Polonia - 3 Liga Group 1Stadion im. Braci GadajówDate actualizate la 17 octombrie 2026

Lechia T. Mazowiecki - Lomza: statisticile meciului

Lechia T. Mazowiecki - Lomza: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Lechia T. Mazowiecki a jucat împotriva Lomza în 3 Liga Group 1 (Polonia). Meciul s-a jucat la data de 14 august 2026. Stadion: Stadion im. Braci Gadajów. Scor final: 5:2.

Forma actuală

Lechia T. Mazowiecki: 0-0-2, 0.00 puncte/meci. Lomza: 0-0-2, 0.00 puncte/meci.

Statistici goluri

Lechia T. Mazowiecki marchează 1.00 si primește 2.00 goluri pe meci. Lomza marchează 1.00 si primește 2.00. Media ligii: 3.28 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Lechia T. Mazowiecki 100%, Lomza 50%. Over 2.5: Lechia T. Mazowiecki 100%, Lomza 50%. Nivel liga: BTTS 61%, Over 2.5 67%.

xG, șuturi și stil

Lechia T. Mazowiecki are xG mai mare: 1.87 față de 1.38. Lechia T. Mazowiecki: 16.5 șuturi pe meci, Lomza: 10.5.

Reprizele meciului

Lechia T. Mazowiecki: conduce la pauză în 0%, goluri în repriza a doua 0.50. Lomza: conduce la pauză în 0%, goluri în repriza a doua 0.50.

Goluri pe minute

Lechia T. Mazowiecki: 31-45+ (1 goluri). Lomza: 31-45+ (1 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

3 Liga Group 1: 3.28 goluri pe meci, BTTS 61%, Over 2.5 67%.

Meciuri directe

Înaintea acestui meci erau disponibile 2 dueluri directe anterioare: 0-2-0. Medie goluri 2.00, BTTS 100%.

Analiză pre-meci arhivată

Această analiză a fost pregătită înainte de start. Concluziile se bazează exclusiv pe datele disponibile înaintea meciului și nu includ rezultatul final sau statisticile de după meci.

Analiza generală a meciului

Łomża se prezintă într-o formă recentă net superioară: a câștigat 3 dintre ultimele 5 meciuri și a marcat 11 goluri în acest interval, în timp ce Lechia T. Mazowiecki a înscris 5 goluri și a obținut o singură victorie. Oaspeții au primit în medie 1 gol pe meci în această perioadă, iar gazdele 1,4, ceea ce pledează suplimentar în favoarea echipei din Łomża. În singurul meci disputat până acum în deplasare, Łomża a pierdut, deși și-a creat ocazii evaluate la 1,22 xG, a expediat 9 șuturi și a avut 4 șuturi pe poartă pe meci. Defensiva oaspeților rămâne însă vulnerabilă în deplasare, deoarece le-a permis adversarilor 1,66 xG și a încasat 3 goluri, astfel că Lechia are șanse reale să înscrie. Ritmul ofensiv superior al echipei Łomża și seria de trei victorii înclină totuși balanța către victoria oaspeților.

Vezi prezentarea statistică
BTTS - vor marca ambele echipe?

Pronosticul pentru BTTS: Da beneficiază de un sprijin moderat, deoarece Łomża înscrie în medie 2,2 goluri în ultimele cinci meciuri, iar Lechia primește 1,4 goluri pe partidă în această perioadă. Gazdele au marcat doar 1,0 goluri pe meci în ultimele cinci apariții, însă xG-ul lor este de 1,56, iar apărarea Łomża le permite adversarelor un xG de 1,09. Niciuna dintre echipe nu a păstrat poarta intactă în datele sezonului, ceea ce crește șansa ca, chiar și în cazul unei superiorități a oaspeților, Lechia să înscrie cel puțin un gol. Cele mai recente procente BTTS sunt de 60% pentru Lechia și 40% pentru Łomża, iar media ligii este de 61%; prin urmare, semnalul pentru gol de ambele părți este pozitiv, dar nu decisiv.

