Statele Unite - MLSDate actualizate la 07 septembrie 2026

New England Revolution - Minnesota United: statisticile meciului

New England Revolution - Minnesota United: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

New England Revolution a jucat împotriva Minnesota United în MLS (Statele Unite). Meciul s-a jucat la data de 16 mai 2026. Scor final: 2:1.

Forma actuală

New England Revolution: 3-1-1, 2.00 puncte/meci. Minnesota United: 2-1-2, 1.40 puncte/meci.

Statistici goluri

New England Revolution marchează 1.67 si primește 1.33 goluri pe meci. Minnesota United marchează 1.23 si primește 1.46. Media ligii: 3.28 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: New England Revolution 58%, Minnesota United 46%. Over 2.5: New England Revolution 67%, Minnesota United 54%. Nivel liga: BTTS 59%, Over 2.5 63%.

xG, șuturi și stil

Minnesota United are xG mai mare: 1.47 față de 1.18. New England Revolution: 9.8 șuturi pe meci, Minnesota United: 13.4.

Reprizele meciului

New England Revolution: conduce la pauză în 25%, goluri în repriza a doua 1.17. Minnesota United: conduce la pauză în 23%, goluri în repriza a doua 0.77.

Goluri pe minute

New England Revolution: 76-90+ (8 goluri). Minnesota United: 61-75 (5 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

MLS: 3.28 goluri pe meci, BTTS 59%, Over 2.5 63%.

Meciuri directe

Nu există eșantion H2H aliniat în baza de date.

Analiză pre-meci arhivată

Această analiză a fost pregătită înainte de start. Concluziile se bazează exclusiv pe datele disponibile înaintea meciului și nu includ rezultatul final sau statisticile de după meci.

Analiza generală a meciului

New England Revolution sunt favoriți în acest meci, în principal pentru că acasă primesc în medie 0.86 goluri pe meci, în timp ce Minnesota înregistrează în deplasare o medie de 2.14 goluri primite. Gazdele marchează acasă în medie 2.14 goluri pe meci, față de 1.57 reușite de Minnesota în deplasare, iar în ultimele 5 partide ambele echipe au avut câte 7 goluri, însă New England a acumulat în medie mai multe puncte (1.4 în ultimele 5) decât oaspeții (0.8). Calitatea ocaziilor create este similară — xG mediu 1.32 pentru gazde și 1.34 pentru Minnesota — dar New England transformă mai bine oportunitățile în goluri (rata de conversie 19% față de 14%) și are avantaj la posesie (52% vs 42%). În plus, gazdele au 43% meciuri cu poartă imaculată acasă, comparativ cu doar 14% clean sheet-uri în deplasare pentru Minnesota, ceea ce, împreună cu media mai scăzută a golurilor primite (0.86 vs 2.14), susține soliditatea defensivă a New England. Pe această bază, prognozez victoria gazdelor, luând în considerare superioritatea defensivă și eficiența finalizării (0.86 vs 2.14 la goluri primite și 19% vs 14% la conversia ocaziilor).

Vezi prezentarea statistică
BTTS - vor marca ambele echipe?

Analiza statistică indică un avantaj pentru scenariul „Ambele echipe marchează (GG)” — Minnesota are 71% BTTS în deplasare, liga MLS are 60% BTTS, iar în ultimele 5 meciuri ambele echipe înregistrează BTTS 60%. Datele xG și mediile de goluri susțin această ipoteză: New England generează xG 1.63 pe meci, în timp ce Minnesota permite în medie xG contra 1.74; Minnesota are xG 1.34 față de New England xG contra 1.25, ceea ce sugerează că ambele părți creează situații de gol. Semnalul contrar este eficiența slabă a gazdelor pe teren propriu — New England marchează doar 0.83 goluri pe meci acasă și are 50% meciuri fără gol primit, precum și un procent sezonier BTTS de doar 17%, ceea ce scade probabilitatea. Totuși, Minnesota primește în medie 2.14 goluri în deplasare și are doar 14% meciuri fără gol primit în deplasare, iar în ultimele 5 meciuri ambele echipe au primit în medie câte 1.8 (New England) și 2.0 (Minnesota) goluri, ceea ce crește șansa pentru goluri din ambele părți. Având în vedere 71% BTTS al Minnesotei, nivelul ridicat din ligă de 60% și forma recentă de 60%, atribui BTTS 70% versus 30% pentru Nu marchează (NG).

