Argentina - Prim B NacionalEstadio Ferrocarril MidlandDate actualizate la 31 august 2026

Midland - Nueva Chicago: statisticile meciului

Midland crest
Midland
2 : 0pauza 1:0
Nueva Chicago crest
Nueva Chicago

Midland - Nueva Chicago: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Midland a jucat împotriva Nueva Chicago în Prim B Nacional (Argentina). Meciul s-a jucat la data de 29 august 2026. Stadion: Estadio Ferrocarril Midland. Scor final: 2:0.

Forma actuală

Midland: 2-2-1, 1.60 puncte/meci. Nueva Chicago: 1-0-4, 0.60 puncte/meci.

Statistici goluri

Midland marchează 1.08 si primește 0.76 goluri pe meci. Nueva Chicago marchează 0.77 si primește 0.96. Media ligii: 1.94 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Midland 44%, Nueva Chicago 31%. Over 2.5: Midland 24%, Nueva Chicago 27%. Nivel liga: BTTS 40%, Over 2.5 32%.

xG, șuturi și stil

Midland are xG mai mare: 1.71 față de 1.27. Midland: 13.9 șuturi pe meci, Nueva Chicago: 10.2.

Reprizele meciului

Midland: conduce la pauză în 40%, goluri în repriza a doua 0.60. Nueva Chicago: conduce la pauză în 12%, goluri în repriza a doua 0.54.

Goluri pe minute

Midland: 76-90+ (7 goluri). Nueva Chicago: 76-90+ (6 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

Prim B Nacional: 1.94 goluri pe meci, BTTS 40%, Over 2.5 32%.

Meciuri directe

Înaintea acestui meci erau disponibile 1 dueluri directe anterioare: 0-1-0. Medie goluri 4.00, BTTS 100%.

Analiză pre-meci arhivată

Această analiză a fost pregătită înainte de start. Concluziile se bazează exclusiv pe datele disponibile înaintea meciului și nu includ rezultatul final sau statisticile de după meci.

Analiza generală a meciului

Midland are un avantaj clar pe teren propriu: câștigă 62% dintre meciurile disputate acasă, încasează doar 0,46 goluri pe meci și păstrează poarta intactă în 62% dintre partide. Nueva Chicago marchează doar 0,50 goluri pe meci în deplasare, nu înscrie în 67% dintre meciuri și pierde nu mai puțin de 67% dintre aceste partide. Gazdele creează mult mai mult în fața porții adverse, expediind în medie 15,38 șuturi, dintre care 5,85 pe poartă, în timp ce oaspeții înregistrează 8,83, respectiv 2,50. Diferența în ceea ce privește calitatea ocaziilor confirmă acest avantaj: xG-ul mediu al lui Midland acasă este de 2,06, iar cel al lui Nueva Chicago în deplasare este de doar 1,07. Ambele echipe nu impresionează în ultimele cinci meciuri, însă oaspeții au marcat doar 2 goluri în această perioadă și au suferit 4 înfrângeri, astfel că cel mai probabil rezultat este victoria lui Midland.

Vezi prezentarea statistică
BTTS - vor marca ambele echipe?

Cel mai puternic argument pentru BTTS „Nu” / Nu marchează (NG) este ofensiva foarte limitată a lui Nueva Chicago: echipa înscrie în medie doar 0,50 goluri pe meci, iar în ultimele cinci partide a marcat în total 2 goluri, adică 0,40 pe meci. Oaspeții nu au marcat în 67% dintre meciurile sezonului, iar rata lor BTTS este de doar 17%, cu mult sub nivelul de 46% al lui Midland și media ligii de 40%. Midland primește acasă în medie 0,69 goluri și păstrează poarta intactă în 46% dintre partide, ceea ce reduce și mai mult șansele oaspeților de a înscrie. Gazdele ar trebui să aibă condiții bune pentru a marca, deoarece generează un xG de 1,54 și expediază în medie 4,38 șuturi pe poartă, în timp ce Nueva Chicago primește în medie 1,25 goluri. Îmbunătățirea recentă a lui Midland, reflectată de o rată BTTS de 80% în ultimele cinci meciuri, nu compensează însă eficiența ofensivă slabă a oaspeților, astfel că este mai probabil scenariul în care cel puțin una dintre echipe nu marchează.

