Țările de Jos - Eerste DivisieMandemakers StadionDate actualizate la 15 octombrie 2026

RKC Waalwijk - Emmen: statisticile meciului

RKC Waalwijk crest
RKC Waalwijk
1 : 1pauza 1:0
Emmen crest
Emmen

RKC Waalwijk - Emmen: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

RKC Waalwijk a jucat împotriva Emmen în Eerste Divisie (Țările de Jos). Meciul s-a jucat la data de 3 octombrie 2026. Stadion: Mandemakers Stadion. Scor final: 1:1.

Forma actuală

RKC Waalwijk: 3-1-1, 2.00 puncte/meci. Emmen: 2-0-3, 1.20 puncte/meci.

Statistici goluri

RKC Waalwijk marchează 2.25 si primește 1.38 goluri pe meci. Emmen marchează 2.25 si primește 2.13. Media ligii: 3.72 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: RKC Waalwijk 75%, Emmen 63%. Over 2.5: RKC Waalwijk 50%, Emmen 75%. Nivel liga: BTTS 72%, Over 2.5 71%.

xG, șuturi și stil

Emmen are xG mai mare: 2.09 față de 1.77. RKC Waalwijk: 15.5 șuturi pe meci, Emmen: 18.8.

Reprizele meciului

RKC Waalwijk: conduce la pauză în 38%, goluri în repriza a doua 1.50. Emmen: conduce la pauză în 25%, goluri în repriza a doua 1.50.

Goluri pe minute

RKC Waalwijk: 76-90+ (7 goluri). Emmen: 46-60 (5 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

Eerste Divisie: 3.72 goluri pe meci, BTTS 72%, Over 2.5 71%.

Meciuri directe

Înaintea acestui meci erau disponibile 2 dueluri directe anterioare: 1-1-0. Medie goluri 4.50, BTTS 50%.

Analiză pre-meci arhivată

Această analiză a fost pregătită înainte de start. Concluziile se bazează exclusiv pe datele disponibile înaintea meciului și nu includ rezultatul final sau statisticile de după meci.

Analiza generală a meciului

RKC Waalwijk a câștigat 3 dintre ultimele 5 meciuri și a marcat în total 14 goluri, în timp ce Emmen a câștigat 2 partide, a înscris 8 goluri și a primit nu mai puțin de 12. Pe teren propriu, gazdele marchează în medie 3,5 goluri pe meci și nu au pierdut, în timp ce oaspeții primesc în deplasare în medie 3,67 goluri și au pierdut 67% dintre meciuri. Emmen își creează, ce-i drept, mai multe ocazii, având un xG de 2,13 în deplasare, față de 1,77 pentru RKC pe teren propriu, însă gazdele sunt mai eficiente în valorificarea șuturilor: 23% față de 13%. Nici defensiva lui RKC nu oferă garanții depline, deoarece primește în medie 1,75 goluri pe teren propriu. Prin urmare, victoria gazdelor pare cel mai probabil rezultat, însă avantajul lor nu este categoric.

Vezi prezentarea statistică
BTTS - vor marca ambele echipe?

Ambele echipe au marcat (BTTS) în 60% dintre meciurile disputate acasă de RKC Waalwijk și în 67% dintre partidele din deplasare ale lui Emmen, ceea ce indică faptul că scenariul în care ambele echipe înscriu este mai probabil. Gazdele marchează în medie 2,2 goluri pe teren propriu, iar oaspeții primesc nu mai puțin de 3,67 goluri în deplasare, astfel că un gol al lui RKC pare foarte probabil. Emmen are, de asemenea, argumente solide pentru a înscrie: marchează în medie 2,33 goluri în deplasare și are un xG de 2,13, în timp ce RKC primește în medie 1,2 goluri acasă. În ultimele 5 meciuri, ambele echipe au înregistrat BTTS în 60% dintre partide, deși procentul de 40% de meciuri fără gol primit de RKC acasă constituie un argument important împotriva pariului. Totuși, bilanțul ofensiv al ambelor echipe cântărește mai mult decât acest risc, așadar este mai probabil ca fiecare formație să înscrie. (BTTS Nu / NG înseamnă că cel puțin una dintre echipe nu marchează; nu presupune automat un scor de 0:0.)

