Ghana - Ghana Premier LeagueDate actualizate la 06 septembrie 2026

Nations - Basake Holy Stars: statisticile meciului

Nations - Basake Holy Stars: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Nations a jucat împotriva Basake Holy Stars în Ghana Premier League (Ghana). Meciul s-a jucat la data de 12 aprilie 2026. Scor final: 2:0.

Forma actuală

Nations: 2-1-2, 1.40 puncte/meci. Basake Holy Stars: 3-2-0, 2.20 puncte/meci.

Statistici goluri

Nations marchează 0.93 si primește 1.00 goluri pe meci. Basake Holy Stars marchează 0.82 si primește 1.04. Media ligii: 1.87 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Nations 43%, Basake Holy Stars 21%. Over 2.5: Nations 36%, Basake Holy Stars 29%. Nivel liga: BTTS 33%, Over 2.5 31%.

xG, șuturi și stil

Nations are xG mai mare: 1.45 față de 1.05. Nations: 8.4 șuturi pe meci, Basake Holy Stars: 5.2.

Reprizele meciului

Nations: conduce la pauză în 25%, goluri în repriza a doua 0.43. Basake Holy Stars: conduce la pauză în 29%, goluri în repriza a doua 0.36.

Goluri pe minute

Nations: 76-90+ (8 goluri). Basake Holy Stars: 31-45+ (6 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

Ghana Premier League: 1.87 goluri pe meci, BTTS 33%, Over 2.5 31%.

Meciuri directe

Înaintea acestui meci erau disponibile 1 dueluri directe anterioare: 0-0-1. Medie goluri 1.00, BTTS 0%.

Analiză pre-meci arhivată

Această analiză a fost pregătită înainte de start. Concluziile se bazează exclusiv pe datele disponibile înaintea meciului și nu includ rezultatul final sau statisticile de după meci.

Analiza generală a meciului

Nations sunt semnificativ mai puternici acasă: în meciurile de pe teren propriu marchează în medie 1.36 goluri, au xG mediu 1.77 și primesc doar 0.57 goluri pe meci, cu 50% dintre partide cu poartă imaculată. Basake Holy Stars în deplasare marchează doar 0.21 goluri pe meci cu xG 0.8, șutează în medie 5.7 ori (1.7 pe poartă), iar 86% din deplasări se termină fără golul lor și au 0% victorii în deplasare. Diferența în calitatea situațiilor e clară: Nations au 16.3 șuturi (5.3 pe poartă) acasă cu o conversie de 9%, în timp ce oaspeții au 5.7 șuturi (1.7 pe poartă) cu o conversie de 5%, rezultând xG 1.77 vs 0.8 și goluri medii 1.36 vs 0.21. Deși Basake e neînvinsă în ultimele 5 meciuri overall (3 victorii, 2 remize, 2.2 puncte pe meci), problemele lor ofensivă în deplasare și media de 1.64 goluri primite în deplasare slăbesc această serie. Prin urmare, prevăd victoria gazdelor; probabilități sugerate: gazde 70%, egal 20%, oaspeți 10%.

Vezi prezentarea statistică
BTTS - vor marca ambele echipe?

Analiza statistică indică un scenariu fără gol de ambele părți (Ambele echipe marchează (GG) – Nu; propunere distribuție 85% vs 15%). Basake Holy Stars marchează în medie doar 0.21 goluri pe meci și nu înscrie în 86% din partide, în timp ce Nations primește în medie 0.43 goluri și are 71% meciuri cu poartă imaculată, ceea ce reduce semnificativ probabilitatea pentru gol de ambele părți. Rata sezonieră BTTS este 29% pentru Nations și 14% pentru Basake, iar procentul de meciuri cu poartă imaculată în ligă este de 85% cu o medie de goluri de 1.87, favorizând rezultate de tip 0–x sau x–0. Statisticile de creare a ocaziilor arată superioritate pentru Nations: 9.7 șuturi și 4.7 pe țintă cu xG 1.30 față de 5.7 șuturi, 1.7 pe țintă și xG 0.80 pentru Basake, plus eficiență 14% versus 5%, astfel gazdele vor genera mai multe ocazii, dar nu neapărat ambele echipe le vor concrretiza. Deși în ultimele 5 meciuri Basake nu a încasat gol (ga_l5_away = 0.0), procentajele sezonierе de 86% meciuri fără gol pentru Basake și 71% de poartă imaculată pentru Nations oferă un semnal puternic pentru 'Nu marchează (NG)'.

