Elveția - Super LeagueStade de GenèveDate actualizate la 18 octombrie 2026

Servette - St. Gallen: statisticile meciului

Servette crest
Servette
0 : 2pauza 0:1
St. Gallen crest
St. Gallen

Servette - St. Gallen: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Servette a jucat împotriva St. Gallen în Super League (Elveția). Meciul s-a jucat la data de 6 septembrie 2026. Stadion: Stade de Genève. Scor final: 0:2.

Forma actuală

Servette: 1-1-3, 0.80 puncte/meci. St. Gallen: 2-1-2, 1.40 puncte/meci.

Statistici goluri

Servette marchează 0.80 si primește 1.20 goluri pe meci. St. Gallen marchează 2.00 si primește 2.20. Media ligii: 3.83 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Servette 60%, St. Gallen 80%. Over 2.5: Servette 40%, St. Gallen 80%. Nivel liga: BTTS 75%, Over 2.5 78%.

xG, șuturi și stil

St. Gallen are xG mai mare: 2.28 față de 1.89. Servette: 17.4 șuturi pe meci, St. Gallen: 22.0.

Reprizele meciului

Servette: conduce la pauză în 0%, goluri în repriza a doua 0.40. St. Gallen: conduce la pauză în 20%, goluri în repriza a doua 1.60.

Goluri pe minute

Servette: 0-15 (1 goluri). St. Gallen: 61-75 (4 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

Super League: 3.83 goluri pe meci, BTTS 75%, Over 2.5 78%.

Meciuri directe

Înaintea acestui meci erau disponibile 3 dueluri directe anterioare: 1-1-1. Medie goluri 4.33, BTTS 100%.

Analiză pre-meci arhivată

Această analiză a fost pregătită înainte de start. Concluziile se bazează exclusiv pe datele disponibile înaintea meciului și nu includ rezultatul final sau statisticile de după meci.

Analiza generală a meciului

St. Gallen ocupă locul 4, în timp ce Servette este abia pe locul 10, iar oaspeții au marcat 10 goluri în 4 meciuri în acest sezon, față de cele 4 goluri ale gazdelor. În deplasare, St. Gallen a câștigat toate partidele disputate până acum, a înscris în medie 3 goluri și nu a încheiat niciun meci fără să marcheze. Oaspeții creează și ocazii mai periculoase: media xG în deplasare este de 2,66, față de 2,18 pentru Servette pe teren propriu, iar aceștia expediază în medie 25 de șuturi, dintre care 8 pe poartă, comparativ cu 20 și, respectiv, 6 pentru adversari. Servette are avantaj la posesie, cu o medie de 58% față de 45%, însă transformă doar 5% dintre șuturi, în timp ce St. Gallen are un procentaj de 12%. Defensiva oaspeților primește în medie 2 goluri în deplasare și nu a păstrat niciodată poarta intactă, astfel că gazdele au șanse reale să înscrie, însă potențialul ofensiv al lui St. Gallen pledează pentru victoria acestora.

Vezi prezentarea statistică
BTTS - vor marca ambele echipe?

Ambele echipe au un procentaj BTTS de 100% în competiția actuală și niciuna nu a reușit încă să păstreze poarta intactă. Servette marchează în medie 2,33 goluri acasă, în timp ce St. Gallen înscrie nu mai puțin de 3,00 goluri în deplasare, având totodată o medie de 2,33, respectiv 2,00 goluri primite. Potențialul ofensiv este confirmat de valorile ridicate ale xG: 2,23 pentru gazde și 2,66 pentru oaspeți, precum și de o medie de 7,33 și 8,00 șuturi pe poartă pe meci. În ultimele cinci partide, procentajul BTTS al ambelor echipe a scăzut la 60%, însă Servette continuă să înscrie în medie de 2,2 ori, iar St. Gallen de 2,6 ori, în timp ce oaspeții primesc 1,8 goluri pe meci. În campionat, BTTS apare în 79% dintre meciuri, astfel că cel mai probabil scenariu este cel în care marchează ambele echipe (GG), adică există un gol de ambele părți.

Vezi statisticile BTTS
Over/Under - analiza numărului de goluri

Se anunță un meci deschis, deoarece Servette marchează în medie 2,2 goluri în ultimele cinci meciuri, iar St. Gallen 2,6. Ambele echipe au depășit pragul de 2,5 goluri în toate meciurile de campionat disputate până acum, în timp ce în ultimele cinci partide procentajul este de 60%, respectiv 80%. Potențialul creativ rămâne foarte ridicat: media xG este de 2,19 pentru Servette și 2,24 pentru St. Gallen, iar echipele expediază în medie 21,33, respectiv 25,0 șuturi pe meci. În plus, niciuna dintre formații nu a reușit încă să păstreze poarta intactă, iar media de 4,11 goluri în campionat favorizează clar un ritm ridicat. Cea mai solidă opțiune este Peste 1,5 goluri, deoarece prognoza de 3,61 goluri oferă o marjă consistentă chiar și în cazul unei scăderi parțiale a eficienței.