Vezi statisticile BTTS
Over/Under - analiza numărului de goluri

RKC marchează în medie 2,2 goluri pe teren propriu, iar Emmen primește până la 3,67 în deplasare, ceea ce le oferă gazdelor o șansă clară de a înscrie de mai multe ori. Ultimele 5 meciuri confirmă această tendință: RKC a marcat în medie 2,8 goluri, în timp ce Emmen a primit 2,4. Oaspeții pot contribui și ei cu un gol, deoarece media lor xG este de 2,13, deși RKC primește acasă doar 1,2 goluri pe meci. În meciurile lui Emmen, linia de 1,5 goluri a fost depășită în 100% din cazuri, iar în partidele lui RKC, în 60%; având în vedere o estimare de 3,75 goluri, Peste 1,5 goluri este cea mai sigură opțiune, deși și liniile superioare au argumente solide.

Vezi statisticile Over/Under
HT/FT - scenariul la pauză și la final

RKC Waalwijk a câștigat 4 din ultimele 5 meciuri de acasă, în timp ce Emmen a pierdut 2 din cele 3 deplasări și a primit în medie 3,67 goluri în aceste meciuri. Gazdele conduceau la pauză în 2 din cele 5 meciuri disputate acasă, iar în celelalte 3 erau la egalitate; oaspeții erau conduși la pauză în 2 din cele 3 deplasări și nu au fost niciodată în avantaj. Acest lucru susține scenariul în care RKC conduce deja după prima repriză, deși frecvența egalurilor gazdelor la pauză face relevantă și varianta în care acestea câștigă abia după pauză. După pauză, RKC înscrie în medie 1,6 goluri pe teren propriu, iar Emmen primește 1,67 în deplasare, ceea ce sporește șansele gazdelor de a-și păstra avantajul. Emmen rămâne periculoasă în atac, cu un xG mediu de 2,13 față de 2,06 pentru RKC, însă apărarea mai slabă și rezultatele din deplasare indică scenariul 1/1 ca fiind cel mai probabil în piața Pauză/Final (P/F).

Vezi statisticile primei și celei de-a doua reprize

Pe reprize

1 : 0
Prima repriza
0 : 1
A doua repriza

Statisticile meciului

43Posesie (%)57
RKC WaalwijkEmmen
9Suturi19
RKC WaalwijkEmmen
5Suturi pe poarta4
RKC WaalwijkEmmen
1.33xG1.81
RKC WaalwijkEmmen
2Cornere8
RKC WaalwijkEmmen
56Atacuri periculoase45
RKC WaalwijkEmmen
15Faulturi15
RKC WaalwijkEmmen
2Cartonase4
RKC WaalwijkEmmen

Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

RKC WaalwijkEmmen
2.25Goluri marcate / meci2.25
RKC WaalwijkEmmen
1.38Goluri primite / meci2.13
RKC WaalwijkEmmen
52%Posesie medie56%
RKC WaalwijkEmmen
5.88Șuturi pe poartă / meci7.25
RKC WaalwijkEmmen

Statistici echipe— cine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

15.5Șuturi pe meci18.75
RKC WaalwijkEmmen
5.88Șuturi pe poartă7.25
RKC WaalwijkEmmen
14.5%Conversia șuturilor12%
RKC WaalwijkEmmen
52%Posesie56%
RKC WaalwijkEmmen
1.77xG pentru2.09
RKC WaalwijkEmmen
1.25xG împotrivă1.25
RKC WaalwijkEmmen

Calitatea șuturilor

RKC Waalwijk: OfensivăEmmen: Dominantă
RKC WaalwijkEmmen
Precizie (șuturi pe poartă)38%39%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.110.11
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.380.31

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelor— cine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

RKC Waalwijk stă cu 67% mai bine la: forma ultimelor 5.

