Slovacia - Super LigaŠtadión Antona MalatinskéhoDate actualizate la 16 octombrie 2026

Spartak Trnava - Žilina: statisticile meciului

Spartak Trnava crest
Spartak Trnava
1 : 3pauza 1:2
Žilina crest
Žilina

Spartak Trnava - Žilina: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Spartak Trnava a jucat împotriva Žilina în Super Liga (Slovacia). Meciul s-a jucat la data de 30 august 2026. Stadion: Štadión Antona Malatinského. Scor final: 1:3.

Forma actuală

Spartak Trnava: 4-1-0, 2.60 puncte/meci. Žilina: 3-1-1, 2.00 puncte/meci.

Statistici goluri

Spartak Trnava marchează 2.40 si primește 0.40 goluri pe meci. Žilina marchează 2.40 si primește 2.20. Media ligii: 3.55 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Spartak Trnava 40%, Žilina 80%. Over 2.5: Spartak Trnava 60%, Žilina 80%. Nivel liga: BTTS 61%, Over 2.5 70%.

xG, șuturi și stil

Spartak Trnava are xG mai mare: 1.96 față de 1.78. Spartak Trnava: 17.2 șuturi pe meci, Žilina: 16.2.

Reprizele meciului

Spartak Trnava: conduce la pauză în 60%, goluri în repriza a doua 1.20. Žilina: conduce la pauză în 20%, goluri în repriza a doua 1.80.

Goluri pe minute

Spartak Trnava: 31-45+ (6 goluri). Žilina: 76-90+ (4 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

Super Liga: 3.55 goluri pe meci, BTTS 61%, Over 2.5 70%.

Meciuri directe

Înaintea acestui meci erau disponibile 4 dueluri directe anterioare: 2-2-0. Medie goluri 1.50, BTTS 25%.

Analiză pre-meci arhivată

Această analiză a fost pregătită înainte de start. Concluziile se bazează exclusiv pe datele disponibile înaintea meciului și nu includ rezultatul final sau statisticile de după meci.

Analiza generală a meciului

Spartak Trnava abordează meciul după o serie de cinci victorii consecutive, în care a marcat 14 goluri și a primit doar 1, în timp ce Žilina a înregistrat 2 înfrângeri în aceeași perioadă și a încasat nu mai puțin de 10 goluri. Gazdele creează considerabil mai multe ocazii pe teren propriu: expediază în medie 18 șuturi și 7,33 șuturi pe poartă pe meci, iar media xG este de 2,07, față de 1,39 pentru Žilina în deplasare. Deosebit de importantă este diferența în organizarea defensivă, deoarece Trnava primește acasă doar 0,33 goluri pe meci și păstrează poarta intactă în 67% dintre partide, în timp ce oaspeții încasează în medie 1,5 goluri, având un xG împotriva lor de 2,08. Žilina rămâne periculoasă în deplasare, unde a câștigat ambele meciuri disputate până acum și marchează în medie 2,5 goluri, însă eficiența ridicată de 22% poate fi dificil de menținut în condițiile unui număr considerabil mai mic de ocazii create. Avantajul Trnavei în ceea ce privește forma actuală, posesia medie de 59% și calitatea ocaziilor create indică o victorie a gazdelor, deși un gol al oaspeților reprezintă un scenariu realist.

Vezi prezentarea statistică
BTTS - vor marca ambele echipe?

Spartak Trnava se află într-o formă excelentă: a câștigat ultimele cinci meciuri, a marcat 14 goluri și a primit doar 1, adică o medie de 0,2 goluri pe meci. Žilina înscrie, într-adevăr, în medie 1,8 goluri în ultimele cinci partide, însă xG-ul său este de 1,54, iar defensiva celor de la Trnava le permite adversarilor doar un xG de 1,08. Gazdele ar trebui totuși să găsească drumul spre gol, deoarece generează în medie 2,19 xG și au 6,67 șuturi pe poartă pe meci, în timp ce Žilina a primit 10 goluri în ultimele cinci apariții. Deși seria meciurilor disputate în deplasare de Žilina a oferit GG în 80% dintre ultimele cinci partide, semnalul mult mai puternic este reprezentat de doar 20% astfel de meciuri pentru Trnava și de apărarea sa aproape fără greșeală. Prin urmare, scenariul mai probabil este cel în care cel puțin una dintre echipe nu marchează (NG), adică BTTS Nu.

