Rwanda - National Soccer LeagueDate actualizate la 07 septembrie 2026

Rutsiro - Police: statisticile meciului

Rutsiro crest
Rutsiro
0 : 0pauza 0:0
Police crest
Police
125%(0.00)
X30%(0.00)
245%(0.00)

Police FC prezintă o formă și statistici net superioare în comparație cu Rutsiro. Gazdele ocupă ultimul loc, 18, în clasament, cu un bilanț catastrofal de 0 victorii acasă (Win% 0%, Loss% 71%) și o serie de 7 meciuri fără victorie. Rutsiro nu a păstrat poarta intactă în niciun meci pe propriul stadion, primind în medie 1.86 goluri pe partidă. Police se clasează pe locul 4, cu o defensivă solidă în meciurile din deplasare (67% clean sheets, medie de 0.33 goluri primite) și un golaveraj pozitiv (+2). Deși oaspeții au probleme la finalizare în deplasare (FTS% 56%, medie de 0.56 goluri), avantajul calitativ și stabilitatea defensivă le oferă o șansă reală la victorie. Având în vedere forma dezastruoasă a gazdelor și soliditatea celor de la Police, mă aștept la o victorie a oaspeților sau la o remiză, cu o înclinație spre victoria celor de la Police.

Rutsiro - Police: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Rutsiro a jucat împotriva Police în National Soccer League (Rwanda). Meciul s-a jucat la data de 25 februarie 2026. Scor final: 0:0.

Forma actuală

Rutsiro: 0-1-4, 0.20 puncte/meci. Police: 0-3-2, 0.60 puncte/meci.

Statistici goluri

Rutsiro marchează 1.00 si primește 1.58 goluri pe meci. Police marchează 0.95 si primește 0.50. Media ligii: 2.06 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Rutsiro 68%, Police 35%. Over 2.5: Rutsiro 53%, Police 20%. Nivel liga: BTTS 44%, Over 2.5 34%.

xG, șuturi și stil

Police are xG mai mare: 1.21 față de 1.08. Rutsiro: 6.5 șuturi pe meci, Police: 7.0.

Reprizele meciului

Rutsiro: conduce la pauză în 11%, goluri în repriza a doua 0.47. Police: conduce la pauză în 40%, goluri în repriza a doua 0.45.

Goluri pe minute

Rutsiro: 31-45+ (4 goluri). Police: 16-30 (5 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

National Soccer League: 2.06 goluri pe meci, BTTS 44%, Over 2.5 34%.

Meciuri directe

Înaintea acestui meci erau disponibile 1 dueluri directe anterioare: 0-0-1. Medie goluri 3.00, BTTS 100%.

Analiză pre-meci arhivată

Această analiză a fost pregătită înainte de start. Concluziile se bazează exclusiv pe datele disponibile înaintea meciului și nu includ rezultatul final sau statisticile de după meci.

Analiza generală a meciului

Police FC prezintă o formă și statistici net superioare în comparație cu Rutsiro. Gazdele ocupă ultimul loc, 18, în clasament, cu un bilanț catastrofal de 0 victorii acasă (Win% 0%, Loss% 71%) și o serie de 7 meciuri fără victorie. Rutsiro nu a păstrat poarta intactă în niciun meci pe propriul stadion, primind în medie 1.86 goluri pe partidă. Police se clasează pe locul 4, cu o defensivă solidă în meciurile din deplasare (67% clean sheets, medie de 0.33 goluri primite) și un golaveraj pozitiv (+2). Deși oaspeții au probleme la finalizare în deplasare (FTS% 56%, medie de 0.56 goluri), avantajul calitativ și stabilitatea defensivă le oferă o șansă reală la victorie. Având în vedere forma dezastruoasă a gazdelor și soliditatea celor de la Police, mă aștept la o victorie a oaspeților sau la o remiză, cu o înclinație spre victoria celor de la Police.

Vezi prezentarea statistică

Pe reprize

0 : 0
Prima repriza
0 : 0
A doua repriza

Statisticile meciului

-1Posesie (%)-1
RutsiroPolice
-1Suturi-1
RutsiroPolice
-1Suturi pe poarta-1
RutsiroPolice
0xG0
RutsiroPolice
1Cornere3
RutsiroPolice
39Atacuri periculoase50
RutsiroPolice
-1Faulturi-1
RutsiroPolice
-1Cartonase-1
RutsiroPolice

Profil înainte de mecice spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

1Goluri marcate / meci0.95
RutsiroPolice
1.58Goluri primite / meci0.5
RutsiroPolice
47%Posesie medie53%
RutsiroPolice
2.53Șuturi pe poartă / meci2.9
RutsiroPolice

Statistici echipecine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

6.53Șuturi pe meci7.05
RutsiroPolice
2.53Șuturi pe poartă2.9
RutsiroPolice
15.3%Conversia șuturilor13.5%
RutsiroPolice
47%Posesie53%
RutsiroPolice
1.08xG pentru1.21
RutsiroPolice
1.27xG împotrivă0.88
RutsiroPolice

Calitatea șuturilor

Rutsiro: Pe contraatacPolice: Finalizare eficientă
RutsiroPolice
Precizie (șuturi pe poartă)39%41%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.170.17
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.400.33

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelorcine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

Police stă cu 200% mai bine la: forma ultimelor 5.

