Austria - BundesligaRed Bull ArenaDate actualizate la 17 octombrie 2026

Salzburg - Rapid Wien: statisticile meciului

Salzburg crest
Salzburg
5 : 1pauza 3:0
Rapid Wien crest
Rapid Wien

Salzburg - Rapid Wien: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Salzburg a jucat împotriva Rapid Wien în Bundesliga (Austria). Meciul s-a jucat la data de 2 septembrie 2026. Stadion: Red Bull Arena. Scor final: 5:1.

Forma actuală

Salzburg: 3-1-0, 2.50 puncte/meci. Rapid Wien: 4-0-0, 3.00 puncte/meci.

Statistici goluri

Salzburg marchează 2.25 si primește 0.50 goluri pe meci. Rapid Wien marchează 3.50 si primește 0.50. Media ligii: 2.83 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Salzburg 50%, Rapid Wien 50%. Over 2.5: Salzburg 50%, Rapid Wien 75%. Nivel liga: BTTS 48%, Over 2.5 55%.

xG, șuturi și stil

Salzburg are xG mai mare: 2.48 față de 2.05. Salzburg: 22.0 șuturi pe meci, Rapid Wien: 18.5.

Reprizele meciului

Salzburg: conduce la pauză în 50%, goluri în repriza a doua 1.00. Rapid Wien: conduce la pauză în 100%, goluri în repriza a doua 1.25.

Goluri pe minute

Salzburg: 0-15 (2 goluri). Rapid Wien: 0-15 (6 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

Bundesliga: 2.83 goluri pe meci, BTTS 48%, Over 2.5 55%.

Meciuri directe

Înaintea acestui meci erau disponibile 4 dueluri directe anterioare: 1-0-3. Medie goluri 1.50, BTTS 25%.

Analiză pre-meci arhivată

Această analiză a fost pregătită înainte de start. Concluziile se bazează exclusiv pe datele disponibile înaintea meciului și nu includ rezultatul final sau statisticile de după meci.

Analiza generală a meciului

Salzburg rămâne neînvins în acest sezon, iar în ultimele cinci meciuri a marcat 11 goluri și a primit doar 4; Rapid Wien are un bilanț identic de puncte în această perioadă, însă a încasat 5 goluri. Avantajul gazdelor este deosebit de evident pe teren propriu: au câștigat 100% dintre meciuri, au păstrat clean sheet în toate partidele și le permit adversarilor o medie de xG 0,51. Salzburg creează, de asemenea, foarte multe ocazii, înregistrând în medie 36 de șuturi, 7 șuturi pe poartă și un xG de 3,63 pe teren propriu, în timp ce Rapid le permite adversarilor, în deplasare, un xG de 2,17. Rapid este lider în clasament și este mai eficient în deplasare, marcând în medie 2 goluri pe meci, cu o rată de conversie de 17%, însă cele 12 șuturi și xG 1,25 indică o regularitate mai scăzută în crearea ocaziilor față de Salzburg. Se anticipează un meci echilibrat, însă avantajul gazdelor în controlul jocului, posesia mingii de 73% și calitatea ocaziilor create indică o victorie la limită pentru Salzburg.

Vezi prezentarea statistică
BTTS - vor marca ambele echipe?

Salzburg este favorită clară din punct de vedere ofensiv, generând acasă o medie de 2,64 xG și expediind 10,5 șuturi pe poartă pe meci, în timp ce Rapid le permite adversarilor 2,17 xG. Totuși, principalul argument în favoarea pariului BTTS Nu este defensiva gazdelor: Salzburg a păstrat poarta intactă în 100% dintre meciurile de campionat disputate până acum, iar media xG a adversarilor împotriva acestei echipe este de doar 0,82. Rapid marchează în medie 2,0 goluri în deplasare, însă potențialul său de creație, de 1,25 xG, va fi confruntat cu cea mai puternică apărare din datele disponibile. În ultimele cinci meciuri, gazdele au primit doar 0,8 goluri pe partidă, iar Ambele echipe marchează (GG) s-a înregistrat în 40% dintre meciurile lor, sub nivelul de 60% al lui Rapid și media de 45% a campionatului. Prin urmare, cel mai probabil scenariu este cel în care Salzburg marchează, dar cel puțin una dintre echipe, în primul rând Rapid, rămâne fără gol.