Vezi statisticile BTTS
Over/Under - analiza numărului de goluri

Spartak Trnava a marcat în medie 2.8 goluri în ultimele cinci meciuri, iar Žilina a primit 2.0 goluri pe partidă în aceeași perioadă, ceea ce susține clar perspectiva a cel puțin două goluri. Gazdele au generat în medie 2.19 xG, în timp ce defensiva celor de la Žilina le-a permis adversarilor 1.66 xG, astfel că Spartak are singur un potențial solid pentru aproximativ 2 goluri. Žilina a marcat, de asemenea, în medie 1.8 goluri în ultimele cinci apariții și a generat 1.54 xG, deși forma foarte bună recentă a defensivei lui Trnava, cu o medie de doar 0.2 goluri primite, îi limitează estimarea. În 80% dintre ultimele cinci meciuri ale ambelor echipe s-au marcat cel puțin trei goluri, iar media de 3.43 goluri din campionat favorizează suplimentar un meci deschis. Cea mai solidă alegere rămâne însă Peste 1.5, deoarece prognoza de 3.15 goluri îi conferă acestei linii o probabilitate clar mai ridicată.

Vezi statisticile Over/Under
HT/FT - scenariul la pauză și la final

Spartak Trnava a câștigat ultimele cinci meciuri, marcând în medie 2,8 goluri și primind doar 0,2, în timp ce Žilina a pierdut 40% dintre partidele disputate în aceeași perioadă și le-a permis adversarilor să înscrie 2,0 goluri pe meci. Gazdele au condus la Pauză în 60% dintre ultimele cinci apariții, nu au fost conduse în niciuna dintre ele după 45 de minute și nu au primit niciun gol în aceste prime reprize. Žilina a încheiat la egalitate la Pauză 60% dintre ultimele meciuri, iar media golurilor marcate înainte de pauză este de doar 0,4, față de 1,0 în cazul echipei Trnava. După pauză, Spartak arată în continuare mai stabil: marchează în medie 1,8 goluri, primește 0,2 și câștigă repriza a doua în 60% dintre partide, în timp ce Žilina primește 1,8 goluri. Deși oaspeții au început sezonul cu 3 victorii, forma actuală și avantajul clar al echipei Trnava în defensivă susțin cel mai puternic varianta 1 pauză / 1 final.

Vezi statisticile primei și celei de-a doua reprize

Pe reprize

1 : 2
Prima repriza
0 : 1
A doua repriza

Statisticile meciului

53Posesie (%)47
Spartak TrnavaŽilina
17Suturi13
Spartak TrnavaŽilina
5Suturi pe poarta7
Spartak TrnavaŽilina
1.78xG1.65
Spartak TrnavaŽilina
5Cornere1
Spartak TrnavaŽilina
49Atacuri periculoase47
Spartak TrnavaŽilina
11Faulturi15
Spartak TrnavaŽilina
3Cartonase2
Spartak TrnavaŽilina

Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

Spartak TrnavaŽilina
2.4Goluri marcate / meci2.4
Spartak TrnavaŽilina
0.4Goluri primite / meci2.2
Spartak TrnavaŽilina
52%Posesie medie57%
Spartak TrnavaŽilina
7Șuturi pe poartă / meci6.2
Spartak TrnavaŽilina

Statistici echipe— cine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

17.2Șuturi pe meci16.2
Spartak TrnavaŽilina
7Șuturi pe poartă6.2
Spartak TrnavaŽilina
14%Conversia șuturilor14.8%
Spartak TrnavaŽilina
52%Posesie57%
Spartak TrnavaŽilina
1.96xG pentru1.78
Spartak TrnavaŽilina
1.22xG împotrivă1.52
Spartak TrnavaŽilina

Calitatea șuturilor

Spartak Trnava: OfensivăŽilina: Dominantă
Spartak TrnavaŽilina
Precizie (șuturi pe poartă)41%38%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.110.11
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.340.39

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelor— cine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

Spartak Trnava stă cu 30% mai bine la: forma ultimelor 5.