Vezi statisticile Over/Under
HT/FT - scenariul la pauză și la final

Cel mai probabil, la Pauză/Final (P/F) este X/2, deoarece Servette a fost la egalitate la pauză în 3 dintre ultimele 5 meciuri, în timp ce St. Gallen a încheiat prima repriză la egalitate în singurul său meci disputat în deplasare până acum. Totuși, oaspeții au un potențial ofensiv mai clar: creează în medie 2,66 xG și expediază 25 de șuturi pe meci, față de 2,23 xG și 21,33 șuturi pentru Servette. St. Gallen a câștigat 100% dintre meciurile de campionat disputate până acum, iar Servette doar 33%, deși trebuie luat în calcul volumul redus de date. După pauză, oaspeții marchează în medie 2,0 goluri, iar în ultimele cinci meciuri au înscris în această repriză, în medie, 1,6 goluri, față de 0,8 pentru Servette. Ambele echipe au înregistrat goluri de ambele părți în 100% dintre meciurile sezonului și niciuna nu a păstrat poarta intactă, ceea ce favorizează o a doua repriză deschisă și înclinarea rezultatului în favoarea oaspeților.

Vezi statisticile primei și celei de-a doua reprize

Pe reprize

0 : 1
Prima repriza
0 : 1
A doua repriza

Statisticile meciului

64Posesie (%)36
ServetteSt. Gallen
12Suturi13
ServetteSt. Gallen
2Suturi pe poarta8
ServetteSt. Gallen
1.14xG1.66
ServetteSt. Gallen
2Cornere4
ServetteSt. Gallen
33Atacuri periculoase38
ServetteSt. Gallen
15Faulturi32
ServetteSt. Gallen
2Cartonase2
ServetteSt. Gallen

Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

ServetteSt. Gallen
0.8Goluri marcate / meci2
ServetteSt. Gallen
1.2Goluri primite / meci2.2
ServetteSt. Gallen
53%Posesie medie55%
ServetteSt. Gallen
5.2Șuturi pe poartă / meci6.8
ServetteSt. Gallen

Statistici echipe— cine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

17.4Șuturi pe meci22
ServetteSt. Gallen
5.2Șuturi pe poartă6.8
ServetteSt. Gallen
4.6%Conversia șuturilor9.1%
ServetteSt. Gallen
53%Posesie55%
ServetteSt. Gallen
1.89xG pentru2.28
ServetteSt. Gallen
1.32xG împotrivă1.49
ServetteSt. Gallen

Calitatea șuturilor

Servette: OfensivăSt. Gallen: Dominantă
ServetteSt. Gallen
Precizie (șuturi pe poartă)30%31%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.110.10
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.150.29

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelor— cine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

St. Gallen stă cu 75% mai bine la: forma ultimelor 5.

0.8 pct / meci - Servette · 1.4 pct / meci - St. Gallen

Servette
LLWDL
Distribuția rezultatelor
20% V20% E60% I
Sezon (V-E-Î)
1-1-3
0.80 pct / meci · golaveraj -2
Ultimele 5 (V-E-Î)
1-1-3
0.80 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
1-1-1
Ultimele 5 acasă
1-1-1
LWD
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 0.8Goluri primite: 1.2xG: 1.89xG advers: 1.32BTTS: 60%Over 2.5: 40%
St. Gallen
WWDLL
Distribuția rezultatelor
40% V20% E40% I
Sezon (V-E-Î)
2-1-2
1.40 pct / meci · golaveraj -1
Ultimele 5 (V-E-Î)
2-1-2
1.40 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
1-0-1
Ultimele 5 în deplasare
1-0-1
WL
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 2.0Goluri primite: 2.2xG: 2.28xG advers: 1.49BTTS: 80%Over 2.5: 80%

Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

St. Gallen stă cu 150% mai bine la: goluri marcate pe meci.

0.8 goluri / meci - Servette · 2 goluri / meci - St. Gallen

Servette stă cu 83% mai bine la: goluri primite pe meci.

1.2 goluri / meci - Servette · 2.2 goluri / meci - St. Gallen

Profil ofensiv Servette: foarte solid

Servette marchează în 60% dintre meciuri (3 din 5 meciuri), iar St. Gallen păstrează poarta curată în 0% (0 din 5 meciuri).

Profil ofensiv St. Gallen: foarte solid

St. Gallen marchează în 80% dintre meciuri (4 din 5 meciuri), iar Servette păstrează poarta curată în 0% (0 din 5 meciuri).

