Polonia - 3 Liga Group 4Date actualizate la 18 octombrie 2026

Sokół Kolbuszowa Dolna - Star Starachowice: statisticile meciului

Sokół Kolbuszowa Dolna - Star Starachowice: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Sokół Kolbuszowa Dolna a jucat împotriva Star Starachowice în 3 Liga Group 4 (Polonia). Meciul s-a jucat la data de 24 aprilie 2026. Scor final: 1:2.

Forma actuală

Sokół Kolbuszowa Dolna: 3-0-2, 1.80 puncte/meci. Star Starachowice: 1-1-3, 0.80 puncte/meci.

Statistici goluri

Sokół Kolbuszowa Dolna marchează 1.00 si primește 1.78 goluri pe meci. Star Starachowice marchează 1.52 si primește 1.07. Media ligii: 3.10 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Sokół Kolbuszowa Dolna 44%, Star Starachowice 48%. Over 2.5: Sokół Kolbuszowa Dolna 56%, Star Starachowice 41%. Nivel liga: BTTS 57%, Over 2.5 58%.

xG, șuturi și stil

Star Starachowice are xG mai mare: 1.43 față de 1.21. Sokół Kolbuszowa Dolna: 5.3 șuturi pe meci, Star Starachowice: 9.2.

Reprizele meciului

Sokół Kolbuszowa Dolna: conduce la pauză în 19%, goluri în repriza a doua 0.44. Star Starachowice: conduce la pauză în 33%, goluri în repriza a doua 0.26.

Goluri pe minute

Sokół Kolbuszowa Dolna: 76-90+ (10 goluri). Star Starachowice: 0-15 (23 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

3 Liga Group 4: 3.10 goluri pe meci, BTTS 57%, Over 2.5 58%.

Meciuri directe

Înaintea acestui meci erau disponibile 1 dueluri directe anterioare: 0-0-1. Medie goluri 2.00, BTTS 0%.

Analiză pre-meci arhivată

Această analiză a fost pregătită înainte de start. Concluziile se bazează exclusiv pe datele disponibile înaintea meciului și nu includ rezultatul final sau statisticile de după meci.

Analiza generală a meciului

Pariez pe victoria oaspeților (2), deoarece Star Starachowice are un bilanț de sezon mai bun: 13 victorii, 8 egaluri și 6 înfrângeri și 41 goluri marcate, față de Sokół, care are 7 victorii, 3 egaluri și 17 înfrângeri și 27 goluri. Sokół acasă marchează în medie 1.31 goluri pe meci și are o eficiență de conversie a șuturilor mai mare (12% vs 8% în deplasare pentru Star), iar în ultimele 5 meciuri gazdele au înscris 6 goluri și au obținut 3 victorii (în medie 1.8 puncte pe meci) față de 5 goluri și 1 victorie pentru Star (0.8 puncte pe meci). Defensiva este de partea oaspeților — Star a încasat în sezon doar 29 de goluri față de 48 ale lui Sokół, iar în deplasare pierde în medie 1.23 goluri contra 1.62 primite de Sokół acasă. Nivelul creării de ocazii este apropiat (xG gazdelor 1.21 vs xG oaspeților 1.37), iar oaspeții șutează mai mult (11.36 vs 8.9) și au ușor mai multe șuturi pe poartă (3.82 vs 3.4), dar o conversie mai scăzută le reduce eficacitatea. Având în vedere avantajul bilanțului de sezon și defensiva mai bună a oaspeților, dar și forma slabă a lui Star în ultimele cinci meciuri, acord 45% șanse de victorie oaspeților, 30% pentru victoria gazdelor și 25% pentru egal.

Vezi prezentarea statistică
BTTS - vor marca ambele echipe?

Privind indicatorii sezonieri, ambele echipe marchează (GG) prezintă o tendință moderată: Sokół are GG în 50% din meciurile acasă, Starachowice în 46%, iar media ligii este 56%. Argument puternic împotriva rezultatului „ambele echipe marchează” (GG) este faptul că gazdele păstrează poarta intactă în 50% din meciurile de acasă, iar oaspeții marchează în medie doar 0.92 goluri pe meci în sezon, cu o eficiență foarte scăzută de 8%, ceea ce reduce probabilitatea ca Starachowice să înscrie. În favoarea GG stau faptul că Sokół are sezonier 2.07 goluri pe meci și xG 1.51, iar în ultimele 5 meciuri gazdele au avut GG în 60% și au înscris în medie 1.2 goluri; în schimb Starachowice generează xG 1.37 (ultimul xG 1.18) și în ultimele 5 meciuri au primit în medie 1.8 goluri, deci pot crea și concede ocazii. În plus, gazdele au avantaj în situațiile din care se pot marca goluri (în medie 5.4 șuturi pe poartă și 13.0 șuturi față de 3.82 și 11.36 ale adversarilor), dar conversia slabă a oaspeților (8%) și procentul ridicat de jocuri fără gol primit de Sokół înclină balanța ușor în favoarea scenariului „Nu marchează” (NG).