Vezi statisticile BTTS
Over/Under - analiza numărului de goluri

Łomża marchează în medie 2,0 goluri pe meci, iar Lechia T. Mazowiecki primește 1,0 gol, în timp ce gazdele nu au reușit încă să păstreze poarta intactă. În ultimele cinci partide, ambele echipe au înregistrat meciuri cu peste 2,5 goluri în 60% dintre cazuri, iar mediile lor xG sunt de 1,56 și, respectiv, 1,51. Gazdele au marcat în această perioadă 1,0 gol pe meci, în timp ce Łomża a înscris 2,2, ceea ce susține scenariul cu cel puțin două goluri. Media ligii de 3,28 goluri și procentul de 67% al meciurilor cu peste 2,5 goluri indică un caracter ofensiv al competiției, deși eșantionul limitat al sezonului impune prudență la liniile superioare. Cel mai puternic semnal îl oferă Peste 1,5, deoarece prognoza de 2,80 goluri asigură acestei linii o marjă clară de siguranță.

Vezi statisticile Over/Under
HT/FT - scenariul la pauză și la final

Łomża traversează o perioadă net superioară: a câștigat 3 dintre ultimele 5 meciuri și a marcat în acestea o medie de 2,2 goluri, în timp ce Lechia a câștigat un singur meci și a primit în medie 1,4 goluri. Cel mai puternic semnal vizează prima repriză, deoarece gazdele erau conduse la pauză în 60% dintre ultimele cinci meciuri, în timp ce oaspeții nu au intrat niciodată la pauză în dezavantaj. Łomża a marcat înainte de pauză o medie de 2,0 goluri pe meci, față de doar 0,4 în cazul Lechiei, iar bilanțul său pozitiv în primele reprize a fost de +3, în timp ce cel al gazdelor a fost de -2. Și după pauză, oaspeții își păstrează avantajul ofensiv, cu o medie de 1,5 goluri, față de 0,6 goluri pentru Lechia. Deși xG-ul gazdelor este de 1,54, comparativ cu 1,22 pentru Łomża, eficiența scăzută a Lechiei și avantajul oaspeților în ceea ce privește rezultatele și jocul din prima repriză fac ca scenariul 1/1 — Łomża să conducă la Pauză și să câștige la Final — să fie cel mai probabil.

Vezi statisticile primei și celei de-a doua reprize

Pe reprize

4 : 0
Prima repriza
1 : 2
A doua repriza

Statisticile meciului

53Posesie (%)47
Lechia T. MazowieckiLomza
18Suturi20
Lechia T. MazowieckiLomza
13Suturi pe poarta10
Lechia T. MazowieckiLomza
2.28xG2.24
Lechia T. MazowieckiLomza
7Cornere4
Lechia T. MazowieckiLomza
34Atacuri periculoase40
Lechia T. MazowieckiLomza
-1Faulturi-1
Lechia T. MazowieckiLomza
-1Cartonase-1
Lechia T. MazowieckiLomza

Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

Lechia T. MazowieckiLomza
1Goluri marcate / meci1
Lechia T. MazowieckiLomza
2Goluri primite / meci2
Lechia T. MazowieckiLomza
53%Posesie medie55%
Lechia T. MazowieckiLomza
4.5Șuturi pe poartă / meci3.5
Lechia T. MazowieckiLomza

Statistici echipe— cine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

16.5Șuturi pe meci10.5
Lechia T. MazowieckiLomza
4.5Șuturi pe poartă3.5
Lechia T. MazowieckiLomza
6.1%Conversia șuturilor9.5%
Lechia T. MazowieckiLomza
53%Posesie55%
Lechia T. MazowieckiLomza
1.87xG pentru1.38
Lechia T. MazowieckiLomza
1.52xG împotrivă1.71
Lechia T. MazowieckiLomza

