Scoția - ChampionshipThe Energy Check StadiumDate actualizate la 02 noiembrie 2026

Partick Thistle - Greenock Morton: statisticile meciului

Partick Thistle - Greenock Morton: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Partick Thistle a jucat împotriva Greenock Morton în Championship (Scoția). Meciul s-a jucat la data de 31 octombrie 2026. Stadion: The Energy Check Stadium. Scor final: 2:3.

Forma actuală

Partick Thistle: 4-1-0, 2.60 puncte/meci. Greenock Morton: 2-0-3, 1.20 puncte/meci.

Statistici goluri

Partick Thistle marchează 1.25 si primește 0.33 goluri pe meci. Greenock Morton marchează 0.82 si primește 1.64. Media ligii: 2.00 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Partick Thistle 25%, Greenock Morton 55%. Over 2.5: Partick Thistle 25%, Greenock Morton 45%. Nivel liga: BTTS 35%, Over 2.5 28%.

xG, șuturi și stil

Partick Thistle are xG mai mare: 1.57 față de 0.93. Partick Thistle: 11.8 șuturi pe meci, Greenock Morton: 6.5.

Reprizele meciului

Partick Thistle: conduce la pauză în 50%, goluri în repriza a doua 0.33. Greenock Morton: conduce la pauză în 18%, goluri în repriza a doua 0.45.

Goluri pe minute

Partick Thistle: 0-15 (4 goluri). Greenock Morton: 46-60 (4 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

Championship: 2.00 goluri pe meci, BTTS 35%, Over 2.5 28%.

Meciuri directe

Înaintea acestui meci erau disponibile 5 dueluri directe anterioare: 3-2-0. Medie goluri 2.60, BTTS 80%.

Analiză pre-meci arhivată

Această analiză a fost pregătită înainte de start. Concluziile se bazează exclusiv pe datele disponibile înaintea meciului și nu includ rezultatul final sau statisticile de după meci.

Analiza generală a meciului

Partick Thistle este liderul clasamentului și a câștigat 4 dintre ultimele 5 meciuri, în timp ce Greenock Morton, ocupanta locului nouă, a suferit 3 înfrângeri în aceeași perioadă. Gazdele au marcat 11 goluri în aceste cinci partide și au primit doar 2, în timp ce oaspeții au un bilanț de 5 goluri marcate și 6 primite. Pe teren propriu, Partick nu a pierdut niciun meci, a câștigat 67% dintre partide și a păstrat poarta intactă în fiecare dintre ele; Morton a pierdut 60% dintre meciurile din deplasare și a primit în medie 1,6 goluri. În favoarea gazdelor vorbește și calitatea ocaziilor create: xG-ul lor pe teren propriu este de 1,78, față de 0,58 xG al adversarilor, în timp ce xG-ul lui Morton în deplasare este de 0,92. Egalul rămâne posibil, deoarece Partick a terminat la egalitate 33% dintre meciurile de acasă, însă avantajul în privința formei, a apărării și a numărului de ocazii create indică limpede o victorie a gazdelor.

Vezi prezentarea statistică
BTTS - vor marca ambele echipe?

Cel mai puternic argument pentru BTTS „Nu” (NG) este forma defensivă recentă a lui Partick Thistle: în 5 meciuri, gazdele au primit în medie doar 0,4 goluri, în timp ce Greenock Morton a marcat în medie 1,0 gol. Pe parcursul întregului sezon, oaspeții înscriu în medie 0,8 goluri pe meci și nu au marcat în 40% dintre partide, astfel că tocmai lipsa golului lor pare principalul risc pentru pariul BTTS „Da” (GG). BTTS s-a înregistrat în 40% dintre ultimele 5 apariții ale ambelor echipe, deși procentele lor din acest sezon sunt mai mari, de 50%, respectiv 60%. Partick a marcat recent în medie 2,2 goluri, iar Morton nu a reușit să păstreze poarta intactă în acest sezon, astfel că este mai probabil ca gazdele să înscrie, dar nu ambele echipe, decât să se termine 0-0. BTTS „Nu” înseamnă că cel puțin una dintre echipe nu marchează; nu presupune automat un rezultat de 0-0.