Vezi statisticile BTTS
Over/Under - analiza numărului de goluri

Analiza indicatorilor numerici sugerează un meci cu mai multe goluri: Sokół, acasă, marchează în medie 2.07 goluri pe meci (xG 1.51) la 13 șuturi și 5.4 șuturi pe poartă și un coeficient de conversie de 15%, în timp ce Starachowice marchează 0.92 goluri (xG 1.37) la 11.36 șuturi și o conversie de 8% și în același timp primește în medie 1.23 goluri. După media xG-urilor împotriva adversarului și corecția pentru conversie, prognozez aproximativ 1.75 goluri pentru gazde și 1.10 pentru oaspeți (sumă 2.85). Din această distribuție simplă rezultă ~78% șanse pentru Peste 1.5, ~54% pentru Peste 2.5 și ~32% pentru Peste 3.5. Indicatorii sezonieri susțin această imagine: 86% din meciurile lui Sokół și 69% din meciurile lui Starachowice au avut peste 1.5 goluri, iar în ultimele 5 partide ambele echipe au Peste 2.5 în proporție de 60%; în plus media ligii este de 3.1 goluri pe meci, ceea ce întărește așteptarea de goluri. Cel mai puternic și mai sigur semnal este Peste 1.5, prin urmare recomand pariul Peste 1.5.

Vezi statisticile Over/Under
HT/FT - scenariul la pauză și la final

Statisticile favorizează clar gazdele: Sokół a condus la pauză în 6 din 9 meciuri (67%) și a câștigat meciurile în întregime în 71% din cazuri, ceea ce transmite un semnal puternic pentru 1/1. La pauză gazdele marchează în medie 1.22 goluri față de 0.67 la oaspeți, iar media golurilor pe meci este 3.0 vs 2.15, deci avantajul ofensiv este evident. Gazdele au și un xG mai mare (1.51 față de 1.37), mai multe șuturi (13.0 vs 11.36) și șuturi pe poartă (5.4 vs 3.82) precum și o eficiență mai bună 15% vs 8%, ceea ce crește probabilitatea menținerii avantajului după pauză. Totuși oaspeții au remizat la pauză în 4 din 9 meciuri (44%) și au 38% remize totale, astfel scenarii de egalitate (X/X) sau de revenire (X/1) sunt reale. Prin urmare cel mai sigur pariu este HT/FT 1/1 (estimare 50%), iar dintre alternative cele mai puternice semnale sunt X/1 (12%) și 1/X (8%).

Vezi statisticile primei și celei de-a doua reprize

Pe reprize

0 : 0
Prima repriza
0 : 0
A doua repriza

Statisticile meciului

56Posesie (%)44
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
13Suturi9
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
3Suturi pe poarta4
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
1.28xG1.05
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
5Cornere4
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
34Atacuri periculoase27
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
-1Faulturi-1
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
-1Cartonase-1
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice

Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
1Goluri marcate / meci1.52
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
1.78Goluri primite / meci1.07
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
31%Posesie medie37%
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
1.63Șuturi pe poartă / meci3.33
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice

Statistici echipe— cine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

5.26Șuturi pe meci9.22
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
1.63Șuturi pe poartă3.33
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
19%Conversia șuturilor16.5%
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
31%Posesie37%
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
1.21xG pentru1.43
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
1.39xG împotrivă1.49
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice

Calitatea șuturilor

Sokół Kolbuszowa Dolna: Pe contraatacStar Starachowice: Pe contraatac
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
Precizie (șuturi pe poartă)31%36%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.230.16
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.610.46

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelor— cine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

Sokół Kolbuszowa Dolna stă cu 125% mai bine la: forma ultimelor 5.

1.8 pct / meci - Sokół Kolbuszowa Dolna · 0.8 pct / meci - Star Starachowice

Sokół Kolbuszowa Dolna
WLLWW
Distribuția rezultatelor
26% V11% E63% I
Sezon (V-E-Î)
7-3-17
0.89 pct / meci · golaveraj -21
Ultimele 5 (V-E-Î)
3-0-2
1.80 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
4-2-7
Ultimele 5 acasă
2-1-2
LWDLW
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.2Goluri primite: 1.0xG: 1.33xG advers: 1.25BTTS: 60%Over 2.5: 60%
Star Starachowice
LLLDW
Distribuția rezultatelor
48% V30% E22% I
Sezon (V-E-Î)
13-8-6
1.74 pct / meci · golaveraj +12
Ultimele 5 (V-E-Î)
1-1-3
0.80 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
3-5-5
Ultimele 5 în deplasare
2-1-2
WWLLD
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.0Goluri primite: 1.8xG: 1.18xG advers: 1.47BTTS: 40%Over 2.5: 60%

Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

Star Starachowice stă cu 52% mai bine la: goluri marcate pe meci.