Vezi statisticile BTTS
Over/Under - analiza numărului de goluri

Profilul meciului indică o probabilitate ridicată de cel puțin două goluri: Salzburg generează în medie 2,64 xG pe teren propriu, iar Rapid le permite adversarilor 2,17 xG în deplasare. În ultimele cinci meciuri, gazdele au marcat în medie 2,2 goluri, în timp ce Rapid a înscris nu mai puțin de 3,2, cu o medie totală de peste 3 goluri pentru ambele echipe. În toate meciurile disputate până acum de Rapid s-au marcat peste 1,5 goluri, iar în 80% dintre ultimele sale cinci partide s-a depășit linia de 2,5 goluri. Salzburg a păstrat poarta intactă în meciurile de acasă, astfel că pronosticul de 1,85:1,35 nu presupune neapărat un gol al oaspeților, ci susține puternic randamentul ofensiv al gazdelor. Cea mai sigură opțiune este Peste 1,5 goluri, deoarece chiar și într-un meci mai prudent, două goluri sunt mult mai probabile decât un rezultat de 0:0 sau 1:0.

Vezi statisticile Over/Under
HT/FT - scenariul la pauză și la final

Rapid Viena începe meciurile în forță: în ultimele 5 partide a fost în avantaj la pauză în 100% dintre cazuri, a marcat în medie 1,8 goluri înainte de pauză și nu a primit niciun gol în această repriză. În aceeași perioadă, Salzburg a înscris doar 0,4 goluri în prima repriză, iar până la pauză 60% dintre meciurile sale s-au încheiat la egalitate, ceea ce crește șansa unui început mai bun pentru oaspeți. După pauză, avantajul ar trebui însă să treacă de partea gazdelor, care în ultimele 5 meciuri au marcat în medie 1,8 goluri, au câștigat repriza a doua în 80% dintre partide și nu au pierdut niciuna. Potențialul lui Salzburg este confirmat și de valoarea xG mult mai ridicată, de 2,64 față de 1,25 pentru Rapid, precum și de xG-ul defensiv de 0,82, comparativ cu 2,17 al adversarilor. Prin urmare, cel mai probabil este scenariul în care Rapid preia conducerea înainte de pauză, însă Salzburg recuperează deficitul și câștigă meciul. Tipul recomandat pe piața Pauză/Final (P/F) este 1/2.

Vezi statisticile primei și celei de-a doua reprize

Pe reprize

3 : 0
Prima repriza
2 : 1
A doua repriza

Statisticile meciului

50Posesie (%)50
SalzburgRapid Wien
16Suturi17
SalzburgRapid Wien
9Suturi pe poarta4
SalzburgRapid Wien
1.77xG1.85
SalzburgRapid Wien
2Cornere6
SalzburgRapid Wien
17Atacuri periculoase69
SalzburgRapid Wien
8Faulturi8
SalzburgRapid Wien
0Cartonase1
SalzburgRapid Wien

Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

2.25Goluri marcate / meci3.5
SalzburgRapid Wien
0.5Goluri primite / meci0.5
SalzburgRapid Wien
68%Posesie medie59%
SalzburgRapid Wien
8.5Șuturi pe poartă / meci7.5
SalzburgRapid Wien

Statistici echipe— cine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

22Șuturi pe meci18.5
SalzburgRapid Wien
8.5Șuturi pe poartă7.5
SalzburgRapid Wien
10.2%Conversia șuturilor18.9%
SalzburgRapid Wien
68%Posesie59%
SalzburgRapid Wien
2.48xG pentru2.05
SalzburgRapid Wien
0.95xG împotrivă1.42
SalzburgRapid Wien

Calitatea șuturilor

Salzburg: DominantăRapid Wien: Dominantă
SalzburgRapid Wien
Precizie (șuturi pe poartă)39%41%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.110.11
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.260.47

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelor— cine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

Rapid Wien stă cu 20% mai bine la: forma ultimelor 5.

