Thailanda - Thai League T1Rayong StadiumDate actualizate la 14 octombrie 2026

Rayong - Uthai Thani: statisticile meciului

Argumentare:

Analiza completă și pontul în aplicație

Vezi analiza pentru pariuri, pontul, value bet-ul și argumentarea completă pentru acest meci.

Vezi analiza și pontul

Rayong - Uthai Thani: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Rayong joacă împotriva Uthai Thani în Thai League T1 (Thailanda). Meciul este programat pentru 17 octombrie 2026. Stadion: Rayong Stadium.

Forma actuală

Rayong: 2-1-1, 1.75 puncte/meci. Uthai Thani: 3-0-1, 2.25 puncte/meci.

Statistici goluri

Rayong marchează 1.75 si primește 1.50 goluri pe meci. Uthai Thani marchează 2.75 si primește 1.50. Media ligii: 2.94 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Rayong 75%, Uthai Thani 100%. Over 2.5: Rayong 50%, Uthai Thani 100%. Nivel liga: BTTS 66%, Over 2.5 59%.

xG, șuturi și stil

Uthai Thani are xG mai mare: 1.83 față de 1.24. Rayong: 11.3 șuturi pe meci, Uthai Thani: 16.0.

Reprizele meciului

Rayong: conduce la pauză în 25%, goluri în repriza a doua 1.25. Uthai Thani: conduce la pauză în 50%, goluri în repriza a doua 1.25.

Goluri pe minute

Rayong: 46-60 (3 goluri). Uthai Thani: 0-15 (3 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

Thai League T1: 2.94 goluri pe meci, BTTS 66%, Over 2.5 59%.

Meciuri directe

Înaintea acestui meci erau disponibile 2 dueluri directe anterioare: 1-0-1. Medie goluri 4.00, BTTS 100%.

Inainte de meci

Cote 1X2

(2.65)
(3.25)
(2.40)

Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

RayongUthai Thani
1.75Goluri marcate / meci2.75
RayongUthai Thani
1.5Goluri primite / meci1.5
RayongUthai Thani
37%Posesie medie45%
RayongUthai Thani
5Șuturi pe poartă / meci7.25
RayongUthai Thani

Statistici echipe— cine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

11.25Șuturi pe meci16
RayongUthai Thani
5Șuturi pe poartă7.25
RayongUthai Thani
15.6%Conversia șuturilor17.2%
RayongUthai Thani
37%Posesie45%
RayongUthai Thani
1.24xG pentru1.83
RayongUthai Thani
1.7xG împotrivă2.27
RayongUthai Thani

Calitatea șuturilor

Rayong: Pe contraatacUthai Thani: Pe contraatac
RayongUthai Thani
Precizie (șuturi pe poartă)44%45%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.110.11
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.350.38

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelor— cine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

Uthai Thani stă cu 29% mai bine la: forma ultimelor 5.

1.75 pct / meci - Rayong · 2.25 pct / meci - Uthai Thani

Rayong
WWDL
Distribuția rezultatelor
50% V25% E25% I
Sezon (V-E-Î)
2-1-1
1.75 pct / meci · golaveraj +1
Ultimele 5 (V-E-Î)
2-1-1
1.75 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
1-1-0
Ultimele 5 acasă
1-1-0
WD
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.8Goluri primite: 1.5xG: 1.24xG advers: 1.70BTTS: 75%Over 2.5: 50%
Uthai Thani
WLWW
Distribuția rezultatelor
75% V0% E25% I
Sezon (V-E-Î)
3-0-1
2.25 pct / meci · golaveraj +5
Ultimele 5 (V-E-Î)
3-0-1
2.25 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
2-0-0
Ultimele 5 în deplasare
2-0-0
WW
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 2.8Goluri primite: 1.5xG: 1.83xG advers: 2.27BTTS: 100%Over 2.5: 100%

Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

Uthai Thani stă cu 57% mai bine la: goluri marcate pe meci.

1.75 goluri / meci - Rayong · 2.75 goluri / meci - Uthai Thani

Profil ofensiv Rayong: foarte solid

Rayong marchează în 100% dintre meciuri (4 din 4 meciuri), iar Uthai Thani păstrează poarta curată în 0% (0 din 4 meciuri).