2.6 pct / meci - Spartak Trnava · 2 pct / meci - Žilina

Spartak Trnava
DWWWW
Neînvinsă în ultimele 5 meciuri
Distribuția rezultatelor
80% V20% E0% I
Sezon (V-E-Î)
4-1-0
2.60 pct / meci · golaveraj +10
Ultimele 5 (V-E-Î)
4-1-0
2.60 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
2-1-0
Ultimele 5 acasă
2-1-0
DWW
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 2.4Goluri primite: 0.4xG: 1.96xG advers: 1.22BTTS: 40%Over 2.5: 60%
Žilina
DWLWW
Distribuția rezultatelor
60% V20% E20% I
Sezon (V-E-Î)
3-1-1
2.00 pct / meci · golaveraj +1
Ultimele 5 (V-E-Î)
3-1-1
2.00 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
2-0-0
Ultimele 5 în deplasare
2-0-0
WW
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 2.4Goluri primite: 2.2xG: 1.78xG advers: 1.52BTTS: 80%Over 2.5: 80%

Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

Spartak Trnava stă cu 450% mai bine la: goluri primite pe meci.

0.4 goluri / meci - Spartak Trnava · 2.2 goluri / meci - Žilina

Profil ofensiv Spartak Trnava: foarte solid

Spartak Trnava marchează în 100% dintre meciuri (5 din 5 meciuri), iar Žilina păstrează poarta curată în 20% (1 din 5 meciuri).

Profil ofensiv Žilina: solid

Žilina marchează în 100% dintre meciuri (5 din 5 meciuri), iar Spartak Trnava păstrează poarta curată în 60% (3 din 5 meciuri).

12Goluri marcate (sezon)12
Spartak TrnavaŽilina
2Goluri primite (sezon)11
Spartak TrnavaŽilina
2.8Media golurilor pe meci4.6
Spartak TrnavaŽilina
12Goluri marcate (ultimele 5)12
Spartak TrnavaŽilina
2Goluri primite (ultimele 5)11
Spartak TrnavaŽilina

Cât de des marchează cel puțin...

100%1 gol100%
Spartak TrnavaŽilina
80%2 goluri60%
Spartak TrnavaŽilina
40%3 goluri40%
Spartak TrnavaŽilina
20%4 goluri40%
Spartak TrnavaŽilina

Cât de des primește cel puțin...

40%1 gol80%
Spartak TrnavaŽilina
0%2 goluri60%
Spartak TrnavaŽilina
0%3 goluri60%
Spartak TrnavaŽilina
0%4 goluri20%
Spartak TrnavaŽilina

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

61%
Media ligii

Tipare de goluri

20%BTTS la pauză20%
Spartak TrnavaŽilina
0%BTTS în ambele reprize20%
Spartak TrnavaŽilina
40%Gol în ambele reprize40%
Spartak TrnavaŽilina

BTTS și numărul de goluri

20%Min. 3 goluri și BTTS80%
Spartak TrnavaŽilina
40%Min. 3 goluri fără BTTS0%
Spartak TrnavaŽilina
40%BTTS - ultimele 580%
Spartak TrnavaŽilina

Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Repriza 1

80%Min. 1 gol înainte de pauză60%
Spartak TrnavaŽilina
40%Min. 2 goluri înainte de pauză40%
Spartak TrnavaŽilina
20%Min. 3 goluri înainte de pauză20%
Spartak TrnavaŽilina

Repriza 2

60%Min. 1 gol după pauză100%
Spartak TrnavaŽilina
60%Min. 2 goluri după pauză80%
Spartak TrnavaŽilina
20%Min. 3 goluri după pauză80%
Spartak TrnavaŽilina

Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

Spartak Trnava stă cu 120% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

2.2 pct / meci - Spartak Trnava · 1 pct / meci - Žilina

Spartak Trnava - starea la pauză
60% conduce40% egal0% condusă
Žilina - starea la pauză
20% conduce40% egal40% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

2.2Puncte pe meci (repriza 1)1
Spartak TrnavaŽilina
1.2Goluri marcate (repriza 1)0.6
Spartak TrnavaŽilina
0.2Goluri primite (repriza 1)0.6
Spartak TrnavaŽilina
1.4Media golurilor (repriza 1)1.2
Spartak TrnavaŽilina
80%Poartă intactă înainte de pauză60%
Spartak TrnavaŽilina
20%Fără gol înainte de pauză60%
Spartak TrnavaŽilina

După pauză (repriza 2)

1.8Puncte pe meci (repriza 2)1.8
Spartak TrnavaŽilina
1.2Goluri marcate (repriza 2)1.8
Spartak TrnavaŽilina
0.2Goluri primite (repriza 2)1.6
Spartak TrnavaŽilina
1.4Media golurilor (repriza 2)3.4
Spartak TrnavaŽilina
80%Poartă intactă după pauză20%
Spartak TrnavaŽilina
40%Fără gol după pauză0%
Spartak TrnavaŽilina

Spartak Trnava - rezultatele reprizei a 2-a

40% V60% E0% I
11
Puncte la pauză
6
Goluri la pauză
+5
Golaveraj (repriza 1)
9
Puncte în repriza a 2-a
+5
Golaveraj (repriza 2)
2.20
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului133%

Conduce la pauză în 60% dintre meciuri și câștigă 80%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză0.0

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

Žilina - rezultatele reprizei a 2-a

60% V0% E40% I
5
Puncte la pauză
3
Goluri la pauză
0
Golaveraj (repriza 1)
9
Puncte în repriza a 2-a
+1
Golaveraj (repriza 2)
1.00
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului300%

Conduce la pauză în 20% dintre meciuri și câștigă 60%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză+1.0

Primește cu 1.0 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

Spartak Trnava - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci2.201.80
Goluri marcate / meci1.21.2
Goluri primite / meci0.20.2
Media golurilor pe meci1.41.4
1 gol80%60%
2 goluri40%60%
3 goluri20%20%
Poartă intactă80%80%
Fără gol20%40%
Golaveraj+5+5
Pauză: 60% conduce - 40% egal - 0% condusă
Repriza 2: 40% câștigată - 60% egal - 0% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 20% - Total goluri la pauză: 6
Žilina - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.001.80
Goluri marcate / meci0.61.8
Goluri primite / meci0.61.6
Media golurilor pe meci1.23.4
1 gol60%100%
2 goluri40%80%
3 goluri20%80%
Poartă intactă60%20%
Fără gol60%0%
Golaveraj0+1
Pauză: 20% conduce - 40% egal - 40% condusă
Repriza 2: 60% câștigată - 0% egal - 40% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 20% - Total goluri la pauză: 3

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minute— când apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Spartak Trnava
MarcatePrimite
0
0
0-15
0
0
16-30
6
1
31-45
1
0
46-60
2
0
61-75
3
1
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 31-45 (6 goals). Primește cel mai mult în 31-45 (1). Bilanț final (76-90): +2 - câștigă finalurile de meci.

Žilina
MarcatePrimite
2
1
0-15
1
1
16-30
0
1
31-45
3
0
46-60
2
3
61-75
4
5
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 76-90 (4 goals). Primește cel mai mult în 76-90 (5). Bilanț final (76-90): -1 - finalurile de meci sunt un punct slab.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

3.70
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
2.3 : 1.4
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
104%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
60%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
-59%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
100%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
0%
Risc de 0:0
practic zero
2-3
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Spartak Trnava

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.74
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+1.26
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-1.6 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
+0.44
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.82
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
136%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
22%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
0.00
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
0.0
Goluri în final
25% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 0% vin în primul sfert de oră.
25%

Žilina

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.26
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.06
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
+1.8 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
+0.62
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
-0.68
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
134%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
125%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
0.00
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+1.2
Goluri în final
33% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 17% vin în primul sfert de oră.
33%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (Super Liga).