Vezi statisticile BTTS
Over/Under - analiza numărului de goluri

Profilul ambelor echipe indică în mod clar un meci cu puține goluri: sub 3,5 goluri s-au încheiat 85% dintre meciurile disputate de Midland și nu mai puțin de 92% dintre partidele Nueva Chicago. Gazdele primesc acasă doar 0,69 goluri pe meci, în timp ce oaspeții înscriu în medie doar 0,50 goluri și nu au marcat în 67% dintre meciurile lor. Nueva Chicago a depășit pragul de 2,5 goluri doar în 25% dintre meciuri, iar Midland în 31%, media întregului campionat fiind de numai 1,95 goluri. Ultimele cinci apariții ale oaspeților au adus doar 2 goluri marcate, în timp ce Midland traversează o perioadă mai eficientă, cu 7 goluri înscrise. xG-ul superior al gazdelor, 1,54 față de 1,07 al oaspeților, susține ideea că acestea vor controla meciul, dar nu și scenariul unui joc deschis, motiv pentru care Sub 3,5 goluri are cel mai solid suport în date.

Vezi statisticile Over/Under
HT/FT - scenariul la pauză și la final

Egalul la pauză este cel mai probabil, deoarece Midland a fost la egalitate după 45 de minute în 54% dintre meciuri, iar Nueva Chicago în 50%. Oaspeții sunt foarte slabi ofensiv înainte de pauză: înscriu doar 0,08 goluri pe meci și nu au marcat în prima repriză în 92% dintre partide, în timp ce Midland a păstrat poarta intactă în acea perioadă în 54% dintre meciuri. După pauză, avantajul gazdelor crește clar, acestea marcând în medie 0,69 goluri și primind doar 0,15, iar în această repriză nu au pierdut niciun meci. Midland are, de asemenea, un xG superior, 1,54 față de 1,07, expediază în medie 4,38 șuturi pe poartă, comparativ cu 2,50 ale adversarilor, în timp ce Nueva Chicago a pierdut 67% dintre meciurile sezonului și 4 dintre ultimele 5. Cel mai logic scenariu este o primă repriză prudentă, fără rezultat decisiv, urmată de valorificarea avantajului gazdelor după pauză.

Vezi statisticile primei și celei de-a doua reprize

Pe reprize

1 : 0
Prima repriza
1 : 0
A doua repriza

Statisticile meciului

56Posesie (%)44
MidlandNueva Chicago
5Suturi6
MidlandNueva Chicago
2Suturi pe poarta3
MidlandNueva Chicago
0.75xG0.88
MidlandNueva Chicago
3Cornere6
MidlandNueva Chicago
39Atacuri periculoase39
MidlandNueva Chicago
10Faulturi15
MidlandNueva Chicago
1Cartonase6
MidlandNueva Chicago

Profil înainte de mecice spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

MidlandNueva Chicago
1.08Goluri marcate / meci0.77
MidlandNueva Chicago
0.76Goluri primite / meci0.96
MidlandNueva Chicago
51%Posesie medie52%
MidlandNueva Chicago
4.68Șuturi pe poartă / meci3.35
MidlandNueva Chicago

Statistici echipecine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

13.88Șuturi pe meci10.15
MidlandNueva Chicago
4.68Șuturi pe poartă3.35
MidlandNueva Chicago
7.8%Conversia șuturilor7.6%
MidlandNueva Chicago
51%Posesie52%
MidlandNueva Chicago
1.71xG pentru1.27
MidlandNueva Chicago
1.21xG împotrivă1.45
MidlandNueva Chicago

Calitatea șuturilor

Midland: EchilibratăNueva Chicago: Echilibrată
MidlandNueva Chicago
Precizie (șuturi pe poartă)34%33%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.120.13
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.230.23

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelorcine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

Midland stă cu 167% mai bine la: forma ultimelor 5.