2 pct / meci - RKC Waalwijk · 1.2 pct / meci - Emmen

RKC Waalwijk
DWWWL
Distribuția rezultatelor
38% V50% E13% I
Sezon (V-E-Î)
3-4-1
1.63 pct / meci · golaveraj +7
Ultimele 5 (V-E-Î)
3-1-1
2.00 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
2-2-0
Ultimele 5 acasă
2-2-0
DDWW
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 2.8Goluri primite: 1.4xG: 1.79xG advers: 1.29BTTS: 60%Over 2.5: 60%
Emmen
LWLLW
Distribuția rezultatelor
63% V0% E38% I
Sezon (V-E-Î)
5-0-3
1.88 pct / meci · golaveraj +1
Ultimele 5 (V-E-Î)
2-0-3
1.20 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
1-0-2
Ultimele 5 în deplasare
1-0-2
WLL
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.6Goluri primite: 2.4xG: 2.09xG advers: 1.29BTTS: 60%Over 2.5: 80%

Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

RKC Waalwijk stă cu 54% mai bine la: goluri primite pe meci.

1.38 goluri / meci - RKC Waalwijk · 2.13 goluri / meci - Emmen

Profil ofensiv RKC Waalwijk: foarte solid

RKC Waalwijk marchează în 88% dintre meciuri (7 din 8 meciuri), iar Emmen păstrează poarta curată în 25% (2 din 8 meciuri).

Profil ofensiv Emmen: foarte solid

Emmen marchează în 88% dintre meciuri (7 din 8 meciuri), iar RKC Waalwijk păstrează poarta curată în 13% (1 din 8 meciuri).

18Goluri marcate (sezon)18
RKC WaalwijkEmmen
11Goluri primite (sezon)17
RKC WaalwijkEmmen
3.63Media golurilor pe meci4.38
RKC WaalwijkEmmen
14Goluri marcate (ultimele 5)8
RKC WaalwijkEmmen
7Goluri primite (ultimele 5)12
RKC WaalwijkEmmen

Cât de des marchează cel puțin...

88%1 gol88%
RKC WaalwijkEmmen
63%2 goluri38%
RKC WaalwijkEmmen
25%3 goluri38%
RKC WaalwijkEmmen
25%4 goluri25%
RKC WaalwijkEmmen

Cât de des primește cel puțin...

88%1 gol75%
RKC WaalwijkEmmen
50%2 goluri63%
RKC WaalwijkEmmen
0%3 goluri50%
RKC WaalwijkEmmen
0%4 goluri25%
RKC WaalwijkEmmen

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

Tipare de goluri

13%BTTS la pauză25%
RKC WaalwijkEmmen
0%BTTS în ambele reprize13%
RKC WaalwijkEmmen
25%Gol în ambele reprize25%
RKC WaalwijkEmmen

BTTS și numărul de goluri

50%Min. 3 goluri și BTTS63%
RKC WaalwijkEmmen
0%Min. 3 goluri fără BTTS13%
RKC WaalwijkEmmen
60%BTTS - ultimele 560%
RKC WaalwijkEmmen

Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Repriza 1

88%Min. 1 gol înainte de pauză75%
RKC WaalwijkEmmen
25%Min. 2 goluri înainte de pauză38%
RKC WaalwijkEmmen
25%Min. 3 goluri înainte de pauză13%
RKC WaalwijkEmmen

Repriza 2

100%Min. 1 gol după pauză88%
RKC WaalwijkEmmen
50%Min. 2 goluri după pauză63%
RKC WaalwijkEmmen
38%Min. 3 goluri după pauză50%
RKC WaalwijkEmmen

Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

RKC Waalwijk - starea la pauză
38% conduce13% egal50% condusă
Emmen - starea la pauză
25% conduce50% egal25% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

