Statele Unite - USL ChampionshipToyota FieldDate actualizate la 18 octombrie 2026

San Antonio - Tampa Bay Rowdies: statisticile meciului

San Antonio - Tampa Bay Rowdies: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

San Antonio a jucat împotriva Tampa Bay Rowdies în USL Championship (Statele Unite). Meciul s-a jucat la data de 27 septembrie 2026. Stadion: Toyota Field. Scor final: 0:0.

Forma actuală

San Antonio: 1-2-2, 1.00 puncte/meci. Tampa Bay Rowdies: 2-1-2, 1.40 puncte/meci.

Statistici goluri

San Antonio marchează 1.16 si primește 1.12 goluri pe meci. Tampa Bay Rowdies marchează 1.80 si primește 0.92. Media ligii: 2.72 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: San Antonio 48%, Tampa Bay Rowdies 40%. Over 2.5: San Antonio 44%, Tampa Bay Rowdies 44%. Nivel liga: BTTS 54%, Over 2.5 50%.

xG, șuturi și stil

Tampa Bay Rowdies are xG mai mare: 1.74 față de 1.37. San Antonio: 12.2 șuturi pe meci, Tampa Bay Rowdies: 15.5.

Reprizele meciului

San Antonio: conduce la pauză în 36%, goluri în repriza a doua 0.64. Tampa Bay Rowdies: conduce la pauză în 52%, goluri în repriza a doua 1.04.

Goluri pe minute

San Antonio: 46-60 (6 goluri). Tampa Bay Rowdies: 76-90+ (16 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

USL Championship: 2.72 goluri pe meci, BTTS 54%, Over 2.5 50%.

Meciuri directe

Înaintea acestui meci erau disponibile 2 dueluri directe anterioare: 1-1-0. Medie goluri 2.50, BTTS 50%.

Analiză pre-meci arhivată

Această analiză a fost pregătită înainte de start. Concluziile se bazează exclusiv pe datele disponibile înaintea meciului și nu includ rezultatul final sau statisticile de după meci.

Analiza generală a meciului

Tampa Bay Rowdies conduce clasamentul și, pe parcursul întregului sezon, au înregistrat 15 victorii și doar 4 înfrângeri, în timp ce San Antonio a câștigat 9 dintre cele 25 de meciuri disputate. Oaspeții sunt deosebit de solizi în deplasare: câștigă 54% dintre meciuri, primesc în medie doar 0,69 goluri și păstrează poarta intactă în 54% dintre partide. San Antonio creează într-adevăr ocazii mai clare pe teren propriu, cu un xG mediu de 1,62 față de 1,55 al adversarilor, însă marchează doar 1,17 goluri pe meci și nu înscrie în 42% dintre meciurile de acasă. Forma recentă a gazdelor este puțin convingătoare, deoarece au marcat doar 3 goluri în ultimele cinci meciuri și au obținut o singură victorie, în timp ce Rowdies au înscris de 7 ori în aceeași perioadă. Diferența de valoare în defensivă, precum și eficiența mult mai ridicată a oaspeților, de 10% față de 8%, pledează pentru o victorie la limită a acestora.

Vezi prezentarea statistică
BTTS - vor marca ambele echipe?

Semnalul pentru BTTS „Nu” este clar, deoarece în acest sezon ambele echipe înregistrează rar acest tip de piață: San Antonio în 42% dintre meciuri, iar Tampa Bay Rowdies în 38%, față de media ligii de 54%. În ultimele cinci partide, procentele au scăzut și mai mult, la 40% pentru gazde și doar 20% pentru oaspeți, în timp ce San Antonio a marcat doar 3 goluri în această perioadă, adică 0,6 pe meci. Defensivele limitează în mod constant adversarii, lucru confirmat de procentajele de meciuri fără gol primit: 50% pentru gazde și 54% pentru oaspeți, precum și de media de doar 0,6 și 0,8 goluri primite în ultimele cinci apariții. Deși gazdele generează un xG sezonier ridicat, de 1,95, Tampa Bay primește în medie doar 0,69 goluri pe meci, astfel că este mai probabil scenariul în care cel puțin una dintre echipe nu marchează.

