Etiopia - Ethiopia Premier LeagueYirgalem StadiumDate actualizate la 17 octombrie 2026

Meci suspendat sau amânat

Data se poate schimba. Statisticile rămân disponibile drept context al meciului.

Sidama Bunna - Ethiopian Medhin: statisticile meciului

Sidama Bunna - Ethiopian Medhin: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Sidama Bunna joacă împotriva Ethiopian Medhin în Ethiopia Premier League (Etiopia). Data se poate schimba. Statisticile rămân disponibile drept context al meciului. Stadion: Yirgalem Stadium.

Forma actuală

Sidama Bunna: 0-0-1, 0.00 puncte/meci. Ethiopian Medhin: 1-0-0, 3.00 puncte/meci.

Statistici goluri

Sidama Bunna marchează 0.00 si primește 1.00 goluri pe meci. Ethiopian Medhin marchează 2.00 si primește 0.00. Media ligii: 1.00 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Sidama Bunna 0%, Ethiopian Medhin 0%. Over 2.5: Sidama Bunna 0%, Ethiopian Medhin 0%. Nivel liga: BTTS 17%, Over 2.5 0%.

xG, șuturi și stil

Sidama Bunna are xG mai mare: 1.38 față de 0.00. Sidama Bunna: 11.0 șuturi pe meci, Ethiopian Medhin: -1.0.

Reprizele meciului

Sidama Bunna: conduce la pauză în 0%, goluri în repriza a doua 0.00. Ethiopian Medhin: conduce la pauză în 100%, goluri în repriza a doua 1.00.

Goluri pe minute

Sidama Bunna: 0-15 (0 goluri). Ethiopian Medhin: 16-30 (1 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

Ethiopia Premier League: 1.00 goluri pe meci, BTTS 17%, Over 2.5 0%.

Meciuri directe

Înaintea acestui meci erau disponibile 2 dueluri directe anterioare: 0-1-1. Medie goluri 1.50, BTTS 50%.

Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

Sidama BunnaEthiopian Medhin
0Goluri marcate / meci2
Sidama BunnaEthiopian Medhin
1Goluri primite / meci0
Sidama BunnaEthiopian Medhin
60%Posesie medie-1%
Sidama BunnaEthiopian Medhin
1Șuturi pe poartă / meci-1
Sidama BunnaEthiopian Medhin

Statistici echipe— cine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

11Șuturi pe meci-1
Sidama BunnaEthiopian Medhin
1Șuturi pe poartă-1
Sidama BunnaEthiopian Medhin
0%Conversia șuturilor-200%
Sidama BunnaEthiopian Medhin
60%Posesie-1%
Sidama BunnaEthiopian Medhin
1.38xG pentru0
Sidama BunnaEthiopian Medhin
0.61xG împotrivă0
Sidama BunnaEthiopian Medhin

Calitatea șuturilor

Sidama Bunna: EchilibratăEthiopian Medhin: Echilibrată
Sidama BunnaEthiopian Medhin
Precizie (șuturi pe poartă)9%0%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.130.00
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.000.00

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelor— cine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

Sidama Bunna
L
Fără victorie în ultimele 5 meciuri
Distribuția rezultatelor
0% V0% E100% I
Sezon (V-E-Î)
0-0-1
0.00 pct / meci · golaveraj -1
Ultimele 5 (V-E-Î)
0-0-1
0.00 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
0-0-1
Ultimele 5 acasă
0-0-1
L
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 0.0Goluri primite: 1.0xG: 1.38xG advers: 0.61BTTS: 0%Over 2.5: 0%
Ethiopian Medhin
W
5 victorii la rând
Distribuția rezultatelor
100% V0% E0% I
Sezon (V-E-Î)
1-0-0
3.00 pct / meci · golaveraj +2
Ultimele 5 (V-E-Î)
1-0-0
3.00 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
1-0-0
Ultimele 5 în deplasare
1-0-0
W
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 2.0Goluri primite: 0.0xG: 0.00xG advers: 0.00BTTS: 0%Over 2.5: 0%

Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

Profil ofensiv Sidama Bunna: mai dificil

Sidama Bunna marchează în 0% dintre meciuri (0 din 1 meciuri), iar Ethiopian Medhin păstrează poarta curată în 100% (1 din 1 meciuri).