Vezi statisticile BTTS
Over/Under - analiza numărului de goluri

Cel mai puternic semnal indică Sub 3,5 goluri: acest prag nu a fost depășit în 83% dintre meciurile lui Partick Thistle și în 100% dintre partidele lui Greenock Morton. Ambele echipe înscriu mai puțin de un gol pe meci în acest sezon — gazdele au o medie de 0,83, iar oaspeții de 0,80 — ceea ce limitează șansele unui scor ridicat. În ultimele cinci meciuri, Partick a înscris, într-adevăr, în medie 2,2 goluri pe partidă, însă a primit doar 0,4 în această perioadă; Morton a marcat în medie 1,0 gol. Prin urmare, pronosticul de 2,2 goluri în total susține alegerea Sub 3,5, deși îmbunătățirea ofensivei gazdelor nu justifică un pariu la fel de categoric pe Sub 2,5.

Vezi statisticile Over/Under
HT/FT - scenariul la pauză și la final

În ultimele cinci meciuri, Partick Thistle a câștigat de 4 ori și a condus de 3 ori la pauză, în timp ce Greenock Morton a pierdut de 3 ori și a intrat la pauză în dezavantaj de 2 ori. În această perioadă, gazdele au marcat în medie 1,4 goluri în prima repriză, față de 0,6 ale oaspeților, ceea ce susține scenariul în care conduc după 45 de minute. După pauză, Partick nu a primit niciun gol în aceste cinci partide, iar Morton a încasat în medie 0,8 goluri, astfel că menținerea avantajului este cea mai probabilă desfășurare a meciului. Totuși, pronosticul 1/1 trebuie tratat cu prudență: în statisticile generale, gazdele marchează în medie doar 0,83 goluri pe meci și au pierdut 83% dintre partide, astfel că egalul la Pauză rămâne o alternativă importantă.

Vezi statisticile primei și celei de-a doua reprize

Pe reprize

2 : 1
Prima repriza
0 : 2
A doua repriza

Statisticile meciului

69Posesie (%)31
Partick ThistleGreenock Morton
23Suturi7
Partick ThistleGreenock Morton
10Suturi pe poarta4
Partick ThistleGreenock Morton
2.72xG0.97
Partick ThistleGreenock Morton
3Cornere4
Partick ThistleGreenock Morton
81Atacuri periculoase35
Partick ThistleGreenock Morton
10Faulturi9
Partick ThistleGreenock Morton
3Cartonase2
Partick ThistleGreenock Morton

Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

Partick ThistleGreenock Morton
1.25Goluri marcate / meci0.82
Partick ThistleGreenock Morton
0.33Goluri primite / meci1.64
Partick ThistleGreenock Morton
54%Posesie medie46%
Partick ThistleGreenock Morton
5.25Șuturi pe poartă / meci3.09
Partick ThistleGreenock Morton

Statistici echipe— cine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

11.83Șuturi pe meci6.55
Partick ThistleGreenock Morton
5.25Șuturi pe poartă3.09
Partick ThistleGreenock Morton
10.6%Conversia șuturilor12.5%
Partick ThistleGreenock Morton
54%Posesie46%
Partick ThistleGreenock Morton
1.57xG pentru0.93
Partick ThistleGreenock Morton
0.84xG împotrivă1.42
Partick ThistleGreenock Morton

Calitatea șuturilor

Partick Thistle: EchilibratăGreenock Morton: Pe contraatac
Partick ThistleGreenock Morton
Precizie (șuturi pe poartă)44%47%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.130.14
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.240.27

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelor— cine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

Partick Thistle stă cu 117% mai bine la: forma ultimelor 5.

