India - Indian Super LeagueJawaharlal Nehru StadiumDate actualizate la 16 octombrie 2026

Sporting Delhi - ATK Mohun Bagan: statisticile meciului

Argumentare:

Analiza completă și pontul în aplicație

Vezi analiza pentru pariuri, pontul, value bet-ul și argumentarea completă pentru acest meci.

Vezi analiza și pontul

Sporting Delhi - ATK Mohun Bagan: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Sporting Delhi joacă împotriva ATK Mohun Bagan în Indian Super League (India). Meciul este programat pentru 16 octombrie 2026. Stadion: Jawaharlal Nehru Stadium.

Forma actuală

Sporting Delhi: 0-0-1, 0.00 puncte/meci. ATK Mohun Bagan: 0-0-1, 0.00 puncte/meci.

Statistici goluri

Sporting Delhi marchează 2.00 si primește 3.00 goluri pe meci. ATK Mohun Bagan marchează 0.00 si primește 1.00. Media ligii: 2.67 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Sporting Delhi 100%, ATK Mohun Bagan 0%. Over 2.5: Sporting Delhi 100%, ATK Mohun Bagan 0%. Nivel liga: BTTS 67%, Over 2.5 50%.

xG, șuturi și stil

ATK Mohun Bagan are xG mai mare: 2.74 față de 1.15. Sporting Delhi: 10.0 șuturi pe meci, ATK Mohun Bagan: 25.0.

Reprizele meciului

Sporting Delhi: conduce la pauză în 100%, goluri în repriza a doua 0.00. ATK Mohun Bagan: conduce la pauză în 0%, goluri în repriza a doua 0.00.

Goluri pe minute

Sporting Delhi: 16-30 (1 goluri). ATK Mohun Bagan: 0-15 (0 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

Indian Super League: 2.67 goluri pe meci, BTTS 67%, Over 2.5 50%.

Meciuri directe

Înaintea acestui meci erau disponibile 1 dueluri directe anterioare: 0-0-1. Medie goluri 3.00, BTTS 100%.

Inainte de meci

Cote 1X2

(-)
(-)
(-)

Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

Sporting DelhiATK Mohun Bagan
2Goluri marcate / meci0
Sporting DelhiATK Mohun Bagan
3Goluri primite / meci1
Sporting DelhiATK Mohun Bagan
36%Posesie medie55%
Sporting DelhiATK Mohun Bagan
4Șuturi pe poartă / meci6
Sporting DelhiATK Mohun Bagan

Statistici echipe— cine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

10Șuturi pe meci25
Sporting DelhiATK Mohun Bagan
4Șuturi pe poartă6
Sporting DelhiATK Mohun Bagan
20%Conversia șuturilor0%
Sporting DelhiATK Mohun Bagan
36%Posesie55%
Sporting DelhiATK Mohun Bagan
1.15xG pentru2.74
Sporting DelhiATK Mohun Bagan
2.93xG împotrivă1.16
Sporting DelhiATK Mohun Bagan

Calitatea șuturilor

Sporting Delhi: Pe contraatacATK Mohun Bagan: Dominantă
Sporting DelhiATK Mohun Bagan
Precizie (șuturi pe poartă)40%24%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.110.11
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.500.00

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelor— cine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

Sporting Delhi
L
Fără victorie în ultimele 5 meciuri
Distribuția rezultatelor
0% V0% E100% I
Sezon (V-E-Î)
0-0-1
0.00 pct / meci · golaveraj -1
Ultimele 5 (V-E-Î)
0-0-1
0.00 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
0-0-0
Ultimele 5 acasă
0-0-0
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 2.0Goluri primite: 3.0xG: 1.15xG advers: 2.93BTTS: 100%Over 2.5: 100%
ATK Mohun Bagan
L
Fără victorie în ultimele 5 meciuri
Distribuția rezultatelor
0% V0% E100% I
Sezon (V-E-Î)
0-0-1
0.00 pct / meci · golaveraj -1
Ultimele 5 (V-E-Î)
0-0-1
0.00 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
0-0-1
Ultimele 5 în deplasare
0-0-1
L
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 0.0Goluri primite: 1.0xG: 2.74xG advers: 1.16BTTS: 0%Over 2.5: 0%

Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

ATK Mohun Bagan stă cu 200% mai bine la: goluri primite pe meci.

