Spania - La LigaEstadio Ramón Sánchez PizjuánDate actualizate la 31 august 2026

Sevilla FC - Atlético Madrid: statisticile meciului

Sevilla FC - Atlético Madrid: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Sevilla FC a jucat împotriva Atlético Madrid în La Liga (Spania). Meciul s-a jucat la data de 29 august 2026. Stadion: Estadio Ramón Sánchez Pizjuán. Scor final: 1:3.

Forma actuală

Sevilla FC: 2-0-0, 3.00 puncte/meci. Atlético Madrid: 1-1-0, 2.00 puncte/meci.

Statistici goluri

Sevilla FC marchează 2.50 si primește 1.00 goluri pe meci. Atlético Madrid marchează 2.00 si primește 1.00. Media ligii: 2.75 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Sevilla FC 100%, Atlético Madrid 50%. Over 2.5: Sevilla FC 100%, Atlético Madrid 50%. Nivel liga: BTTS 54%, Over 2.5 54%.

xG, șuturi și stil

Atlético Madrid are xG mai mare: 1.88 față de 1.14. Sevilla FC: 10.0 șuturi pe meci, Atlético Madrid: 17.0.

Reprizele meciului

Sevilla FC: conduce la pauză în 50%, goluri în repriza a doua 2.00. Atlético Madrid: conduce la pauză în 0%, goluri în repriza a doua 2.00.

Goluri pe minute

Sevilla FC: 46-60 (3 goluri). Atlético Madrid: 76-90+ (2 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

La Liga: 2.75 goluri pe meci, BTTS 54%, Over 2.5 54%.

Meciuri directe

Înaintea acestui meci erau disponibile 2 dueluri directe anterioare: 1-0-1. Medie goluri 3.00, BTTS 50%.

Analiză pre-meci arhivată

Această analiză a fost pregătită înainte de start. Concluziile se bazează exclusiv pe datele disponibile înaintea meciului și nu includ rezultatul final sau statisticile de după meci.

Analiza generală a meciului

Sevilla abordează meciul după 4 victorii în ultimele 5 partide și 9 goluri marcate în această perioadă, în timp ce Atlético a câștigat doar 2 din ultimele 5 meciuri. Gazdele înscriu în medie 2 goluri pe meci pe teren propriu, creează ocazii evaluate la 1,43 xG și expediază, în medie, 13 șuturi, dintre care 4 pe poartă. Defensiva lor de acasă le permite adversarilor doar 0,78 xG, deși primește în medie un gol, astfel că oaspeții au argumente pentru a marca. Atlético a încasat nu mai puțin de 8 goluri în ultimele cinci apariții, față de cele 5 primite de Sevilla, iar seria de două înfrângeri înaintea ultimei remize indică o formă mai puțin stabilă. Avantajul gazdelor în ceea ce privește forma actuală, eficiența și calitatea ocaziilor create susține victoria Sevilliei, cu un risc real ca partida să fie echilibrată.

Vezi prezentarea statistică
BTTS - vor marca ambele echipe?

Cel mai puternic semnal în favoarea pariului „Ambele echipe marchează (GG)” este forma din ultimele 5 meciuri, în care atât Sevilla, cât și Atlético au înregistrat BTTS în 80% dintre partide. Sevilla a marcat în această perioadă o medie de 1,8 goluri, iar Atlético 1,6, în timp ce oaspeții au primit nu mai puțin de 1,6 goluri pe meci. Gazdele marchează în medie 2,0 goluri pe teren propriu și generează un xG de 1,88, având astfel argumente clare pentru a depăși defensiva lui Atlético. Atlético generează în ultima perioadă un xG de 1,38, în timp ce Sevilla le permite adversarilor un xG de 1,22 și a păstrat poarta intactă în doar 50% dintre meciurile disputate acasă. Deși media BTTS în campionat este de 50%, datele recente privind atacul și apărarea ambelor echipe cresc semnificativ probabilitatea unui scenariu în care fiecare formație înscrie.

