România - Liga IITeren Sintetic Cornel NegoescuDate actualizate la 18 octombrie 2026

Metalul Buzău - ASA Târgu Mureş: statisticile meciului

Metalul Buzău - ASA Târgu Mureş: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Metalul Buzău a jucat împotriva ASA Târgu Mureş în Liga II (România). Meciul s-a jucat la data de 10 octombrie 2026. Stadion: Teren Sintetic Cornel Negoescu. Scor final: 1:0.

Forma actuală

Metalul Buzău: 2-1-2, 1.40 puncte/meci. ASA Târgu Mureş: 3-1-1, 2.00 puncte/meci.

Statistici goluri

Metalul Buzău marchează 1.13 si primește 0.88 goluri pe meci. ASA Târgu Mureş marchează 1.50 si primește 1.88. Media ligii: 2.99 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Metalul Buzău 38%, ASA Târgu Mureş 63%. Over 2.5: Metalul Buzău 25%, ASA Târgu Mureş 63%. Nivel liga: BTTS 60%, Over 2.5 57%.

xG, șuturi și stil

Metalul Buzău are xG mai mare: 1.52 față de 1.51. Metalul Buzău: 12.3 șuturi pe meci, ASA Târgu Mureş: 10.5.

Reprizele meciului

Metalul Buzău: conduce la pauză în 25%, goluri în repriza a doua 0.75. ASA Târgu Mureş: conduce la pauză în 25%, goluri în repriza a doua 0.88.

Goluri pe minute

Metalul Buzău: 31-45+ (2 goluri). ASA Târgu Mureş: 61-75 (4 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

Liga II: 2.99 goluri pe meci, BTTS 60%, Over 2.5 57%.

Meciuri directe

Înaintea acestui meci erau disponibile 2 dueluri directe anterioare: 1-0-1. Medie goluri 3.00, BTTS 50%.

Analiză pre-meci arhivată

Această analiză a fost pregătită înainte de start. Concluziile se bazează exclusiv pe datele disponibile înaintea meciului și nu includ rezultatul final sau statisticile de după meci.

Analiza generală a meciului

Metalul Buzău este favorită datorită rezultatelor de pe teren propriu: a câștigat 67% dintre aceste meciuri și a marcat în medie 2 goluri, în timp ce ASA Târgu Mureş nu a obținut încă nicio victorie în deplasare și a înscris acolo în medie 1 gol. Gazdele expediază pe teren propriu în medie 12 șuturi, dintre care 5 pe poartă, față de 7,75 șuturi și 2,75 pe poartă pentru oaspeți în deplasare. Superioritatea lui Metalul este confirmată de calitatea ocaziilor: xG-ul său de pe teren propriu este 1,54, iar xG-ul adversarilor în deplasare este 1,12; ASA permite, de asemenea, ocazii în valoare de 1,77 xG în deplasare. Totuși, oaspeții au câștigat 3 dintre ultimele 5 meciuri, iar gazdele 2, astfel că îmbunătățirea formei lor reduce certitudinea pronosticului. Cu toate acestea, defensiva lui ASA din deplasare, care primește în medie 2 goluri pe meci, susține pronosticul unei victorii a lui Metalul.

Vezi prezentarea statistică
BTTS - vor marca ambele echipe?

Ambele echipe au marcat (GG) în 50% dintre meciurile lui Metalul și în 75% dintre partidele ASA, ceea ce, în raport cu media ligii de 59%, susține scenariul cu goluri de ambele părți. Gazdele înscriu acasă în medie 2,0 goluri, cu un xG de 2,02, iar oaspeții primesc în medie 2,0 goluri și nu au păstrat încă poarta intactă. Șansele ca ASA să înscrie sunt, de asemenea, reale: Metalul primește acasă în medie 1,75 goluri, în timp ce oaspeții au marcat în medie 2,0 goluri în ultimele cinci meciuri. Un motiv de prudență îl reprezintă media mai scăzută a golurilor marcate de ASA în deplasare, de 1,0, precum și cele doar 2,75 șuturi pe poartă pe meci. Totuși, bilanțul defensiv al ambelor echipe favorizează scenariul în care fiecare dintre ele înscrie.

