Franța - NationalStade Charles MassotDate actualizate la 18 octombrie 2026

Le Puy F.43 Auvergne - Orléans: statisticile meciului

Le Puy F.43 Auvergne - Orléans: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Le Puy F.43 Auvergne a jucat împotriva Orléans în National (Franța). Meciul s-a jucat la data de 5 septembrie 2026. Stadion: Stade Charles Massot. Scor final: 1:1.

Forma actuală

Le Puy F.43 Auvergne: 2-0-2, 1.50 puncte/meci. Orléans: 2-0-2, 1.50 puncte/meci.

Statistici goluri

Le Puy F.43 Auvergne marchează 0.75 si primește 0.75 goluri pe meci. Orléans marchează 1.25 si primește 0.75. Media ligii: 2.22 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Le Puy F.43 Auvergne 0%, Orléans 25%. Over 2.5: Le Puy F.43 Auvergne 0%, Orléans 25%. Nivel liga: BTTS 32%, Over 2.5 30%.

xG, șuturi și stil

Le Puy F.43 Auvergne are xG mai mare: 1.27 față de 1.08. Le Puy F.43 Auvergne: 12.3 șuturi pe meci, Orléans: 8.8.

Reprizele meciului

Le Puy F.43 Auvergne: conduce la pauză în 50%, goluri în repriza a doua 0.25. Orléans: conduce la pauză în 25%, goluri în repriza a doua 1.00.

Goluri pe minute

Le Puy F.43 Auvergne: 31-45+ (2 goluri). Orléans: 61-75 (3 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

National: 2.22 goluri pe meci, BTTS 32%, Over 2.5 30%.

Meciuri directe

Înaintea acestui meci erau disponibile 2 dueluri directe anterioare: 0-2-0. Medie goluri 2.00, BTTS 100%.

Analiză pre-meci arhivată

Această analiză a fost pregătită înainte de start. Concluziile se bazează exclusiv pe datele disponibile înaintea meciului și nu includ rezultatul final sau statisticile de după meci.

Analiza generală a meciului

Le Puy are un avantaj clar în ceea ce privește crearea ocaziilor pe teren propriu: expediază în medie 17 șuturi, dintre care 5 pe poartă, pe meci, iar xG-ul său este de 1,89, față de 0,97 al lui Orléans în deplasare. Gazdele au câștigat ambele meciuri disputate până acum acasă, fără să primească gol și permițându-le adversarilor un xG de doar 0,97. Orléans a câștigat, de asemenea, ambele meciuri din deplasare fără să primească gol, însă a marcat în medie 2 goluri, în ciuda faptului că a expediat doar 8,5 șuturi și a înregistrat un xG de 0,97, ceea ce sugerează o eficiență foarte ridicată, dificil de menținut, de 24%. Ambele echipe au același bilanț în ultimele cinci meciuri, respectiv 2 victorii și 3 înfrângeri, însă Le Puy ar trebui să controleze mai frecvent desfășurarea partidei datorită numărului mai mare de ocazii create. Se anticipează un meci echilibrat, mai degrabă cu puține goluri, cu un ușor avantaj de partea gazdelor.

Vezi prezentarea statistică
BTTS - vor marca ambele echipe?

Opțiunea „Nu” este susținută clar de date, deoarece Orléans a păstrat poarta intactă în 100% dintre meciurile disputate până acum în deplasare, iar Le Puy înscrie acasă doar 0,5 goluri pe meci. Deși procentul BTTS al gazdelor este de 50%, cel al oaspeților este de 0%, iar media ligii pentru meciurile în care ambele echipe înscriu este scăzută, de doar 31%. În ultimele cinci meciuri, Le Puy a avut BTTS în doar 20% dintre cazuri și a înscris în medie 1,0 goluri, ceea ce limitează argumentele în favoarea unui gol al gazdelor. Orléans este eficientă ofensiv, marcând 2,0 goluri pe meci în deplasare, astfel că scenariul cel mai probabil este unul în care oaspeții înscriu, dar una dintre echipe nu reușește să marcheze. Deși media xG a lui Le Puy pe teren propriu este de 1,18, semnalul defensiv solid al lui Orléans și eficiența reală slabă a gazdelor susțin opțiunea BTTS „Nu” (NG).