Profil ofensiv Ethiopian Medhin: foarte solid

Ethiopian Medhin marchează în 100% dintre meciuri (1 din 1 meciuri), iar Sidama Bunna păstrează poarta curată în 0% (0 din 1 meciuri).

0Goluri marcate (sezon)2
Sidama BunnaEthiopian Medhin
1Goluri primite (sezon)0
Sidama BunnaEthiopian Medhin
1Media golurilor pe meci2
Sidama BunnaEthiopian Medhin
0Goluri marcate (ultimele 5)2
Sidama BunnaEthiopian Medhin
1Goluri primite (ultimele 5)0
Sidama BunnaEthiopian Medhin

Cât de des marchează cel puțin...

0%1 gol100%
Sidama BunnaEthiopian Medhin
0%2 goluri100%
Sidama BunnaEthiopian Medhin
0%3 goluri0%
Sidama BunnaEthiopian Medhin
0%4 goluri0%
Sidama BunnaEthiopian Medhin

Cât de des primește cel puțin...

100%1 gol0%
Sidama BunnaEthiopian Medhin
0%2 goluri0%
Sidama BunnaEthiopian Medhin
0%3 goluri0%
Sidama BunnaEthiopian Medhin
0%4 goluri0%
Sidama BunnaEthiopian Medhin

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

17%
Media ligii

Tipare de goluri

0%BTTS la pauză0%
Sidama BunnaEthiopian Medhin
0%BTTS în ambele reprize0%
Sidama BunnaEthiopian Medhin
0%Gol în ambele reprize100%
Sidama BunnaEthiopian Medhin

BTTS și numărul de goluri

0%Min. 3 goluri și BTTS0%
Sidama BunnaEthiopian Medhin
0%Min. 3 goluri fără BTTS0%
Sidama BunnaEthiopian Medhin
0%BTTS - ultimele 50%
Sidama BunnaEthiopian Medhin

Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Repriza 1

100%Min. 1 gol înainte de pauză100%
Sidama BunnaEthiopian Medhin
0%Min. 2 goluri înainte de pauză0%
Sidama BunnaEthiopian Medhin
0%Min. 3 goluri înainte de pauză0%
Sidama BunnaEthiopian Medhin

Repriza 2

0%Min. 1 gol după pauză100%
Sidama BunnaEthiopian Medhin
0%Min. 2 goluri după pauză0%
Sidama BunnaEthiopian Medhin
0%Min. 3 goluri după pauză0%
Sidama BunnaEthiopian Medhin

Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

Sidama Bunna - starea la pauză
0% conduce0% egal100% condusă
Ethiopian Medhin - starea la pauză
100% conduce0% egal0% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

0Puncte pe meci (repriza 1)3
Sidama BunnaEthiopian Medhin
0Goluri marcate (repriza 1)1
Sidama BunnaEthiopian Medhin
1Goluri primite (repriza 1)0
Sidama BunnaEthiopian Medhin
1Media golurilor (repriza 1)1
Sidama BunnaEthiopian Medhin
0%Poartă intactă înainte de pauză100%
Sidama BunnaEthiopian Medhin
100%Fără gol înainte de pauză0%
Sidama BunnaEthiopian Medhin

După pauză (repriza 2)

1Puncte pe meci (repriza 2)3
Sidama BunnaEthiopian Medhin
0Goluri marcate (repriza 2)1
Sidama BunnaEthiopian Medhin
0Goluri primite (repriza 2)0
Sidama BunnaEthiopian Medhin
0Media golurilor (repriza 2)1
Sidama BunnaEthiopian Medhin
100%Poartă intactă după pauză100%
Sidama BunnaEthiopian Medhin
100%Fără gol după pauză0%
Sidama BunnaEthiopian Medhin

