Bolivia - LFPBDate actualizate la 06 septembrie 2026

Real Tomayapo - Aurora: statisticile meciului

Real Tomayapo crest
Real Tomayapo
0 : 2pauza 0:0
Aurora crest
Aurora

Real Tomayapo - Aurora: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Real Tomayapo a jucat împotriva Aurora în LFPB (Bolivia). Meciul s-a jucat la data de 16 mai 2026. Scor final: 0:2.

Forma actuală

Real Tomayapo: 1-2-2, 1.00 puncte/meci. Aurora: 2-3-0, 1.80 puncte/meci.

Statistici goluri

Real Tomayapo marchează 0.50 si primește 2.33 goluri pe meci. Aurora marchează 1.67 si primește 1.00. Media ligii: 2.98 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Real Tomayapo 33%, Aurora 83%. Over 2.5: Real Tomayapo 50%, Aurora 33%. Nivel liga: BTTS 63%, Over 2.5 62%.

xG, șuturi și stil

Aurora are xG mai mare: 1.52 față de 0.94. Real Tomayapo: 8.2 șuturi pe meci, Aurora: 13.2.

Reprizele meciului

Real Tomayapo: conduce la pauză în 0%, goluri în repriza a doua 0.50. Aurora: conduce la pauză în 33%, goluri în repriza a doua 1.00.

Goluri pe minute

Real Tomayapo: 76-90+ (2 goluri). Aurora: 31-45+ (2 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

LFPB: 2.98 goluri pe meci, BTTS 63%, Over 2.5 62%.

Meciuri directe

Înaintea acestui meci erau disponibile 2 dueluri directe anterioare: 1-1-0. Medie goluri 1.50, BTTS 50%.

Analiză pre-meci arhivată

Această analiză a fost pregătită înainte de start. Concluziile se bazează exclusiv pe datele disponibile înaintea meciului și nu includ rezultatul final sau statisticile de după meci.

Analiza generală a meciului

Pariez pe egal. Real Tomayapo acasă are 33% victorii, 67% egaluri și 0% înfrângeri pe teren propriu și 67% meciuri fără gol primit, în timp ce Aurora în deplasare înregistrează 0% victorii și 100% egaluri. În întreg sezonul Real a marcat 3 goluri și a primit 14, dar în partidele de acasă marchează în medie 0.67 goluri cu xG 1.13, în timp ce Aurora în deplasare are în medie 0.5 goluri cu xG 0.72 și în sezon are 10 marcate și 6 primite. Aurora a marcat 10 goluri în ultimele 5 meciuri și are în medie 1.8 puncte în această perioadă, față de Real cu 3 goluri și 1.0 punct pe meci, însă gazdele generează mai multe ocazii acasă — 3.67 șuturi pe poartă și 9.67 șuturi pe meci față de 2 pe poartă și 6 în total la oaspeți. Din cauza mediei totale scăzute de goluri (aproximativ 1.0 pe meci) și a egalurilor predominante la ambele echipe, acord cea mai mare probabilitate rezultatului de egal: 50%, cu 30% pentru gazde și 20% pentru Aurora.

Vezi prezentarea statistică
BTTS - vor marca ambele echipe?

Pariez BTTS: da. Real Tomayapo are BTTS sezonier 100% și 0% meciuri fără gol primit, cu medii de 2.25 goluri marcate și 1.25 primite acasă, ceea ce favorizează puternic scenariul «ambele echipe marchează (GG)». Aurora are în ultimele 5 meciuri BTTS 100% și în aceste 5 partide a marcat 10 goluri (2.0 pe meci) și a primit 6 (1.2 pe meci), deci este în formă ofensivă. xG sezonier arată 1.92 xG pentru Tomayapo față de 1.37 xG permise, iar în ultimele 5 meciuri Aurora are 1.67 xG pe meci versus 1.39 xG permise — ambele echipe creează și permit ocazii de gol. Deși Aurora are sezonier doar 0.5 goluri marcate pe meci și 50% meciuri fără gol primit, semnalul dominant este repetabilitatea BTTS (100% acasă pentru gazde și 100% ultimele5 pentru oaspeți) și media BTN ligii de 63%, de aceea evaluez șansa pentru BTTS la aproximativ 80%.