Profil ofensiv Uthai Thani: foarte solid

Uthai Thani marchează în 100% dintre meciuri (4 din 4 meciuri), iar Rayong păstrează poarta curată în 25% (1 din 4 meciuri).

7Goluri marcate (sezon)11
RayongUthai Thani
6Goluri primite (sezon)6
RayongUthai Thani
3.25Media golurilor pe meci4.25
RayongUthai Thani
7Goluri marcate (ultimele 5)11
RayongUthai Thani
6Goluri primite (ultimele 5)6
RayongUthai Thani

Cât de des marchează cel puțin...

100%1 gol100%
RayongUthai Thani
50%2 goluri75%
RayongUthai Thani
25%3 goluri50%
RayongUthai Thani
0%4 goluri50%
RayongUthai Thani

Cât de des primește cel puțin...

75%1 gol100%
RayongUthai Thani
50%2 goluri50%
RayongUthai Thani
25%3 goluri0%
RayongUthai Thani
0%4 goluri0%
RayongUthai Thani

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

Tipare de goluri

25%BTTS la pauză50%
RayongUthai Thani
25%BTTS în ambele reprize25%
RayongUthai Thani
50%Gol în ambele reprize50%
RayongUthai Thani

BTTS și numărul de goluri

50%Min. 3 goluri și BTTS100%
RayongUthai Thani
0%Min. 3 goluri fără BTTS0%
RayongUthai Thani
75%BTTS - ultimele 5100%
RayongUthai Thani

Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Repriza 1

75%Min. 1 gol înainte de pauză75%
RayongUthai Thani
25%Min. 2 goluri înainte de pauză75%
RayongUthai Thani
0%Min. 3 goluri înainte de pauză50%
RayongUthai Thani

Repriza 2

100%Min. 1 gol după pauză100%
RayongUthai Thani
50%Min. 2 goluri după pauză75%
RayongUthai Thani
50%Min. 3 goluri după pauză50%
RayongUthai Thani

Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

Uthai Thani stă cu 60% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

1.25 pct / meci - Rayong · 2 pct / meci - Uthai Thani

Rayong - starea la pauză
25% conduce50% egal25% condusă
Uthai Thani - starea la pauză
50% conduce50% egal0% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

1.25Puncte pe meci (repriza 1)2
RayongUthai Thani
0.5Goluri marcate (repriza 1)1.5
RayongUthai Thani
0.5Goluri primite (repriza 1)0.5
RayongUthai Thani
1Media golurilor (repriza 1)2
RayongUthai Thani
50%Poartă intactă înainte de pauză50%
RayongUthai Thani
50%Fără gol înainte de pauză25%
RayongUthai Thani

După pauză (repriza 2)

1.75Puncte pe meci (repriza 2)1.75
RayongUthai Thani
1.25Goluri marcate (repriza 2)1.25
RayongUthai Thani
1Goluri primite (repriza 2)1
RayongUthai Thani
2.25Media golurilor (repriza 2)2.25
RayongUthai Thani
50%Poartă intactă după pauză0%
RayongUthai Thani
0%Fără gol după pauză25%
RayongUthai Thani

Rayong - rezultatele reprizei a 2-a

50% V25% E25% I
5
Puncte la pauză
2
Goluri la pauză
0
Golaveraj (repriza 1)
7
Puncte în repriza a 2-a
+1
Golaveraj (repriza 2)
1.25
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului200%

Conduce la pauză în 25% dintre meciuri și câștigă 50%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză+0.5

Primește cu 0.5 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

Uthai Thani - rezultatele reprizei a 2-a

50% V25% E25% I
8
Puncte la pauză
6
Goluri la pauză
+4
Golaveraj (repriza 1)
7
Puncte în repriza a 2-a
+1
Golaveraj (repriza 2)
2.00
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului150%

Conduce la pauză în 50% dintre meciuri și câștigă 75%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză+0.5