1 goluri / meci - Sokół Kolbuszowa Dolna · 1.52 goluri / meci - Star Starachowice

Star Starachowice stă cu 66% mai bine la: goluri primite pe meci.

1.78 goluri / meci - Sokół Kolbuszowa Dolna · 1.07 goluri / meci - Star Starachowice

Profil ofensiv Sokół Kolbuszowa Dolna: neuniform

Sokół Kolbuszowa Dolna marchează în 59% dintre meciuri (16 din 27 meciuri), iar Star Starachowice păstrează poarta curată în 44% (12 din 27 meciuri).

Profil ofensiv Star Starachowice: foarte solid

Star Starachowice marchează în 85% dintre meciuri (23 din 27 meciuri), iar Sokół Kolbuszowa Dolna păstrează poarta curată în 19% (5 din 27 meciuri).

27Goluri marcate (sezon)41
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
48Goluri primite (sezon)29
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
2.78Media golurilor pe meci2.59
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
6Goluri marcate (ultimele 5)5
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
5Goluri primite (ultimele 5)9
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice

Cât de des marchează cel puțin...

59%1 gol85%
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
26%2 goluri44%
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
11%3 goluri15%
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
4%4 goluri7%
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice

Cât de des primește cel puțin...

81%1 gol56%
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
56%2 goluri41%
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
22%3 goluri11%
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
11%4 goluri0%
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

44%
Sokół Kolbuszowa Dolna - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.12 din 27 meciuri
48%
Star Starachowice - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.13 din 27 meciuri
57%
Media ligii

Tipare de goluri

22%BTTS la pauză22%
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
4%BTTS în ambele reprize4%
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
22%Gol în ambele reprize19%
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice

BTTS și numărul de goluri

41%Min. 3 goluri și BTTS33%
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
15%Min. 3 goluri fără BTTS7%
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
60%BTTS - ultimele 540%
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice

Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Meci întreg - comparație echipe (Over)

Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice

Repriza 1

63%Min. 1 gol înainte de pauză59%
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
41%Min. 2 goluri înainte de pauză37%
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
15%Min. 3 goluri înainte de pauză7%
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice

Repriza 2

56%Min. 1 gol după pauză37%
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
30%Min. 2 goluri după pauză19%
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
7%Min. 3 goluri după pauză7%
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice

Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

Star Starachowice stă cu 56% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

1 pct / meci - Sokół Kolbuszowa Dolna · 1.56 pct / meci - Star Starachowice

Sokół Kolbuszowa Dolna - starea la pauză
19% conduce44% egal37% condusă
Star Starachowice - starea la pauză
33% conduce56% egal11% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

1Puncte pe meci (repriza 1)1.56
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
0.48Goluri marcate (repriza 1)0.63
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
0.74Goluri primite (repriza 1)0.41
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
1.22Media golurilor (repriza 1)1.04
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
52%Poartă intactă înainte de pauză70%
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
63%Fără gol înainte de pauză48%
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice

După pauză (repriza 2)

1.15Puncte pe meci (repriza 2)1
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
0.44Goluri marcate (repriza 2)0.26
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
0.52Goluri primite (repriza 2)0.41
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
0.96Media golurilor (repriza 2)0.67
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
63%Poartă intactă după pauză74%
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice
63%Fără gol după pauză78%
Sokół Kolbuszowa DolnaStar Starachowice

Sokół Kolbuszowa Dolna - rezultatele reprizei a 2-a

19% V59% E22% I
27
Puncte la pauză
13
Goluri la pauză
-7
Golaveraj (repriza 1)
31
Puncte în repriza a 2-a
-2
Golaveraj (repriza 2)
1.00
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului137%

Conduce la pauză în 19% dintre meciuri și câștigă 26%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză-0.2

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

Star Starachowice - rezultatele reprizei a 2-a

11% V67% E22% I
42
Puncte la pauză
17
Goluri la pauză
+6
Golaveraj (repriza 1)
27
Puncte în repriza a 2-a
-4
Golaveraj (repriza 2)
1.56
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului145%

Conduce la pauză în 33% dintre meciuri și câștigă 48%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză0.0