4Goluri marcate (sezon)10
ServetteSt. Gallen
6Goluri primite (sezon)11
ServetteSt. Gallen
2Media golurilor pe meci4.2
ServetteSt. Gallen
4Goluri marcate (ultimele 5)10
ServetteSt. Gallen
6Goluri primite (ultimele 5)11
ServetteSt. Gallen

Cât de des marchează cel puțin...

60%1 gol80%
ServetteSt. Gallen
20%2 goluri80%
ServetteSt. Gallen
0%3 goluri40%
ServetteSt. Gallen
0%4 goluri0%
ServetteSt. Gallen

Cât de des primește cel puțin...

100%1 gol100%
ServetteSt. Gallen
20%2 goluri80%
ServetteSt. Gallen
0%3 goluri20%
ServetteSt. Gallen
0%4 goluri20%
ServetteSt. Gallen

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

Tipare de goluri

40%BTTS la pauză20%
ServetteSt. Gallen
0%BTTS în ambele reprize20%
ServetteSt. Gallen
20%Gol în ambele reprize40%
ServetteSt. Gallen

BTTS și numărul de goluri

40%Min. 3 goluri și BTTS80%
ServetteSt. Gallen
0%Min. 3 goluri fără BTTS0%
ServetteSt. Gallen
60%BTTS - ultimele 580%
ServetteSt. Gallen

Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Repriza 1

60%Min. 1 gol înainte de pauză80%
ServetteSt. Gallen
40%Min. 2 goluri înainte de pauză20%
ServetteSt. Gallen
0%Min. 3 goluri înainte de pauză0%
ServetteSt. Gallen

Repriza 2

80%Min. 1 gol după pauză100%
ServetteSt. Gallen
20%Min. 2 goluri după pauză80%
ServetteSt. Gallen
0%Min. 3 goluri după pauză80%
ServetteSt. Gallen

Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

St. Gallen stă cu 25% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

0.8 pct / meci - Servette · 1 pct / meci - St. Gallen

Servette - starea la pauză
0% conduce80% egal20% condusă
St. Gallen - starea la pauză
20% conduce40% egal40% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

0.8Puncte pe meci (repriza 1)1
ServetteSt. Gallen
0.4Goluri marcate (repriza 1)0.4
ServetteSt. Gallen
0.6Goluri primite (repriza 1)0.6
ServetteSt. Gallen
1Media golurilor (repriza 1)1
ServetteSt. Gallen
40%Poartă intactă înainte de pauză40%
ServetteSt. Gallen
60%Fără gol înainte de pauză60%
ServetteSt. Gallen

După pauză (repriza 2)

1Puncte pe meci (repriza 2)1.4
ServetteSt. Gallen
0.4Goluri marcate (repriza 2)1.6
ServetteSt. Gallen
0.6Goluri primite (repriza 2)1.6
ServetteSt. Gallen
1Media golurilor (repriza 2)3.2
ServetteSt. Gallen
40%Poartă intactă după pauză0%
ServetteSt. Gallen
60%Fără gol după pauză20%
ServetteSt. Gallen

Servette - rezultatele reprizei a 2-a

20% V40% E40% I
4
Puncte la pauză
2
Goluri la pauză
-1
Golaveraj (repriza 1)
5
Puncte în repriza a 2-a
-1
Golaveraj (repriza 2)
0.80
PPG înainte de pauză
Apărarea după pauză0.0

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

St. Gallen - rezultatele reprizei a 2-a

40% V20% E40% I
5
Puncte la pauză
2
Goluri la pauză
-1
Golaveraj (repriza 1)
7
Puncte în repriza a 2-a
0
Golaveraj (repriza 2)
1.00
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului200%

Conduce la pauză în 20% dintre meciuri și câștigă 40%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză+1.0

Primește cu 1.0 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

Servette - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci0.801.00
Goluri marcate / meci0.40.4
Goluri primite / meci0.60.6
Media golurilor pe meci1.01.0
1 gol60%80%
2 goluri40%20%
3 goluri0%0%
Poartă intactă40%40%
Fără gol60%60%
Golaveraj-1-1
Pauză: 0% conduce - 80% egal - 20% condusă
Repriza 2: 20% câștigată - 40% egal - 40% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 40% - Total goluri la pauză: 2
St. Gallen - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.001.40
Goluri marcate / meci0.41.6
Goluri primite / meci0.61.6
Media golurilor pe meci1.03.2
1 gol80%100%
2 goluri20%80%
3 goluri0%80%
Poartă intactă40%0%
Fără gol60%20%
Golaveraj-10
Pauză: 20% conduce - 40% egal - 40% condusă
Repriza 2: 40% câștigată - 20% egal - 40% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 20% - Total goluri la pauză: 2

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minute— când apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Servette
MarcatePrimite
1
1
0-15
1
0
16-30
0
2
31-45
0
0
46-60
1
0
61-75
1
3
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 0-15 (1 goal). Primește cel mai mult în 76-90 (3). Bilanț final (76-90): -2 - finalurile de meci sunt un punct slab.