Vezi statisticile BTTS
Over/Under - analiza numărului de goluri

Forma recentă a ambelor echipe indică o scădere clară a ritmului de înscriere: San Antonio a marcat 3 goluri și a primit 3 în ultimele cinci meciuri, în timp ce Tampa Bay a înscris 7 și a primit doar 4. Gazdele au în prezent o medie de doar 0,6 goluri pe meci, deși media lor pe sezon este de 2,33, ceea ce reduce semnificativ relevanța rezultatelor ridicate din ansamblul competiției. Defensivele sunt stabile și din perspectiva datelor calitative, deoarece ambele echipe au permis un xG de 1,16 în ultimele cinci apariții. Istoric, Tampa Bay a înregistrat Sub 3,5 goluri în 85% dintre meciuri, iar, analizate împreună, cele două echipe au încheiat partidele Sub această limită mult mai frecvent decât au depășit pragul de patru goluri. Prognoza de 2,12 goluri oferă cel mai sigur avantaj pentru Sub 3,5 goluri.

Vezi statisticile Over/Under
HT/FT - scenariul la pauză și la final

Cel mai probabil rezultat este egal la pauză și la final, deoarece San Antonio a intrat la pauză cu un rezultat de egalitate în 4 dintre ultimele 5 meciuri, marcând în această perioadă doar 0,2 goluri pe meci în prima repriză. Tampa Bay primește în medie doar 0,23 goluri în primele reprize pe parcursul întregului sezon și a păstrat poarta intactă la pauză în 77% dintre meciuri, ceea ce reduce șansele gazdelor de a prelua rapid conducerea. Ambele echipe au, de asemenea, indicatori defensivi solizi pe durata întregului meci: San Antonio păstrează poarta intactă în 50% dintre partide, iar Tampa Bay în 54%. Deși gazdele au un potențial ofensiv sezonier superior, cu 2,33 goluri pe meci față de 1,31 ale oaspeților, forma lor recentă indică doar 0,6 goluri marcate pe meci și nu mai puțin de 60% rezultate de egalitate. Tampa Bay este în prezent mai stabilă din punct de vedere al rezultatelor, marcând 1,4 goluri și primind 0,8 în ultimele cinci meciuri, astfel că un scenariu echilibrat, menținut până la final, este mai probabil decât o victorie clară a oricăreia dintre echipe.

Vezi statisticile primei și celei de-a doua reprize

Pe reprize

0 : 0
Prima repriza
0 : 0
A doua repriza

Statisticile meciului

58Posesie (%)42
San AntonioTampa Bay Rowdies
16Suturi4
San AntonioTampa Bay Rowdies
5Suturi pe poarta0
San AntonioTampa Bay Rowdies
1.72xG0.63
San AntonioTampa Bay Rowdies
6Cornere6
San AntonioTampa Bay Rowdies
49Atacuri periculoase50
San AntonioTampa Bay Rowdies
16Faulturi16
San AntonioTampa Bay Rowdies
1Cartonase1
San AntonioTampa Bay Rowdies

Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

San AntonioTampa Bay Rowdies
1.16Goluri marcate / meci1.8
San AntonioTampa Bay Rowdies
1.12Goluri primite / meci0.92
San AntonioTampa Bay Rowdies
53%Posesie medie53%
San AntonioTampa Bay Rowdies
3.72Șuturi pe poartă / meci4.88
San AntonioTampa Bay Rowdies

Statistici echipe— cine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

12.16Șuturi pe meci15.48
San AntonioTampa Bay Rowdies
3.72Șuturi pe poartă4.88
San AntonioTampa Bay Rowdies
9.5%Conversia șuturilor11.6%
San AntonioTampa Bay Rowdies
53%Posesie53%
San AntonioTampa Bay Rowdies
1.37xG pentru1.74
San AntonioTampa Bay Rowdies
1.36xG împotrivă1.15
San AntonioTampa Bay Rowdies

Calitatea șuturilor

San Antonio: EchilibratăTampa Bay Rowdies: Ofensivă
San AntonioTampa Bay Rowdies
Precizie (șuturi pe poartă)31%32%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.110.11
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.310.37

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelor— cine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

Tampa Bay Rowdies stă cu 40% mai bine la: forma ultimelor 5.