Vezi statisticile BTTS
Over/Under - analiza numărului de goluri

Analiza xG și a mediei golurilor oferă semnale mixte, dar orientate ofensiv: xG gazdelor este 1.63 comparativ cu xG permis de Minnesota de 1.74 (ceea ce conduce la ~1.69 goluri așteptate pentru New England), iar xG Minnesotei de 1.34 comparativ cu xG permis de gazde de 1.25 dă ~1.30 goluri așteptate pentru oaspeți; suma scenariului xG este ~2.99 goluri. Mediile reale sezoniere sunt 0.83 goluri pentru New England și 1.57 pentru Minnesota, ceea ce într-un model simplu ajustat cu defensiva adversă oferă ~1.49 și respectiv ~1.12 (sumă 2.61). După ponderarea ambelor abordări și luând în considerare eficiența scăzută a lui New England (5% față de 14% pentru Minnesota) și numărul mai mare de șuturi ale gazdelor (15.67 vs 11.43), adopt un compromis: 1.61 goluri pentru New England și 1.23 pentru Minnesota, în total 2.84 goluri. Acest nivel de 2.84 se traduce într-un procent aproximativ de 78% pentru Peste 1.5, ~54% pentru Peste 2.5 și ~32% pentru Peste 3.5, prin urmare cel mai puternic și mai probabil semnal din date este pariu pe Peste 1.5.

Vezi statisticile Over/Under
HT/FT - scenariul la pauză și la final

Analiza statisticilor primei reprize favorizează Minnesota: oaspeții marchează în medie 1,57 goluri pe meci față de 0,83 New England, iar în prima repriză au în medie 0,71 goluri față de 0,17 ale gazdelor (14 goluri ale oaspeților în 1. repriză vs 4 ale gazdelor). Minnesota are de asemenea 57% victorii în sezon față de 33% pentru New England, ceea ce crește probabilitatea unei victorii finale a oaspeților. New England creează mai mult xG (1,63 vs 1,34) și trage mai mult (15,67 vs 11,43), dar are eficiență mai scăzută — conversia gazdelor este doar 5% față de 14% a Minnesota, astfel încât, în ciuda ocaziilor, le este mai greu să recupereze. Gazdele sunt mai active după pauză (în medie 0,67 goluri în reprizele secunde), însă având o medie de 0,83 goluri pe sezon posibilitatea lor de a întoarce complet rezultatul este limitată. Prin urmare, ca scenariu cel mai probabil aleg conducerea oaspeților la pauză și victoria oaspeților la final (P/F 2/2) și îi atribui 28% șanse, lăsând 15% pentru 2/X și 14% pentru X/2 ca principale alternative.

Vezi statisticile primei și celei de-a doua reprize

Pe reprize

1 : 1
Prima repriza
1 : 0
A doua repriza

Statisticile meciului

46Posesie (%)54
New England RevolutionMinnesota United
11Suturi12
New England RevolutionMinnesota United
5Suturi pe poarta6
New England RevolutionMinnesota United
1.39xG1.65
New England RevolutionMinnesota United
8Cornere11
New England RevolutionMinnesota United
49Atacuri periculoase66
New England RevolutionMinnesota United
11Faulturi12
New England RevolutionMinnesota United
2Cartonase1
New England RevolutionMinnesota United

Profil înainte de mecice spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

New England RevolutionMinnesota United
1.67Goluri marcate / meci1.23
New England RevolutionMinnesota United
1.33Goluri primite / meci1.46
New England RevolutionMinnesota United
New England RevolutionMinnesota United
48%Posesie medie45%
New England RevolutionMinnesota United
4Șuturi pe poartă / meci4.54
New England RevolutionMinnesota United