Vezi statisticile BTTS
Over/Under - analiza numărului de goluri

Estimez numărul total de goluri la 2.74 (expected_goals_home 1.69 vs expected_goals_away 1.05), calculat ca medie xG: Real Tomayapo xG_for 1.92 vs Aurora xG_against 1.45 dă 1.69 pentru gazde, iar Aurora xG_for 0.72 vs Real xG_against 1.37 dă 1.05 pentru oaspeți. Real acasă marchează în medie 2.25 goluri cu 8.0 șuturi pe poartă și 16.75 șuturi totale și 13% conversie, în timp ce Aurora în deplasare are 0.5 goluri în medie, 2.0 SOT și 8% conversie, ceea ce favorizează clar gazdele în crearea ocaziilor. Procentele sezoniere arată că Real are 100% meciuri acasă cu Peste 1.5 și 50% cu Peste 2.5, în timp ce Aurora are 50% Peste 1.5 și 0% Peste 2.5; în plus liga are în medie 3.02 goluri pe meci și 63% meciuri peste 2.5, ceea ce susține scenariul pentru goluri peste 1.5 și moderat peste 2.5. Totuși iau în considerare ultimele 5 meciuri, unde Real are doar 0.6 goluri în medie și xG_for 1.05 (ce încetinește ritmul), iar Aurora în ultimele 5 are 2.0 goluri și xG_for 1.67, de aceea Peste 2.5 îl evaluez ca moderat (65%). În consecință recomand să se joace Peste 1.5 (over) ca semnalul cel mai puternic: încredere istorică ridicată a lui Real acasă (100% Peste 1.5) și așteptate 1.69 goluri ale gazdelor în acest meci.

Vezi statisticile Over/Under
HT/FT - scenariul la pauză și la final

Statisticile indică un egal la pauză și o victorie a lui Real Tomayapo la finalul meciului. Gazdele fac egal în 50% din partide la pauză și conduc doar în 25% (drawingAtHTPercentage_home=50.0, leadingAtHTPercentage_home=25.0), în timp ce oaspeții au condus la pauză în 40% din ultimele 5 meciuri și au în medie 0.8 goluri în prima repriză (last5_leadingAtHTPercentage_overall_away=40.0, last5_scoredAVGHT_overall_away=0.8). După pauză, Real Tomayapo deține un avans ofensiv clar: xG 1.92 față de 0.72, în medie 1.5 goluri în a doua repriză și o medie generală a reprizei a doua de 2.25 (xg_for_avg_home=1.92, xg_for_avg_away=0.72, scored_2hg_avg_home=1.5, AVG_2hg_home=2.25), ceea ce crește probabilitatea remontării. În plus, gazdele au în medie 8 șuturi pe poartă față de 2 ale oaspeților și o eficiență mai mare 13% vs 8% (shotsOnTargetAVG_home=8 vs away=2, shot_conversion_rate_home=13 vs away=8), astfel scenariul cel mai probabil este egal la pauză și victorie Real Tomayapo la final (P/F: X/1).

Vezi statisticile primei și celei de-a doua reprize

Pe reprize

0 : 0
Prima repriza
0 : 2
A doua repriza

Statisticile meciului

46Posesie (%)54
Real TomayapoAurora
2Suturi12
Real TomayapoAurora
2Suturi pe poarta4
Real TomayapoAurora
0.64xG1.23
Real TomayapoAurora
3Cornere3
Real TomayapoAurora
50Atacuri periculoase26
Real TomayapoAurora
17Faulturi11
Real TomayapoAurora
3Cartonase1
Real TomayapoAurora

Profil înainte de mecice spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

Real TomayapoAurora
0.5Goluri marcate / meci1.67
Real TomayapoAurora
2.33Goluri primite / meci1
Real TomayapoAurora
42%Posesie medie52%
Real TomayapoAurora
2.83Șuturi pe poartă / meci6
Real TomayapoAurora

Statistici echipecine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

8.17Șuturi pe meci13.17
Real TomayapoAurora
2.83Șuturi pe poartă6
Real TomayapoAurora
6.1%Conversia șuturilor12.7%
Real TomayapoAurora
42%Posesie52%
Real TomayapoAurora
0.94xG pentru1.52
Real TomayapoAurora
1.89xG împotrivă1.39
Real TomayapoAurora

Calitatea șuturilor

Real Tomayapo: EchilibratăAurora: Echilibrată
Real TomayapoAurora
Precizie (șuturi pe poartă)35%46%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.120.12
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.180.28

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelorcine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

Aurora stă cu 80% mai bine la: forma ultimelor 5.