0.2 pct / meci - Rutsiro · 0.6 pct / meci - Police

Rutsiro
LLDLL
Fără victorie în ultimele 5 meciuri
Distribuția rezultatelor
16% W26% R58% P
Sezon (V-E-Î)
3-5-11
0.74 pct / meci · golaveraj -11
Ultimele 5 (V-E-Î)
0-1-4
0.20 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
0-2-5
Ultimele 5 acasă
0-1-4
LLDLL
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.0Goluri primite: 2.0xG: 1.40xG advers: 1.63BTTS: 80%Over 2.5: 80%
Police
DDLLD
Fără victorie în ultimele 5 meciuri
Distribuția rezultatelor
45% W40% R15% P
Sezon (V-E-Î)
9-8-3
1.75 pct / meci · golaveraj +9
Ultimele 5 (V-E-Î)
0-3-2
0.60 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
3-5-1
Ultimele 5 în deplasare
1-3-1
DWLDD
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 0.4Goluri primite: 0.8xG: 1.46xG advers: 1.18BTTS: 40%Over 2.5: 0%

Goluricum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

Rutsiro stă cu 5% mai bine la: goluri marcate pe meci.

1 goluri / meci - Rutsiro · 0.95 goluri / meci - Police

Police stă cu 216% mai bine la: goluri primite pe meci.

1.58 goluri / meci - Rutsiro · 0.5 goluri / meci - Police

Profil ofensiv Rutsiro: neuniform

Rutsiro marchează în 68% dintre meciuri (13 din 19 meciuri), iar Police păstrează poarta curată în 50% (10 din 20 meciuri).

Profil ofensiv Police: foarte solid

Police marchează în 65% dintre meciuri (13 din 20 meciuri), iar Rutsiro păstrează poarta curată în 11% (2 din 19 meciuri).

19Goluri marcate (sezon)19
RutsiroPolice
30Goluri primite (sezon)10
RutsiroPolice
2.58Media golurilor pe meci1.45
RutsiroPolice
5Goluri marcate (ultimele 5)2
RutsiroPolice
10Goluri primite (ultimele 5)4
RutsiroPolice

Cât de des marchează cel puțin...

68%1 gol65%
RutsiroPolice
26%2 goluri20%
RutsiroPolice
5%3 goluri5%
RutsiroPolice
0%4 goluri5%
RutsiroPolice

Cât de des primește cel puțin...

89%1 gol50%
RutsiroPolice
47%2 goluri0%
RutsiroPolice
16%3 goluri0%
RutsiroPolice
5%4 goluri0%
RutsiroPolice

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

Tipare de goluri

37%BTTS la pauză5%
RutsiroPolice
5%BTTS în ambele reprize0%
RutsiroPolice
16%Gol în ambele reprize20%
RutsiroPolice

BTTS și numărul de goluri

53%Min. 3 goluri și BTTS15%
RutsiroPolice
0%Min. 3 goluri fără BTTS5%
RutsiroPolice
80%BTTS - ultimele 540%
RutsiroPolice

Număr de goluri (Over/Under)cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Repriza 1

63%Min. 1 gol înainte de pauză45%
RutsiroPolice
47%Min. 2 goluri înainte de pauză10%
RutsiroPolice
11%Min. 3 goluri înainte de pauză0%
RutsiroPolice

Repriza 2

79%Min. 1 gol după pauză70%
RutsiroPolice
37%Min. 2 goluri după pauză20%
RutsiroPolice
11%Min. 3 goluri după pauză0%
RutsiroPolice

Reprizele meciuluiîn ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

Police stă cu 89% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

0.95 pct / meci - Rutsiro · 1.8 pct / meci - Police

Rutsiro - starea la pauză
11% conduce63% egal26% condusă
Police - starea la pauză
40% conduce60% egal0% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

0.95Puncte pe meci (repriza 1)1.8
RutsiroPolice
0.53Goluri marcate (repriza 1)0.5
RutsiroPolice
0.74Goluri primite (repriza 1)0.05
RutsiroPolice
1.26Media golurilor (repriza 1)0.55
RutsiroPolice
42%Poartă intactă înainte de pauză95%
RutsiroPolice
58%Fără gol înainte de pauză55%
RutsiroPolice

După pauză (repriza 2)

0.89Puncte pe meci (repriza 2)1.2
RutsiroPolice
0.47Goluri marcate (repriza 2)0.45
RutsiroPolice
0.84Goluri primite (repriza 2)0.45
RutsiroPolice
1.32Media golurilor (repriza 2)0.9
RutsiroPolice
32%Poartă intactă după pauză55%
RutsiroPolice
58%Fără gol după pauză60%
RutsiroPolice