Statistici echipecine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

9.83Șuturi pe meci13.38
New England RevolutionMinnesota United
4Șuturi pe poartă4.54
New England RevolutionMinnesota United
16.9%Conversia șuturilor9.2%
New England RevolutionMinnesota United
48%Posesie45%
New England RevolutionMinnesota United
1.18xG pentru1.47
New England RevolutionMinnesota United
1.65xG împotrivă1.51
New England RevolutionMinnesota United

Calitatea șuturilor

New England Revolution: Finalizare eficientăMinnesota United: Echilibrată
New England RevolutionMinnesota United
Precizie (șuturi pe poartă)41%34%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.120.11
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.420.27

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelorcine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

New England Revolution stă cu 43% mai bine la: forma ultimelor 5.

2 pct / meci - New England Revolution · 1.4 pct / meci - Minnesota United

New England Revolution
WDWWL
Distribuția rezultatelor
58% W8% R33% P
Sezon (V-E-Î)
7-1-4
1.83 pct / meci · golaveraj +4
Ultimele 5 (V-E-Î)
3-1-1
2.00 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
6-0-1
Ultimele 5 acasă
4-0-1
WWWWL
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.2Goluri primite: 1.2xG: 1.23xG advers: 1.65BTTS: 60%Over 2.5: 60%
Minnesota United
WLWDL
Distribuția rezultatelor
46% W23% R31% P
Sezon (V-E-Î)
6-3-4
1.62 pct / meci · golaveraj -3
Ultimele 5 (V-E-Î)
2-1-2
1.40 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
4-1-2
Ultimele 5 în deplasare
4-0-1
LWWWW
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.2Goluri primite: 1.2xG: 1.52xG advers: 1.24BTTS: 40%Over 2.5: 40%

Goluricum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

New England Revolution stă cu 36% mai bine la: goluri marcate pe meci.

1.67 goluri / meci - New England Revolution · 1.23 goluri / meci - Minnesota United

New England Revolution stă cu 10% mai bine la: goluri primite pe meci.

1.33 goluri / meci - New England Revolution · 1.46 goluri / meci - Minnesota United

Profil ofensiv New England Revolution: foarte solid

New England Revolution marchează în 83% dintre meciuri (10 din 12 meciuri), iar Minnesota United păstrează poarta curată în 31% (4 din 13 meciuri).

Profil ofensiv Minnesota United: solid

Minnesota United marchează în 69% dintre meciuri (9 din 13 meciuri), iar New England Revolution păstrează poarta curată în 25% (3 din 12 meciuri).

20Goluri marcate (sezon)16
New England RevolutionMinnesota United
16Goluri primite (sezon)19
New England RevolutionMinnesota United
3Media golurilor pe meci2.69
New England RevolutionMinnesota United
6Goluri marcate (ultimele 5)6
New England RevolutionMinnesota United
6Goluri primite (ultimele 5)6
New England RevolutionMinnesota United

Cât de des marchează cel puțin...

83%1 gol69%
New England RevolutionMinnesota United
42%2 goluri46%
New England RevolutionMinnesota United
17%3 goluri8%
New England RevolutionMinnesota United
8%4 goluri0%
New England RevolutionMinnesota United

Cât de des primește cel puțin...

75%1 gol69%
New England RevolutionMinnesota United
25%2 goluri38%
New England RevolutionMinnesota United
25%3 goluri15%
New England RevolutionMinnesota United
8%4 goluri8%
New England RevolutionMinnesota United

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

58%
New England Revolution - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.7 din 12 meciuri
46%
Minnesota United - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.6 din 13 meciuri
59%
Media ligii

Tipare de goluri

17%BTTS la pauză23%
New England RevolutionMinnesota United
0%BTTS în ambele reprize8%
New England RevolutionMinnesota United
17%Gol în ambele reprize15%
New England RevolutionMinnesota United