Calitatea șuturilor

Lechia T. Mazowiecki: OfensivăLomza: Echilibrată
Lechia T. MazowieckiLomza
Precizie (șuturi pe poartă)27%33%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.110.13
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.220.29

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelor— cine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

Lechia T. Mazowiecki
LL
Fără victorie în ultimele 5 meciuri
Distribuția rezultatelor
0% V0% E100% I
Sezon (V-E-Î)
0-0-2
0.00 pct / meci · golaveraj -2
Ultimele 5 (V-E-Î)
0-0-2
0.00 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
0-0-0
Ultimele 5 acasă
0-0-0
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.0Goluri primite: 2.0xG: 1.87xG advers: 1.52BTTS: 100%Over 2.5: 100%
Lomza
LL
Fără victorie în ultimele 5 meciuri
Distribuția rezultatelor
0% V0% E100% I
Sezon (V-E-Î)
0-0-2
0.00 pct / meci · golaveraj -2
Ultimele 5 (V-E-Î)
0-0-2
0.00 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
0-0-1
Ultimele 5 în deplasare
0-0-1
L
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.0Goluri primite: 2.0xG: 1.38xG advers: 1.71BTTS: 50%Over 2.5: 50%

Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

Profil ofensiv Lechia T. Mazowiecki: foarte solid

Lechia T. Mazowiecki marchează în 100% dintre meciuri (2 din 2 meciuri), iar Lomza păstrează poarta curată în 0% (0 din 2 meciuri).

Profil ofensiv Lomza: foarte solid

Lomza marchează în 50% dintre meciuri (1 din 2 meciuri), iar Lechia T. Mazowiecki păstrează poarta curată în 0% (0 din 2 meciuri).

2Goluri marcate (sezon)2
Lechia T. MazowieckiLomza
4Goluri primite (sezon)4
Lechia T. MazowieckiLomza
3Media golurilor pe meci3
Lechia T. MazowieckiLomza
2Goluri marcate (ultimele 5)2
Lechia T. MazowieckiLomza
4Goluri primite (ultimele 5)4
Lechia T. MazowieckiLomza

Cât de des marchează cel puțin...

100%1 gol50%
Lechia T. MazowieckiLomza
0%2 goluri50%
Lechia T. MazowieckiLomza
0%3 goluri0%
Lechia T. MazowieckiLomza
0%4 goluri0%
Lechia T. MazowieckiLomza

Cât de des primește cel puțin...

100%1 gol100%
Lechia T. MazowieckiLomza
100%2 goluri50%
Lechia T. MazowieckiLomza
0%3 goluri50%
Lechia T. MazowieckiLomza
0%4 goluri0%
Lechia T. MazowieckiLomza

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

100%
Lechia T. Mazowiecki - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.2 din 2 meciuri
61%
Media ligii

Tipare de goluri

50%BTTS la pauză50%
Lechia T. MazowieckiLomza
0%BTTS în ambele reprize50%
Lechia T. MazowieckiLomza
0%Gol în ambele reprize50%
Lechia T. MazowieckiLomza

BTTS și numărul de goluri

100%Min. 3 goluri și BTTS50%
Lechia T. MazowieckiLomza
0%Min. 3 goluri fără BTTS0%
Lechia T. MazowieckiLomza
100%BTTS - ultimele 550%
Lechia T. MazowieckiLomza

Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Repriza 1

100%Min. 1 gol înainte de pauză100%
Lechia T. MazowieckiLomza
50%Min. 2 goluri înainte de pauză50%
Lechia T. MazowieckiLomza
50%Min. 3 goluri înainte de pauză0%
Lechia T. MazowieckiLomza

Repriza 2

50%Min. 1 gol după pauză50%
Lechia T. MazowieckiLomza
50%Min. 2 goluri după pauză50%
Lechia T. MazowieckiLomza
0%Min. 3 goluri după pauză50%
Lechia T. MazowieckiLomza

Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

Lechia T. Mazowiecki - starea la pauză
0% conduce0% egal100% condusă
Lomza - starea la pauză
0% conduce50% egal50% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

0Puncte pe meci (repriza 1)0.5
Lechia T. MazowieckiLomza
0.5Goluri marcate (repriza 1)0.5
Lechia T. MazowieckiLomza
1.5Goluri primite (repriza 1)1
Lechia T. MazowieckiLomza
2Media golurilor (repriza 1)1.5
Lechia T. MazowieckiLomza
0%Poartă intactă înainte de pauză0%
Lechia T. MazowieckiLomza
50%Fără gol înainte de pauză50%
Lechia T. MazowieckiLomza

După pauză (repriza 2)

1Puncte pe meci (repriza 2)0.5
Lechia T. MazowieckiLomza
0.5Goluri marcate (repriza 2)0.5
Lechia T. MazowieckiLomza
0.5Goluri primite (repriza 2)1
Lechia T. MazowieckiLomza
1Media golurilor (repriza 2)1.5
Lechia T. MazowieckiLomza
50%Poartă intactă după pauză50%
Lechia T. MazowieckiLomza
50%Fără gol după pauză50%
Lechia T. MazowieckiLomza

Lechia T. Mazowiecki - rezultatele reprizei a 2-a

0% V100% E0% I
0
Puncte la pauză
1
Goluri la pauză
-2
Golaveraj (repriza 1)
2
Puncte în repriza a 2-a
0
Golaveraj (repriza 2)
0.00
PPG înainte de pauză
Apărarea după pauză-1.0

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

Lomza - rezultatele reprizei a 2-a

0% V50% E50% I
1
Puncte la pauză
1
Goluri la pauză
-1
Golaveraj (repriza 1)
1
Puncte în repriza a 2-a
-1
Golaveraj (repriza 2)
0.50
PPG înainte de pauză
Apărarea după pauză0.0

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

Lechia T. Mazowiecki - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci0.001.00
Goluri marcate / meci0.50.5
Goluri primite / meci1.50.5
Media golurilor pe meci2.01.0
1 gol100%50%
2 goluri50%50%
3 goluri50%0%
Poartă intactă0%50%
Fără gol50%50%
Golaveraj-20
Pauză: 0% conduce - 0% egal - 100% condusă
Repriza 2: 0% câștigată - 100% egal - 0% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 50% - Total goluri la pauză: 1
Lomza - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci0.500.50
Goluri marcate / meci0.50.5
Goluri primite / meci1.01.0
Media golurilor pe meci1.51.5
1 gol100%50%
2 goluri50%50%
3 goluri0%50%
Poartă intactă0%50%
Fără gol50%50%
Golaveraj-1-1
Pauză: 0% conduce - 50% egal - 50% condusă
Repriza 2: 0% câștigată - 50% egal - 50% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 50% - Total goluri la pauză: 1

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minute— când apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Lechia T. Mazowiecki
MarcatePrimite
0
1
0-15
0
2
16-30
1
0
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
1
1
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 31-45 (1 goal). Primește cel mai mult în 16-30 (2). Bilanț final (76-90): 0.

Lomza
MarcatePrimite
0
0
0-15
0
1
16-30
1
1
31-45
1
1
46-60
0
0
61-75
0
1
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 31-45 (1 goal). Primește cel mai mult în 16-30 (1). Bilanț final (76-90): -1 - finalurile de meci sunt un punct slab.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

3.00
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
1.5 : 1.5
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
91%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
75%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
-33%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
50%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
0%
Risc de 0:0
practic zero
2-3
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Lechia T. Mazowiecki

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.35
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-1.35
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-1.2 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.87
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
-0.48
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
52%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
150%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
0.00
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
0.0
Goluri în final
50% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 0% vin în primul sfert de oră.
50%

Lomza

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.33
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.67
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-1.2 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.38
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
-0.29
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
75%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
103%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
0.00
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
0.0
Goluri în final
0% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 0% vin în primul sfert de oră.
0%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (3 Liga Group 1).

