Argentina - Primera DivisiónEstadio Ciudad de Lanús - Néstor Díaz PérezDate actualizate la 16 octombrie 2026

Lanús - Vélez Sarsfield: statisticile meciului

Lanús - Vélez Sarsfield: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Lanús a jucat împotriva Vélez Sarsfield în Primera División (Argentina). Meciul s-a jucat la data de 12 octombrie 2026. Stadion: Estadio Ciudad de Lanús - Néstor Díaz Pérez. Scor final: 2:0.

Forma actuală

Lanús: 3-1-1, 2.00 puncte/meci. Vélez Sarsfield: 2-3-0, 1.80 puncte/meci.

Statistici goluri

Lanús marchează 1.11 si primește 0.93 goluri pe meci. Vélez Sarsfield marchează 1.25 si primește 0.86. Media ligii: 2.16 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Lanús 36%, Vélez Sarsfield 57%. Over 2.5: Lanús 39%, Vélez Sarsfield 29%. Nivel liga: BTTS 47%, Over 2.5 38%.

xG, șuturi și stil

Lanús are xG mai mare: 1.44 față de 1.41. Lanús: 12.6 șuturi pe meci, Vélez Sarsfield: 12.1.

Reprizele meciului

Lanús: conduce la pauză în 18%, goluri în repriza a doua 0.79. Vélez Sarsfield: conduce la pauză în 36%, goluri în repriza a doua 0.68.

Goluri pe minute

Lanús: 61-75 (10 goluri). Vélez Sarsfield: 0-15 (10 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

Primera División: 2.16 goluri pe meci, BTTS 47%, Over 2.5 38%.

Meciuri directe

Înaintea acestui meci erau disponibile 4 dueluri directe anterioare: 2-1-1. Medie goluri 1.50, BTTS 0%.

Analiză pre-meci arhivată

Această analiză a fost pregătită înainte de start. Concluziile se bazează exclusiv pe datele disponibile înaintea meciului și nu includ rezultatul final sau statisticile de după meci.

Analiza generală a meciului

Egalul pare cel mai probabil rezultat, deoarece Vélez Sarsfield a remizat în 62% dintre meciurile disputate în deplasare, iar Lanús în 36% dintre partidele de pe teren propriu. Gazdele au câștigat 3 dintre ultimele 5 meciuri și au primit doar 2 goluri în această perioadă; pe teren propriu încasează în medie 0,79 goluri și păstrează poarta intactă în 50% dintre meciuri. În favoarea lui Lanús pledează și calitatea ocaziilor create: xG-ul său pe teren propriu este de 1,64, în timp ce xG-ul oaspeților în deplasare este de 1,20. Totuși, Vélez este neînvinsă de 5 meciuri, iar în deplasare a pierdut doar în 8% dintre partide și a marcat în medie 1,31 goluri, față de 1,07 goluri înscrise de Lanús pe teren propriu. Apărarea solidă a gazdelor și dificultatea de a-i învinge pe oaspeți indică un meci echilibrat.

Vezi prezentarea statistică
BTTS - vor marca ambele echipe?

Scenariul în care cel puțin una dintre echipe nu marchează pare mai probabil. Lanús a păstrat poarta intactă în 40% dintre meciuri, iar în ultimele cinci partide a primit în medie doar 0,4 goluri; în aceeași perioadă, ambele echipe au marcat în meciurile sale în doar 20% dintre cazuri. Vélez înscrie în medie 1,31 goluri pe meci și are un procentaj sezonier de 69% al partidelor în care au marcat ambele echipe, astfel că șansele sale de a înscrie sunt reale. Gazdele au, de asemenea, argumente în atac, inclusiv un xG mediu de 1,6, față de 1,6 xG permis de oaspeți, însă procentajul sezonier al meciurilor în care au marcat ambele echipe este de doar 47%. Forma defensivă foarte bună a lui Lanús din ultima perioadă și media ligii de 2,15 goluri pe meci înclină ușor balanța împotriva scenariului în care marchează ambele echipe. Prin urmare, opțiunea BTTS Nu (NG) — adică cel puțin una dintre echipe nu marchează, fără ca acest lucru să implice automat un rezultat de 0:0 — este ușor mai bine susținută.