1 pct / meci - Real Tomayapo · 1.8 pct / meci - Aurora

Real Tomayapo
DDLLW
Distribuția rezultatelor
17% W33% R50% P
Sezon (V-E-Î)
1-2-3
0.83 pct / meci · golaveraj -11
Ultimele 5 (V-E-Î)
1-2-2
1.00 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
1-2-0
Ultimele 5 acasă
1-2-0
DDW
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 0.6Goluri primite: 2.0xG: 1.05xG advers: 1.70BTTS: 40%Over 2.5: 40%
Aurora
DDWWD
Neînvinsă în ultimele 5 meciuri
Distribuția rezultatelor
33% W67% R0% P
Sezon (V-E-Î)
2-4-0
1.67 pct / meci · golaveraj +4
Ultimele 5 (V-E-Î)
2-3-0
1.80 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
0-2-0
Ultimele 5 în deplasare
0-2-0
DD
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 2.0Goluri primite: 1.2xG: 1.73xG advers: 1.39BTTS: 100%Over 2.5: 40%

Goluricum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

Aurora stă cu 234% mai bine la: goluri marcate pe meci.

0.5 goluri / meci - Real Tomayapo · 1.67 goluri / meci - Aurora

Aurora stă cu 133% mai bine la: goluri primite pe meci.

2.33 goluri / meci - Real Tomayapo · 1 goluri / meci - Aurora

Profil ofensiv Real Tomayapo: solid

Real Tomayapo marchează în 50% dintre meciuri (3 din 6 meciuri), iar Aurora păstrează poarta curată în 17% (1 din 6 meciuri).

Profil ofensiv Aurora: foarte solid

Aurora marchează în 83% dintre meciuri (5 din 6 meciuri), iar Real Tomayapo păstrează poarta curată în 33% (2 din 6 meciuri).

3Goluri marcate (sezon)10
Real TomayapoAurora
14Goluri primite (sezon)6
Real TomayapoAurora
2.83Media golurilor pe meci2.67
Real TomayapoAurora
3Goluri marcate (ultimele 5)10
Real TomayapoAurora
10Goluri primite (ultimele 5)6
Real TomayapoAurora

Cât de des marchează cel puțin...

50%1 gol83%
Real TomayapoAurora
0%2 goluri33%
Real TomayapoAurora
0%3 goluri33%
Real TomayapoAurora
0%4 goluri17%
Real TomayapoAurora

Cât de des primește cel puțin...

67%1 gol83%
Real TomayapoAurora
50%2 goluri17%
Real TomayapoAurora
50%3 goluri0%
Real TomayapoAurora
33%4 goluri0%
Real TomayapoAurora

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

Tipare de goluri

0%BTTS la pauză17%
Real TomayapoAurora
0%BTTS în ambele reprize0%
Real TomayapoAurora
0%Gol în ambele reprize17%
Real TomayapoAurora

BTTS și numărul de goluri

17%Min. 3 goluri și BTTS33%
Real TomayapoAurora
33%Min. 3 goluri fără BTTS0%
Real TomayapoAurora
40%BTTS - ultimele 5100%
Real TomayapoAurora

Număr de goluri (Over/Under)cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Repriza 1

50%Min. 1 gol înainte de pauză67%
Real TomayapoAurora
33%Min. 2 goluri înainte de pauză33%
Real TomayapoAurora
17%Min. 3 goluri înainte de pauză0%
Real TomayapoAurora

