Egipt - Second DivisionDate actualizate la 14 octombrie 2026

Proxy - El Entag El Harby: statisticile meciului

Argumentare:

Analiza completă și pontul în aplicație

Vezi analiza pentru pariuri, pontul, value bet-ul și argumentarea completă pentru acest meci.

Vezi analiza și pontul

Proxy - El Entag El Harby: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Proxy joacă împotriva El Entag El Harby în Second Division (Egipt). Meciul este programat pentru 16 octombrie 2026.

Forma actuală

Proxy: 0-1-4, 0.20 puncte/meci. El Entag El Harby: 2-2-1, 1.60 puncte/meci.

Statistici goluri

Proxy marchează 0.38 si primește 1.38 goluri pe meci. El Entag El Harby marchează 1.63 si primește 1.25. Media ligii: 2.23 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Proxy 13%, El Entag El Harby 63%. Over 2.5: Proxy 25%, El Entag El Harby 38%. Nivel liga: BTTS 46%, Over 2.5 39%.

xG, șuturi și stil

El Entag El Harby are xG mai mare: 1.41 față de 1.23. Proxy: 9.1 șuturi pe meci, El Entag El Harby: 11.1.

Reprizele meciului

Proxy: conduce la pauză în 13%, goluri în repriza a doua 0.13. El Entag El Harby: conduce la pauză în 25%, goluri în repriza a doua 1.00.

Goluri pe minute

Proxy: 31-45+ (2 goluri). El Entag El Harby: 76-90+ (6 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

Second Division: 2.23 goluri pe meci, BTTS 46%, Over 2.5 39%.

Meciuri directe

Înaintea acestui meci erau disponibile 2 dueluri directe anterioare: 2-0-0. Medie goluri 3.00, BTTS 100%.

Inainte de meci

Cote 1X2

(-)
(-)
(-)

Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

ProxyEl Entag El Harby
0.38Goluri marcate / meci1.63
ProxyEl Entag El Harby
1.38Goluri primite / meci1.25
ProxyEl Entag El Harby
50%Posesie medie53%
ProxyEl Entag El Harby
2Șuturi pe poartă / meci5.25
ProxyEl Entag El Harby

Statistici echipe— cine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

9.13Șuturi pe meci11.13
ProxyEl Entag El Harby
2Șuturi pe poartă5.25
ProxyEl Entag El Harby
4.1%Conversia șuturilor14.6%
ProxyEl Entag El Harby
50%Posesie53%
ProxyEl Entag El Harby
1.23xG pentru1.41
ProxyEl Entag El Harby
1.35xG împotrivă1.17
ProxyEl Entag El Harby

Calitatea șuturilor

Proxy: EchilibratăEl Entag El Harby: Finalizare eficientă
ProxyEl Entag El Harby
Precizie (șuturi pe poartă)22%47%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.130.13
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.190.31

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelor— cine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

El Entag El Harby stă cu 700% mai bine la: forma ultimelor 5.

0.2 pct / meci - Proxy · 1.6 pct / meci - El Entag El Harby

Proxy
LLLLD
Fără victorie în ultimele 5 meciuri
Distribuția rezultatelor
13% V13% E75% I
Sezon (V-E-Î)
1-1-6
0.50 pct / meci · golaveraj -8
Ultimele 5 (V-E-Î)
0-1-4
0.20 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
1-0-3
Ultimele 5 acasă
1-0-3
LWLL
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 0.2Goluri primite: 1.4xG: 0.00xG advers: 0.00BTTS: 20%Over 2.5: 20%
El Entag El Harby
DWDLW
Distribuția rezultatelor
25% V50% E25% I
Sezon (V-E-Î)
2-4-2
1.25 pct / meci · golaveraj +3
Ultimele 5 (V-E-Î)
2-2-1
1.60 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
1-1-2
Ultimele 5 în deplasare
1-1-2
DLWL
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 2.0Goluri primite: 1.2xG: 0.00xG advers: 0.00BTTS: 40%Over 2.5: 40%

Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

El Entag El Harby stă cu 329% mai bine la: goluri marcate pe meci.

0.38 goluri / meci - Proxy · 1.63 goluri / meci - El Entag El Harby

El Entag El Harby stă cu 10% mai bine la: goluri primite pe meci.

1.38 goluri / meci - Proxy · 1.25 goluri / meci - El Entag El Harby

Profil ofensiv Proxy: mai dificil

Proxy marchează în 25% dintre meciuri (2 din 8 meciuri), iar El Entag El Harby păstrează poarta curată în 38% (3 din 8 meciuri).