1.6 pct / meci - Midland · 0.6 pct / meci - Nueva Chicago

Midland
WDWDL
Distribuția rezultatelor
40% W32% R28% P
Sezon (V-E-Î)
10-8-7
1.52 pct / meci · golaveraj +8
Ultimele 5 (V-E-Î)
2-2-1
1.60 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
8-3-2
Ultimele 5 acasă
3-1-1
LDWWW
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.2Goluri primite: 0.8xG: 1.50xG advers: 1.12BTTS: 60%Over 2.5: 20%
Nueva Chicago
WLLLL
Distribuția rezultatelor
27% W31% R42% P
Sezon (V-E-Î)
7-8-11
1.12 pct / meci · golaveraj -5
Ultimele 5 (V-E-Î)
1-0-4
0.60 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
3-1-9
Ultimele 5 în deplasare
0-0-5
LLLLL
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 0.4Goluri primite: 1.2xG: 1.14xG advers: 1.36BTTS: 20%Over 2.5: 20%

Goluricum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

Midland stă cu 40% mai bine la: goluri marcate pe meci.

1.08 goluri / meci - Midland · 0.77 goluri / meci - Nueva Chicago

Midland stă cu 26% mai bine la: goluri primite pe meci.

0.76 goluri / meci - Midland · 0.96 goluri / meci - Nueva Chicago

Profil ofensiv Midland: solid

Midland marchează în 76% dintre meciuri (19 din 25 meciuri), iar Nueva Chicago păstrează poarta curată în 35% (9 din 26 meciuri).

Profil ofensiv Nueva Chicago: neuniform

Nueva Chicago marchează în 46% dintre meciuri (12 din 26 meciuri), iar Midland păstrează poarta curată în 40% (10 din 25 meciuri).

27Goluri marcate (sezon)20
MidlandNueva Chicago
19Goluri primite (sezon)25
MidlandNueva Chicago
1.84Media golurilor pe meci1.73
MidlandNueva Chicago
6Goluri marcate (ultimele 5)2
MidlandNueva Chicago
4Goluri primite (ultimele 5)6
MidlandNueva Chicago

Cât de des marchează cel puțin...

76%1 gol46%
MidlandNueva Chicago
28%2 goluri27%
MidlandNueva Chicago
4%3 goluri4%
MidlandNueva Chicago
0%4 goluri0%
MidlandNueva Chicago

Cât de des primește cel puțin...

60%1 gol65%
MidlandNueva Chicago
16%2 goluri23%
MidlandNueva Chicago
0%3 goluri4%
MidlandNueva Chicago
0%4 goluri4%
MidlandNueva Chicago

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

40%
Media ligii

Tipare de goluri

8%BTTS la pauză12%
MidlandNueva Chicago
0%BTTS în ambele reprize0%
MidlandNueva Chicago
28%Gol în ambele reprize15%
MidlandNueva Chicago

BTTS și numărul de goluri

24%Min. 3 goluri și BTTS23%
MidlandNueva Chicago
0%Min. 3 goluri fără BTTS4%
MidlandNueva Chicago
60%BTTS - ultimele 520%
MidlandNueva Chicago

Număr de goluri (Over/Under)cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Repriza 1

60%Min. 1 gol înainte de pauză54%
MidlandNueva Chicago
12%Min. 2 goluri înainte de pauză23%
MidlandNueva Chicago
0%Min. 3 goluri înainte de pauză8%
MidlandNueva Chicago