Vezi statisticile BTTS
Over/Under - analiza numărului de goluri

În ultimele cinci meciuri, Sevilla a marcat în medie 1,8 goluri, iar Atlético 1,6, în timp ce ambele echipe au înregistrat meciuri cu peste 2,5 goluri în 80% dintre cazuri. În aceeași perioadă, cele două formații au primit, respectiv, 1,0 și 1,6 goluri pe meci, iar ambele echipe au marcat în 80% dintre partidele lor. Indicatorii xG sunt mai moderați, dar susțin în continuare un scenariu deschis: Atlético a creat ocazii în valoare de 1,38 xG pe meci, iar Sevilla le-a permis adversarelor să ajungă la 1,22 xG. Pe teren propriu, Sevilla șutează în medie de 17 ori, dintre care 5 șuturi pe poartă, și marchează 2,0 goluri pe meci. Cea mai solidă alegere este Peste 1,5 goluri, deoarece combinația dintre eficiența actuală a ambelor echipe și rezultatele lor recente crește clar probabilitatea de a se marca cel puțin două goluri.

Vezi statisticile Over/Under
HT/FT - scenariul la pauză și la final

Cel mai puternic scenariu este egalitate la pauză și victoria Sevillei la final. În cele două meciuri disponibile disputate acasă, Sevilla a intrat la pauză la egalitate în 100% dintre cazuri, fără să marcheze sau să primească gol înainte de pauză, în timp ce Atlético a fost la egalitate după 45 de minute în 3 dintre ultimele 5 meciuri. După pauză, gazdele sunt vizibil mai periculoase: în ultimele cinci partide au marcat în medie 1,0 goluri, în timp ce Atlético a primit în această fază nu mai puțin de 1,4 goluri. Forma rezultatelor finale este, de asemenea, favorabilă Sevillei, care a câștigat 4 dintre ultimele 5 meciuri și a marcat în medie 1,8 goluri, în timp ce Atlético a înregistrat 2 înfrângeri și a primit 1,6 goluri pe meci. Datele proprii ale Sevillei indică, în plus, o medie de 2,0 goluri marcate după pauză, ceea ce consolidează șansa ca începutul echilibrat să se încheie în favoarea gazdelor, în piața Pauză/Final (P/F): X/1.

Vezi statisticile primei și celei de-a doua reprize

Pe reprize

0 : 3
Prima repriza
1 : 0
A doua repriza

Statisticile meciului

42Posesie (%)58
Sevilla FCAtlético Madrid
20Suturi12
Sevilla FCAtlético Madrid
5Suturi pe poarta5
Sevilla FCAtlético Madrid
2.05xG1.2
Sevilla FCAtlético Madrid
4Cornere2
Sevilla FCAtlético Madrid
63Atacuri periculoase13
Sevilla FCAtlético Madrid
20Faulturi16
Sevilla FCAtlético Madrid
2Cartonase2
Sevilla FCAtlético Madrid

Profil înainte de mecice spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

Sevilla FCAtlético Madrid
2.5Goluri marcate / meci2
Sevilla FCAtlético Madrid
1Goluri primite / meci1
Sevilla FCAtlético Madrid
42%Posesie medie53%
Sevilla FCAtlético Madrid
4Șuturi pe poartă / meci5
Sevilla FCAtlético Madrid

Statistici echipecine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

10Șuturi pe meci17
Sevilla FCAtlético Madrid
4Șuturi pe poartă5
Sevilla FCAtlético Madrid
25%Conversia șuturilor11.8%
Sevilla FCAtlético Madrid
42%Posesie53%
Sevilla FCAtlético Madrid
1.14xG pentru1.88
Sevilla FCAtlético Madrid
1.54xG împotrivă1.08
Sevilla FCAtlético Madrid

Calitatea șuturilor

Sevilla FC: Pe contraatacAtlético Madrid: Ofensivă
Sevilla FCAtlético Madrid
Precizie (șuturi pe poartă)40%29%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.110.11
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.630.40

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelorcine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

Sevilla FC stă cu 50% mai bine la: forma ultimelor 5.