Repriza 2

83%Min. 1 gol după pauză67%
Real TomayapoAurora
50%Min. 2 goluri după pauză50%
Real TomayapoAurora
33%Min. 3 goluri după pauză17%
Real TomayapoAurora

Reprizele meciuluiîn ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

Aurora stă cu 200% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

0.5 pct / meci - Real Tomayapo · 1.5 pct / meci - Aurora

Real Tomayapo - starea la pauză
0% conduce50% egal50% condusă
Aurora - starea la pauză
33% conduce50% egal17% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

0.5Puncte pe meci (repriza 1)1.5
Real TomayapoAurora
0Goluri marcate (repriza 1)0.67
Real TomayapoAurora
1Goluri primite (repriza 1)0.33
Real TomayapoAurora
1Media golurilor (repriza 1)1
Real TomayapoAurora
50%Poartă intactă înainte de pauză67%
Real TomayapoAurora
100%Fără gol înainte de pauză50%
Real TomayapoAurora

După pauză (repriza 2)

1.33Puncte pe meci (repriza 2)1.17
Real TomayapoAurora
0.5Goluri marcate (repriza 2)1
Real TomayapoAurora
1.33Goluri primite (repriza 2)0.67
Real TomayapoAurora
1.83Media golurilor (repriza 2)1.67
Real TomayapoAurora
50%Poartă intactă după pauză33%
Real TomayapoAurora
50%Fără gol după pauză50%
Real TomayapoAurora

Real Tomayapo - rezultatele reprizei a 2-a

33% W33% R33% P
3
Puncte la pauză
0
Goluri la pauză
-6
Golaveraj (repriza 1)
8
Puncte în repriza a 2-a
-5
Golaveraj (repriza 2)
0.50
PPG înainte de pauză
Apărarea după pauză+0.3

Primește cu 0.3 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

Aurora - rezultatele reprizei a 2-a

17% W67% R17% P
9
Puncte la pauză
4
Goluri la pauză
+2
Golaveraj (repriza 1)
7
Puncte în repriza a 2-a
+2
Golaveraj (repriza 2)
1.50
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului100%

Conduce la pauză în 33% dintre meciuri și câștigă 33%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză+0.3

Primește cu 0.3 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

Real Tomayapo - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci0.601.60
Goluri marcate / meci0.00.6
Goluri primite / meci1.01.0
Media golurilor pe meci1.01.6
1 gol40%80%
2 goluri40%40%
3 goluri20%20%
Poartă intactă60%60%
Fără gol100%40%
Golaveraj-5-2
Pauză: 0% conduce - 60% egal - 40% condusă
Repriza 2: 40% câștigată - 40% egal - 20% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 0% - Total goluri la pauză: 0
Aurora - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.601.20
Goluri marcate / meci0.81.2
Goluri primite / meci0.40.8
Media golurilor pe meci1.22.0
1 gol80%80%
2 goluri40%60%
3 goluri0%20%
Poartă intactă60%20%
Fără gol40%40%
Golaveraj+2+2
Pauză: 40% conduce - 40% egal - 20% condusă
Repriza 2: 20% câștigată - 60% egal - 20% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 20% - Total goluri la pauză: 4

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minutecând apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Real Tomayapo
MarcatePrimite
0
2
0-15
0
2
16-30
0
2
31-45
0
1
46-60
1
3
61-75
2
4
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 76-90 (2 goals). Primește cel mai mult în 76-90 (4). Bilanț final (76-90): -2 - finalurile de meci sunt un punct slab.

Aurora
MarcatePrimite
1
1
0-15
1
1
16-30
2
0
31-45
2
2
46-60
2
0
61-75
2
2
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 31-45 (2 goals). Primește cel mai mult în 46-60 (2). Bilanț final (76-90): 0.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelorce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

2.75
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
0.8 : 2.0
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
92%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
58%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
-45%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
42%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
9%
Risc de 0:0
circa 1 din 11 meciuri
0-1
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Real Tomayapo

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.95
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.88
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
+4.2 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.44
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
-0.44
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
27%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
208%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
+0.17
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.5
Goluri în final
67% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 0% vin în primul sfert de oră.
67%

Aurora

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.13
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.54
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-3.2 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
+0.15
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.39
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
149%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
53%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
+0.13
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.3
Goluri în final
20% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 10% vin în primul sfert de oră.
20%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligăeste o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (LFPB).