Repriza 2

88%Min. 1 gol după pauză62%
MidlandNueva Chicago
20%Min. 2 goluri după pauză23%
MidlandNueva Chicago
4%Min. 3 goluri după pauză4%
MidlandNueva Chicago

Reprizele meciuluiîn ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

Midland stă cu 98% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

1.68 pct / meci - Midland · 0.85 pct / meci - Nueva Chicago

Midland - starea la pauză
40% conduce48% egal12% condusă
Nueva Chicago - starea la pauză
12% conduce50% egal38% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

1.68Puncte pe meci (repriza 1)0.85
MidlandNueva Chicago
0.48Goluri marcate (repriza 1)0.23
MidlandNueva Chicago
0.24Goluri primite (repriza 1)0.62
MidlandNueva Chicago
0.72Media golurilor (repriza 1)0.85
MidlandNueva Chicago
80%Poartă intactă înainte de pauză54%
MidlandNueva Chicago
52%Fără gol înainte de pauză81%
MidlandNueva Chicago

După pauză (repriza 2)

1.52Puncte pe meci (repriza 2)1.5
MidlandNueva Chicago
0.6Goluri marcate (repriza 2)0.54
MidlandNueva Chicago
0.52Goluri primite (repriza 2)0.35
MidlandNueva Chicago
1.12Media golurilor (repriza 2)0.88
MidlandNueva Chicago
56%Poartă intactă după pauză69%
MidlandNueva Chicago
44%Fără gol după pauză58%
MidlandNueva Chicago

Midland - rezultatele reprizei a 2-a

44% W20% R36% P
42
Puncte la pauză
12
Goluri la pauză
+6
Golaveraj (repriza 1)
38
Puncte în repriza a 2-a
+2
Golaveraj (repriza 2)
1.68
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului100%

Conduce la pauză în 40% dintre meciuri și câștigă 40%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză+0.3

Primește cu 0.3 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

Nueva Chicago - rezultatele reprizei a 2-a

35% W46% R19% P
22
Puncte la pauză
6
Goluri la pauză
-10
Golaveraj (repriza 1)
39
Puncte în repriza a 2-a
+5
Golaveraj (repriza 2)
0.85
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului225%

Conduce la pauză în 12% dintre meciuri și câștigă 27%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză-0.3

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

Midland - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci2.201.40
Goluri marcate / meci0.60.6
Goluri primite / meci0.00.8
Media golurilor pe meci0.61.4
1 gol60%100%
2 goluri0%40%
3 goluri0%0%
Poartă intactă100%40%
Fără gol40%40%
Golaveraj+3-1
Pauză: 60% conduce - 40% egal - 0% condusă
Repriza 2: 40% câștigată - 20% egal - 40% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 0% - Total goluri la pauză: 3
Nueva Chicago - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci0.201.20
Goluri marcate / meci0.20.2
Goluri primite / meci1.00.2
Media golurilor pe meci1.20.4
1 gol100%40%
2 goluri20%0%
3 goluri0%0%
Poartă intactă0%80%
Fără gol80%80%
Golaveraj-40
Pauză: 0% conduce - 20% egal - 80% condusă
Repriza 2: 20% câștigată - 60% egal - 20% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 20% - Total goluri la pauză: 1

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minutecând apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Midland
MarcatePrimite
4
1
0-15
2
3
16-30
6
2
31-45
4
6
46-60
4
0
61-75
7
7
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 76-90 (7 goals). Primește cel mai mult în 76-90 (7). Bilanț final (76-90): 0.

