Letonia - VirsligaSalaspils sporta nama stadionsDate actualizate la 07 septembrie 2026

Ogre United - Riga: statisticile meciului

Ogre United crest
Ogre United
1 : 4pauza 0:2
Riga crest
Riga

Ogre United - Riga: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Ogre United a jucat împotriva Riga în Virsliga (Letonia). Meciul s-a jucat la data de 13 iunie 2026. Stadion: Salaspils sporta nama stadions. Scor final: 1:4.

Forma actuală

Ogre United: 0-1-4, 0.20 puncte/meci. Riga: 4-1-0, 2.60 puncte/meci.

Statistici goluri

Ogre United marchează 0.81 si primește 2.38 goluri pe meci. Riga marchează 3.13 si primește 1.06. Media ligii: 3.01 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Ogre United 69%, Riga 63%. Over 2.5: Ogre United 50%, Riga 88%. Nivel liga: BTTS 60%, Over 2.5 55%.

xG, șuturi și stil

Riga are xG mai mare: 2.00 față de 1.02. Ogre United: 8.8 șuturi pe meci, Riga: 16.3.

Reprizele meciului

Ogre United: conduce la pauză în 6%, goluri în repriza a doua 0.50. Riga: conduce la pauză în 69%, goluri în repriza a doua 1.56.

Goluri pe minute

Ogre United: 46-60 (4 goluri). Riga: 31-45+ (12 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

Virsliga: 3.01 goluri pe meci, BTTS 60%, Over 2.5 55%.

Meciuri directe

Înaintea acestui meci erau disponibile 1 dueluri directe anterioare: 0-0-1. Medie goluri 4.00, BTTS 0%.

Analiză pre-meci arhivată

Această analiză a fost pregătită înainte de start. Concluziile se bazează exclusiv pe datele disponibile înaintea meciului și nu includ rezultatul final sau statisticile de după meci.

Analiza generală a meciului

Riga este clar favorită: ocupă locul 2 și are în sezon 12 victorii, 3 egaluri și doar 1 înfrângere precum și 50 de goluri marcate, în timp ce Ogre United are 0 victorii, 4 egaluri, 12 înfrângeri și doar 13 goluri marcate. Diferența ofensivă este semnificativă — Riga în deplasare marchează în medie 3.38 goluri pe meci, are xG mediu 1.82, 14.13 șuturi per meci și 6.5 șuturi pe poartă cu o conversie de 24%, în timp ce gazdele acasă înregistrează 1.0 gol în medie, xG 1.01, 9.13 șuturi și doar 2 șuturi pe poartă cu o conversie de 11%. În defensivă, Ogre primește în medie 1.5 goluri acasă și are 0% clean sheets, iar în ultimele 5 meciuri a încasat 13 goluri (media 2.6 pe meci), în timp ce Riga primește 1.13 goluri în deplasare și în ultimele 5 meciuri a încasat 4 goluri. Diferențele de formă confirmă superioritatea oaspeților: Riga a marcat 14 goluri în ultimele 5 meciuri și are în medie 2.6 puncte pe meci în această perioadă, iar Ogre doar 4 goluri și 0.2 puncte pe meci. Având în vedere avantajul în eficiență (3.38 vs 1.0 goluri pe meci), xG mai bun (1.82 vs 1.01), posesie superioară (65% vs 45%) și o serie mult mai bună de rezultate, prognozez victoria oaspeților.

Vezi prezentarea statistică
BTTS - vor marca ambele echipe?