Vezi statisticile BTTS
Over/Under - analiza numărului de goluri

Profilul meciului indică un număr redus de goluri: ambele echipe au încheiat până acum toate meciurile de campionat cu mai puțin de 3,5 goluri. Le Puy înscrie în medie doar 0,5 goluri pe teren propriu, iar Orléans nu a primit încă niciun gol în meciurile disputate în deplasare. În ultimele cinci apariții, procentul meciurilor cu cel puțin trei goluri a fost de doar 20% pentru Le Puy și 40% pentru Orléans, în timp ce media ligii pentru astfel de partide este de 31%. xG-ul gazdelor din ultimele cinci meciuri este de 1,07, iar oaspeții permit în medie 1,51 xG, însă eficiența scăzută a celor de la Le Puy le limitează potențialul ofensiv real. Orléans ar trebui să aibă un avantaj, dar având în vedere prognoza de 1,20 goluri pentru oaspeți și 0,75 pentru gazde, cea mai sigură alegere este Sub 3.5 goluri.

Vezi statisticile Over/Under
HT/FT - scenariul la pauză și la final

Cel mai probabil scenariu este egalitate la pauză și victoria echipei Orléans la final, deoarece oaspeții înscriu în medie 2,0 goluri pe meci, iar Le Puy primește 1,5. Orléans a păstrat poarta intactă în 100% dintre meciurile disputate în deplasare până acum, în timp ce gazdele nu au câștigat niciun astfel de meci și au pierdut 100% dintre ele. În primele reprize, ambele echipe au remizat în 50% dintre meciuri, iar numărul mediu de goluri înainte de pauză este de doar 0,5 pentru fiecare, ceea ce susține varianta X la pauză. După pauză, avantajul oaspeților crește: aceștia înscriu în medie 1,5 goluri fără să primească vreunul, în timp ce Le Puy are un golaveraj de -1,0 în această perioadă a jocului. Și în ultimele cinci meciuri, Orléans a marcat după pauză 1,2 goluri pe meci, față de 0,4 în cazul gazdelor, astfel că cel mai probabil este ca oaspeții să rupă egalitatea.

Vezi statisticile primei și celei de-a doua reprize

Pe reprize

1 : 1
Prima repriza
0 : 0
A doua repriza

Statisticile meciului

59Posesie (%)41
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
6Suturi9
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
1Suturi pe poarta3
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
0.84xG1.16
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
6Cornere1
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
53Atacuri periculoase52
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
18Faulturi19
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
2Cartonase4
Le Puy F.43 AuvergneOrléans

Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

Le Puy F.43 AuvergneOrléans
0.75Goluri marcate / meci1.25
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
0.75Goluri primite / meci0.75
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
53%Posesie medie46%
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
4Șuturi pe poartă / meci3.5
Le Puy F.43 AuvergneOrléans

Statistici echipe— cine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

12.25Șuturi pe meci8.75
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
4Șuturi pe poartă3.5
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
6.1%Conversia șuturilor14.3%
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
53%Posesie46%
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
1.27xG pentru1.08
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
1.2xG împotrivă1.24
Le Puy F.43 AuvergneOrléans

Calitatea șuturilor

Le Puy F.43 Auvergne: EchilibratăOrléans: Pe contraatac
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
Precizie (șuturi pe poartă)33%40%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.100.12
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.190.36

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelor— cine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

Le Puy F.43 Auvergne
WLWL
Distribuția rezultatelor
50% V0% E50% I
Sezon (V-E-Î)
2-0-2
1.50 pct / meci · golaveraj 0
Ultimele 5 (V-E-Î)
2-0-2
1.50 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
1-0-0
Ultimele 5 acasă
1-0-0
W
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 0.8Goluri primite: 0.8xG: 1.27xG advers: 1.20BTTS: 0%Over 2.5: 0%
Orléans
WLWL
Distribuția rezultatelor
50% V0% E50% I
Sezon (V-E-Î)
2-0-2
1.50 pct / meci · golaveraj +2
Ultimele 5 (V-E-Î)
2-0-2
1.50 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
2-0-0
Ultimele 5 în deplasare
2-0-0
WW
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.3Goluri primite: 0.8xG: 1.08xG advers: 1.24BTTS: 25%Over 2.5: 25%

Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

Orléans stă cu 67% mai bine la: goluri marcate pe meci.

0.75 goluri / meci - Le Puy F.43 Auvergne · 1.25 goluri / meci - Orléans

Profil ofensiv Le Puy F.43 Auvergne: neuniform

Le Puy F.43 Auvergne marchează în 50% dintre meciuri (2 din 4 meciuri), iar Orléans păstrează poarta curată în 50% (2 din 4 meciuri).

Profil ofensiv Orléans: solid

Orléans marchează în 75% dintre meciuri (3 din 4 meciuri), iar Le Puy F.43 Auvergne păstrează poarta curată în 50% (2 din 4 meciuri).

3Goluri marcate (sezon)5
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
3Goluri primite (sezon)3
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
1.5Media golurilor pe meci2
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
3Goluri marcate (ultimele 5)5
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
3Goluri primite (ultimele 5)3
Le Puy F.43 AuvergneOrléans

Cât de des marchează cel puțin...