3 pct / meci - Sevilla FC · 2 pct / meci - Atlético Madrid

Sevilla FC
WW
5 victorii la rând
Distribuția rezultatelor
100% W0% R0% P
Sezon (V-E-Î)
2-0-0
3.00 pct / meci · golaveraj +3
Ultimele 5 (V-E-Î)
2-0-0
3.00 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
1-0-0
Ultimele 5 acasă
1-0-0
W
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 2.5Goluri primite: 1.0xG: 1.14xG advers: 1.54BTTS: 100%Over 2.5: 100%
Atlético Madrid
WD
Neînvinsă în ultimele 5 meciuri
Distribuția rezultatelor
50% W50% R0% P
Sezon (V-E-Î)
1-1-0
2.00 pct / meci · golaveraj +2
Ultimele 5 (V-E-Î)
1-1-0
2.00 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
0-0-0
Ultimele 5 în deplasare
0-0-0
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 2.0Goluri primite: 1.0xG: 1.88xG advers: 1.08BTTS: 50%Over 2.5: 50%

Goluricum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

Sevilla FC stă cu 25% mai bine la: goluri marcate pe meci.

2.5 goluri / meci - Sevilla FC · 2 goluri / meci - Atlético Madrid

Profil ofensiv Sevilla FC: foarte solid

Sevilla FC marchează în 100% dintre meciuri (2 din 2 meciuri), iar Atlético Madrid păstrează poarta curată în 50% (1 din 2 meciuri).

Profil ofensiv Atlético Madrid: foarte solid

Atlético Madrid marchează în 100% dintre meciuri (2 din 2 meciuri), iar Sevilla FC păstrează poarta curată în 0% (0 din 2 meciuri).

5Goluri marcate (sezon)4
Sevilla FCAtlético Madrid
2Goluri primite (sezon)2
Sevilla FCAtlético Madrid
3.5Media golurilor pe meci3
Sevilla FCAtlético Madrid
5Goluri marcate (ultimele 5)4
Sevilla FCAtlético Madrid
2Goluri primite (ultimele 5)2
Sevilla FCAtlético Madrid

Cât de des marchează cel puțin...

100%1 gol100%
Sevilla FCAtlético Madrid
100%2 goluri100%
Sevilla FCAtlético Madrid
50%3 goluri0%
Sevilla FCAtlético Madrid
0%4 goluri0%
Sevilla FCAtlético Madrid

Cât de des primește cel puțin...

100%1 gol50%
Sevilla FCAtlético Madrid
0%2 goluri50%
Sevilla FCAtlético Madrid
0%3 goluri0%
Sevilla FCAtlético Madrid
0%4 goluri0%
Sevilla FCAtlético Madrid

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

54%
Media ligii

Tipare de goluri

0%BTTS la pauză0%
Sevilla FCAtlético Madrid
0%BTTS în ambele reprize0%
Sevilla FCAtlético Madrid
50%Gol în ambele reprize0%
Sevilla FCAtlético Madrid

BTTS și numărul de goluri

100%Min. 3 goluri și BTTS50%
Sevilla FCAtlético Madrid
0%Min. 3 goluri fără BTTS0%
Sevilla FCAtlético Madrid
100%BTTS - ultimele 550%
Sevilla FCAtlético Madrid

Număr de goluri (Over/Under)cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Repriza 1

100%Min. 1 gol înainte de pauză0%
Sevilla FCAtlético Madrid
0%Min. 2 goluri înainte de pauză0%
Sevilla FCAtlético Madrid
0%Min. 3 goluri înainte de pauză0%
Sevilla FCAtlético Madrid

Repriza 2

100%Min. 1 gol după pauză100%
Sevilla FCAtlético Madrid
100%Min. 2 goluri după pauză100%
Sevilla FCAtlético Madrid
50%Min. 3 goluri după pauză50%
Sevilla FCAtlético Madrid