Vezi statisticile BTTS
Over/Under - analiza numărului de goluri

Metalul înscrie în medie 2,0 goluri în meciurile analizate, iar ASA primește 2,0, ceea ce le oferă gazdelor o bază solidă pentru a marca. Oaspeții înscriu în medie 1,0 gol, însă în ultimele 5 meciuri media lor a crescut la 2,0, astfel că pot contribui și ei cu un gol. Peste 1,5 goluri s-au înregistrat în 75% dintre meciurile lui Metalul și în 100% dintre meciurile lui ASA, în timp ce pentru linia de 2,5 procentele au fost de 50%, respectiv 75%. Prin urmare, Peste 1,5 goluri este cea mai solidă opțiune: pronosticul de 3,15 goluri susține un pariu pe goluri, însă variația rezultatelor la linia superioară recomandă un prag mai prudent.

Vezi statisticile Over/Under
HT/FT - scenariul la pauză și la final

Cel mai puternic indiciu este avantajul lui Metalul în statisticile meciurilor de acasă: a câștigat 3 din 4 partide, în timp ce ASA nu a câștigat niciunul dintre cele 4 meciuri disputate în deplasare. Gazdele au condus la pauză în 2 din 4 astfel de partide, iar oaspeții erau conduși la pauză în 3 din 4 deplasări, ceea ce susține scenariul în care Metalul conduce după primele 45 de minute. Superioritatea ofensivă a gazdelor este confirmată de media de 6,25 șuturi pe poartă, față de 2,75 în cazul oaspeților, precum și de xG-ul de 2,02, comparativ cu 1,12. Metalul marchează în medie 1,25 goluri după pauză pe teren propriu, iar ASA 0,5 în deplasare, astfel că menținerea avantajului până la final este cel mai probabil scenariu individual de Pauză/Final: 1 pauză / 1 final. Totuși, încrederea în pronostic este temperată de rezultatele ultimelor 5 meciuri per ansamblu: ASA a câștigat 3, iar Metalul 2, așadar păstrez o probabilitate semnificativă și pentru alte rezultate.

Vezi statisticile primei și celei de-a doua reprize

Pe reprize

0 : 0
Prima repriza
1 : 0
A doua repriza

Statisticile meciului

58Posesie (%)42
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
16Suturi6
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
6Suturi pe poarta2
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
1.79xG0.8
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
5Cornere7
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
50Atacuri periculoase37
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
8Faulturi9
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
0Cartonase0
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş

Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
1.13Goluri marcate / meci1.5
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
0.88Goluri primite / meci1.88
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
56%Posesie medie50%
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
4.63Șuturi pe poartă / meci4.5
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş

Statistici echipe— cine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

12.25Șuturi pe meci10.5
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
4.63Șuturi pe poartă4.5
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
9.2%Conversia șuturilor14.3%
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
56%Posesie50%
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
1.52xG pentru1.51
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
1.04xG împotrivă1.81
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş

Calitatea șuturilor

Metalul Buzău: EchilibratăASA Târgu Mureş: Finalizare eficientă
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
Precizie (șuturi pe poartă)38%43%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.120.14
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.240.33

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelor— cine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

ASA Târgu Mureş stă cu 43% mai bine la: forma ultimelor 5.

1.4 pct / meci - Metalul Buzău · 2 pct / meci - ASA Târgu Mureş

Metalul Buzău
LLDWW
Distribuția rezultatelor
50% V25% E25% I
Sezon (V-E-Î)
4-2-2
1.75 pct / meci · golaveraj +2
Ultimele 5 (V-E-Î)
2-1-2
1.40 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
2-0-1
Ultimele 5 acasă
2-0-1
WLW
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.0Goluri primite: 1.2xG: 1.57xG advers: 0.99BTTS: 40%Over 2.5: 20%
ASA Târgu Mureş
WLWDW
Distribuția rezultatelor
38% V25% E38% I
Sezon (V-E-Î)
3-2-3
1.38 pct / meci · golaveraj -3
Ultimele 5 (V-E-Î)
3-1-1
2.00 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
0-2-2
Ultimele 5 în deplasare
0-2-2
LDLD
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 2.0Goluri primite: 2.0xG: 1.74xG advers: 1.54BTTS: 60%Over 2.5: 80%

Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

ASA Târgu Mureş stă cu 33% mai bine la: goluri marcate pe meci.

1.13 goluri / meci - Metalul Buzău · 1.5 goluri / meci - ASA Târgu Mureş

Metalul Buzău stă cu 114% mai bine la: goluri primite pe meci.

0.88 goluri / meci - Metalul Buzău · 1.88 goluri / meci - ASA Târgu Mureş

Profil ofensiv Metalul Buzău: foarte solid

Metalul Buzău marchează în 75% dintre meciuri (6 din 8 meciuri), iar ASA Târgu Mureş păstrează poarta curată în 13% (1 din 8 meciuri).