Scenariul „Ambele echipe marchează (GG)” pare solid: BTTS sezonal este 50% pentru Ogre United și 75% pentru Riga (media 62,5%), iar rata BTTS la nivelul ligii este 59%. În ultimele 5 meciuri Ogre are BTTS 80% iar Riga 60%, rezultând o formă de aproximativ 70%, iar suplimentar over 2.5 este 75% pentru gazde și 100% pentru oaspeți, ceea ce confirmă tendința spre meciuri cu multe goluri. Riga marchează în medie 3,38 goluri pe sezon și 2,8 goluri în ultimele 5 meciuri, în timp ce Ogre primește în aceste 5 meciuri în medie 2,6 goluri (13 primite), deci oaspeții au șanse reale să înscrie cel puțin un gol. xG arată 2,18 xG pentru Ogre și 1,82 xG pentru Riga, dar ultimele 5 meciuri împotriva lui Ogre indică xG contra gazdelor ~1,9, iar conversia Rigei este 24% față de 16% a gazdelor — aceasta crește probabilitatea ambelor goluri. În ansamblu acord 75% pentru BTTS 'yes' și 25% pentru 'no' ca cel mai bun tip, deoarece producția ridicată de goluri a Rigei și forma defensivă mai slabă a lui Ogre United în ultimele 5 meciuri sunt cel mai puternic semnal.

Vezi statisticile BTTS
Over/Under - analiza numărului de goluri

Mă aștept la un meci cu multe goluri: xG total al ambelor echipe este 4.00 (xG gazde 2.18 vs xG oaspeți 1.82), iar mediile sezoniere de goluri marcate sunt 2.88 pentru Ogre United și 3.38 pentru Riga. Ambele echipe au procente ridicate de meciuri peste 1.5 și 2.5 — Ogre are over 1.5 în 88% și Peste 2.5 în 75% din partide, iar Riga respectiv 100% și 100%. Forma din ultimele 5 meciuri confirmă superioritatea ofensivă a oaspeților: Riga a marcat 14 goluri în ultimele 5 (media 2.8), în timp ce Ogre a marcat 4 (0.8) și a încasat 13 (2.6), ceea ce crește probabilitatea golurilor. Pe baza acestor date estimez probabilitățile: over 1.5 ~95%, over 2.5 ~83% și over 3.5 ~63%. Cel mai bun semnal de pariat este Peste 2.5 — xG total 4.00, statistici sezoniere over 2.5 (75% vs 100%) și forma bună de atac a Rigei oferă un avantaj clar pentru partea Peste 2.5.

Vezi statisticile Over/Under
HT/FT - scenariul la pauză și la final

Indicația principală favorizează conducerea și victoria oaspeților: Riga în ultimele 5 meciuri a câștigat 80% din partide și a condus la pauză în 80% din acestea, în timp ce Ogre în ultimele 5 are 0% victorii și 0% conduceri la pauză. În ultimele 5 întâlniri Riga marchează în medie 1,6 goluri până la pauză, iar Ogre primește în medie 1,4 goluri până la pauză, ceea ce sugerează puternic că oaspeții vor fi în avantaj după 45 de minute. Valorile sezonului pentru xG favorizează gazdele (xG 2,18 vs 1,82), iar gazdele permit mai puțin xG (0,82 față de 1,06 pentru Riga), însă forma din ultimele 5 meciuri este extrem de în favoarea Rigei: media golurilor marcate 2,8 pentru Riga versus 0,8 pentru Ogre, cu o medie de 2,6 goluri primite de Ogre. Distribuția temporală confirmă acest comportament — Riga a marcat 4 goluri în 0–15 min și 8 goluri în 76–90 min, iar Ogre are 0 goluri în 0–15 și 4 în 76–90, adică oaspeții pot prelua rapid conducerea și închide meciul spre final. Prin urmare, atribui 45% probabilitate scenariului 2/2, lăsând câte 12% pentru 2/X și X/2 ca alternative realiste; aleg '2/2' ca semnalul cel mai puternic.