Vezi statisticile BTTS
Over/Under - analiza numărului de goluri

Modelul care combină xG-ul ofensiv și xG-ul defensiv al adversarului oferă 1.52 goluri pentru Nations (xG atac 1.30 vs apărare Basake 1.74) și 0.88 pentru Basake Holy Stars (xG atac 0.80 vs apărare Nations 0.95), în total 2.40 goluri așteptate. Pe baza distribuției Poisson cu λ=2.40 probabilitatea unui rezultat ≥2 (Peste 1.5) este ~69%, ≥3 (Peste 2.5) ~43% iar ≥4 (Peste 3.5) ~22%. În plus, gazdele înregistrează în medie 4.7 șuturi pe poartă față de 1.7 ale oaspeților și au o eficiență a șuturilor mai mare 14% vs 5%, ceea ce crește șansele de goluri din partea Nations, însă procentele sezoniere ale rezultatelor foarte mari sunt scăzute (Peste 3.5 este doar 7% pentru ambele echipe). Din acest motiv semnalul cel mai puternic și cel mai conservator este Sub 3.5 (probabilitate Sub ~78%), de aceea recomandarea este pariul pe Sub 3.5.

Vezi statisticile Over/Under
HT/FT - scenariul la pauză și la final

Nations conduc la pauză în 50% din meciuri și marchează în medie 0,86 goluri până la pauză față de 0,07 pentru Basake, ceea ce indică clar supremația lor în prima repriză. Gazdele câștigă 79% din partide, au xG 1,3 față de 0,8 pentru oaspeți, 4,7 șuturi pe poartă față de 1,7 și un coeficient de conversie 14% vs 5%, astfel încât avantajul la pauză este adesea menținut și transformat în victorie. Pe această bază acord cea mai mare probabilitate scenariului 1/1 (gazde la pauză / gazde la final) de 45%, iar ca alternative puternice văd X/1 (egal la pauză, gazde la final) 32% și X/X 9%. Scenariile în care oaspeții conduc la pauză sunt rare (Basake a condus în 7% din cazuri), iar probabilitatea cumulată a victoriei oaspeților la final este doar 8%, ceea ce corelează cu procentajul lor de 0% victorii și cu media de 1,64 goluri primite pe meci. Prin urmare, cel mai puternic semnal din date este P/F = 1/1.

Vezi statisticile primei și celei de-a doua reprize

Pe reprize

2 : 0
Prima repriza
0 : 0
A doua repriza

Statisticile meciului

58Posesie (%)42
NationsBasake Holy Stars
17Suturi6
NationsBasake Holy Stars
8Suturi pe poarta1
NationsBasake Holy Stars
2.29xG0.79
NationsBasake Holy Stars
7Cornere2
NationsBasake Holy Stars
92Atacuri periculoase46
NationsBasake Holy Stars
-1Faulturi-1
NationsBasake Holy Stars
1Cartonase1
NationsBasake Holy Stars

Profil înainte de mecice spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

NationsBasake Holy Stars
0.93Goluri marcate / meci0.82
NationsBasake Holy Stars
1Goluri primite / meci1.04
NationsBasake Holy Stars
35%Posesie medie36%
NationsBasake Holy Stars
2.57Șuturi pe poartă / meci2
NationsBasake Holy Stars

Statistici echipecine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

8.39Șuturi pe meci5.21
NationsBasake Holy Stars
2.57Șuturi pe poartă2
NationsBasake Holy Stars
11.1%Conversia șuturilor15.8%
NationsBasake Holy Stars
35%Posesie36%
NationsBasake Holy Stars
1.45xG pentru1.05
NationsBasake Holy Stars
1.17xG împotrivă1.34
NationsBasake Holy Stars

Calitatea șuturilor

Nations: EchilibratăBasake Holy Stars: Pe contraatac
NationsBasake Holy Stars
Precizie (șuturi pe poartă)31%38%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.170.20
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.360.41

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelorcine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

Basake Holy Stars stă cu 57% mai bine la: forma ultimelor 5.

1.4 pct / meci - Nations · 2.2 pct / meci - Basake Holy Stars

Nations
WWLDL
Distribuția rezultatelor
32% W29% R39% P
Sezon (V-E-Î)
9-8-11
1.25 pct / meci · golaveraj -2
Ultimele 5 (V-E-Î)
2-1-2
1.40 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
8-6-0
Ultimele 5 acasă
3-2-0
WWDWD
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.4Goluri primite: 1.2xG: 1.57xG advers: 1.37BTTS: 40%Over 2.5: 60%
Basake Holy Stars
WDWDW
Neînvinsă în ultimele 5 meciuri
Distribuția rezultatelor
39% W25% R36% P
Sezon (V-E-Î)
11-7-10
1.43 pct / meci · golaveraj -6
Ultimele 5 (V-E-Î)
3-2-0
2.20 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
0-5-9
Ultimele 5 în deplasare
0-2-3
LLLDD
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 0.6Goluri primite: 0.0xG: 0.89xG advers: 1.48BTTS: 0%Over 2.5: 0%

Goluricum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

Nations stă cu 13% mai bine la: goluri marcate pe meci.