Echipele vs liga

Spartak TrnavaLigaŽilina
Media golurilor pe meci▼ 2.803.55▲ 4.60
Ambele echipe au marcat▼ 40%61%▲ 80%
Min. 3 goluri (Over 2.5)▼ 60%70%▲ 80%
Meciuri fără gol primit▲ 60%20%• 20%
Gol înainte de pauză▼ 80%82%▼ 60%
Gol după pauză▼ 60%88%▲ 100%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

3.55
Media golurilor pe meci
61%
Ambele echipe au marcat
70%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
20%
Meciuri fără gol primit
1.76
Goluri acasă / meci
1.79
Goluri în deplasare / meci
+-2%
Avantajul gazdelor în atac
+-2%
Avantajul gazdelor în apărare
+-3%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
82%
1 gol
45%
2 goluri
21%
3 goluri
3%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
88%
1 gol
61%
2 goluri
27%
3 goluri
18%
4 goluri

Echipe de start și evenimente

Titulari, rezerve și evenimente verificate pentru acest meci.

Cronologia meciului

Goluri, cartonașe și schimbări așezate în ordine cronologică.

  1. ŽilinaCartonaș galbenAlexander Narimanidze
  2. ŽilinaGolMichal FaškoPasă decisivă: Tobiáš Pališčák
  3. Spartak TrnavaGolTimotej KudlickaPasă decisivă: Filip Trello
  4. Spartak TrnavaCartonaș galbenTimotej Kudlicka
  5. ŽilinaGolPatrik IľkoPasă decisivă: Michal Faško
  6. Spartak TrnavaCartonaș galbenRoman Begala
  7. Spartak TrnavaCartonaș galbenKristián Koštrna
  8. ŽilinaGolPatrik IľkoPasă decisivă: Michal Faško
  9. Spartak TrnavaSchimbareIntră: Dávid BukovskýIese: Timotej Kudlicka
  10. Spartak TrnavaCartonaș galbenDávid Bukovský
  11. ŽilinaSchimbareIntră: Samuel ĎatkoIese: Timotej Hranica
  12. ŽilinaCartonaș galbenMiroslav Káčer

Arbitrul și antrenorii

Deschide profilurile sezonului pentru a compara rezultatele, golurile și tendințele disciplinare.

Meciuri directe

Meciuri recente (4): Spartak Trnava 2 - 2 - 0 Žilina. Media golurilor 1.50, ambele echipe au marcat in 25% meciuri.

Întrebări frecvente

Care a fost rezultatul Spartak Trnava - Žilina?

Meciul din Super Liga s-a încheiat Spartak Trnava 1:3 Žilina. Statisticile complete, împărțirea pe reprize și meciurile directe sunt pe această pagină.

Care este bilanțul întâlnirilor directe dintre Spartak Trnava și Žilina?

În ultimele 4 întâlniri directe Spartak Trnava a câștigat 2, Žilina 0, iar 2 s-au terminat la egalitate. Media a fost de 1,50 goluri, ambele echipe marcând în 25%.

Ce arată statisticile golurilor înainte de Spartak Trnava - Žilina?

Spartak Trnava marchează în medie 2,40 goluri pe meci, iar Žilina 2,40. Media în Super Liga este de 3,55 goluri, cu Over 2.5 în 70% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 40% din meciurile Spartak Trnava și 80% din cele ale Žilina.

În ce formă sunt Spartak Trnava și Žilina?

În ultimele 5 meciuri Spartak Trnava are un bilanț de 4-1-0 (2,60 puncte pe meci), iar Žilina 3-1-1 (2,00 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru Spartak Trnava - Žilina?

Această pagină arată tot contextul statistic — formă, meciuri directe, goluri, BTTS și Over/Under. Pontul, evaluarea valorii și justificarea completă sunt în aplicația NoFluffPicks.