdelor în atac
+20%
Avantajul gazdelor în apărare
+16%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
61%
1 gol
25%
2 goluri
13%
3 goluri
5%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
67%
1 gol
48%
2 goluri
26%
3 goluri
7%
4 goluri

Echipe de start și evenimente

Titulari, rezerve și evenimente verificate pentru acest meci.

Gazde

Alți jucători înregistrați

—Dawid Lisowski⚽ 1
—Tomasz Bala⚽ 1

Oaspeți

Cronologia meciului

Goluri, cartonașe și schimbări așezate în ordine cronologică.

  1. KSZOGolDawid Lisowski

Întrebări frecvente

Care a fost rezultatul KSZO - Busko-Zdrój?

Meciul din 3 Liga Group 4 s-a încheiat KSZO 5:0 Busko-Zdrój. Statisticile complete, împărțirea pe reprize și meciurile directe sunt pe această pagină.

Ce arată statisticile golurilor înainte de KSZO - Busko-Zdrój?

KSZO marchează în medie 1,45 goluri pe meci, iar Busko-Zdrój 1,55. Media în 3 Liga Group 4 este de 2,95 goluri, cu Over 2.5 în 57% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 45% din meciurile KSZO și 91% din cele ale Busko-Zdrój.

În ce formă sunt KSZO și Busko-Zdrój?

În ultimele 5 meciuri KSZO are un bilanț de 1-3-1 (1,20 puncte pe meci), iar Busko-Zdrój 3-0-2 (1,80 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru KSZO - Busko-Zdrój?

Aici verifici cifrele dinaintea meciului KSZO - Busko-Zdrój: formă, H2H, goluri și Over/Under. Pontul, value-ul și justificarea sunt publicate în aplicația NoFluffPicks.