Vezi statisticile BTTS
Over/Under - analiza numărului de goluri

Cea mai solidă opțiune este Sub 3,5 goluri: acest prag nu a fost depășit în 80% dintre meciurile lui Lanús și în 77% dintre partidele lui Vélez Sarsfield. Ambele echipe încasează în medie mai puțin de un gol pe meci — 0,80, respectiv 0,92 — ceea ce limitează șansele unui scor ridicat. Deși media xG în atac este de 1,60 pentru gazde și 1,20 pentru oaspeți, mediile lor reale de goluri marcate sunt de 1,20 și 1,31, astfel că pronosticul pentru total este de 2,30 goluri. O evaluare mai prudentă este susținută și de ultimele cinci meciuri: Lanús a încasat în total 2 goluri, iar în partidele celor două echipe pragul de 2,5 goluri a fost depășit în doar 40% dintre cazuri. Prin urmare, linia de 3,5 oferă un avantaj mai clar decât pragurile mai mici, deși golurile de ambele părți rămân posibile.

Vezi statisticile Over/Under
HT/FT - scenariul la pauză și la final

Cel mai puternic indiciu este ca Lanús să conducă la pauză și să-și mențină avantajul: gazdele conduceau după prima repriză în 47% dintre meciuri, față de doar 23% în cazul lui Vélez. Lanús primește în medie 0,27 goluri înainte de pauză, comparativ cu 0,62 încasate de oaspeți, ceea ce susține și mai mult ipoteza unui început mai bun al gazdelor. În meciurile întregi, Lanús a câștigat în 53% dintre cazuri, față de 31% pentru Vélez, iar xG-ul mediu al echipei este de 1,60, comparativ cu 1,20 al adversarei, indicând un potențial mai mare de a-și crea ocazii. Totuși, pronosticul 1/1 nu este sigur: Vélez a terminat la egalitate 62% dintre meciuri și a marcat în medie 0,77 goluri după pauză, astfel că egalul la pauză sau la final rămâne o alternativă importantă.

Vezi statisticile primei și celei de-a doua reprize

Pe reprize

0 : 0
Prima repriza
2 : 0
A doua repriza

Statisticile meciului

49Posesie (%)51
LanúsVélez Sarsfield
16Suturi10
LanúsVélez Sarsfield
6Suturi pe poarta3
LanúsVélez Sarsfield
1.82xG1.13
LanúsVélez Sarsfield
5Cornere6
LanúsVélez Sarsfield
54Atacuri periculoase37
LanúsVélez Sarsfield
8Faulturi13
LanúsVélez Sarsfield
2Cartonase3
LanúsVélez Sarsfield

Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

LanúsVélez Sarsfield
1.11Goluri marcate / meci1.25
LanúsVélez Sarsfield
0.93Goluri primite / meci0.86
LanúsVélez Sarsfield
52%Posesie medie53%
LanúsVélez Sarsfield
4.29Șuturi pe poartă / meci4.25
LanúsVélez Sarsfield

Statistici echipe— cine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

12.64Șuturi pe meci12.11
LanúsVélez Sarsfield
4.29Șuturi pe poartă4.25
LanúsVélez Sarsfield
8.8%Conversia șuturilor10.3%
LanúsVélez Sarsfield
52%Posesie53%
LanúsVélez Sarsfield
1.44xG pentru1.41
LanúsVélez Sarsfield
1.5xG împotrivă1.54
LanúsVélez Sarsfield

Calitatea șuturilor

Lanús: EchilibratăVélez Sarsfield: Echilibrată
LanúsVélez Sarsfield
Precizie (șuturi pe poartă)34%35%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.110.12
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.260.29

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelor— cine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

Lanús stă cu 11% mai bine la: forma ultimelor 5.