Echipele vs liga

Lechia T. MazowieckiLigaLomza
Media golurilor pe meci▼ 3.003.28▼ 3.00
Ambele echipe au marcat▲ 100%61%▼ 50%
Min. 3 goluri (Over 2.5)▲ 100%67%▼ 50%
Meciuri fără gol primit▼ 0%19%▼ 0%
Gol înainte de pauză▲ 100%61%▲ 100%
Gol după pauză▼ 50%78%▼ 50%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

3.28
Media golurilor pe meci
61%
Ambele echipe au marcat
67%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
19%
Meciuri fără gol primit
1.94
Goluri acasă / meci
1.33
Goluri în deplasare / meci
+46%
Avantajul gazdelor în atac
+31%
Avantajul gazdelor în apărare
+6%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
61%
1 gol
50%
2 goluri
33%
3 goluri
6%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
78%
1 gol
50%
2 goluri
33%
3 goluri
0%
4 goluri

Echipe de start și evenimente

Titulari, rezerve și evenimente verificate pentru acest meci.

Gazde

Alți jucători înregistrați

—Filip Zawadzki⚽ 1
—Kacper Poplawski⚽ 1
—Milosz Pawlusinski⚽ 1

Oaspeți

Alți jucători înregistrați

—Tymoteusz Klups⚽ 1

Cronologia meciului

Goluri, cartonașe și schimbări așezate în ordine cronologică.

  1. Lechia T. MazowieckiGolMilosz Pawlusinski
  2. Lechia T. MazowieckiGolKacper Poplawski
  3. Lechia T. MazowieckiGolFilip Zawadzki
  4. LomzaGolTymoteusz Klups

Arbitrul și antrenorii

Deschide profilurile sezonului pentru a compara rezultatele, golurile și tendințele disciplinare.

Meciuri directe

Meciuri recente (2): Lechia T. Mazowiecki 0 - 2 - 0 Lomza. Media golurilor 2.00, ambele echipe au marcat in 100% meciuri.

Lomza
1 : 1
Lechia T. Mazowiecki
Lechia T. Mazowiecki
1 : 1
Lomza

Întrebări frecvente

Care a fost rezultatul Lechia T. Mazowiecki - Lomza?

Meciul din 3 Liga Group 1 s-a încheiat Lechia T. Mazowiecki 5:2 Lomza. Statisticile complete, împărțirea pe reprize și meciurile directe sunt pe această pagină.

Care este bilanțul întâlnirilor directe dintre Lechia T. Mazowiecki și Lomza?

În ultimele 2 întâlniri directe Lechia T. Mazowiecki a câștigat 0, Lomza 0, iar 2 s-au terminat la egalitate. Media a fost de 2,00 goluri, ambele echipe marcând în 100%.

Ce arată statisticile golurilor înainte de Lechia T. Mazowiecki - Lomza?

Lechia T. Mazowiecki marchează în medie 1,00 goluri pe meci, iar Lomza 1,00. Media în 3 Liga Group 1 este de 3,28 goluri, cu Over 2.5 în 67% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 100% din meciurile Lechia T. Mazowiecki și 50% din cele ale Lomza.

În ce formă sunt Lechia T. Mazowiecki și Lomza?

În ultimele 5 meciuri Lechia T. Mazowiecki are un bilanț de 0-0-2 (0,00 puncte pe meci), iar Lomza 0-0-2 (0,00 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru Lechia T. Mazowiecki - Lomza?

Fundalul statistic pentru Lechia T. Mazowiecki - Lomza — formă, meciuri directe, goluri, BTTS și Over/Under — este pe această pagină. Pontul cu justificare și evaluare a valorii este în aplicația NoFluffPicks.