2.5 pct / meci - Salzburg · 3 pct / meci - Rapid Wien

Salzburg
WDWW
Neînvinsă în ultimele 5 meciuri
Distribuția rezultatelor
75% V25% E0% I
Sezon (V-E-Î)
3-1-0
2.50 pct / meci · golaveraj +7
Ultimele 5 (V-E-Î)
3-1-0
2.50 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
2-0-0
Ultimele 5 acasă
2-0-0
WW
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 2.3Goluri primite: 0.5xG: 2.48xG advers: 0.95BTTS: 50%Over 2.5: 50%
Rapid Wien
WWWW
5 victorii la rând
Distribuția rezultatelor
100% V0% E0% I
Sezon (V-E-Î)
4-0-0
3.00 pct / meci · golaveraj +12
Ultimele 5 (V-E-Î)
4-0-0
3.00 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
1-0-0
Ultimele 5 în deplasare
1-0-0
W
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 3.5Goluri primite: 0.5xG: 2.05xG advers: 1.42BTTS: 50%Over 2.5: 75%

Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

Rapid Wien stă cu 56% mai bine la: goluri marcate pe meci.

2.25 goluri / meci - Salzburg · 3.5 goluri / meci - Rapid Wien

Profil ofensiv Salzburg: foarte solid

Salzburg marchează în 100% dintre meciuri (4 din 4 meciuri), iar Rapid Wien păstrează poarta curată în 50% (2 din 4 meciuri).

Profil ofensiv Rapid Wien: foarte solid

Rapid Wien marchează în 100% dintre meciuri (4 din 4 meciuri), iar Salzburg păstrează poarta curată în 50% (2 din 4 meciuri).

9Goluri marcate (sezon)14
SalzburgRapid Wien
2Goluri primite (sezon)2
SalzburgRapid Wien
2.75Media golurilor pe meci4
SalzburgRapid Wien
9Goluri marcate (ultimele 5)14
SalzburgRapid Wien
2Goluri primite (ultimele 5)2
SalzburgRapid Wien

Cât de des marchează cel puțin...

100%1 gol100%
SalzburgRapid Wien
50%2 goluri75%
SalzburgRapid Wien
50%3 goluri50%
SalzburgRapid Wien
25%4 goluri25%
SalzburgRapid Wien

Cât de des primește cel puțin...

50%1 gol50%
SalzburgRapid Wien
0%2 goluri0%
SalzburgRapid Wien
0%3 goluri0%
SalzburgRapid Wien
0%4 goluri0%
SalzburgRapid Wien

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

Tipare de goluri

0%BTTS la pauză25%
SalzburgRapid Wien
0%BTTS în ambele reprize0%
SalzburgRapid Wien
50%Gol în ambele reprize75%
SalzburgRapid Wien

BTTS și numărul de goluri

25%Min. 3 goluri și BTTS50%
SalzburgRapid Wien
25%Min. 3 goluri fără BTTS25%
SalzburgRapid Wien
50%BTTS - ultimele 550%
SalzburgRapid Wien

Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Repriza 1

50%Min. 1 gol înainte de pauză100%
SalzburgRapid Wien
50%Min. 2 goluri înainte de pauză50%
SalzburgRapid Wien
25%Min. 3 goluri înainte de pauză50%
SalzburgRapid Wien

Repriza 2

100%Min. 1 gol după pauză75%
SalzburgRapid Wien
50%Min. 2 goluri după pauză50%
SalzburgRapid Wien
0%Min. 3 goluri după pauză25%
SalzburgRapid Wien

Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

Rapid Wien stă cu 50% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

2 pct / meci - Salzburg · 3 pct / meci - Rapid Wien

Salzburg - starea la pauză
50% conduce50% egal0% condusă
Rapid Wien - starea la pauză
100% conduce0% egal0% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

2Puncte pe meci (repriza 1)3
SalzburgRapid Wien
1.25Goluri marcate (repriza 1)2.25
SalzburgRapid Wien
0Goluri primite (repriza 1)0.25
SalzburgRapid Wien
1.25Media golurilor (repriza 1)2.5
SalzburgRapid Wien
100%Poartă intactă înainte de pauză75%
SalzburgRapid Wien
50%Fără gol înainte de pauză0%
SalzburgRapid Wien

După pauză (repriza 2)

2Puncte pe meci (repriza 2)2
SalzburgRapid Wien
1Goluri marcate (repriza 2)1.25
SalzburgRapid Wien
0.5Goluri primite (repriza 2)0.25
SalzburgRapid Wien
1.5Media golurilor (repriza 2)1.5
SalzburgRapid Wien
50%Poartă intactă după pauză75%
SalzburgRapid Wien
0%Fără gol după pauză25%
SalzburgRapid Wien

Salzburg - rezultatele reprizei a 2-a

50% V50% E0% I
8
Puncte la pauză
5
Goluri la pauză
+5
Golaveraj (repriza 1)
8
Puncte în repriza a 2-a
+2
Golaveraj (repriza 2)
2.00
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului150%

Conduce la pauză în 50% dintre meciuri și câștigă 75%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză+0.5

Primește cu 0.5 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

Rapid Wien - rezultatele reprizei a 2-a

50% V50% E0% I
12
Puncte la pauză
9
Goluri la pauză
+8
Golaveraj (repriza 1)
8
Puncte în repriza a 2-a
+4
Golaveraj (repriza 2)
3.00
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului100%

Conduce la pauză în 100% dintre meciuri și câștigă 100%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză0.0

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

Salzburg - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci2.002.00
Goluri marcate / meci1.31.0
Goluri primite / meci0.00.5
Media golurilor pe meci1.31.5
1 gol50%100%
2 goluri50%50%
3 goluri25%0%
Poartă intactă100%50%
Fără gol50%0%
Golaveraj+5+2
Pauză: 50% conduce - 50% egal - 0% condusă
Repriza 2: 50% câștigată - 50% egal - 0% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 0% - Total goluri la pauză: 5
Rapid Wien - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci3.002.00
Goluri marcate / meci2.31.3
Goluri primite / meci0.30.3
Media golurilor pe meci2.51.5
1 gol100%75%
2 goluri50%50%
3 goluri50%25%
Poartă intactă75%75%
Fără gol0%25%
Golaveraj+8+4
Pauză: 100% conduce - 0% egal - 0% condusă
Repriza 2: 50% câștigată - 50% egal - 0% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 25% - Total goluri la pauză: 9

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minute— când apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Salzburg
MarcatePrimite
2
0
0-15
2
0
16-30
1
0
31-45
1
1
46-60
1
1
61-75
2
0
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 0-15 (2 goals). Primește cel mai mult în 46-60 (1). Bilanț final (76-90): +2 - câștigă finalurile de meci.

Rapid Wien
MarcatePrimite
6
1
0-15
1
0
16-30
2
0
31-45
1
0
46-60
1
1
61-75
3
0
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 0-15 (6 goals). Primește cel mai mult în 0-15 (1). Bilanț final (76-90): +3 - câștigă finalurile de meci.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

3.38
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
1.4 : 2.0
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
119%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
50%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
-56%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
100%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
0%
Risc de 0:0
practic zero
0-1
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Salzburg

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+1.53
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.22
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-1.4 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.23
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.45
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
133%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
44%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
0.00
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
-0.3
Goluri în final
22% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 22% vin în primul sfert de oră.
22%

Rapid Wien

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.63
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+2.37
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
+0.2 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
+1.45
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.92
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
307%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
30%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
0.00
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
-1.0
Goluri în final
21% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 43% vin în primul sfert de oră.
21%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (Bundesliga).