Profil ofensiv ASA Târgu Mureş: solid

ASA Târgu Mureş marchează în 75% dintre meciuri (6 din 8 meciuri), iar Metalul Buzău păstrează poarta curată în 50% (4 din 8 meciuri).

9Goluri marcate (sezon)12
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
7Goluri primite (sezon)15
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
2Media golurilor pe meci3.38
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
5Goluri marcate (ultimele 5)10
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
6Goluri primite (ultimele 5)10
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş

Cât de des marchează cel puțin...

75%1 gol75%
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
25%2 goluri38%
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
13%3 goluri25%
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
0%4 goluri13%
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş

Cât de des primește cel puțin...

50%1 gol88%
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
25%2 goluri75%
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
13%3 goluri25%
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
0%4 goluri0%
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

63%
ASA Târgu Mureş - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.5 din 8 meciuri
60%
Media ligii

Tipare de goluri

13%BTTS la pauză38%
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
0%BTTS în ambele reprize25%
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
0%Gol în ambele reprize25%
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş

BTTS și numărul de goluri

25%Min. 3 goluri și BTTS50%
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
0%Min. 3 goluri fără BTTS13%
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
40%BTTS - ultimele 560%
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş

Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Meci întreg - comparație echipe (Over)

Repriza 1

63%Min. 1 gol înainte de pauză100%
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
13%Min. 2 goluri înainte de pauză38%
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
0%Min. 3 goluri înainte de pauză25%
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş

Repriza 2

75%Min. 1 gol după pauză75%
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
38%Min. 2 goluri după pauză50%
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
13%Min. 3 goluri după pauză13%
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş

Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

Metalul Buzău stă cu 42% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

1.25 pct / meci - Metalul Buzău · 0.88 pct / meci - ASA Târgu Mureş

Metalul Buzău - starea la pauză
25% conduce50% egal25% condusă
ASA Târgu Mureş - starea la pauză
25% conduce13% egal63% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

1.25Puncte pe meci (repriza 1)0.88
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
0.38Goluri marcate (repriza 1)0.63
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
0.38Goluri primite (repriza 1)1
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
0.75Media golurilor (repriza 1)1.63
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
63%Poartă intactă înainte de pauză13%
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
63%Fără gol înainte de pauză50%
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş

După pauză (repriza 2)

1.38Puncte pe meci (repriza 2)1.25
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
0.75Goluri marcate (repriza 2)0.88
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
0.5Goluri primite (repriza 2)0.88
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
1.25Media golurilor (repriza 2)1.75
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
63%Poartă intactă după pauză38%
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş
63%Fără gol după pauză50%
Metalul BuzăuASA Târgu Mureş

Metalul Buzău - rezultatele reprizei a 2-a

38% V25% E38% I
10
Puncte la pauză
3
Goluri la pauză
0
Golaveraj (repriza 1)
11
Puncte în repriza a 2-a
+2
Golaveraj (repriza 2)
1.25
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului200%

Conduce la pauză în 25% dintre meciuri și câștigă 50%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză+0.1

Primește cu 0.1 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

ASA Târgu Mureş - rezultatele reprizei a 2-a

25% V50% E25% I
7
Puncte la pauză
5
Goluri la pauză
-3
Golaveraj (repriza 1)
10
Puncte în repriza a 2-a
0
Golaveraj (repriza 2)
0.88
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului152%

Conduce la pauză în 25% dintre meciuri și câștigă 38%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză-0.1

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

Metalul Buzău - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.201.20
Goluri marcate / meci0.40.6
Goluri primite / meci0.40.8
Media golurilor pe meci0.81.4
1 gol60%100%
2 goluri20%40%
3 goluri0%0%
Poartă intactă60%40%
Fără gol60%60%
Golaveraj0-1
Pauză: 20% conduce - 60% egal - 20% condusă
Repriza 2: 40% câștigată - 0% egal - 60% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 20% - Total goluri la pauză: 2
ASA Târgu Mureş - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.401.20
Goluri marcate / meci0.81.2
Goluri primite / meci0.81.2
Media golurilor pe meci1.62.4
1 gol100%80%
2 goluri40%80%
3 goluri20%20%
Poartă intactă20%20%
Fără gol40%40%
Golaveraj00
Pauză: 40% conduce - 20% egal - 40% condusă
Repriza 2: 20% câștigată - 60% egal - 20% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 40% - Total goluri la pauză: 4

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minute— când apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Metalul Buzău
MarcatePrimite
0
1
0-15
1
1
16-30
2
1
31-45
2
1
46-60
2
2
61-75
2
1
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 31-45 (2 goals). Primește cel mai mult în 61-75 (2). Bilanț final (76-90): +1 - câștigă finalurile de meci.