Reprizele meciuluiîn ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

Sevilla FC stă cu 50% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

1.5 pct / meci - Sevilla FC · 1 pct / meci - Atlético Madrid

Sevilla FC - starea la pauză
50% conduce0% egal50% condusă
Atlético Madrid - starea la pauză
0% conduce100% egal0% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

1.5Puncte pe meci (repriza 1)1
Sevilla FCAtlético Madrid
0.5Goluri marcate (repriza 1)0
Sevilla FCAtlético Madrid
0.5Goluri primite (repriza 1)0
Sevilla FCAtlético Madrid
1Media golurilor (repriza 1)0
Sevilla FCAtlético Madrid
50%Poartă intactă înainte de pauză100%
Sevilla FCAtlético Madrid
50%Fără gol înainte de pauză100%
Sevilla FCAtlético Madrid

După pauză (repriza 2)

3Puncte pe meci (repriza 2)2
Sevilla FCAtlético Madrid
2Goluri marcate (repriza 2)2
Sevilla FCAtlético Madrid
0.5Goluri primite (repriza 2)1
Sevilla FCAtlético Madrid
2.5Media golurilor (repriza 2)3
Sevilla FCAtlético Madrid
50%Poartă intactă după pauză50%
Sevilla FCAtlético Madrid
0%Fără gol după pauză0%
Sevilla FCAtlético Madrid

Sevilla FC - rezultatele reprizei a 2-a

100% W0% R0% P
3
Puncte la pauză
1
Goluri la pauză
0
Golaveraj (repriza 1)
6
Puncte în repriza a 2-a
+3
Golaveraj (repriza 2)
1.50
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului200%

Conduce la pauză în 50% dintre meciuri și câștigă 100%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză0.0

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

Atlético Madrid - rezultatele reprizei a 2-a

50% W50% R0% P
2
Puncte la pauză
0
Goluri la pauză
0
Golaveraj (repriza 1)
4
Puncte în repriza a 2-a
+2
Golaveraj (repriza 2)
1.00
PPG înainte de pauză
Apărarea după pauză+1.0

Primește cu 1.0 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

Sevilla FC - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.503.00
Goluri marcate / meci0.52.0
Goluri primite / meci0.50.5
Media golurilor pe meci1.02.5
1 gol100%100%
2 goluri0%100%
3 goluri0%50%
Poartă intactă50%50%
Fără gol50%0%
Golaveraj0+3
Pauză: 50% conduce - 0% egal - 50% condusă
Repriza 2: 100% câștigată - 0% egal - 0% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 0% - Total goluri la pauză: 1
Atlético Madrid - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.002.00
Goluri marcate / meci0.02.0
Goluri primite / meci0.01.0
Media golurilor pe meci0.03.0
1 gol0%100%
2 goluri0%100%
3 goluri0%50%
Poartă intactă100%50%
Fără gol100%0%
Golaveraj0+2
Pauză: 0% conduce - 100% egal - 0% condusă
Repriza 2: 50% câștigată - 50% egal - 0% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 0% - Total goluri la pauză: 0

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minutecând apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Sevilla FC
MarcatePrimite
1
1
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
3
0
46-60
0
1
61-75
1
0
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 46-60 (3 goals). Primește cel mai mult în 0-15 (1). Bilanț final (76-90): +1 - câștigă finalurile de meci.

Atlético Madrid
MarcatePrimite
0
0
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
1
0
46-60
1
1
61-75
2
1
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 76-90 (2 goals). Primește cel mai mult în 61-75 (1). Bilanț final (76-90): +1 - câștigă finalurile de meci.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelorce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

3.25
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
1.8 : 1.5
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
118%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
75%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
-8%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
100%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
0%
Risc de 0:0
practic zero
2-3
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Sevilla FC

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.40
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+1.90
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
+0.8 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
+1.36
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.54
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
153%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
88%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
0.00
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+1.5
Goluri în final
20% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 20% vin în primul sfert de oră.
20%

Atlético Madrid

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.80
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.20
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-0.8 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
+0.12
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.08
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
177%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
61%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
0.00
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+2.0
Goluri în final
50% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 0% vin în primul sfert de oră.
50%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligăeste o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (La Liga).