2 pct / meci - Lanús · 1.8 pct / meci - Vélez Sarsfield

Lanús
LWWWD
Distribuția rezultatelor
39% V29% E32% I
Sezon (V-E-Î)
11-8-9
1.46 pct / meci · golaveraj +5
Ultimele 5 (V-E-Î)
3-1-1
2.00 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
6-5-3
Ultimele 5 acasă
2-1-2
LLDWW
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.2Goluri primite: 0.4xG: 1.26xG advers: 1.75BTTS: 20%Over 2.5: 40%
Vélez Sarsfield
DWDWD
Neînvinsă în ultimele 5 meciuri
Distribuția rezultatelor
43% V46% E11% I
Sezon (V-E-Î)
12-13-3
1.75 pct / meci · golaveraj +11
Ultimele 5 (V-E-Î)
2-3-0
1.80 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
4-8-1
Ultimele 5 în deplasare
1-4-0
WDDDD
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.6Goluri primite: 1.2xG: 1.40xG advers: 1.38BTTS: 80%Over 2.5: 40%

Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

Vélez Sarsfield stă cu 13% mai bine la: goluri marcate pe meci.

1.11 goluri / meci - Lanús · 1.25 goluri / meci - Vélez Sarsfield

Vélez Sarsfield stă cu 8% mai bine la: goluri primite pe meci.

0.93 goluri / meci - Lanús · 0.86 goluri / meci - Vélez Sarsfield

Profil ofensiv Lanús: solid

Lanús marchează în 64% dintre meciuri (18 din 28 meciuri), iar Vélez Sarsfield păstrează poarta curată în 36% (10 din 28 meciuri).

Profil ofensiv Vélez Sarsfield: solid

Vélez Sarsfield marchează în 86% dintre meciuri (24 din 28 meciuri), iar Lanús păstrează poarta curată în 43% (12 din 28 meciuri).

31Goluri marcate (sezon)35
LanúsVélez Sarsfield
26Goluri primite (sezon)24
LanúsVélez Sarsfield
2.04Media golurilor pe meci2.11
LanúsVélez Sarsfield
6Goluri marcate (ultimele 5)8
LanúsVélez Sarsfield
2Goluri primite (ultimele 5)6
LanúsVélez Sarsfield

Cât de des marchează cel puțin...

64%1 gol86%
LanúsVélez Sarsfield
25%2 goluri32%
LanúsVélez Sarsfield
14%3 goluri7%
LanúsVélez Sarsfield
4%4 goluri0%
LanúsVélez Sarsfield

Cât de des primește cel puțin...

57%1 gol64%
LanúsVélez Sarsfield
29%2 goluri18%
LanúsVélez Sarsfield
7%3 goluri4%
LanúsVélez Sarsfield
0%4 goluri0%
LanúsVélez Sarsfield

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

57%
Vélez Sarsfield - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.16 din 28 meciuri
47%
Media ligii

Tipare de goluri

4%BTTS la pauză21%
LanúsVélez Sarsfield
0%BTTS în ambele reprize4%
LanúsVélez Sarsfield
18%Gol în ambele reprize14%
LanúsVélez Sarsfield

BTTS și numărul de goluri

25%Min. 3 goluri și BTTS29%
LanúsVélez Sarsfield
14%Min. 3 goluri fără BTTS0%
LanúsVélez Sarsfield
20%BTTS - ultimele 580%
LanúsVélez Sarsfield

Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Repriza 1

36%Min. 1 gol înainte de pauză68%
LanúsVélez Sarsfield
14%Min. 2 goluri înainte de pauză25%
LanúsVélez Sarsfield
4%Min. 3 goluri înainte de pauză7%
LanúsVélez Sarsfield

Repriza 2

82%Min. 1 gol după pauză68%
LanúsVélez Sarsfield
46%Min. 2 goluri după pauză32%
LanúsVélez Sarsfield
21%Min. 3 goluri după pauză7%
LanúsVélez Sarsfield

Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

Vélez Sarsfield stă cu 27% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

1.21 pct / meci - Lanús · 1.54 pct / meci - Vélez Sarsfield

Lanús - starea la pauză
18% conduce68% egal14% condusă
Vélez Sarsfield - starea la pauză
36% conduce46% egal18% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

1.21Puncte pe meci (repriza 1)1.54
LanúsVélez Sarsfield
0.32Goluri marcate (repriza 1)0.57
LanúsVélez Sarsfield
0.21Goluri primite (repriza 1)0.43
LanúsVélez Sarsfield
0.54Media golurilor (repriza 1)1
LanúsVélez Sarsfield
82%Poartă intactă înainte de pauză61%
LanúsVélez Sarsfield
79%Fără gol înainte de pauză50%
LanúsVélez Sarsfield

După pauză (repriza 2)

1.29Puncte pe meci (repriza 2)1.54
LanúsVélez Sarsfield
0.79Goluri marcate (repriza 2)0.68
LanúsVélez Sarsfield
0.71Goluri primite (repriza 2)0.43
LanúsVélez Sarsfield
1.5Media golurilor (repriza 2)1.11
LanúsVélez Sarsfield
46%Poartă intactă după pauză64%
LanúsVélez Sarsfield
39%Fără gol după pauză50%
LanúsVélez Sarsfield

Lanús - rezultatele reprizei a 2-a

32% V32% E36% I
34
Puncte la pauză
9
Goluri la pauză
+3
Golaveraj (repriza 1)
36
Puncte în repriza a 2-a
+2
Golaveraj (repriza 2)
1.21
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului217%

Conduce la pauză în 18% dintre meciuri și câștigă 39%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză+0.5

Primește cu 0.5 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

Vélez Sarsfield - rezultatele reprizei a 2-a

36% V46% E18% I
43
Puncte la pauză
16
Goluri la pauză
+4
Golaveraj (repriza 1)
43
Puncte în repriza a 2-a
+7
Golaveraj (repriza 2)
1.54
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului119%

Conduce la pauză în 36% dintre meciuri și câștigă 43%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză0.0

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

Lanús - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.801.60
Goluri marcate / meci0.40.8
Goluri primite / meci0.00.4
Media golurilor pe meci0.41.2
1 gol40%80%
2 goluri0%40%
3 goluri0%0%
Poartă intactă100%60%
Fără gol60%40%
Golaveraj+2+2
Pauză: 40% conduce - 60% egal - 0% condusă
Repriza 2: 40% câștigată - 40% egal - 20% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 0% - Total goluri la pauză: 2
Vélez Sarsfield - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci2.200.80
Goluri marcate / meci0.80.8
Goluri primite / meci0.21.0
Media golurilor pe meci1.01.8
1 gol80%80%
2 goluri20%60%
3 goluri0%20%
Poartă intactă80%20%
Fără gol20%40%
Golaveraj+3-1
Pauză: 60% conduce - 40% egal - 0% condusă
Repriza 2: 0% câștigată - 80% egal - 20% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 20% - Total goluri la pauză: 4

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minute— când apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Lanús
MarcatePrimite
2
1
0-15
3
3
16-30
4
2
31-45
6
6
46-60
10
5
61-75
6
9
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 61-75 (10 goals). Primește cel mai mult în 76-90 (9). Bilanț final (76-90): -3 - finalurile de meci sunt un punct slab.

Vélez Sarsfield
MarcatePrimite
10
4
0-15
1
4
16-30
5
4
31-45
6
3
46-60
6
2
61-75
7
7
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 0-15 (10 goals). Primește cel mai mult în 76-90 (7). Bilanț final (76-90): 0.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

2.08
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
1.0 : 1.1
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
96%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
47%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
-28%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
55%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
5%
Risc de 0:0
circa 1 din 20 meciuri
0-1
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Lanús

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.06
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.24
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-8.3 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.33
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.57
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
92%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
98%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
+0.54
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.5
Goluri în final
19% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 6% vin în primul sfert de oră.
19%

Vélez Sarsfield

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.13
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.52
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-8.1 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.16
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.68
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
132%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
71%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
+0.05
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.1
Goluri în final
20% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 29% vin în primul sfert de oră.
20%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (Primera División).