Vezi statisticile primei și celei de-a doua reprize

Pe reprize

0 : 2
Prima repriza
1 : 2
A doua repriza

Statisticile meciului

36Posesie (%)64
Ogre UnitedRiga
6Suturi32
Ogre UnitedRiga
1Suturi pe poarta11
Ogre UnitedRiga
0.54xG3.16
Ogre UnitedRiga
4Cornere7
Ogre UnitedRiga
12Atacuri periculoase55
Ogre UnitedRiga
12Faulturi15
Ogre UnitedRiga
1Cartonase1
Ogre UnitedRiga

Profil înainte de mecice spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

0.81Goluri marcate / meci3.13
Ogre UnitedRiga
2.38Goluri primite / meci1.06
Ogre UnitedRiga
42%Posesie medie65%
Ogre UnitedRiga
2.44Șuturi pe poartă / meci6.25
Ogre UnitedRiga

Statistici echipecine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

8.75Șuturi pe meci16.25
Ogre UnitedRiga
2.44Șuturi pe poartă6.25
Ogre UnitedRiga
9.3%Conversia șuturilor19.2%
Ogre UnitedRiga
42%Posesie65%
Ogre UnitedRiga
1.02xG pentru2
Ogre UnitedRiga
1.96xG împotrivă0.94
Ogre UnitedRiga

Calitatea șuturilor

Ogre United: EchilibratăRiga: Dominantă
Ogre UnitedRiga
Precizie (șuturi pe poartă)28%38%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.120.12
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.330.50

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelorcine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

Riga stă cu 1200% mai bine la: forma ultimelor 5.

0.2 pct / meci - Ogre United · 2.6 pct / meci - Riga

Ogre United
LLLDL
Fără victorie în ultimele 5 meciuri
Distribuția rezultatelor
0% W25% R75% P
Sezon (V-E-Î)
0-4-12
0.25 pct / meci · golaveraj -25
Ultimele 5 (V-E-Î)
0-1-4
0.20 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
0-4-4
Ultimele 5 acasă
0-3-2
DDLLD
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 0.8Goluri primite: 2.6xG: 1.05xG advers: 1.88BTTS: 80%Over 2.5: 60%
Riga
WDWWW
Neînvinsă în ultimele 5 meciuri
Distribuția rezultatelor
75% W19% R6% P
Sezon (V-E-Î)
12-3-1
2.44 pct / meci · golaveraj +33
Ultimele 5 (V-E-Î)
4-1-0
2.60 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
6-1-1
Ultimele 5 în deplasare
4-1-0
WWDWW
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 2.8Goluri primite: 0.8xG: 1.96xG advers: 0.89BTTS: 60%Over 2.5: 80%

Goluricum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

Riga stă cu 286% mai bine la: goluri marcate pe meci.

0.81 goluri / meci - Ogre United · 3.13 goluri / meci - Riga

Riga stă cu 125% mai bine la: goluri primite pe meci.

2.38 goluri / meci - Ogre United · 1.06 goluri / meci - Riga

Profil ofensiv Ogre United: solid

Ogre United marchează în 69% dintre meciuri (11 din 16 meciuri), iar Riga păstrează poarta curată în 38% (6 din 16 meciuri).

Profil ofensiv Riga: foarte solid

Riga marchează în 100% dintre meciuri (16 din 16 meciuri), iar Ogre United păstrează poarta curată în 0% (0 din 16 meciuri).

13Goluri marcate (sezon)50
Ogre UnitedRiga
38Goluri primite (sezon)17
Ogre UnitedRiga
3.19Media golurilor pe meci4.19
Ogre UnitedRiga
4Goluri marcate (ultimele 5)14
Ogre UnitedRiga
13Goluri primite (ultimele 5)4
Ogre UnitedRiga

Cât de des marchează cel puțin...

69%1 gol100%
Ogre UnitedRiga
6%2 goluri88%
Ogre UnitedRiga
6%3 goluri69%
Ogre UnitedRiga
0%4 goluri31%
Ogre UnitedRiga

Cât de des primește cel puțin...