Nueva Chicago
MarcatePrimite
1
2
0-15
3
5
16-30
2
9
31-45
3
2
46-60
5
3
61-75
6
4
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 76-90 (6 goals). Primește cel mai mult în 31-45 (9). Bilanț final (76-90): +2 - câștigă finalurile de meci.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelorce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

1.79
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
1.0 : 0.8
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
92%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
38%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
+124%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
35%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
13%
Risc de 0:0
circa 1 din 8 meciuri
0-1
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Midland

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.50
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.18
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-12.2 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.63
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.45
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
91%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
101%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
+0.08
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.1
Goluri în final
26% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 15% vin în primul sfert de oră.
26%

Nueva Chicago

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.18
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.01
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-1.4 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.50
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.49
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
103%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
81%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
-0.52
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.3
Goluri în final
30% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 5% vin în primul sfert de oră.
30%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligăeste o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (Prim B Nacional).

Echipele vs liga

MidlandLigaNueva Chicago
Media golurilor pe meci 1.841.94 1.73
Ambele echipe au marcat 44%40% 31%
Min. 3 goluri (Over 2.5) 24%32% 27%
Meciuri fără gol primit 40%38% 35%
Gol înainte de pauză 60%56% 54%
Gol după pauză 88%71% 62%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

1.94
Media golurilor pe meci
40%
Ambele echipe au marcat
32%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
38%
Meciuri fără gol primit
1.19
Goluri acasă / meci
0.75
Goluri în deplasare / meci
+59%
Avantajul gazdelor în atac
+37%
Avantajul gazdelor în apărare
+27%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
56%
1 gol
21%
2 goluri
5%
3 goluri
1%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
71%
1 gol
29%
2 goluri
9%
3 goluri
2%
4 goluri

Echipe de start și evenimente

Titulari, rezerve și evenimente verificate pentru acest meci.

Cronologia meciului

Goluri, cartonașe și schimbări așezate în ordine cronologică.

  1. Nueva ChicagoCartonaș galbenEmiliano Jorge Rubén Méndez
  2. Nueva ChicagoCartonaș galbenMaximiliano Juan Rogoski
  3. MidlandCartonaș galbenFacundo Marín
  4. Nueva ChicagoCartonaș galbenRoman Zalazar
  5. Nueva ChicagoCartonaș galbenAlejo González
  6. MidlandGolRamiro LunaPasă decisivă: Marcos Nahuel Roseti
  7. Nueva ChicagoSchimbareIntră: Diego Joel BarrosIese: Maximiliano Juan Rogoski
  8. MidlandGolMarcos Nahuel RosetiPasă decisivă: Ramiro Luna
  9. Nueva ChicagoCartonaș galbenDiego Joel Barros
  10. Nueva ChicagoSchimbareIntră: Alan Nahuel RuizIese: Alejo González
  11. MidlandSchimbareIntră: Rodrigo CaoIese: Marcos Nahuel Roseti

Arbitrul și antrenorii

Deschide profilurile sezonului pentru a compara rezultatele, golurile și tendințele disciplinare.

Meciuri directe

Meci anterior: Midland 0 - 1 - 0 Nueva Chicago. Media golurilor 4.00, ambele echipe au marcat in 100% meciuri.

Întrebări frecvente

Care a fost rezultatul Midland - Nueva Chicago?

Meciul din Prim B Nacional s-a încheiat Midland 2:0 Nueva Chicago. Statisticile complete, împărțirea pe reprize și meciurile directe sunt pe această pagină.

Ce arată statisticile golurilor înainte de Midland - Nueva Chicago?

Midland marchează în medie 1,08 goluri pe meci, iar Nueva Chicago 0,77. Media în Prim B Nacional este de 1,94 goluri, cu Over 2.5 în 32% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 44% din meciurile Midland și 31% din cele ale Nueva Chicago.

În ce formă sunt Midland și Nueva Chicago?

În ultimele 5 meciuri Midland are un bilanț de 2-2-1 (1,60 puncte pe meci), iar Nueva Chicago 1-0-4 (0,60 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru Midland - Nueva Chicago?

Fundalul statistic pentru Midland - Nueva Chicago — formă, meciuri directe, goluri, BTTS și Over/Under — este pe această pagină. Pontul cu justificare și evaluare a valorii este în aplicația NoFluffPicks.