50%1 gol75%
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
25%2 goluri50%
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
0%3 goluri0%
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
0%4 goluri0%
Le Puy F.43 AuvergneOrléans

Cât de des primește cel puțin...

50%1 gol50%
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
25%2 goluri25%
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
0%3 goluri0%
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
0%4 goluri0%
Le Puy F.43 AuvergneOrléans

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

0%
Le Puy F.43 Auvergne - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.0 din 4 meciuri
32%
Media ligii

Tipare de goluri

0%BTTS la pauză0%
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
0%BTTS în ambele reprize0%
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
25%Gol în ambele reprize25%
Le Puy F.43 AuvergneOrléans

BTTS și numărul de goluri

0%Min. 3 goluri și BTTS25%
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
0%Min. 3 goluri fără BTTS0%
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
0%BTTS - ultimele 525%
Le Puy F.43 AuvergneOrléans

Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Repriza 1

100%Min. 1 gol înainte de pauză50%
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
0%Min. 2 goluri înainte de pauză0%
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
0%Min. 3 goluri înainte de pauză0%
Le Puy F.43 AuvergneOrléans

Repriza 2

50%Min. 1 gol după pauză100%
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
0%Min. 2 goluri după pauză50%
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
0%Min. 3 goluri după pauză0%
Le Puy F.43 AuvergneOrléans

Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

Le Puy F.43 Auvergne stă cu 20% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

1.5 pct / meci - Le Puy F.43 Auvergne · 1.25 pct / meci - Orléans

Le Puy F.43 Auvergne - starea la pauză
50% conduce0% egal50% condusă
Orléans - starea la pauză
25% conduce50% egal25% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

1.5Puncte pe meci (repriza 1)1.25
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
0.5Goluri marcate (repriza 1)0.25
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
0.5Goluri primite (repriza 1)0.25
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
1Media golurilor (repriza 1)0.5
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
50%Poartă intactă înainte de pauză75%
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
50%Fără gol înainte de pauză75%
Le Puy F.43 AuvergneOrléans

După pauză (repriza 2)

1.25Puncte pe meci (repriza 2)1.75
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
0.25Goluri marcate (repriza 2)1
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
0.25Goluri primite (repriza 2)0.5
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
0.5Media golurilor (repriza 2)1.5
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
75%Poartă intactă după pauză50%
Le Puy F.43 AuvergneOrléans
75%Fără gol după pauză25%
Le Puy F.43 AuvergneOrléans

Le Puy F.43 Auvergne - rezultatele reprizei a 2-a

25% V50% E25% I
6
Puncte la pauză
2
Goluri la pauză
0
Golaveraj (repriza 1)
5
Puncte în repriza a 2-a
0
Golaveraj (repriza 2)
1.50
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului100%

Conduce la pauză în 50% dintre meciuri și câștigă 50%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză-0.3

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

Orléans - rezultatele reprizei a 2-a

50% V25% E25% I
5
Puncte la pauză
1
Goluri la pauză
0
Golaveraj (repriza 1)
7
Puncte în repriza a 2-a
+2
Golaveraj (repriza 2)
1.25
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului200%

Conduce la pauză în 25% dintre meciuri și câștigă 50%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză+0.3

Primește cu 0.3 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

Le Puy F.43 Auvergne - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.501.25
Goluri marcate / meci0.50.3
Goluri primite / meci0.50.3
Media golurilor pe meci1.00.5
1 gol100%50%
2 goluri0%0%
3 goluri0%0%
Poartă intactă50%75%
Fără gol50%75%
Golaveraj00
Pauză: 50% conduce - 0% egal - 50% condusă
Repriza 2: 25% câștigată - 50% egal - 25% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 0% - Total goluri la pauză: 2
Orléans - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.251.75
Goluri marcate / meci0.31.0
Goluri primite / meci0.30.5
Media golurilor pe meci0.51.5
1 gol50%100%
2 goluri0%50%
3 goluri0%0%
Poartă intactă75%50%
Fără gol75%25%
Golaveraj0+2
Pauză: 25% conduce - 50% egal - 25% condusă
Repriza 2: 50% câștigată - 25% egal - 25% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 0% - Total goluri la pauză: 1

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minute— când apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Le Puy F.43 Auvergne
MarcatePrimite
0
1
0-15
0
0
16-30
2
1
31-45
0
1
46-60
0
0
61-75
1
0
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 31-45 (2 goals). Primește cel mai mult în 0-15 (1). Bilanț final (76-90): +1 - câștigă finalurile de meci.