Echipele vs liga

SalzburgLigaRapid Wien
Media golurilor pe meci• 2.752.83▲ 4.00
Ambele echipe au marcat▲ 50%48%▲ 50%
Min. 3 goluri (Over 2.5)▼ 50%55%▲ 75%
Meciuri fără gol primit▲ 50%28%▲ 50%
Gol înainte de pauză▼ 50%76%▲ 100%
Gol după pauză▲ 100%79%▼ 75%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

2.83
Media golurilor pe meci
48%
Ambele echipe au marcat
55%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
28%
Meciuri fără gol primit
1.69
Goluri acasă / meci
1.14
Goluri în deplasare / meci
+48%
Avantajul gazdelor în atac
+33%
Avantajul gazdelor în apărare
+21%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
76%
1 gol
41%
2 goluri
21%
3 goluri
7%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
79%
1 gol
45%
2 goluri
10%
3 goluri
0%
4 goluri

Echipe de start și evenimente

Titulari, rezerve și evenimente verificate pentru acest meci.

Cronologia meciului

Goluri, cartonașe și schimbări așezate în ordine cronologică.

  1. SalzburgGolHaris TabakovićPasă decisivă: Sota Kitano
  2. SalzburgGolHaris TabakovićPasă decisivă: Bartosz Mazurek
  3. SalzburgGolEdmund BaidooPasă decisivă: Bartosz Mazurek
  4. Rapid WienGolMatthias SeidlPasă decisivă: Nicolas Bajlicz
  5. SalzburgSchimbareIntră: Umut TohumcuIese: Sota Kitano
  6. Rapid WienCartonaș galbenNenad Cvetković
  7. SalzburgSchimbareIntră: Enrique Marlon AguilarIese: Edmund Baidoo
  8. Rapid WienSchimbareIntră: Louis SchaubIese: Nicolas Bajlicz
  9. SalzburgGolKarim KonatéPasă decisivă: Enrique Marlon Aguilar

Arbitrul și antrenorii

Deschide profilurile sezonului pentru a compara rezultatele, golurile și tendințele disciplinare.

Meciuri directe

Meciuri recente (4): Salzburg 1 - 0 - 3 Rapid Wien. Media golurilor 1.50, ambele echipe au marcat in 25% meciuri.

Întrebări frecvente

Care a fost rezultatul Salzburg - Rapid Wien?

Meciul din Bundesliga s-a încheiat Salzburg 5:1 Rapid Wien. Statisticile complete, împărțirea pe reprize și meciurile directe sunt pe această pagină.

Care este bilanțul întâlnirilor directe dintre Salzburg și Rapid Wien?

În ultimele 4 întâlniri directe Salzburg a câștigat 1, Rapid Wien 3, iar 0 s-au terminat la egalitate. Media a fost de 1,50 goluri, ambele echipe marcând în 25%.

Ce arată statisticile golurilor înainte de Salzburg - Rapid Wien?

Salzburg marchează în medie 2,25 goluri pe meci, iar Rapid Wien 3,50. Media în Bundesliga este de 2,83 goluri, cu Over 2.5 în 55% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 50% din meciurile Salzburg și 50% din cele ale Rapid Wien.

În ce formă sunt Salzburg și Rapid Wien?

În ultimele 5 meciuri Salzburg are un bilanț de 3-1-0 (2,50 puncte pe meci), iar Rapid Wien 4-0-0 (3,00 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru Salzburg - Rapid Wien?

Această pagină arată tot contextul statistic — formă, meciuri directe, goluri, BTTS și Over/Under. Pontul, evaluarea valorii și justificarea completă sunt în aplicația NoFluffPicks.