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

Sokół Kolbuszowa Dolna - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.201.60
Goluri marcate / meci0.80.4
Goluri primite / meci0.80.2
Media golurilor pe meci1.60.6
1 gol80%60%
2 goluri60%0%
3 goluri20%0%
Poartă intactă40%80%
Fără gol20%60%
Golaveraj0+1
Pauză: 20% conduce - 60% egal - 20% condusă
Repriza 2: 40% câștigată - 40% egal - 20% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 60% - Total goluri la pauză: 4
Star Starachowice - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.600.80
Goluri marcate / meci0.60.4
Goluri primite / meci0.61.2
Media golurilor pe meci1.21.6
1 gol80%80%
2 goluri40%40%
3 goluri0%20%
Poartă intactă60%40%
Fără gol40%60%
Golaveraj0-4
Pauză: 40% conduce - 40% egal - 20% condusă
Repriza 2: 20% câștigată - 20% egal - 60% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 20% - Total goluri la pauză: 3

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minute— când apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Sokół Kolbuszowa Dolna
MarcatePrimite
4
19
0-15
6
3
16-30
5
12
31-45
0
4
46-60
2
6
61-75
10
4
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 76-90 (10 goals). Primește cel mai mult în 0-15 (19). Bilanț final (76-90): +6 - câștigă finalurile de meci.

Star Starachowice
MarcatePrimite
23
12
0-15
4
3
16-30
7
3
31-45
4
1
46-60
3
5
61-75
0
5
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 0-15 (23 goals). Primește cel mai mult în 0-15 (12). Bilanț final (76-90): -5 - finalurile de meci sunt un punct slab.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

2.69
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
1.0 : 1.6
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
87%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
46%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
-26%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
50%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
6%
Risc de 0:0
circa 1 din 17 meciuri
2-3
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Sokół Kolbuszowa Dolna

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.18
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.60
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
+4.5 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.21
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
-0.39
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
61%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
123%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
+0.91
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
-0.0
Goluri în final
37% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 15% vin în primul sfert de oră.
37%

Star Starachowice

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.06
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.51
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-7.0 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
+0.09
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.42
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
105%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
65%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
-0.94
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
-0.4
Goluri în final
0% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 56% vin în primul sfert de oră.
0%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (3 Liga Group 4).

Echipele vs liga

Sokół Kolbuszowa DolnaLigaStar Starachowice
Media golurilor pe meci▼ 2.783.10▼ 2.59
Ambele echipe au marcat▼ 44%57%▼ 48%
Min. 3 goluri (Over 2.5)▼ 56%58%▼ 41%
Meciuri fără gol primit▼ 19%24%▲ 44%
Gol înainte de pauză▲ 63%53%▲ 59%
Gol după pauză• 56%56%▼ 37%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

3.10
Media golurilor pe meci
57%
Ambele echipe au marcat
58%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
24%
Meciuri fără gol primit
1.65
Goluri acasă / meci
1.45
Goluri în deplasare / meci
+14%
Avantajul gazdelor în atac
+12%
Avantajul gazdelor în apărare
+5%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
53%
1 gol
31%
2 goluri
12%
3 goluri
2%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
56%
1 gol
32%
2 goluri
14%
3 goluri
5%
4 goluri

Arbitrul și antrenorii

Deschide profilurile sezonului pentru a compara rezultatele, golurile și tendințele disciplinare.

Meciuri directe

Meci anterior: Sokół Kolbuszowa Dolna 0 - 0 - 1 Star Starachowice. Media golurilor 2.00, ambele echipe au marcat in 0% meciuri.

Star Starachowice
2 : 0
Sokół Kolbuszowa Dolna

Întrebări frecvente

Care a fost rezultatul Sokół Kolbuszowa Dolna - Star Starachowice?

Meciul din 3 Liga Group 4 s-a încheiat Sokół Kolbuszowa Dolna 1:2 Star Starachowice. Statisticile complete, împărțirea pe reprize și meciurile directe sunt pe această pagină.

Ce arată statisticile golurilor înainte de Sokół Kolbuszowa Dolna - Star Starachowice?

Sokół Kolbuszowa Dolna marchează în medie 1,00 goluri pe meci, iar Star Starachowice 1,52. Media în 3 Liga Group 4 este de 3,10 goluri, cu Over 2.5 în 58% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 44% din meciurile Sokół Kolbuszowa Dolna și 48% din cele ale Star Starachowice.

În ce formă sunt Sokół Kolbuszowa Dolna și Star Starachowice?

În ultimele 5 meciuri Sokół Kolbuszowa Dolna are un bilanț de 3-0-2 (1,80 puncte pe meci), iar Star Starachowice 1-1-3 (0,80 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru Sokół Kolbuszowa Dolna - Star Starachowice?

Această pagină arată tot contextul statistic — formă, meciuri directe, goluri, BTTS și Over/Under. Pontul, evaluarea valorii și justificarea completă sunt în aplicația NoFluffPicks.