Orléans
MarcatePrimite
0
1
0-15
0
0
16-30
1
0
31-45
1
1
46-60
3
0
61-75
0
1
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 61-75 (3 goals). Primește cel mai mult în 0-15 (1). Bilanț final (76-90): -1 - finalurile de meci sunt un punct slab.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

1.75
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
0.8 : 1.0
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
79%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
13%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
+14%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
38%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
13%
Risc de 0:0
circa 1 din 8 meciuri
0-1
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Le Puy F.43 Auvergne

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.07
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.07
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
0.0 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.52
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.45
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
60%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
77%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
0.00
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
-0.3
Goluri în final
33% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 0% vin în primul sfert de oră.
33%

Orléans

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.16
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.66
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-2.8 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
+0.17
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.49
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
129%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
60%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
0.00
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.8
Goluri în final
0% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 0% vin în primul sfert de oră.
0%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (National).

Echipele vs liga

Le Puy F.43 AuvergneLigaOrléans
Media golurilor pe meci▼ 1.502.22▼ 2.00
Ambele echipe au marcat▼ 0%32%▼ 25%
Min. 3 goluri (Over 2.5)▼ 0%30%▼ 25%
Meciuri fără gol primit▲ 50%38%▲ 50%
Gol înainte de pauză▲ 100%76%▼ 50%
Gol după pauză▼ 50%68%▲ 100%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

2.22
Media golurilor pe meci
32%
Ambele echipe au marcat
30%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
38%
Meciuri fără gol primit
1.24
Goluri acasă / meci
0.97
Goluri în deplasare / meci
+28%
Avantajul gazdelor în atac
+22%
Avantajul gazdelor în apărare
+14%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
76%
1 gol
22%
2 goluri
5%
3 goluri
0%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
68%
1 gol
35%
2 goluri
11%
3 goluri
5%
4 goluri

Echipe de start și evenimente

Titulari, rezerve și evenimente verificate pentru acest meci.

Cronologia meciului

Goluri, cartonașe și schimbări așezate în ordine cronologică.

  1. OrléansGolGuillaume Khous
  2. Le Puy F.43 AuvergneGolAntoine GauthierPasă decisivă: Renald Xhemo
  3. OrléansCartonaș galbenIsmaël Dramé
  4. OrléansCartonaș galbenAbou Ba
  5. Le Puy F.43 AuvergneCartonaș galbenAntoine Gauthier
  6. OrléansSchimbareIntră: Hugo Alain Bernard AubourgIese: Abou Ba
  7. Le Puy F.43 AuvergneCartonaș galbenVinicius Gomes
  8. OrléansCartonaș galbenRobin Legendre
  9. OrléansSchimbareIntră: Marius Le MaitreIese: Mathéo Guiheneuf
  10. OrléansCartonaș galbenMondy Prunier
  11. Le Puy F.43 AuvergneSchimbareIntră: Mathis MazaudierIese: Raouf Mroivili

Arbitrul și antrenorii

Deschide profilurile sezonului pentru a compara rezultatele, golurile și tendințele disciplinare.

Meciuri directe

Meciuri recente (2): Le Puy F.43 Auvergne 0 - 2 - 0 Orléans. Media golurilor 2.00, ambele echipe au marcat in 100% meciuri.

Le Puy Football 43 Auvergne
1 : 1
US Orléans Loiret
US Orléans Loiret
1 : 1
Le Puy Football 43 Auvergne

Întrebări frecvente

Care a fost rezultatul Le Puy F.43 Auvergne - Orléans?

Meciul din National s-a încheiat Le Puy F.43 Auvergne 1:1 Orléans. Statisticile complete, împărțirea pe reprize și meciurile directe sunt pe această pagină.

Care este bilanțul întâlnirilor directe dintre Le Puy F.43 Auvergne și Orléans?

În ultimele 2 întâlniri directe Le Puy F.43 Auvergne a câștigat 0, Orléans 0, iar 2 s-au terminat la egalitate. Media a fost de 2,00 goluri, ambele echipe marcând în 100%.

Ce arată statisticile golurilor înainte de Le Puy F.43 Auvergne - Orléans?

Le Puy F.43 Auvergne marchează în medie 0,75 goluri pe meci, iar Orléans 1,25. Media în National este de 2,22 goluri, cu Over 2.5 în 30% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 0% din meciurile Le Puy F.43 Auvergne și 25% din cele ale Orléans.

În ce formă sunt Le Puy F.43 Auvergne și Orléans?

În ultimele 5 meciuri Le Puy F.43 Auvergne are un bilanț de 2-0-2 (1,50 puncte pe meci), iar Orléans 2-0-2 (1,50 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru Le Puy F.43 Auvergne - Orléans?

Fundalul statistic pentru Le Puy F.43 Auvergne - Orléans — formă, meciuri directe, goluri, BTTS și Over/Under — este pe această pagină. Pontul cu justificare și evaluare a valorii este în aplicația NoFluffPicks.