1.25Puncte pe meci (repriza 1)1.25
RKC WaalwijkEmmen
0.75Goluri marcate (repriza 1)0.75
RKC WaalwijkEmmen
0.63Goluri primite (repriza 1)0.88
RKC WaalwijkEmmen
1.38Media golurilor (repriza 1)1.63
RKC WaalwijkEmmen
38%Poartă intactă înainte de pauză50%
RKC WaalwijkEmmen
63%Fără gol înainte de pauză50%
RKC WaalwijkEmmen

După pauză (repriza 2)

2.25Puncte pe meci (repriza 2)1.63
RKC WaalwijkEmmen
1.5Goluri marcate (repriza 2)1.5
RKC WaalwijkEmmen
0.75Goluri primite (repriza 2)1.25
RKC WaalwijkEmmen
2.25Media golurilor (repriza 2)2.75
RKC WaalwijkEmmen
38%Poartă intactă după pauză25%
RKC WaalwijkEmmen
25%Fără gol după pauză38%
RKC WaalwijkEmmen

RKC Waalwijk - rezultatele reprizei a 2-a

75% V0% E25% I
10
Puncte la pauză
6
Goluri la pauză
+1
Golaveraj (repriza 1)
18
Puncte în repriza a 2-a
+6
Golaveraj (repriza 2)
1.25
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului100%

Conduce la pauză în 38% dintre meciuri și câștigă 38%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză+0.1

Primește cu 0.1 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

Emmen - rezultatele reprizei a 2-a

50% V13% E38% I
10
Puncte la pauză
6
Goluri la pauză
-1
Golaveraj (repriza 1)
13
Puncte în repriza a 2-a
+2
Golaveraj (repriza 2)
1.25
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului252%

Conduce la pauză în 25% dintre meciuri și câștigă 63%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză+0.4

Primește cu 0.4 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

RKC Waalwijk - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci2.001.80
Goluri marcate / meci1.21.6
Goluri primite / meci0.41.0
Media golurilor pe meci1.62.6
1 gol80%100%
2 goluri40%60%
3 goluri40%40%
Poartă intactă60%20%
Fără gol40%40%
Golaveraj+4+3
Pauză: 60% conduce - 20% egal - 20% condusă
Repriza 2: 60% câștigată - 0% egal - 40% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 20% - Total goluri la pauză: 6
Emmen - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.400.80
Goluri marcate / meci0.61.0
Goluri primite / meci0.81.6
Media golurilor pe meci1.42.6
1 gol100%80%
2 goluri40%60%
3 goluri0%40%
Poartă intactă40%20%
Fără gol40%60%
Golaveraj-1-3
Pauză: 40% conduce - 20% egal - 40% condusă
Repriza 2: 20% câștigată - 20% egal - 60% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 20% - Total goluri la pauză: 3

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minute— când apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

RKC Waalwijk
MarcatePrimite
2
2
0-15
3
2
16-30
1
1
31-45
3
1
46-60
2
3
61-75
7
2
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 76-90 (7 goals). Primește cel mai mult în 61-75 (3). Bilanț final (76-90): +5 - câștigă finalurile de meci.

Emmen
MarcatePrimite
1
2
0-15
1
3
16-30
4
2
31-45
5
2
46-60
5
4
61-75
2
4
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 46-60 (5 goals). Primește cel mai mult în 61-75 (4). Bilanț final (76-90): -2 - finalurile de meci sunt un punct slab.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

4.00
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
2.2 : 1.8
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
108%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
69%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
+12%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
77%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
2%
Risc de 0:0
circa 1 din 50 meciuri
4+
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

RKC Waalwijk

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.52
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.35
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-4.5 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
+0.48
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
-0.13
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
106%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
87%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
+0.37
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.8
Goluri în final
39% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 11% vin în primul sfert de oră.
39%

Emmen

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.84
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.72
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
+2.3 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
+0.16
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
-0.88
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
142%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
100%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
-0.68
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.8
Goluri în final
11% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 6% vin în primul sfert de oră.
11%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (Eerste Divisie).