Echipele vs liga

Sevilla FCLigaAtlético Madrid
Media golurilor pe meci 3.502.75 3.00
Ambele echipe au marcat 100%54% 50%
Min. 3 goluri (Over 2.5) 100%54% 50%
Meciuri fără gol primit 0%27% 50%
Gol înainte de pauză 100%63% 0%
Gol după pauză 100%79% 100%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

2.75
Media golurilor pe meci
54%
Ambele echipe au marcat
54%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
27%
Meciuri fără gol primit
1.63
Goluri acasă / meci
1.13
Goluri în deplasare / meci
+44%
Avantajul gazdelor în atac
+31%
Avantajul gazdelor în apărare
+29%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
63%
1 gol
38%
2 goluri
13%
3 goluri
8%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
79%
1 gol
46%
2 goluri
25%
3 goluri
4%
4 goluri

Echipe de start și evenimente

Titulari, rezerve și evenimente verificate pentru acest meci.

Cronologia meciului

Goluri, cartonașe și schimbări așezate în ordine cronologică.

  1. Atlético MadridGolAlejandro Baena RodríguezPasă decisivă: Kang-In Lee
  2. Atlético MadridGolAdemola LookmanPasă decisivă: Pablo Barrios Rivas
  3. Atlético MadridGolAlejandro Baena RodríguezPasă decisivă: Marcos Llorente Moreno
  4. Atlético MadridCartonaș galbenMarcos Llorente Moreno
  5. Sevilla FCGolMiguel Ángel Sierra OrtegaPasă decisivă: Robbie Ure
  6. Sevilla FCSchimbareIntră: Isaac Romero BernalIese: Gerard Fernández Castellano
  7. Atlético MadridSchimbareIntră: Jorge Resurrección MerodioIese: Kang-In Lee
  8. Sevilla FCCartonaș galbenIsaac Romero Bernal
  9. Sevilla FCCartonaș galbenGabriel Alonso Suazo Urbina
  10. Atlético MadridCartonaș galbenMarc Pubill Pagès

Arbitrul și antrenorii

Deschide profilurile sezonului pentru a compara rezultatele, golurile și tendințele disciplinare.

Meciuri directe

Meciuri recente (2): Sevilla FC 1 - 0 - 1 Atlético Madrid. Media golurilor 3.00, ambele echipe au marcat in 50% meciuri.

Sevilla FC
2 : 1
Club Atlético de Madrid
Club Atlético de Madrid
3 : 0
Sevilla FC

Întrebări frecvente

Care a fost rezultatul Sevilla FC - Atlético Madrid?

Meciul din La Liga s-a încheiat Sevilla FC 1:3 Atlético Madrid. Statisticile complete, împărțirea pe reprize și meciurile directe sunt pe această pagină.

Care este bilanțul întâlnirilor directe dintre Sevilla FC și Atlético Madrid?

În ultimele 2 întâlniri directe Sevilla FC a câștigat 1, Atlético Madrid 1, iar 0 s-au terminat la egalitate. Media a fost de 3,00 goluri, ambele echipe marcând în 50%.

Ce arată statisticile golurilor înainte de Sevilla FC - Atlético Madrid?

Sevilla FC marchează în medie 2,50 goluri pe meci, iar Atlético Madrid 2,00. Media în La Liga este de 2,75 goluri, cu Over 2.5 în 54% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 100% din meciurile Sevilla FC și 50% din cele ale Atlético Madrid.

În ce formă sunt Sevilla FC și Atlético Madrid?

În ultimele 5 meciuri Sevilla FC are un bilanț de 2-0-0 (3,00 puncte pe meci), iar Atlético Madrid 1-1-0 (2,00 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru Sevilla FC - Atlético Madrid?

Aici verifici cifrele dinaintea meciului Sevilla FC - Atlético Madrid: formă, H2H, goluri și Over/Under. Pontul, value-ul și justificarea sunt publicate în aplicația NoFluffPicks.