Profil ofensiv El Entag El Harby: foarte solid

El Entag El Harby marchează în 88% dintre meciuri (7 din 8 meciuri), iar Proxy păstrează poarta curată în 13% (1 din 8 meciuri).

3Goluri marcate (sezon)13
ProxyEl Entag El Harby
11Goluri primite (sezon)10
ProxyEl Entag El Harby
1.75Media golurilor pe meci2.88
ProxyEl Entag El Harby
1Goluri marcate (ultimele 5)10
ProxyEl Entag El Harby
7Goluri primite (ultimele 5)6
ProxyEl Entag El Harby

Cât de des marchează cel puțin...

25%1 gol88%
ProxyEl Entag El Harby
13%2 goluri38%
ProxyEl Entag El Harby
0%3 goluri25%
ProxyEl Entag El Harby
0%4 goluri13%
ProxyEl Entag El Harby

Cât de des primește cel puțin...

88%1 gol63%
ProxyEl Entag El Harby
25%2 goluri25%
ProxyEl Entag El Harby
25%3 goluri13%
ProxyEl Entag El Harby
0%4 goluri13%
ProxyEl Entag El Harby

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

63%
El Entag El Harby - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.5 din 8 meciuri
46%
Media ligii

Tipare de goluri

13%BTTS la pauză25%
ProxyEl Entag El Harby
0%BTTS în ambele reprize13%
ProxyEl Entag El Harby
13%Gol în ambele reprize38%
ProxyEl Entag El Harby

BTTS și numărul de goluri

0%Min. 3 goluri și BTTS25%
ProxyEl Entag El Harby
25%Min. 3 goluri fără BTTS13%
ProxyEl Entag El Harby
20%BTTS - ultimele 540%
ProxyEl Entag El Harby

Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Repriza 1

75%Min. 1 gol înainte de pauză75%
ProxyEl Entag El Harby
25%Min. 2 goluri înainte de pauză25%
ProxyEl Entag El Harby
0%Min. 3 goluri înainte de pauză13%
ProxyEl Entag El Harby

Repriza 2

63%Min. 1 gol după pauză88%
ProxyEl Entag El Harby
13%Min. 2 goluri după pauză38%
ProxyEl Entag El Harby
0%Min. 3 goluri după pauză13%
ProxyEl Entag El Harby

Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

El Entag El Harby stă cu 51% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

0.75 pct / meci - Proxy · 1.13 pct / meci - El Entag El Harby

Proxy - starea la pauză
13% conduce38% egal50% condusă
El Entag El Harby - starea la pauză
25% conduce38% egal38% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

0.75Puncte pe meci (repriza 1)1.13
ProxyEl Entag El Harby
0.25Goluri marcate (repriza 1)0.63
ProxyEl Entag El Harby
0.75Goluri primite (repriza 1)0.75
ProxyEl Entag El Harby
1Media golurilor (repriza 1)1.38
ProxyEl Entag El Harby
38%Poartă intactă înainte de pauză50%
ProxyEl Entag El Harby
75%Fără gol înainte de pauză50%
ProxyEl Entag El Harby

După pauză (repriza 2)

0.75Puncte pe meci (repriza 2)1.88
ProxyEl Entag El Harby
0.13Goluri marcate (repriza 2)1
ProxyEl Entag El Harby
0.63Goluri primite (repriza 2)0.5
ProxyEl Entag El Harby
0.75Media golurilor (repriza 2)1.5
ProxyEl Entag El Harby
50%Poartă intactă după pauză63%
ProxyEl Entag El Harby
88%Fără gol după pauză25%
ProxyEl Entag El Harby

Proxy - rezultatele reprizei a 2-a

13% V38% E50% I
6
Puncte la pauză
2
Goluri la pauză
-4
Golaveraj (repriza 1)
6
Puncte în repriza a 2-a
-4
Golaveraj (repriza 2)
0.75
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului100%

Conduce la pauză în 13% dintre meciuri și câștigă 13%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză-0.1

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

El Entag El Harby - rezultatele reprizei a 2-a

50% V38% E13% I
9
Puncte la pauză
5
Goluri la pauză
-1
Golaveraj (repriza 1)
15
Puncte în repriza a 2-a
+4
Golaveraj (repriza 2)
1.13
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului100%

Conduce la pauză în 25% dintre meciuri și câștigă 25%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză-0.3