0.93 goluri / meci - Nations · 0.82 goluri / meci - Basake Holy Stars

Profil ofensiv Nations: neuniform

Nations marchează în 61% dintre meciuri (17 din 28 meciuri), iar Basake Holy Stars păstrează poarta curată în 50% (14 din 28 meciuri).

Profil ofensiv Basake Holy Stars: neuniform

Basake Holy Stars marchează în 54% dintre meciuri (15 din 28 meciuri), iar Nations păstrează poarta curată în 32% (9 din 28 meciuri).

26Goluri marcate (sezon)23
NationsBasake Holy Stars
28Goluri primite (sezon)29
NationsBasake Holy Stars
1.93Media golurilor pe meci1.86
NationsBasake Holy Stars
7Goluri marcate (ultimele 5)3
NationsBasake Holy Stars
6Goluri primite (ultimele 5)0
NationsBasake Holy Stars

Cât de des marchează cel puțin...

61%1 gol54%
NationsBasake Holy Stars
25%2 goluri29%
NationsBasake Holy Stars
7%3 goluri0%
NationsBasake Holy Stars
0%4 goluri0%
NationsBasake Holy Stars

Cât de des primește cel puțin...

68%1 gol50%
NationsBasake Holy Stars
29%2 goluri39%
NationsBasake Holy Stars
4%3 goluri14%
NationsBasake Holy Stars
0%4 goluri0%
NationsBasake Holy Stars

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

21%
Basake Holy Stars - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.6 din 28 meciuri
33%
Media ligii

Tipare de goluri

18%BTTS la pauză4%
NationsBasake Holy Stars
4%BTTS în ambele reprize4%
NationsBasake Holy Stars
14%Gol în ambele reprize7%
NationsBasake Holy Stars

BTTS și numărul de goluri

29%Min. 3 goluri și BTTS18%
NationsBasake Holy Stars
7%Min. 3 goluri fără BTTS11%
NationsBasake Holy Stars
40%BTTS - ultimele 50%
NationsBasake Holy Stars

Număr de goluri (Over/Under)cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Repriza 1

64%Min. 1 gol înainte de pauză61%
NationsBasake Holy Stars
25%Min. 2 goluri înainte de pauză25%
NationsBasake Holy Stars
14%Min. 3 goluri înainte de pauză0%
NationsBasake Holy Stars

Repriza 2

61%Min. 1 gol după pauză64%
NationsBasake Holy Stars
29%Min. 2 goluri după pauză25%
NationsBasake Holy Stars
0%Min. 3 goluri după pauză7%
NationsBasake Holy Stars

Reprizele meciuluiîn ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

Basake Holy Stars stă cu 13% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

1.14 pct / meci - Nations · 1.29 pct / meci - Basake Holy Stars

Nations - starea la pauză
25% conduce39% egal36% condusă
Basake Holy Stars - starea la pauză
29% conduce43% egal29% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

1.14Puncte pe meci (repriza 1)1.29
NationsBasake Holy Stars
0.5Goluri marcate (repriza 1)0.46
NationsBasake Holy Stars
0.54Goluri primite (repriza 1)0.39
NationsBasake Holy Stars
1.04Media golurilor (repriza 1)0.86
NationsBasake Holy Stars
54%Poartă intactă înainte de pauză68%
NationsBasake Holy Stars
64%Fără gol înainte de pauză68%
NationsBasake Holy Stars

După pauză (repriza 2)

1.14Puncte pe meci (repriza 2)1
NationsBasake Holy Stars
0.43Goluri marcate (repriza 2)0.36
NationsBasake Holy Stars
0.46Goluri primite (repriza 2)0.64
NationsBasake Holy Stars
0.89Media golurilor (repriza 2)1
NationsBasake Holy Stars
57%Poartă intactă după pauză50%
NationsBasake Holy Stars
61%Fără gol după pauză71%
NationsBasake Holy Stars

Nations - rezultatele reprizei a 2-a

18% W61% R21% P
32
Puncte la pauză
14
Goluri la pauză
-1
Golaveraj (repriza 1)
32
Puncte în repriza a 2-a
-1
Golaveraj (repriza 2)
1.14
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului128%

Conduce la pauză în 25% dintre meciuri și câștigă 32%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză-0.1

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

Basake Holy Stars - rezultatele reprizei a 2-a

18% W46% R36% P
36
Puncte la pauză
13
Goluri la pauză
+2
Golaveraj (repriza 1)
28
Puncte în repriza a 2-a
-8
Golaveraj (repriza 2)
1.29
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului134%

Conduce la pauză în 29% dintre meciuri și câștigă 39%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză+0.3