1 pct / meci - San Antonio · 1.4 pct / meci - Tampa Bay Rowdies

San Antonio
LWDLD
Distribuția rezultatelor
36% V40% E24% I
Sezon (V-E-Î)
9-10-6
1.48 pct / meci · golaveraj +1
Ultimele 5 (V-E-Î)
1-2-2
1.00 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
5-4-3
Ultimele 5 acasă
1-1-3
LWLLD
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 0.6Goluri primite: 0.8xG: 1.20xG advers: 1.30BTTS: 40%Over 2.5: 40%
Tampa Bay Rowdies
LDWLW
Distribuția rezultatelor
60% V24% E16% I
Sezon (V-E-Î)
15-6-4
2.04 pct / meci · golaveraj +22
Ultimele 5 (V-E-Î)
2-1-2
1.40 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
7-4-2
Ultimele 5 în deplasare
2-1-2
WWLDL
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.4Goluri primite: 0.8xG: 1.61xG advers: 1.16BTTS: 20%Over 2.5: 40%

Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

Tampa Bay Rowdies stă cu 55% mai bine la: goluri marcate pe meci.

1.16 goluri / meci - San Antonio · 1.8 goluri / meci - Tampa Bay Rowdies

Tampa Bay Rowdies stă cu 22% mai bine la: goluri primite pe meci.

1.12 goluri / meci - San Antonio · 0.92 goluri / meci - Tampa Bay Rowdies

Profil ofensiv San Antonio: neuniform

San Antonio marchează în 60% dintre meciuri (15 din 25 meciuri), iar Tampa Bay Rowdies păstrează poarta curată în 52% (13 din 25 meciuri).

Profil ofensiv Tampa Bay Rowdies: foarte solid

Tampa Bay Rowdies marchează în 88% dintre meciuri (22 din 25 meciuri), iar San Antonio păstrează poarta curată în 36% (9 din 25 meciuri).

29Goluri marcate (sezon)45
San AntonioTampa Bay Rowdies
28Goluri primite (sezon)23
San AntonioTampa Bay Rowdies
2.28Media golurilor pe meci2.72
San AntonioTampa Bay Rowdies
3Goluri marcate (ultimele 5)7
San AntonioTampa Bay Rowdies
4Goluri primite (ultimele 5)4
San AntonioTampa Bay Rowdies

Cât de des marchează cel puțin...

60%1 gol88%
San AntonioTampa Bay Rowdies
36%2 goluri52%
San AntonioTampa Bay Rowdies
16%3 goluri28%
San AntonioTampa Bay Rowdies
4%4 goluri8%
San AntonioTampa Bay Rowdies

Cât de des primește cel puțin...

64%1 gol48%
San AntonioTampa Bay Rowdies
32%2 goluri24%
San AntonioTampa Bay Rowdies
12%3 goluri12%
San AntonioTampa Bay Rowdies
4%4 goluri8%
San AntonioTampa Bay Rowdies

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

40%
Tampa Bay Rowdies - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.10 din 25 meciuri
54%
Media ligii

Tipare de goluri

12%BTTS la pauză8%
San AntonioTampa Bay Rowdies
8%BTTS în ambele reprize4%
San AntonioTampa Bay Rowdies
28%Gol în ambele reprize28%
San AntonioTampa Bay Rowdies

BTTS și numărul de goluri

40%Min. 3 goluri și BTTS28%
San AntonioTampa Bay Rowdies
4%Min. 3 goluri fără BTTS16%
San AntonioTampa Bay Rowdies
40%BTTS - ultimele 520%
San AntonioTampa Bay Rowdies

Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Repriza 1

60%Min. 1 gol înainte de pauză72%
San AntonioTampa Bay Rowdies
28%Min. 2 goluri înainte de pauză28%
San AntonioTampa Bay Rowdies
12%Min. 3 goluri înainte de pauză20%
San AntonioTampa Bay Rowdies

Repriza 2

64%Min. 1 gol după pauză76%
San AntonioTampa Bay Rowdies
36%Min. 2 goluri după pauză48%
San AntonioTampa Bay Rowdies
16%Min. 3 goluri după pauză16%
San AntonioTampa Bay Rowdies

Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

Tampa Bay Rowdies stă cu 18% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

1.56 pct / meci - San Antonio · 1.84 pct / meci - Tampa Bay Rowdies

San Antonio - starea la pauză
36% conduce48% egal16% condusă
Tampa Bay Rowdies - starea la pauză
52% conduce28% egal20% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

1.56Puncte pe meci (repriza 1)1.84
San AntonioTampa Bay Rowdies
0.52Goluri marcate (repriza 1)0.76
San AntonioTampa Bay Rowdies
0.48Goluri primite (repriza 1)0.44
San AntonioTampa Bay Rowdies
1Media golurilor (repriza 1)1.2
San AntonioTampa Bay Rowdies
72%Poartă intactă înainte de pauză72%
San AntonioTampa Bay Rowdies
56%Fără gol înainte de pauză48%
San AntonioTampa Bay Rowdies

După pauză (repriza 2)

1.24Puncte pe meci (repriza 2)1.68
San AntonioTampa Bay Rowdies
0.64Goluri marcate (repriza 2)1.04
San AntonioTampa Bay Rowdies
0.64Goluri primite (repriza 2)0.48
San AntonioTampa Bay Rowdies
1.28Media golurilor (repriza 2)1.52
San AntonioTampa Bay Rowdies
52%Poartă intactă după pauză60%
San AntonioTampa Bay Rowdies
56%Fără gol după pauză36%
San AntonioTampa Bay Rowdies

San Antonio - rezultatele reprizei a 2-a

24% V52% E24% I
39
Puncte la pauză
13
Goluri la pauză
+1
Golaveraj (repriza 1)
31
Puncte în repriza a 2-a
0
Golaveraj (repriza 2)
1.56
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului100%

Conduce la pauză în 36% dintre meciuri și câștigă 36%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză+0.2

Primește cu 0.2 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

Tampa Bay Rowdies - rezultatele reprizei a 2-a

44% V36% E20% I
46
Puncte la pauză
19
Goluri la pauză
+8
Golaveraj (repriza 1)
42
Puncte în repriza a 2-a
+14
Golaveraj (repriza 2)
1.84
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului115%

Conduce la pauză în 52% dintre meciuri și câștigă 60%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză+0.0

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

San Antonio - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.400.60
Goluri marcate / meci0.20.4
Goluri primite / meci0.00.8
Media golurilor pe meci0.21.2
1 gol20%60%
2 goluri0%40%
3 goluri0%20%
Poartă intactă100%40%
Fără gol80%60%
Golaveraj+1-2
Pauză: 20% conduce - 80% egal - 0% condusă
Repriza 2: 0% câștigată - 60% egal - 40% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 0% - Total goluri la pauză: 1
Tampa Bay Rowdies - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.401.60
Goluri marcate / meci0.60.8
Goluri primite / meci0.40.4
Media golurilor pe meci1.01.2
1 gol80%60%
2 goluri20%40%
3 goluri0%20%
Poartă intactă60%80%
Fără gol60%40%
Golaveraj+1+2
Pauză: 40% conduce - 20% egal - 40% condusă
Repriza 2: 40% câștigată - 40% egal - 20% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 0% - Total goluri la pauză: 3

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minute— când apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

San Antonio
MarcatePrimite
3
4
0-15
5
3
16-30
5
5
31-45
6
7
46-60
4
3
61-75
6
6
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 46-60 (6 goals). Primește cel mai mult în 46-60 (7). Bilanț final (76-90): 0.

Tampa Bay Rowdies
MarcatePrimite
6
3
0-15
8
5
16-30
5
3
31-45
9
4
46-60
1
1
61-75
16
7
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 76-90 (16 goals). Primește cel mai mult în 76-90 (7). Bilanț final (76-90): +9 - câștigă finalurile de meci.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

2.50
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
1.0 : 1.5
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
92%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
44%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
0%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
53%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
5%
Risc de 0:0
circa 1 din 20 meciuri
0-1
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

San Antonio

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.01
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.03
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-1.8 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.21
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.24
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
76%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
93%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
-0.48
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.1
Goluri în final
21% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 10% vin în primul sfert de oră.
21%

Tampa Bay Rowdies

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.59
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.29
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-8.5 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
+0.06
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.23
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
149%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
61%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
-0.64
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.3
Goluri în final
36% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 13% vin în primul sfert de oră.
36%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (USL Championship).