Rutsiro - rezultatele reprizei a 2-a

16% W42% R42% P
18
Puncte la pauză
10
Goluri la pauză
-4
Golaveraj (repriza 1)
17
Puncte în repriza a 2-a
-7
Golaveraj (repriza 2)
0.95
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului145%

Conduce la pauză în 11% dintre meciuri și câștigă 16%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză+0.1

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

Police - rezultatele reprizei a 2-a

25% W45% R30% P
36
Puncte la pauză
10
Goluri la pauză
+9
Golaveraj (repriza 1)
24
Puncte în repriza a 2-a
0
Golaveraj (repriza 2)
1.80
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului113%

Conduce la pauză în 40% dintre meciuri și câștigă 45%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză+0.4

Primește cu 0.4 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

Rutsiro - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci0.601.00
Goluri marcate / meci0.40.6
Goluri primite / meci1.01.0
Media golurilor pe meci1.41.6
1 gol80%80%
2 goluri60%40%
3 goluri0%20%
Poartă intactă20%40%
Fără gol60%40%
Golaveraj-3-2
Pauză: 0% conduce - 60% egal - 40% condusă
Repriza 2: 20% câștigată - 40% egal - 40% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 40% - Total goluri la pauză: 2
Police - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.400.40
Goluri marcate / meci0.20.2
Goluri primite / meci0.00.8
Media golurilor pe meci0.21.0
1 gol20%80%
2 goluri0%20%
3 goluri0%0%
Poartă intactă100%20%
Fără gol80%80%
Golaveraj+1-3
Pauză: 20% conduce - 80% egal - 0% condusă
Repriza 2: 0% câștigată - 40% egal - 60% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 0% - Total goluri la pauză: 1

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minutecând apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Rutsiro
MarcatePrimite
3
7
0-15
3
3
16-30
4
4
31-45
3
7
46-60
2
4
61-75
4
5
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 31-45 (4 goals). Primește cel mai mult în 0-15 (7). Bilanț final (76-90): -1 - finalurile de meci sunt un punct slab.

Police
MarcatePrimite
3
0
0-15
5
1
16-30
2
0
31-45
4
3
46-60
1
2
61-75
4
4
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 16-30 (5 goals). Primește cel mai mult în 76-90 (4). Bilanț final (76-90): 0.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelorce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

2.02
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
0.8 : 1.3
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
98%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
52%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
+49%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
44%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
11%
Risc de 0:0
circa 1 din 9 meciuri
0-1
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Rutsiro

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.19
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.39
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-2.3 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.08
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
-0.31
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
93%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
160%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
-0.54
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
-0.1
Goluri în final
21% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 16% vin în primul sfert de oră.
21%

Police

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.33
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.12
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-12.0 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.26
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.38
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
96%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
47%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
-1.15
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
-0.0
Goluri în final
21% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 16% vin în primul sfert de oră.
21%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligăeste o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (National Soccer League).

Echipele vs liga

RutsiroLigaPolice
Media golurilor pe meci 2.582.06 1.45
Ambele echipe au marcat 68%44% 35%
Min. 3 goluri (Over 2.5) 53%34% 20%
Meciuri fără gol primit 11%34% 50%
Gol înainte de pauză 63%63% 45%
Gol după pauză 79%70% 70%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

2.06
Media golurilor pe meci
44%
Ambele echipe au marcat
34%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
34%
Meciuri fără gol primit
1.07
Goluri acasă / meci
0.99
Goluri în deplasare / meci
+8%
Avantajul gazdelor în atac
+7%
Avantajul gazdelor în apărare
+2%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
63%
1 gol
28%
2 goluri
8%
3 goluri
1%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
70%
1 gol
29%
2 goluri
6%
3 goluri
2%
4 goluri

Meciuri directe

Meci anterior: Rutsiro 0 - 0 - 1 Police. Media golurilor 3.00, ambele echipe au marcat in 100% meciuri.

Police
2 : 1
Rutsiro

Întrebări frecvente

Care a fost rezultatul Rutsiro - Police?

Meciul din National Soccer League s-a încheiat Rutsiro 0:0 Police. Statisticile complete, împărțirea pe reprize și meciurile directe sunt pe această pagină.

Ce arată statisticile golurilor înainte de Rutsiro - Police?

Rutsiro marchează în medie 1,00 goluri pe meci, iar Police 0,95. Media în National Soccer League este de 2,06 goluri, cu Over 2.5 în 34% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 68% din meciurile Rutsiro și 35% din cele ale Police.

În ce formă sunt Rutsiro și Police?

În ultimele 5 meciuri Rutsiro are un bilanț de 0-1-4 (0,20 puncte pe meci), iar Police 0-3-2 (0,60 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru Rutsiro - Police?

Această pagină arată tot contextul statistic — formă, meciuri directe, goluri, BTTS și Over/Under. Pontul, evaluarea valorii și justificarea completă sunt în aplicația NoFluffPicks.