Primește cu 0.5 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

Rayong - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.251.75
Goluri marcate / meci0.51.3
Goluri primite / meci0.51.0
Media golurilor pe meci1.02.3
1 gol75%100%
2 goluri25%50%
3 goluri0%50%
Poartă intactă50%50%
Fără gol50%0%
Golaveraj0+1
Pauză: 25% conduce - 50% egal - 25% condusă
Repriza 2: 50% câștigată - 25% egal - 25% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 25% - Total goluri la pauză: 2
Uthai Thani - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci2.001.75
Goluri marcate / meci1.51.3
Goluri primite / meci0.51.0
Media golurilor pe meci2.02.3
1 gol75%100%
2 goluri75%75%
3 goluri50%50%
Poartă intactă50%0%
Fără gol25%25%
Golaveraj+4+1
Pauză: 50% conduce - 50% egal - 0% condusă
Repriza 2: 50% câștigată - 25% egal - 25% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 50% - Total goluri la pauză: 6

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minute— când apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Rayong
MarcatePrimite
2
0
0-15
0
0
16-30
0
2
31-45
3
1
46-60
1
0
61-75
1
3
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 46-60 (3 goals). Primește cel mai mult în 76-90 (3). Bilanț final (76-90): -2 - finalurile de meci sunt un punct slab.

Uthai Thani
MarcatePrimite
3
0
0-15
2
0
16-30
1
2
31-45
1
3
46-60
2
1
61-75
2
0
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 0-15 (3 goals). Primește cel mai mult în 46-60 (3). Bilanț final (76-90): +2 - câștigă finalurile de meci.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

3.75
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
1.6 : 2.1
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
128%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
88%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
+7%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
100%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
0%
Risc de 0:0
practic zero
2-3
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Rayong

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.46
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.71
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
+0.1 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
+0.51
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.20
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
112%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
109%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
0.00
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.8
Goluri în final
14% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 29% vin în primul sfert de oră.
14%

Uthai Thani

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.44
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+1.69
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-0.2 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
+0.92
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.77
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
199%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
96%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
0.00
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
-0.3
Goluri în final
18% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 27% vin în primul sfert de oră.
18%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (Thai League T1).

Echipele vs liga

RayongLigaUthai Thani
Media golurilor pe meci▲ 3.252.94▲ 4.25
Ambele echipe au marcat▲ 75%66%▲ 100%
Min. 3 goluri (Over 2.5)▼ 50%59%▲ 100%
Meciuri fără gol primit▲ 25%19%▼ 0%
Gol înainte de pauză• 75%75%• 75%
Gol după pauză▲ 100%72%▲ 100%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

2.94
Media golurilor pe meci
66%
Ambele echipe au marcat
59%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
19%
Meciuri fără gol primit
1.56
Goluri acasă / meci
1.38
Goluri în deplasare / meci
+13%
Avantajul gazdelor în atac
+12%
Avantajul gazdelor în apărare
+16%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
75%
1 gol
41%
2 goluri
22%
3 goluri
9%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
72%
1 gol
38%
2 goluri
25%
3 goluri
9%
4 goluri

Meciuri directe

Meciuri recente (2): Rayong 1 - 0 - 1 Uthai Thani. Media golurilor 4.00, ambele echipe au marcat in 100% meciuri.

Uthai Thani FC
4 : 1
Rayong FC
Rayong FC
2 : 1
Uthai Thani FC

Întrebări frecvente

Când joacă Rayong și Uthai Thani?

Rayong întâlnește Uthai Thani pe 17 octombrie 2026 în Thai League T1 pe Rayong Stadium. Ora exactă în fusul tău orar este afișată în partea de sus a paginii meciului.

Care este bilanțul întâlnirilor directe dintre Rayong și Uthai Thani?

În ultimele 2 întâlniri directe Rayong a câștigat 1, Uthai Thani 1, iar 0 s-au terminat la egalitate. Media a fost de 4,00 goluri, ambele echipe marcând în 100%.

Ce arată statisticile golurilor înainte de Rayong - Uthai Thani?

Rayong marchează în medie 1,75 goluri pe meci, iar Uthai Thani 2,75. Media în Thai League T1 este de 2,94 goluri, cu Over 2.5 în 59% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 75% din meciurile Rayong și 100% din cele ale Uthai Thani.

În ce formă sunt Rayong și Uthai Thani?

În ultimele 5 meciuri Rayong are un bilanț de 2-1-1 (1,75 puncte pe meci), iar Uthai Thani 3-0-1 (2,25 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru Rayong - Uthai Thani?

Aici verifici cifrele dinaintea meciului Rayong - Uthai Thani: formă, H2H, goluri și Over/Under. Pontul, value-ul și justificarea sunt publicate în aplicația NoFluffPicks.