BTTS și numărul de goluri

50%Min. 3 goluri și BTTS46%
New England RevolutionMinnesota United
17%Min. 3 goluri fără BTTS8%
New England RevolutionMinnesota United
60%BTTS - ultimele 540%
New England RevolutionMinnesota United

Număr de goluri (Over/Under)cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Meci întreg - comparație echipe (Over)

New England RevolutionMinnesota United

Repriza 1

75%Min. 1 gol înainte de pauză77%
New England RevolutionMinnesota United
33%Min. 2 goluri înainte de pauză31%
New England RevolutionMinnesota United
25%Min. 3 goluri înainte de pauză23%
New England RevolutionMinnesota United

Repriza 2

92%Min. 1 gol după pauză62%
New England RevolutionMinnesota United
58%Min. 2 goluri după pauză38%
New England RevolutionMinnesota United
8%Min. 3 goluri după pauză23%
New England RevolutionMinnesota United

Reprizele meciuluiîn ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

New England Revolution - starea la pauză
25% conduce25% egal50% condusă
Minnesota United - starea la pauză
23% conduce31% egal46% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

1Puncte pe meci (repriza 1)1
New England RevolutionMinnesota United
0.5Goluri marcate (repriza 1)0.46
New England RevolutionMinnesota United
0.92Goluri primite (repriza 1)0.92
New England RevolutionMinnesota United
1.42Media golurilor (repriza 1)1.38
New England RevolutionMinnesota United
42%Poartă intactă înainte de pauză38%
New England RevolutionMinnesota United
67%Fără gol înainte de pauză62%
New England RevolutionMinnesota United

După pauză (repriza 2)

1.75Puncte pe meci (repriza 2)1.62
New England RevolutionMinnesota United
1.17Goluri marcate (repriza 2)0.77
New England RevolutionMinnesota United
0.42Goluri primite (repriza 2)0.54
New England RevolutionMinnesota United
1.58Media golurilor (repriza 2)1.31
New England RevolutionMinnesota United
58%Poartă intactă după pauză54%
New England RevolutionMinnesota United
33%Fără gol după pauză54%
New England RevolutionMinnesota United

New England Revolution - rezultatele reprizei a 2-a

50% W25% R25% P
12
Puncte la pauză
6
Goluri la pauză
-5
Golaveraj (repriza 1)
21
Puncte în repriza a 2-a
+9
Golaveraj (repriza 2)
1.00
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului232%

Conduce la pauză în 25% dintre meciuri și câștigă 58%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză-0.5

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

Minnesota United - rezultatele reprizei a 2-a

38% W46% R15% P
13
Puncte la pauză
6
Goluri la pauză
-6
Golaveraj (repriza 1)
21
Puncte în repriza a 2-a
+3
Golaveraj (repriza 2)
1.00
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului200%

Conduce la pauză în 23% dintre meciuri și câștigă 46%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză-0.4

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

New England Revolution - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci0.402.00
Goluri marcate / meci0.01.2
Goluri primite / meci0.80.4
Media golurilor pe meci0.81.6
1 gol60%100%
2 goluri20%60%
3 goluri0%0%
Poartă intactă40%60%
Fără gol100%20%
Golaveraj-4+4
Pauză: 0% conduce - 40% egal - 60% condusă
Repriza 2: 60% câștigată - 20% egal - 20% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 0% - Total goluri la pauză: 0
Minnesota United - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci0.601.80
Goluri marcate / meci0.21.0
Goluri primite / meci0.80.4
Media golurilor pe meci1.01.4
1 gol100%40%
2 goluri0%40%
3 goluri0%40%
Poartă intactă20%60%
Fără gol80%60%
Golaveraj-3+3
Pauză: 20% conduce - 0% egal - 80% condusă
Repriza 2: 40% câștigată - 60% egal - 0% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 0% - Total goluri la pauză: 1

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minutecând apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

New England Revolution
MarcatePrimite
2
1
0-15
1
4
16-30
3
6
31-45
4
2
46-60
2
1
61-75
8
2
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 76-90 (8 goals). Primește cel mai mult în 31-45 (6). Bilanț final (76-90): +6 - câștigă finalurile de meci.