Echipele vs liga

Real TomayapoLigaAurora
Media golurilor pe meci 2.832.98 2.67
Ambele echipe au marcat 33%63% 83%
Min. 3 goluri (Over 2.5) 50%62% 33%
Meciuri fără gol primit 33%23% 17%
Gol înainte de pauză 50%71% 67%
Gol după pauză 83%85% 67%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

2.98
Media golurilor pe meci
63%
Ambele echipe au marcat
62%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
23%
Meciuri fără gol primit
1.87
Goluri acasă / meci
1.12
Goluri în deplasare / meci
+67%
Avantajul gazdelor în atac
+40%
Avantajul gazdelor în apărare
+27%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
71%
1 gol
38%
2 goluri
10%
3 goluri
0%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
85%
1 gol
58%
2 goluri
23%
3 goluri
12%
4 goluri

Echipe de start și evenimente

Titulari, rezerve și evenimente verificate pentru acest meci.

Cronologia meciului

Goluri, cartonașe și schimbări așezate în ordine cronologică.

  1. AuroraCartonaș galbenSebastián Altamirano Miranda
  2. Real TomayapoCartonaș galbenJuan Cruz Arguello
  3. Real TomayapoSchimbareIntră: Kevin MamaniIese: Ronald Cuéllar Ortiz
  4. Real TomayapoSchimbareIntră: Mauricio Chajtur MolinaIese: Santiago Cuiza
  5. AuroraGolMiyhel OrtizPasă decisivă: Erwin Junior Sánchez
  6. Real TomayapoSchimbareIntră: Rolando Manrique Blackburn OrtegaIese: Jorge Matías Scolari
  7. Real TomayapoCartonaș roșuMauricio Chajtur Molina

Arbitrul și antrenorii

Deschide profilurile sezonului pentru a compara rezultatele, golurile și tendințele disciplinare.

Contextul arbitrului

Mediile sezonului și distribuția rezultatelor în meciurile conduse de acest arbitru.

Ivo MéndezMeciuri arbitrate: 8
6,63Cartonașe pe meci
0Penalty-uri pe meci
1 / X / 213%Victorii ale gazdelor38%Egaluri50%Victorii ale oaspeților

Meciuri directe

Meciuri recente (2): Real Tomayapo 1 - 1 - 0 Aurora. Media golurilor 1.50, ambele echipe au marcat in 50% meciuri.

Club Aurora
1 : 2
CD Real Tomayapo
CD Real Tomayapo
0 : 0
Club Aurora

Întrebări frecvente

Care a fost rezultatul Real Tomayapo - Aurora?

Meciul din LFPB s-a încheiat Real Tomayapo 0:2 Aurora. Statisticile complete, împărțirea pe reprize și meciurile directe sunt pe această pagină.

Care este bilanțul întâlnirilor directe dintre Real Tomayapo și Aurora?

În ultimele 2 întâlniri directe Real Tomayapo a câștigat 1, Aurora 0, iar 1 s-au terminat la egalitate. Media a fost de 1,50 goluri, ambele echipe marcând în 50%.

Ce arată statisticile golurilor înainte de Real Tomayapo - Aurora?

Real Tomayapo marchează în medie 0,50 goluri pe meci, iar Aurora 1,67. Media în LFPB este de 2,98 goluri, cu Over 2.5 în 62% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 33% din meciurile Real Tomayapo și 83% din cele ale Aurora.

În ce formă sunt Real Tomayapo și Aurora?

În ultimele 5 meciuri Real Tomayapo are un bilanț de 1-2-2 (1,00 puncte pe meci), iar Aurora 2-3-0 (1,80 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru Real Tomayapo - Aurora?

Fundalul statistic pentru Real Tomayapo - Aurora — formă, meciuri directe, goluri, BTTS și Over/Under — este pe această pagină. Pontul cu justificare și evaluare a valorii este în aplicația NoFluffPicks.