Sidama Bunna - rezultatele reprizei a 2-a

0% V100% E0% I
0
Puncte la pauză
0
Goluri la pauză
-1
Golaveraj (repriza 1)
1
Puncte în repriza a 2-a
0
Golaveraj (repriza 2)
0.00
PPG înainte de pauză
Apărarea după pauză-1.0

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

Ethiopian Medhin - rezultatele reprizei a 2-a

100% V0% E0% I
3
Puncte la pauză
1
Goluri la pauză
+1
Golaveraj (repriza 1)
3
Puncte în repriza a 2-a
+1
Golaveraj (repriza 2)
3.00
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului100%

Conduce la pauză în 100% dintre meciuri și câștigă 100%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză0.0

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

Sidama Bunna - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci0.001.00
Goluri marcate / meci0.00.0
Goluri primite / meci1.00.0
Media golurilor pe meci1.00.0
1 gol100%0%
2 goluri0%0%
3 goluri0%0%
Poartă intactă0%100%
Fără gol100%100%
Golaveraj-10
Pauză: 0% conduce - 0% egal - 100% condusă
Repriza 2: 0% câștigată - 100% egal - 0% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 0% - Total goluri la pauză: 0
Ethiopian Medhin - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci3.003.00
Goluri marcate / meci1.01.0
Goluri primite / meci0.00.0
Media golurilor pe meci1.01.0
1 gol100%100%
2 goluri0%0%
3 goluri0%0%
Poartă intactă100%100%
Fără gol0%0%
Golaveraj+1+1
Pauză: 100% conduce - 0% egal - 0% condusă
Repriza 2: 100% câștigată - 0% egal - 0% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 0% - Total goluri la pauză: 1

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minute— când apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Sidama Bunna
MarcatePrimite
0
0
0-15
0
0
16-30
0
1
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
0
0
76-90

Primește cel mai mult în 31-45 (1). Bilanț final (76-90): 0.

Ethiopian Medhin
MarcatePrimite
0
0
0-15
1
0
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
1
0
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 16-30 (1 goal). Bilanț final (76-90): +1 - câștigă finalurile de meci.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

1.50
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
0.0 : 1.5
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
150%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
0%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
0%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
0%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
0%
Risc de 0:0
practic zero
0-1
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Sidama Bunna

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.77
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-1.77
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
0.0 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-1.38
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
-0.39
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
0%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
133%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
0.00
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
0.0
Goluri în final
0% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 0% vin în primul sfert de oră.
0%

Ethiopian Medhin

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
0.00
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+2.00
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
0.0 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
+2.00
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
0.00
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
267%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
0%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
0.00
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
0.0
Goluri în final
50% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 0% vin în primul sfert de oră.
50%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (Ethiopia Premier League).

Echipele vs liga

Sidama BunnaLigaEthiopian Medhin
Media golurilor pe meci• 1.001.00▲ 2.00
Ambele echipe au marcat▼ 0%17%▼ 0%
Min. 3 goluri (Over 2.5)• 0%0%• 0%
Meciuri fără gol primit▼ 0%54%▲ 100%
Gol înainte de pauză▲ 100%33%▲ 100%
Gol după pauză▼ 0%50%▲ 100%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

1.00
Media golurilor pe meci
17%
Ambele echipe au marcat
0%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
54%
Meciuri fără gol primit
0.25
Goluri acasă / meci
0.75
Goluri în deplasare / meci
+-67%
Avantajul gazdelor în atac
+-200%
Avantajul gazdelor în apărare
+-42%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
33%
1 gol
0%
2 goluri
0%
3 goluri
0%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
50%
1 gol
17%
2 goluri
0%
3 goluri
0%
4 goluri

Meciuri directe

Meciuri recente (2): Sidama Bunna 0 - 1 - 1 Ethiopian Medhin. Media golurilor 1.50, ambele echipe au marcat in 50% meciuri.