2.6 pct / meci - Partick Thistle · 1.2 pct / meci - Greenock Morton

Partick Thistle
WWWDW
Neînvinsă în ultimele 5 meciuri
Distribuția rezultatelor
58% V33% E8% I
Sezon (V-E-Î)
7-4-1
2.08 pct / meci · golaveraj +11
Ultimele 5 (V-E-Î)
4-1-0
2.60 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
4-2-0
Ultimele 5 acasă
3-2-0
DWDWW
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 2.0Goluri primite: 0.4xG: 1.65xG advers: 1.01BTTS: 40%Over 2.5: 60%
Greenock Morton
LLLWW
Distribuția rezultatelor
18% V9% E73% I
Sezon (V-E-Î)
2-1-8
0.64 pct / meci · golaveraj -9
Ultimele 5 (V-E-Î)
2-0-3
1.20 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
1-1-3
Ultimele 5 în deplasare
1-1-3
LDLLW
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.0Goluri primite: 1.2xG: 0.99xG advers: 1.35BTTS: 40%Over 2.5: 40%

Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

Partick Thistle stă cu 52% mai bine la: goluri marcate pe meci.

1.25 goluri / meci - Partick Thistle · 0.82 goluri / meci - Greenock Morton

Partick Thistle stă cu 397% mai bine la: goluri primite pe meci.

0.33 goluri / meci - Partick Thistle · 1.64 goluri / meci - Greenock Morton

Profil ofensiv Partick Thistle: foarte solid

Partick Thistle marchează în 75% dintre meciuri (9 din 12 meciuri), iar Greenock Morton păstrează poarta curată în 9% (1 din 11 meciuri).

Profil ofensiv Greenock Morton: mai dificil

Greenock Morton marchează în 64% dintre meciuri (7 din 11 meciuri), iar Partick Thistle păstrează poarta curată în 67% (8 din 12 meciuri).

15Goluri marcate (sezon)9
Partick ThistleGreenock Morton
4Goluri primite (sezon)18
Partick ThistleGreenock Morton
1.58Media golurilor pe meci2.45
Partick ThistleGreenock Morton
10Goluri marcate (ultimele 5)5
Partick ThistleGreenock Morton
2Goluri primite (ultimele 5)6
Partick ThistleGreenock Morton

Cât de des marchează cel puțin...

75%1 gol64%
Partick ThistleGreenock Morton
33%2 goluri18%
Partick ThistleGreenock Morton
17%3 goluri0%
Partick ThistleGreenock Morton
0%4 goluri0%
Partick ThistleGreenock Morton

Cât de des primește cel puțin...

33%1 gol91%
Partick ThistleGreenock Morton
0%2 goluri55%
Partick ThistleGreenock Morton
0%3 goluri9%
Partick ThistleGreenock Morton
0%4 goluri9%
Partick ThistleGreenock Morton

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

35%
Media ligii

Tipare de goluri

17%BTTS la pauză9%
Partick ThistleGreenock Morton
0%BTTS în ambele reprize0%
Partick ThistleGreenock Morton
25%Gol în ambele reprize9%
Partick ThistleGreenock Morton

BTTS și numărul de goluri

8%Min. 3 goluri și BTTS45%
Partick ThistleGreenock Morton
17%Min. 3 goluri fără BTTS0%
Partick ThistleGreenock Morton
40%BTTS - ultimele 540%
Partick ThistleGreenock Morton

Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Repriza 1

67%Min. 1 gol înainte de pauză73%
Partick ThistleGreenock Morton
42%Min. 2 goluri înainte de pauză27%
Partick ThistleGreenock Morton
0%Min. 3 goluri înainte de pauză0%
Partick ThistleGreenock Morton

Repriza 2

50%Min. 1 gol după pauză91%
Partick ThistleGreenock Morton
0%Min. 2 goluri după pauză45%
Partick ThistleGreenock Morton
0%Min. 3 goluri după pauză9%
Partick ThistleGreenock Morton

Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

Partick Thistle stă cu 120% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

2 pct / meci - Partick Thistle · 0.91 pct / meci - Greenock Morton

Partick Thistle - starea la pauză
50% conduce50% egal0% condusă
Greenock Morton - starea la pauză
18% conduce36% egal45% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