100%1 gol63%
Ogre UnitedRiga
63%2 goluri31%
Ogre UnitedRiga
38%3 goluri13%
Ogre UnitedRiga
25%4 goluri0%
Ogre UnitedRiga

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

Tipare de goluri

19%BTTS la pauză38%
Ogre UnitedRiga
0%BTTS în ambele reprize13%
Ogre UnitedRiga
0%Gol în ambele reprize69%
Ogre UnitedRiga

BTTS și numărul de goluri

44%Min. 3 goluri și BTTS63%
Ogre UnitedRiga
6%Min. 3 goluri fără BTTS25%
Ogre UnitedRiga
80%BTTS - ultimele 560%
Ogre UnitedRiga

Număr de goluri (Over/Under)cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Repriza 1

75%Min. 1 gol înainte de pauză94%
Ogre UnitedRiga
50%Min. 2 goluri înainte de pauză75%
Ogre UnitedRiga
13%Min. 3 goluri înainte de pauză44%
Ogre UnitedRiga

Repriza 2

94%Min. 1 gol după pauză88%
Ogre UnitedRiga
44%Min. 2 goluri după pauză56%
Ogre UnitedRiga
13%Min. 3 goluri după pauză31%
Ogre UnitedRiga

Reprizele meciuluiîn ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

Riga stă cu 338% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

0.5 pct / meci - Ogre United · 2.19 pct / meci - Riga

Ogre United - starea la pauză
6% conduce31% egal63% condusă
Riga - starea la pauză
69% conduce13% egal19% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

0.5Puncte pe meci (repriza 1)2.19
Ogre UnitedRiga
0.31Goluri marcate (repriza 1)1.56
Ogre UnitedRiga
1.19Goluri primite (repriza 1)0.63
Ogre UnitedRiga
1.5Media golurilor (repriza 1)2.19
Ogre UnitedRiga
25%Poartă intactă înainte de pauză50%
Ogre UnitedRiga
81%Fără gol înainte de pauză19%
Ogre UnitedRiga

După pauză (repriza 2)

0.94Puncte pe meci (repriza 2)2.31
Ogre UnitedRiga
0.5Goluri marcate (repriza 2)1.56
Ogre UnitedRiga
1.19Goluri primite (repriza 2)0.44
Ogre UnitedRiga
1.69Media golurilor (repriza 2)2
Ogre UnitedRiga
31%Poartă intactă după pauză69%
Ogre UnitedRiga
50%Fără gol după pauză13%
Ogre UnitedRiga

Ogre United - rezultatele reprizei a 2-a

25% W19% R56% P
8
Puncte la pauză
5
Goluri la pauză
-14
Golaveraj (repriza 1)
15
Puncte în repriza a 2-a
-11
Golaveraj (repriza 2)
0.50
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului0%

Conduce la pauză în 6% dintre meciuri și câștigă 0%. Uneori pierde avantajul după pauză.

Apărarea după pauză0.0

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

Riga - rezultatele reprizei a 2-a

69% W25% R6% P
35
Puncte la pauză
25
Goluri la pauză
+15
Golaveraj (repriza 1)
37
Puncte în repriza a 2-a
+18
Golaveraj (repriza 2)
2.19
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului109%

Conduce la pauză în 69% dintre meciuri și câștigă 75%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză-0.2

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

Ogre United - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci0.200.40
Goluri marcate / meci0.40.4
Goluri primite / meci1.41.2
Media golurilor pe meci1.81.6
1 gol100%80%
2 goluri60%40%
3 goluri20%20%
Poartă intactă0%20%
Fără gol60%60%
Golaveraj-5-4
Pauză: 0% conduce - 20% egal - 80% condusă
Repriza 2: 0% câștigată - 40% egal - 60% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 40% - Total goluri la pauză: 2
Riga - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci2.402.60
Goluri marcate / meci1.61.2
Goluri primite / meci0.80.0
Media golurilor pe meci2.41.2
1 gol100%80%
2 goluri80%40%
3 goluri60%0%
Poartă intactă40%100%
Fără gol20%20%
Golaveraj+4+6
Pauză: 80% conduce - 0% egal - 20% condusă
Repriza 2: 80% câștigată - 20% egal - 0% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 40% - Total goluri la pauză: 8

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minutecând apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Ogre United
MarcatePrimite
1
4
0-15
2
5
16-30
2
10
31-45
4
5
46-60
2
4
61-75
2
10
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 46-60 (4 goals). Primește cel mai mult în 31-45 (10). Bilanț final (76-90): -8 - finalurile de meci sunt un punct slab.