Echipele vs liga

LanúsLigaVélez Sarsfield
Media golurilor pe meci▼ 2.042.16• 2.11
Ambele echipe au marcat▼ 36%47%▲ 57%
Min. 3 goluri (Over 2.5)• 39%38%▼ 29%
Meciuri fără gol primit▲ 43%33%▲ 36%
Gol înainte de pauză▼ 36%61%▲ 68%
Gol după pauză▲ 82%73%▼ 68%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

2.16
Media golurilor pe meci
47%
Ambele echipe au marcat
38%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
33%
Meciuri fără gol primit
1.21
Goluri acasă / meci
0.95
Goluri în deplasare / meci
+27%
Avantajul gazdelor în atac
+21%
Avantajul gazdelor în apărare
+15%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
61%
1 gol
22%
2 goluri
5%
3 goluri
1%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
73%
1 gol
38%
2 goluri
13%
3 goluri
3%
4 goluri

Echipe de start și evenimente

Titulari, rezerve și evenimente verificate pentru acest meci.

Cronologia meciului

Goluri, cartonașe și schimbări așezate în ordine cronologică.

  1. Vélez SarsfieldCartonaș galbenLucas Robertone
  2. Vélez SarsfieldCartonaș galbenThiago Aguirre
  3. Vélez SarsfieldCartonaș galbenRodrigo Germán Aliendro
  4. Vélez SarsfieldSchimbareIntră: Diego Alfonso Valdés ContrerasIese: Thiago Aguirre
  5. LanúsCartonaș galbenCarlos Roberto Izquierdoz
  6. LanúsCartonaș galbenRamiro Ángel Carrera

Arbitrul și antrenorii

Deschide profilurile sezonului pentru a compara rezultatele, golurile și tendințele disciplinare.

Meciuri directe

Meciuri recente (4): Lanús 2 - 1 - 1 Vélez Sarsfield. Media golurilor 1.50, ambele echipe au marcat in 0% meciuri.

Vélez Sarsfield
0 : 1
Lanús
Club Atlético Vélez Sarsfield
3 : 0
CA Lanús
CA Lanús
0 : 0
Club Atlético Vélez Sarsfield
Lanús
2 : 0
Vélez Sarsfield

Întrebări frecvente

Care a fost rezultatul Lanús - Vélez Sarsfield?

Meciul din Primera División s-a încheiat Lanús 2:0 Vélez Sarsfield. Statisticile complete, împărțirea pe reprize și meciurile directe sunt pe această pagină.

Care este bilanțul întâlnirilor directe dintre Lanús și Vélez Sarsfield?

În ultimele 4 întâlniri directe Lanús a câștigat 2, Vélez Sarsfield 1, iar 1 s-au terminat la egalitate. Media a fost de 1,50 goluri, ambele echipe marcând în 0%.

Ce arată statisticile golurilor înainte de Lanús - Vélez Sarsfield?

Lanús marchează în medie 1,11 goluri pe meci, iar Vélez Sarsfield 1,25. Media în Primera División este de 2,16 goluri, cu Over 2.5 în 38% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 36% din meciurile Lanús și 57% din cele ale Vélez Sarsfield.

În ce formă sunt Lanús și Vélez Sarsfield?

În ultimele 5 meciuri Lanús are un bilanț de 3-1-1 (2,00 puncte pe meci), iar Vélez Sarsfield 2-3-0 (1,80 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru Lanús - Vélez Sarsfield?

Această pagină arată tot contextul statistic — formă, meciuri directe, goluri, BTTS și Over/Under. Pontul, evaluarea valorii și justificarea completă sunt în aplicația NoFluffPicks.