St. Gallen
MarcatePrimite
1
2
0-15
0
0
16-30
1
1
31-45
1
6
46-60
4
1
61-75
3
1
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 61-75 (4 goals). Primește cel mai mult în 46-60 (6). Bilanț final (76-90): +2 - câștigă finalurile de meci.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

3.10
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
1.5 : 1.6
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
81%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
70%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
+40%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
48%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
8%
Risc de 0:0
circa 1 din 13 meciuri
2-3
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Servette

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.57
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.97
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-0.6 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-1.09
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.12
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
39%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
66%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
0.00
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
0.0
Goluri în final
25% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 25% vin în primul sfert de oră.
25%

St. Gallen

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.79
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.99
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
+0.2 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.28
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
-0.71
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
110%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
108%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
0.00
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+1.2
Goluri în final
30% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 10% vin în primul sfert de oră.
30%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (Super League).

Echipele vs liga

ServetteLigaSt. Gallen
Media golurilor pe meci▼ 2.003.83▲ 4.20
Ambele echipe au marcat▼ 60%75%▲ 80%
Min. 3 goluri (Over 2.5)▼ 40%78%▲ 80%
Meciuri fără gol primit▼ 0%14%▼ 0%
Gol înainte de pauză▼ 60%78%▲ 80%
Gol după pauză▼ 80%92%▲ 100%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

3.83
Media golurilor pe meci
75%
Ambele echipe au marcat
78%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
14%
Meciuri fără gol primit
2.03
Goluri acasă / meci
1.81
Goluri în deplasare / meci
+12%
Avantajul gazdelor în atac
+11%
Avantajul gazdelor în apărare
+11%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
78%
1 gol
42%
2 goluri
19%
3 goluri
8%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
92%
1 gol
69%
2 goluri
44%
3 goluri
19%
4 goluri

Echipe de start și evenimente

Titulari, rezerve și evenimente verificate pentru acest meci.

Cronologia meciului

Goluri, cartonașe și schimbări așezate în ordine cronologică.

  1. St. GallenGolAliou Badara BaldePasă decisivă: Chima Okoroji
  2. ServetteCartonaș galbenBradley Mazikou
  3. ServetteSchimbareIntră: David DoulineIese: Timothé Cognat
  4. St. GallenSchimbareIntră: Nevio ScherrerIese: Christian Witzig
  5. ServetteSchimbareIntră: David Datro FofanaIese: Tiemoko Ouattara
  6. St. GallenCartonaș galbenLukas Görtler
  7. St. GallenGolNevio ScherrerPasă decisivă: Chima Okoroji
  8. St. GallenSchimbareIntră: Leon FrokajIese: Carlo Boukhalfa
  9. St. GallenSchimbareIntră: Joel Ruiz DobladoIese: Lukas Görtler
  10. ServetteCartonaș galbenMarco Burch
  11. St. GallenCartonaș galbenChima Okoroji
  12. ServetteSchimbareIntră: Samuel MrázIese: Kingstone Mutandwa

Arbitrul și antrenorii

Deschide profilurile sezonului pentru a compara rezultatele, golurile și tendințele disciplinare.

Meciuri directe

Meciuri recente (3): Servette 1 - 1 - 1 St. Gallen. Media golurilor 4.33, ambele echipe au marcat in 100% meciuri.

Întrebări frecvente

Care a fost rezultatul Servette - St. Gallen?

Meciul din Super League s-a încheiat Servette 0:2 St. Gallen. Statisticile complete, împărțirea pe reprize și meciurile directe sunt pe această pagină.

Care este bilanțul întâlnirilor directe dintre Servette și St. Gallen?

În ultimele 3 întâlniri directe Servette a câștigat 1, St. Gallen 1, iar 1 s-au terminat la egalitate. Media a fost de 4,33 goluri, ambele echipe marcând în 100%.

Ce arată statisticile golurilor înainte de Servette - St. Gallen?

Servette marchează în medie 0,80 goluri pe meci, iar St. Gallen 2,00. Media în Super League este de 3,83 goluri, cu Over 2.5 în 78% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 60% din meciurile Servette și 80% din cele ale St. Gallen.

În ce formă sunt Servette și St. Gallen?

În ultimele 5 meciuri Servette are un bilanț de 1-1-3 (0,80 puncte pe meci), iar St. Gallen 2-1-2 (1,40 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru Servette - St. Gallen?

Fundalul statistic pentru Servette - St. Gallen — formă, meciuri directe, goluri, BTTS și Over/Under — este pe această pagină. Pontul cu justificare și evaluare a valorii este în aplicația NoFluffPicks.