Echipele vs liga

RKC WaalwijkLigaEmmen
Media golurilor pe meci• 3.633.72▲ 4.38
Ambele echipe au marcat▲ 75%72%▼ 63%
Min. 3 goluri (Over 2.5)▼ 50%71%▲ 75%
Meciuri fără gol primit▼ 13%15%▲ 25%
Gol înainte de pauză▲ 88%81%▼ 75%
Gol după pauză▲ 100%85%▲ 88%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

3.72
Media golurilor pe meci
72%
Ambele echipe au marcat
71%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
15%
Meciuri fără gol primit
2.13
Goluri acasă / meci
1.59
Goluri în deplasare / meci
+34%
Avantajul gazdelor în atac
+25%
Avantajul gazdelor în apărare
+29%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
81%
1 gol
53%
2 goluri
25%
3 goluri
7%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
85%
1 gol
56%
2 goluri
34%
3 goluri
18%
4 goluri

Echipe de start și evenimente

Titulari, rezerve și evenimente verificate pentru acest meci.

Cronologia meciului

Goluri, cartonașe și schimbări așezate în ordine cronologică.

  1. EmmenCartonaș galbenJoshua Mukeh
  2. RKC WaalwijkGolJesse van de HaarPasă decisivă: Ryan Fage
  3. EmmenCartonaș galbenLuca Everink
  4. EmmenCartonaș galbenTorben Rhein
  5. RKC WaalwijkCartonaș galbenJesse van de Haar
  6. EmmenGolBryan Albert van HovePasă decisivă: Daan Lambers
  7. RKC WaalwijkSchimbareIntră: Yorem van der VeenIese: Ryan Fage
  8. EmmenSchimbareIntră: Vincent CarusIese: Bryan Albert van Hove
  9. EmmenSchimbareIntră: Chiel SunderIese: Daan Lambers
  10. RKC WaalwijkSchimbareIntră: Rein van HedelIese: Bart Kemmeren
  11. RKC WaalwijkCartonaș galbenFinn Stokkers
  12. EmmenCartonaș galbenRodney Nkele Kongolo
  13. EmmenSchimbareIntră: Luca DenkIese: Casper Staring

Arbitrul și antrenorii

Deschide profilurile sezonului pentru a compara rezultatele, golurile și tendințele disciplinare.

Meciuri directe

Meciuri recente (2): RKC Waalwijk 1 - 1 - 0 Emmen. Media golurilor 4.50, ambele echipe au marcat in 50% meciuri.

RKC Waalwijk
5 : 0
FC Emmen
FC Emmen
2 : 2
RKC Waalwijk

Întrebări frecvente

Care a fost rezultatul RKC Waalwijk - Emmen?

Meciul din Eerste Divisie s-a încheiat RKC Waalwijk 1:1 Emmen. Statisticile complete, împărțirea pe reprize și meciurile directe sunt pe această pagină.

Care este bilanțul întâlnirilor directe dintre RKC Waalwijk și Emmen?

În ultimele 2 întâlniri directe RKC Waalwijk a câștigat 1, Emmen 0, iar 1 s-au terminat la egalitate. Media a fost de 4,50 goluri, ambele echipe marcând în 50%.

Ce arată statisticile golurilor înainte de RKC Waalwijk - Emmen?

RKC Waalwijk marchează în medie 2,25 goluri pe meci, iar Emmen 2,25. Media în Eerste Divisie este de 3,72 goluri, cu Over 2.5 în 71% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 75% din meciurile RKC Waalwijk și 63% din cele ale Emmen.

În ce formă sunt RKC Waalwijk și Emmen?

În ultimele 5 meciuri RKC Waalwijk are un bilanț de 3-1-1 (2,00 puncte pe meci), iar Emmen 2-0-3 (1,20 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru RKC Waalwijk - Emmen?

Aici verifici cifrele dinaintea meciului RKC Waalwijk - Emmen: formă, H2H, goluri și Over/Under. Pontul, value-ul și justificarea sunt publicate în aplicația NoFluffPicks.