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

Proxy - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci0.600.40
Goluri marcate / meci0.20.0
Goluri primite / meci0.60.8
Media golurilor pe meci0.80.8
1 gol60%60%
2 goluri20%20%
3 goluri0%0%
Poartă intactă40%40%
Fără gol80%100%
Golaveraj-2-4
Pauză: 0% conduce - 60% egal - 40% condusă
Repriza 2: 0% câștigată - 40% egal - 60% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 20% - Total goluri la pauză: 1
El Entag El Harby - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.402.20
Goluri marcate / meci0.81.2
Goluri primite / meci0.80.4
Media golurilor pe meci1.61.6
1 gol80%80%
2 goluri20%40%
3 goluri20%20%
Poartă intactă60%80%
Fără gol40%20%
Golaveraj0+4
Pauză: 40% conduce - 20% egal - 40% condusă
Repriza 2: 60% câștigată - 40% egal - 0% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 20% - Total goluri la pauză: 4

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minute— când apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Proxy
MarcatePrimite
0
3
0-15
0
0
16-30
2
3
31-45
0
2
46-60
1
1
61-75
0
2
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 31-45 (2 goals). Primește cel mai mult în 0-15 (3). Bilanț final (76-90): -2 - finalurile de meci sunt un punct slab.

El Entag El Harby
MarcatePrimite
1
2
0-15
1
1
16-30
3
3
31-45
0
1
46-60
2
1
61-75
6
2
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 76-90 (6 goals). Primește cel mai mult în 31-45 (3). Bilanț final (76-90): +4 - câștigă finalurile de meci.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

2.32
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
0.8 : 1.5
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
104%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
38%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
+30%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
22%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
10%
Risc de 0:0
circa 1 din 10 meciuri
0-1
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Proxy

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.12
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.88
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
+2.3 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.85
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
-0.03
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
30%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
141%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
-0.30
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
-0.1
Goluri în final
0% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 0% vin în primul sfert de oră.
0%

El Entag El Harby

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.24
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.14
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-5.1 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
+0.22
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
-0.08
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
166%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
100%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
+0.35
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.4
Goluri în final
46% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 8% vin în primul sfert de oră.
46%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (Second Division).

Echipele vs liga

ProxyLigaEl Entag El Harby
Media golurilor pe meci▼ 1.752.23▲ 2.88
Ambele echipe au marcat▼ 13%46%▲ 63%
Min. 3 goluri (Over 2.5)▼ 25%39%• 38%
Meciuri fără gol primit▼ 13%32%▲ 38%
Gol înainte de pauză▲ 75%60%▲ 75%
Gol după pauză▼ 63%75%▲ 88%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

2.23
Media golurilor pe meci
46%
Ambele echipe au marcat
39%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
32%
Meciuri fără gol primit
1.25
Goluri acasă / meci
0.98
Goluri în deplasare / meci
+28%
Avantajul gazdelor în atac
+22%
Avantajul gazdelor în apărare
+15%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
60%
1 gol
19%
2 goluri
3%
3 goluri
1%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
75%
1 gol
43%
2 goluri
13%
3 goluri
5%
4 goluri

Meciuri directe

Meciuri recente (2): Proxy 2 - 0 - 0 El Entag El Harby. Media golurilor 3.00, ambele echipe au marcat in 100% meciuri.

El Entag El Harby
1 : 2
Proxy
Proxy
2 : 1
El Entag El Harby

Întrebări frecvente

Când joacă Proxy și El Entag El Harby?

Proxy întâlnește El Entag El Harby pe 16 octombrie 2026 în Second Division. Ora exactă în fusul tău orar este afișată în partea de sus a paginii meciului.

Care este bilanțul întâlnirilor directe dintre Proxy și El Entag El Harby?

În ultimele 2 întâlniri directe Proxy a câștigat 2, El Entag El Harby 0, iar 0 s-au terminat la egalitate. Media a fost de 3,00 goluri, ambele echipe marcând în 100%.

Ce arată statisticile golurilor înainte de Proxy - El Entag El Harby?

Proxy marchează în medie 0,38 goluri pe meci, iar El Entag El Harby 1,63. Media în Second Division este de 2,23 goluri, cu Over 2.5 în 39% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 13% din meciurile Proxy și 63% din cele ale El Entag El Harby.

În ce formă sunt Proxy și El Entag El Harby?

În ultimele 5 meciuri Proxy are un bilanț de 0-1-4 (0,20 puncte pe meci), iar El Entag El Harby 2-2-1 (1,60 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru Proxy - El Entag El Harby?

Această pagină arată tot contextul statistic — formă, meciuri directe, goluri, BTTS și Over/Under. Pontul, evaluarea valorii și justificarea completă sunt în aplicația NoFluffPicks.