Riga
MarcatePrimite
4
4
0-15
9
3
16-30
12
3
31-45
7
3
46-60
6
2
61-75
12
2
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 31-45 (12 goals). Primește cel mai mult în 0-15 (4). Bilanț final (76-90): +10 - câștigă finalurile de meci.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelorce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

3.69
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
0.9 : 2.8
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
123%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
66%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
+8%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
69%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
0%
Risc de 0:0
practic zero
2-3
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Ogre United

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.94
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.63
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-1.0 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.21
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
-0.42
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
49%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
178%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
-0.05
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.2
Goluri în final
15% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 8% vin în primul sfert de oră.
15%

Riga

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+1.06
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+1.01
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-4.0 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
+1.13
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
-0.12
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
234%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
63%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
+0.16
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
0.0
Goluri în final
24% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 8% vin în primul sfert de oră.
24%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligăeste o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (Virsliga).

Echipele vs liga

Ogre UnitedLigaRiga
Media golurilor pe meci 3.193.01 4.19
Ambele echipe au marcat 69%60% 63%
Min. 3 goluri (Over 2.5) 50%55% 88%
Meciuri fără gol primit 0%21% 38%
Gol înainte de pauză 75%77% 94%
Gol după pauză 94%85% 88%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

3.01
Media golurilor pe meci
60%
Ambele echipe au marcat
55%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
21%
Meciuri fără gol primit
1.67
Goluri acasă / meci
1.34
Goluri în deplasare / meci
+25%
Avantajul gazdelor în atac
+20%
Avantajul gazdelor în apărare
+0%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
77%
1 gol
45%
2 goluri
20%
3 goluri
4%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
85%
1 gol
44%
2 goluri
15%
3 goluri
7%
4 goluri

Echipe de start și evenimente

Titulari, rezerve și evenimente verificate pentru acest meci.

Cronologia meciului

Goluri, cartonașe și schimbări așezate în ordine cronologică.

  1. Ogre UnitedSchimbareIntră: Tymofiy MarusiyIese: Krists Kristers Gulbis
  2. RigaGolMaksims ToņiševsPasă decisivă: Salah Oulad M'Hand
  3. Ogre UnitedGolEmīls EvelonsPasă decisivă: Marks Pačepko
  4. Ogre UnitedCartonaș galbenMatviy Marusiy
  5. Ogre UnitedSchimbareIntră: Davis SedolsIese: Roberts Adītājs
  6. RigaCartonaș galbenRaki Aouani
  7. Ogre UnitedSchimbareIntră: Koki HayashiIese: Kristers Čudars

Arbitrul și antrenorii

Deschide profilurile sezonului pentru a compara rezultatele, golurile și tendințele disciplinare.

Meciuri directe

Meci anterior: Ogre United 0 - 0 - 1 Riga. Media golurilor 4.00, ambele echipe au marcat in 0% meciuri.

Întrebări frecvente

Care a fost rezultatul Ogre United - Riga?

Meciul din Virsliga s-a încheiat Ogre United 1:4 Riga. Statisticile complete, împărțirea pe reprize și meciurile directe sunt pe această pagină.

Ce arată statisticile golurilor înainte de Ogre United - Riga?

Ogre United marchează în medie 0,81 goluri pe meci, iar Riga 3,13. Media în Virsliga este de 3,01 goluri, cu Over 2.5 în 55% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 69% din meciurile Ogre United și 63% din cele ale Riga.

În ce formă sunt Ogre United și Riga?

În ultimele 5 meciuri Ogre United are un bilanț de 0-1-4 (0,20 puncte pe meci), iar Riga 4-1-0 (2,60 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru Ogre United - Riga?

Aici verifici cifrele dinaintea meciului Ogre United - Riga: formă, H2H, goluri și Over/Under. Pontul, value-ul și justificarea sunt publicate în aplicația NoFluffPicks.