Primește cu 0.3 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

Nations - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.401.60
Goluri marcate / meci0.80.6
Goluri primite / meci0.60.6
Media golurilor pe meci1.41.2
1 gol80%80%
2 goluri40%40%
3 goluri20%0%
Poartă intactă60%60%
Fără gol40%40%
Golaveraj+10
Pauză: 40% conduce - 20% egal - 40% condusă
Repriza 2: 40% câștigată - 40% egal - 20% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 20% - Total goluri la pauză: 4
Basake Holy Stars - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.801.40
Goluri marcate / meci0.40.2
Goluri primite / meci0.00.0
Media golurilor pe meci0.40.2
1 gol40%20%
2 goluri0%0%
3 goluri0%0%
Poartă intactă100%100%
Fără gol60%80%
Golaveraj+2+1
Pauză: 40% conduce - 60% egal - 0% condusă
Repriza 2: 20% câștigată - 80% egal - 0% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 0% - Total goluri la pauză: 2

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minutecând apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Nations
MarcatePrimite
3
6
0-15
4
5
16-30
7
4
31-45
3
2
46-60
1
4
61-75
8
7
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 76-90 (8 goals). Primește cel mai mult în 76-90 (7). Bilanț final (76-90): +1 - câștigă finalurile de meci.

Basake Holy Stars
MarcatePrimite
2
1
0-15
5
6
16-30
6
4
31-45
2
7
46-60
2
6
61-75
6
5
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 31-45 (6 goals). Primește cel mai mult în 46-60 (7). Bilanț final (76-90): +1 - câștigă finalurile de meci.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelorce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

1.90
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
1.0 : 0.9
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
101%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
32%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
-47%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
33%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
18%
Risc de 0:0
circa 1 din 6 meciuri
0-1
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Nations

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.28
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.35
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-3.9 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.52
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.17
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
73%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
167%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
+0.15
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
-0.1
Goluri în final
31% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 12% vin în primul sfert de oră.
31%

Basake Holy Stars

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.29
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.07
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
+7.6 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.23
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.30
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
137%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
82%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
+0.77
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
-0.1
Goluri în final
26% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 9% vin în primul sfert de oră.
26%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligăeste o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (Ghana Premier League).

Echipele vs liga

NationsLigaBasake Holy Stars
Media golurilor pe meci 1.931.87 1.86
Ambele echipe au marcat 43%33% 21%
Min. 3 goluri (Over 2.5) 36%31% 29%
Meciuri fără gol primit 32%42% 50%
Gol înainte de pauză 64%60% 61%
Gol după pauză 61%59% 64%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

1.87
Media golurilor pe meci
33%
Ambele echipe au marcat
31%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
42%
Meciuri fără gol primit
1.27
Goluri acasă / meci
0.60
Goluri în deplasare / meci
+112%
Avantajul gazdelor în atac
+53%
Avantajul gazdelor în apărare
+43%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
60%
1 gol
24%
2 goluri
7%
3 goluri
1%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
59%
1 gol
27%
2 goluri
8%
3 goluri
1%
4 goluri

Echipe de start și evenimente

Titulari, rezerve și evenimente verificate pentru acest meci.

Cronologia meciului

Goluri, cartonașe și schimbări așezate în ordine cronologică.

  1. NationsGolSamuel Tetteh
  2. NationsGolSamuel Tetteh
  3. Basake Holy StarsCartonaș galbenMoses Author
  4. NationsCartonaș galbenEvans Sarfo

Meciuri directe

Meci anterior: Nations 0 - 0 - 1 Basake Holy Stars. Media golurilor 1.00, ambele echipe au marcat in 0% meciuri.

Întrebări frecvente

Care a fost rezultatul Nations - Basake Holy Stars?

Meciul din Ghana Premier League s-a încheiat Nations 2:0 Basake Holy Stars. Statisticile complete, împărțirea pe reprize și meciurile directe sunt pe această pagină.

Ce arată statisticile golurilor înainte de Nations - Basake Holy Stars?

Nations marchează în medie 0,93 goluri pe meci, iar Basake Holy Stars 0,82. Media în Ghana Premier League este de 1,87 goluri, cu Over 2.5 în 31% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 43% din meciurile Nations și 21% din cele ale Basake Holy Stars.

În ce formă sunt Nations și Basake Holy Stars?

În ultimele 5 meciuri Nations are un bilanț de 2-1-2 (1,40 puncte pe meci), iar Basake Holy Stars 3-2-0 (2,20 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru Nations - Basake Holy Stars?

Aici verifici cifrele dinaintea meciului Nations - Basake Holy Stars: formă, H2H, goluri și Over/Under. Pontul, value-ul și justificarea sunt publicate în aplicația NoFluffPicks.