Minnesota United
MarcatePrimite
1
6
0-15
1
3
16-30
4
3
31-45
3
4
46-60
5
1
61-75
2
2
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 61-75 (5 goals). Primește cel mai mult în 0-15 (6). Bilanț final (76-90): 0.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelorce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

2.84
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
1.6 : 1.3
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
87%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
52%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
-100%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
57%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
5%
Risc de 0:0
circa 1 din 20 meciuri
0-1
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

New England Revolution

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.47
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.81
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
+0.0 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
+0.49
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.32
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
87%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
99%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
+0.17
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.7
Goluri în final
40% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 10% vin în primul sfert de oră.
40%

Minnesota United

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.04
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.19
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
+4.8 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.24
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.05
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
92%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
76%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
-0.22
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.3
Goluri în final
13% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 6% vin în primul sfert de oră.
13%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligăeste o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (MLS).

Echipele vs liga

New England RevolutionLigaMinnesota United
Media golurilor pe meci 3.003.28 2.69
Ambele echipe au marcat 58%59% 46%
Min. 3 goluri (Over 2.5) 67%63% 54%
Meciuri fără gol primit 25%23% 31%
Gol înainte de pauză 75%76% 77%
Gol după pauză 92%80% 62%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

3.28
Media golurilor pe meci
59%
Ambele echipe au marcat
63%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
23%
Meciuri fără gol primit
1.93
Goluri acasă / meci
1.34
Goluri în deplasare / meci
+44%
Avantajul gazdelor în atac
+31%
Avantajul gazdelor în apărare
+17%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
76%
1 gol
42%
2 goluri
20%
3 goluri
6%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
80%
1 gol
55%
2 goluri
26%
3 goluri
12%
4 goluri

Echipe de start și evenimente

Titulari, rezerve și evenimente verificate pentru acest meci.

Cronologia meciului

Goluri, cartonașe și schimbări așezate în ordine cronologică.

  1. New England RevolutionGolCarles Gil de Pareja Vicent
  2. Minnesota UnitedGolKelvin Kwarteng Yeboah
  3. New England RevolutionGolLuca Daniel LangoniPasă decisivă: Dor Turgeman
  4. New England RevolutionCartonaș galbenBrooklyn Raines
  5. Minnesota UnitedCartonaș galbenNicolás Romero
  6. New England RevolutionSchimbareIntră: Matt PolsterIese: Luca Daniel Langoni
  7. New England RevolutionSchimbareIntră: Griffin YowIese: Brayan Andrés Ceballos Jiménez
  8. New England RevolutionSchimbareIntră: Tanner BeasonIese: Dor Turgeman
  9. New England RevolutionCartonaș galbenGriffin Yow

Arbitrul și antrenorii

Deschide profilurile sezonului pentru a compara rezultatele, golurile și tendințele disciplinare.

Întrebări frecvente

Care a fost rezultatul New England Revolution - Minnesota United?

Meciul din MLS s-a încheiat New England Revolution 2:1 Minnesota United. Statisticile complete, împărțirea pe reprize și meciurile directe sunt pe această pagină.

Ce arată statisticile golurilor înainte de New England Revolution - Minnesota United?

New England Revolution marchează în medie 1,67 goluri pe meci, iar Minnesota United 1,23. Media în MLS este de 3,28 goluri, cu Over 2.5 în 63% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 58% din meciurile New England Revolution și 46% din cele ale Minnesota United.

În ce formă sunt New England Revolution și Minnesota United?

În ultimele 5 meciuri New England Revolution are un bilanț de 3-1-1 (2,00 puncte pe meci), iar Minnesota United 2-1-2 (1,40 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru New England Revolution - Minnesota United?

Fundalul statistic pentru New England Revolution - Minnesota United — formă, meciuri directe, goluri, BTTS și Over/Under — este pe această pagină. Pontul cu justificare și evaluare a valorii este în aplicația NoFluffPicks.