Rasi Salai United - Ayutthaya United: statisticile meciului
Analiza completă și pontul în aplicație
Vezi analiza pentru pariuri, pontul, value bet-ul și argumentarea completă pentru acest meci.
Rasi Salai United - Ayutthaya United: formă, goluri și statistici importante
Informații esențiale despre meci
Rasi Salai United joacă împotriva Ayutthaya United în Thai League T1 (Thailanda). Meciul este programat pentru 25 octombrie 2026.
Forma actuală
Rasi Salai United: 0-1-4, 0.20 puncte/meci. Ayutthaya United: 2-1-2, 1.40 puncte/meci.
Statistici goluri
Rasi Salai United marchează 1.40 si primește 3.00 goluri pe meci. Ayutthaya United marchează 1.00 si primește 1.20. Media ligii: 2.88 goluri.
BTTS / Over / Under
BTTS: Rasi Salai United 100%, Ayutthaya United 60%. Over 2.5: Rasi Salai United 80%, Ayutthaya United 40%. Nivel liga: BTTS 65%, Over 2.5 55%.
xG, șuturi și stil
Rasi Salai United are xG mai mare: 1.51 față de 1.15. Rasi Salai United: 12.2 șuturi pe meci, Ayutthaya United: 10.8.
Reprizele meciului
Rasi Salai United: conduce la pauză în 0%, goluri în repriza a doua 0.20. Ayutthaya United: conduce la pauză în 20%, goluri în repriza a doua 0.60.
Goluri pe minute
Rasi Salai United: 16-30 (3 goluri). Ayutthaya United: 0-15 (1 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.
Context de ligă
Thai League T1: 2.88 goluri pe meci, BTTS 65%, Over 2.5 55%.
Meciuri directe
Nu există eșantion H2H aliniat în baza de date.
Inainte de meci
Cote 1X2
Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?
Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.
Statistici echipe— cine este mai eficient?
Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.
Calitatea șuturilor
| Rasi Salai United | Ayutthaya United | |
|---|---|---|
| Precizie (șuturi pe poartă) | 46% | 31% |
| Calitatea ocaziilor (xG pe șut) | 0.12 | 0.11 |
| Finalizare (goluri pe șut pe poartă) | 0.25 | 0.29 |
Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.
* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.
Forma echipelor— cine este în formă mai bună?
Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.
Ayutthaya United stă cu 600% mai bine la: forma ultimelor 5.
0.2 pct / meci - Rasi Salai United · 1.4 pct / meci - Ayutthaya United
Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?
Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.
Rasi Salai United stă cu 40% mai bine la: goluri marcate pe meci.
1.4 goluri / meci - Rasi Salai United · 1 goluri / meci - Ayutthaya United
Ayutthaya United stă cu 150% mai bine la: goluri primite pe meci.
3 goluri / meci - Rasi Salai United · 1.2 goluri / meci - Ayutthaya United
Rasi Salai United marchează în 100% dintre meciuri (5 din 5 meciuri), iar Ayutthaya United păstrează poarta curată în 20% (1 din 5 meciuri).
Ayutthaya United marchează în 80% dintre meciuri (4 din 5 meciuri), iar Rasi Salai United păstrează poarta curată în 0% (0 din 5 meciuri).
Cât de des marchează cel puțin...
Cât de des primește cel puțin...
* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.
Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?
Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.
Tipare de goluri
BTTS și numărul de goluri
Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?
Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.
Meci întreg - comparație echipe (Over)
Over / Under - Rasi Salai United
Over / Under - Ayutthaya United
Repriza 1
Repriza 2
Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?
Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.
Ayutthaya United stă cu 133% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).
0.6 pct / meci - Rasi Salai United · 1.4 pct / meci - Ayutthaya United
Înainte de pauză (repriza 1)
După pauză (repriza 2)
Rasi Salai United - rezultatele reprizei a 2-a
Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.
Ayutthaya United - rezultatele reprizei a 2-a
Conduce la pauză în 20% dintre meciuri și câștigă 40%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.
Primește cu 0.8 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.
| Repriza 1 | Repriza 2 | |
|---|---|---|
| Puncte pe meci | 0.60 | 0.40 |
| Goluri marcate / meci | 1.2 | 0.2 |
| Goluri primite / meci | 1.6 | 1.4 |
| Media golurilor pe meci | 2.8 | 1.6 |
| 1 gol | 100% | 60% |
| 2 goluri | 100% | 40% |
| 3 goluri | 40% | 40% |
| Poartă intactă | 0% | 40% |
| Fără gol | 0% | 80% |
| Golaveraj | -2 | -6 |
| Repriza 1 | Repriza 2 | |
|---|---|---|
| Puncte pe meci | 1.40 | 1.20 |
| Goluri marcate / meci | 0.4 | 0.6 |
| Goluri primite / meci | 0.2 | 1.0 |
| Media golurilor pe meci | 0.6 | 1.6 |
| 1 gol | 40% | 100% |
| 2 goluri | 20% | 40% |
| 3 goluri | 0% | 20% |
| Poartă intactă | 80% | 40% |
| Fără gol | 60% | 40% |
| Golaveraj | +1 | -2 |
* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.
Goluri pe minute— când apar golurile?
Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.
Cea mai periculoasă în minutele 16-30 (3 goals). Primește cel mai mult în 76-90 (5). Bilanț final (76-90): -5 - finalurile de meci sunt un punct slab.
Cea mai periculoasă în minutele 0-15 (1 goal). Primește cel mai mult în 61-75 (3). Bilanț final (76-90): 0.
* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.
Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?
O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.
Profilul meciului
Rasi Salai United
Ayutthaya United
* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.
Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?
Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (Thai League T1).
Echipele vs liga
| Rasi Salai United | Liga | Ayutthaya United | |
|---|---|---|---|
| Media golurilor pe meci | ▲ 4.40 | 2.88 | ▼ 2.20 |
| Ambele echipe au marcat | ▲ 100% | 65% | ▼ 60% |
| Min. 3 goluri (Over 2.5) | ▲ 80% | 55% | ▼ 40% |
| Meciuri fără gol primit | ▼ 0% | 19% | • 20% |
| Gol înainte de pauză | ▲ 100% | 75% | ▼ 40% |
| Gol după pauză | ▼ 60% | 75% | ▲ 100% |
^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.
Întrebări frecvente
Când joacă Rasi Salai United și Ayutthaya United?
Rasi Salai United întâlnește Ayutthaya United pe 25 octombrie 2026 în Thai League T1. Ora exactă în fusul tău orar este afișată în partea de sus a paginii meciului.
Ce arată statisticile golurilor înainte de Rasi Salai United - Ayutthaya United?
Rasi Salai United marchează în medie 1,40 goluri pe meci, iar Ayutthaya United 1,00. Media în Thai League T1 este de 2,88 goluri, cu Over 2.5 în 55% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 100% din meciurile Rasi Salai United și 60% din cele ale Ayutthaya United.
În ce formă sunt Rasi Salai United și Ayutthaya United?
În ultimele 5 meciuri Rasi Salai United are un bilanț de 0-1-4 (0,20 puncte pe meci), iar Ayutthaya United 2-1-2 (1,40 puncte pe meci).
Unde găsesc pontul și analiza pentru Rasi Salai United - Ayutthaya United?
Fundalul statistic pentru Rasi Salai United - Ayutthaya United — formă, meciuri directe, goluri, BTTS și Over/Under — este pe această pagină. Pontul cu justificare și evaluare a valorii este în aplicația NoFluffPicks.