Echipele vs liga

San AntonioLigaTampa Bay Rowdies
Media golurilor pe meci▼ 2.282.72• 2.72
Ambele echipe au marcat▼ 48%54%▼ 40%
Min. 3 goluri (Over 2.5)▼ 44%50%▼ 44%
Meciuri fără gol primit▲ 36%28%▲ 52%
Gol înainte de pauză▼ 60%65%▲ 72%
Gol după pauză▼ 64%78%▼ 76%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

2.72
Media golurilor pe meci
54%
Ambele echipe au marcat
50%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
28%
Meciuri fără gol primit
1.52
Goluri acasă / meci
1.21
Goluri în deplasare / meci
+26%
Avantajul gazdelor în atac
+20%
Avantajul gazdelor în apărare
+16%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
65%
1 gol
34%
2 goluri
11%
3 goluri
3%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
78%
1 gol
46%
2 goluri
20%
3 goluri
8%
4 goluri

Echipe de start și evenimente

Titulari, rezerve și evenimente verificate pentru acest meci.

Cronologia meciului

Goluri, cartonașe și schimbări așezate în ordine cronologică.

  1. Tampa Bay RowdiesCartonaș galbenSebastian Cruz
  2. San AntonioSchimbareIntră: Lilian RicolIese: Christian Sorto
  3. Tampa Bay RowdiesSchimbareIntră: Louis PerezIese: Russell Cicerone
  4. San AntonioSchimbareIntră: Luis Andrés Paredes BusatamanteIese: Dominick Hernandez
  5. Tampa Bay RowdiesSchimbareIntră: Marco MicalettoIese: Evan Conway
  6. Tampa Bay RowdiesSchimbareIntră: Karsen HenderlongIese: Matthew Dyan Myers
  7. San AntonioCartonaș galbenAkeem Ward

Arbitrul și antrenorii

Deschide profilurile sezonului pentru a compara rezultatele, golurile și tendințele disciplinare.

Meciuri directe

Meciuri recente (2): San Antonio 1 - 1 - 0 Tampa Bay Rowdies. Media golurilor 2.50, ambele echipe au marcat in 50% meciuri.

San Antonio FC
1 : 0
Tampa Bay Rowdies
Tampa Bay Rowdies
2 : 2
San Antonio

Întrebări frecvente

Care a fost rezultatul San Antonio - Tampa Bay Rowdies?

Meciul din USL Championship s-a încheiat San Antonio 0:0 Tampa Bay Rowdies. Statisticile complete, împărțirea pe reprize și meciurile directe sunt pe această pagină.

Care este bilanțul întâlnirilor directe dintre San Antonio și Tampa Bay Rowdies?

În ultimele 2 întâlniri directe San Antonio a câștigat 1, Tampa Bay Rowdies 0, iar 1 s-au terminat la egalitate. Media a fost de 2,50 goluri, ambele echipe marcând în 50%.

Ce arată statisticile golurilor înainte de San Antonio - Tampa Bay Rowdies?

San Antonio marchează în medie 1,16 goluri pe meci, iar Tampa Bay Rowdies 1,80. Media în USL Championship este de 2,72 goluri, cu Over 2.5 în 50% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 48% din meciurile San Antonio și 40% din cele ale Tampa Bay Rowdies.

În ce formă sunt San Antonio și Tampa Bay Rowdies?

În ultimele 5 meciuri San Antonio are un bilanț de 1-2-2 (1,00 puncte pe meci), iar Tampa Bay Rowdies 2-1-2 (1,40 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru San Antonio - Tampa Bay Rowdies?

Fundalul statistic pentru San Antonio - Tampa Bay Rowdies — formă, meciuri directe, goluri, BTTS și Over/Under — este pe această pagină. Pontul cu justificare și evaluare a valorii este în aplicația NoFluffPicks.