2Puncte pe meci (repriza 1)0.91
Partick ThistleGreenock Morton
0.92Goluri marcate (repriza 1)0.36
Partick ThistleGreenock Morton
0.17Goluri primite (repriza 1)0.64
Partick ThistleGreenock Morton
1.08Media golurilor (repriza 1)1
Partick ThistleGreenock Morton
83%Poartă intactă înainte de pauză45%
Partick ThistleGreenock Morton
33%Fără gol înainte de pauză73%
Partick ThistleGreenock Morton

După pauză (repriza 2)

1.5Puncte pe meci (repriza 2)0.64
Partick ThistleGreenock Morton
0.33Goluri marcate (repriza 2)0.45
Partick ThistleGreenock Morton
0.17Goluri primite (repriza 2)1
Partick ThistleGreenock Morton
0.5Media golurilor (repriza 2)1.45
Partick ThistleGreenock Morton
83%Poartă intactă după pauză18%
Partick ThistleGreenock Morton
67%Fără gol după pauză55%
Partick ThistleGreenock Morton

Partick Thistle - rezultatele reprizei a 2-a

33% V50% E17% I
24
Puncte la pauză
11
Goluri la pauză
+9
Golaveraj (repriza 1)
18
Puncte în repriza a 2-a
+2
Golaveraj (repriza 2)
2.00
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului116%

Conduce la pauză în 50% dintre meciuri și câștigă 58%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză0.0

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

Greenock Morton - rezultatele reprizei a 2-a

9% V36% E55% I
10
Puncte la pauză
4
Goluri la pauză
-3
Golaveraj (repriza 1)
7
Puncte în repriza a 2-a
-6
Golaveraj (repriza 2)
0.91
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului100%

Conduce la pauză în 18% dintre meciuri și câștigă 18%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză+0.4

Primește cu 0.4 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

Partick Thistle - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci2.202.20
Goluri marcate / meci1.40.6
Goluri primite / meci0.40.0
Media golurilor pe meci1.80.6
1 gol100%60%
2 goluri80%0%
3 goluri0%0%
Poartă intactă60%100%
Fără gol0%40%
Golaveraj+5+3
Pauză: 60% conduce - 40% egal - 0% condusă
Repriza 2: 60% câștigată - 40% egal - 0% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 40% - Total goluri la pauză: 7
Greenock Morton - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.400.60
Goluri marcate / meci0.60.4
Goluri primite / meci0.40.8
Media golurilor pe meci1.01.2
1 gol80%80%
2 goluri20%40%
3 goluri0%0%
Poartă intactă60%20%
Fără gol60%60%
Golaveraj+1-2
Pauză: 40% conduce - 20% egal - 40% condusă
Repriza 2: 0% câștigată - 60% egal - 40% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 0% - Total goluri la pauză: 3

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minute— când apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Partick Thistle
MarcatePrimite
4
0
0-15
4
0
16-30
3
2
31-45
1
0
46-60
2
0
61-75
1
2
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 0-15 (4 goals). Primește cel mai mult în 31-45 (2). Bilanț final (76-90): -1 - finalurile de meci sunt un punct slab.

Greenock Morton
MarcatePrimite
2
0
0-15
1
4
16-30
1
3
31-45
4
3
46-60
1
3
61-75
0
5
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 46-60 (4 goals). Primește cel mai mult în 76-90 (5). Bilanț final (76-90): -5 - finalurile de meci sunt un punct slab.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

2.02
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
1.4 : 0.6
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
101%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
40%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
+29%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
48%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
9%
Risc de 0:0
circa 1 din 11 meciuri
0-1
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Partick Thistle

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.73
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.19
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-8.6 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.32
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.51
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
112%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
38%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
+0.52
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
-0.6
Goluri în final
7% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 27% vin în primul sfert de oră.
7%

Greenock Morton

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.49
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.33
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
+0.4 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.11
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
-0.22
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
93%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
146%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
+0.56
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.1
Goluri în final
0% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 22% vin în primul sfert de oră.
0%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (Championship).