ASA Târgu Mureş
MarcatePrimite
0
1
0-15
2
4
16-30
3
3
31-45
2
3
46-60
4
2
61-75
1
2
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 61-75 (4 goals). Primește cel mai mult în 16-30 (4). Bilanț final (76-90): -1 - finalurile de meci sunt un punct slab.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

2.69
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
1.5 : 1.2
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
90%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
51%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
+12%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
56%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
6%
Risc de 0:0
circa 1 din 17 meciuri
0-1
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Metalul Buzău

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.48
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.23
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-1.0 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.39
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.16
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
67%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
68%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
-0.35
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.4
Goluri în final
22% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 0% vin în primul sfert de oră.
22%

ASA Târgu Mureş

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.30
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.08
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
+1.6 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.01
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
-0.07
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
115%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
111%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
+0.62
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.3
Goluri în final
8% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 0% vin în primul sfert de oră.
8%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (Liga II).

Echipele vs liga

Metalul BuzăuLigaASA Târgu Mureş
Media golurilor pe meci▼ 2.002.99▲ 3.38
Ambele echipe au marcat▼ 38%60%▲ 63%
Min. 3 goluri (Over 2.5)▼ 25%57%▲ 63%
Meciuri fără gol primit▲ 50%22%▼ 13%
Gol înainte de pauză▼ 63%79%▲ 100%
Gol după pauză▼ 75%85%▼ 75%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

2.99
Media golurilor pe meci
60%
Ambele echipe au marcat
57%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
22%
Meciuri fără gol primit
1.69
Goluri acasă / meci
1.30
Goluri în deplasare / meci
+30%
Avantajul gazdelor în atac
+23%
Avantajul gazdelor în apărare
+10%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
79%
1 gol
33%
2 goluri
13%
3 goluri
4%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
85%
1 gol
52%
2 goluri
20%
3 goluri
3%
4 goluri

Echipe de start și evenimente

Titulari, rezerve și evenimente verificate pentru acest meci.

Gazde

Alți jucători înregistrați

Oaspeți

Cronologia meciului

Goluri, cartonașe și schimbări așezate în ordine cronologică.

  1. Metalul BuzăuGolValentin Robert Robu

Arbitrul și antrenorii

Deschide profilurile sezonului pentru a compara rezultatele, golurile și tendințele disciplinare.

Meciuri directe

Meciuri recente (2): Metalul Buzău 1 - 0 - 1 ASA Târgu Mureş. Media golurilor 3.00, ambele echipe au marcat in 50% meciuri.

Întrebări frecvente

Care a fost rezultatul Metalul Buzău - ASA Târgu Mureş?

Meciul din Liga II s-a încheiat Metalul Buzău 1:0 ASA Târgu Mureş. Statisticile complete, împărțirea pe reprize și meciurile directe sunt pe această pagină.

Care este bilanțul întâlnirilor directe dintre Metalul Buzău și ASA Târgu Mureş?

În ultimele 2 întâlniri directe Metalul Buzău a câștigat 1, ASA Târgu Mureş 1, iar 0 s-au terminat la egalitate. Media a fost de 3,00 goluri, ambele echipe marcând în 50%.

Ce arată statisticile golurilor înainte de Metalul Buzău - ASA Târgu Mureş?

Metalul Buzău marchează în medie 1,13 goluri pe meci, iar ASA Târgu Mureş 1,50. Media în Liga II este de 2,99 goluri, cu Over 2.5 în 57% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 38% din meciurile Metalul Buzău și 63% din cele ale ASA Târgu Mureş.

În ce formă sunt Metalul Buzău și ASA Târgu Mureş?

În ultimele 5 meciuri Metalul Buzău are un bilanț de 2-1-2 (1,40 puncte pe meci), iar ASA Târgu Mureş 3-1-1 (2,00 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru Metalul Buzău - ASA Târgu Mureş?

Aici verifici cifrele dinaintea meciului Metalul Buzău - ASA Târgu Mureş: formă, H2H, goluri și Over/Under. Pontul, value-ul și justificarea sunt publicate în aplicația NoFluffPicks.