Echipele vs liga

Partick ThistleLigaGreenock Morton
Media golurilor pe meci▼ 1.582.00▲ 2.45
Ambele echipe au marcat▼ 25%35%▲ 55%
Min. 3 goluri (Over 2.5)▼ 25%28%▲ 45%
Meciuri fără gol primit▲ 67%37%▼ 9%
Gol înainte de pauză▼ 67%70%▲ 73%
Gol după pauză▼ 50%62%▲ 91%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

2.00
Media golurilor pe meci
35%
Ambele echipe au marcat
28%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
37%
Meciuri fără gol primit
1.12
Goluri acasă / meci
0.88
Goluri în deplasare / meci
+27%
Avantajul gazdelor în atac
+21%
Avantajul gazdelor în apărare
+7%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
70%
1 gol
35%
2 goluri
7%
3 goluri
0%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
62%
1 gol
22%
2 goluri
5%
3 goluri
0%
4 goluri

Echipe de start și evenimente

Titulari, rezerve și evenimente verificate pentru acest meci.

Cronologia meciului

Goluri, cartonașe și schimbări așezate în ordine cronologică.

  1. Greenock MortonGolMichael Garrity
  2. Greenock MortonCartonaș galbenIain Wilson
  3. Partick ThistleGolLee AshcroftPasă decisivă: Ben Stanway
  4. Partick ThistleGolTony WattPasă decisivă: Patrick Reading
  5. Greenock MortonSchimbareIntră: Harry CochraneIese: Kerr Robertson
  6. Greenock MortonGolCallum SandilandsPasă decisivă: Dylan Borso
  7. Partick ThistleSchimbareIntră: Aidan FitzpatrickIese: Euan Henderson
  8. Greenock MortonGolCallum SandilandsPasă decisivă: Dylan Borso
  9. Partick ThistleSchimbareIntră: Alex SamuelIese: Ben Stanway
  10. Partick ThistleCartonaș galbenEthan Ingram
  11. Greenock MortonCartonaș galbenHarry Cochrane
  12. Partick ThistleCartonaș galbenSebastian Drozd
  13. Partick ThistleCartonaș galbenTony Watt

Arbitrul și antrenorii

Deschide profilurile sezonului pentru a compara rezultatele, golurile și tendințele disciplinare.

Meciuri directe

Meciuri recente (5): Partick Thistle 3 - 2 - 0 Greenock Morton. Media golurilor 2.60, ambele echipe au marcat in 80% meciuri.

Greenock Morton
0 : 1
Partick Thistle
Greenock Morton FC
1 : 2
Partick Thistle FC
Partick Thistle FC
3 : 2
Greenock Morton FC
Greenock Morton FC
1 : 1
Partick Thistle FC
Partick Thistle FC
1 : 1
Greenock Morton FC

Întrebări frecvente

Care a fost rezultatul Partick Thistle - Greenock Morton?

Meciul din Championship s-a încheiat Partick Thistle 2:3 Greenock Morton. Statisticile complete, împărțirea pe reprize și meciurile directe sunt pe această pagină.

Care este bilanțul întâlnirilor directe dintre Partick Thistle și Greenock Morton?

În ultimele 5 întâlniri directe Partick Thistle a câștigat 3, Greenock Morton 0, iar 2 s-au terminat la egalitate. Media a fost de 2,60 goluri, ambele echipe marcând în 80%.

Ce arată statisticile golurilor înainte de Partick Thistle - Greenock Morton?

Partick Thistle marchează în medie 1,25 goluri pe meci, iar Greenock Morton 0,82. Media în Championship este de 2,00 goluri, cu Over 2.5 în 28% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 25% din meciurile Partick Thistle și 55% din cele ale Greenock Morton.

În ce formă sunt Partick Thistle și Greenock Morton?

În ultimele 5 meciuri Partick Thistle are un bilanț de 4-1-0 (2,60 puncte pe meci), iar Greenock Morton 2-0-3 (1,20 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru Partick Thistle - Greenock Morton?

Această pagină arată tot contextul statistic — formă, meciuri directe, goluri, BTTS și Over/Under. Pontul, evaluarea valorii și justificarea completă sunt în aplicația NoFluffPicks.