3 goluri / meci - Sporting Delhi · 1 goluri / meci - ATK Mohun Bagan

Profil ofensiv Sporting Delhi: foarte solid

Sporting Delhi marchează în 100% dintre meciuri (1 din 1 meciuri), iar ATK Mohun Bagan păstrează poarta curată în 0% (0 din 1 meciuri).

Profil ofensiv ATK Mohun Bagan: neuniform

ATK Mohun Bagan marchează în 0% dintre meciuri (0 din 1 meciuri), iar Sporting Delhi păstrează poarta curată în 0% (0 din 1 meciuri).

2Goluri marcate (sezon)0
Sporting DelhiATK Mohun Bagan
3Goluri primite (sezon)1
Sporting DelhiATK Mohun Bagan
5Media golurilor pe meci1
Sporting DelhiATK Mohun Bagan
2Goluri marcate (ultimele 5)0
Sporting DelhiATK Mohun Bagan
3Goluri primite (ultimele 5)1
Sporting DelhiATK Mohun Bagan

Cât de des marchează cel puțin...

100%1 gol0%
Sporting DelhiATK Mohun Bagan
100%2 goluri0%
Sporting DelhiATK Mohun Bagan
0%3 goluri0%
Sporting DelhiATK Mohun Bagan
0%4 goluri0%
Sporting DelhiATK Mohun Bagan

Cât de des primește cel puțin...

100%1 gol100%
Sporting DelhiATK Mohun Bagan
100%2 goluri0%
Sporting DelhiATK Mohun Bagan
100%3 goluri0%
Sporting DelhiATK Mohun Bagan
0%4 goluri0%
Sporting DelhiATK Mohun Bagan

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

67%
Media ligii

Tipare de goluri

100%BTTS la pauză0%
Sporting DelhiATK Mohun Bagan
0%BTTS în ambele reprize0%
Sporting DelhiATK Mohun Bagan
0%Gol în ambele reprize0%
Sporting DelhiATK Mohun Bagan

BTTS și numărul de goluri

100%Min. 3 goluri și BTTS0%
Sporting DelhiATK Mohun Bagan
0%Min. 3 goluri fără BTTS0%
Sporting DelhiATK Mohun Bagan
100%BTTS - ultimele 50%
Sporting DelhiATK Mohun Bagan

Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Repriza 1

100%Min. 1 gol înainte de pauză0%
Sporting DelhiATK Mohun Bagan
100%Min. 2 goluri înainte de pauză0%
Sporting DelhiATK Mohun Bagan
100%Min. 3 goluri înainte de pauză0%
Sporting DelhiATK Mohun Bagan

Repriza 2

100%Min. 1 gol după pauză100%
Sporting DelhiATK Mohun Bagan
100%Min. 2 goluri după pauză0%
Sporting DelhiATK Mohun Bagan
0%Min. 3 goluri după pauză0%
Sporting DelhiATK Mohun Bagan

Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

Sporting Delhi stă cu 200% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

3 pct / meci - Sporting Delhi · 1 pct / meci - ATK Mohun Bagan

Sporting Delhi - starea la pauză
100% conduce0% egal0% condusă
ATK Mohun Bagan - starea la pauză
0% conduce100% egal0% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

3Puncte pe meci (repriza 1)1
Sporting DelhiATK Mohun Bagan
2Goluri marcate (repriza 1)0
Sporting DelhiATK Mohun Bagan
1Goluri primite (repriza 1)0
Sporting DelhiATK Mohun Bagan
3Media golurilor (repriza 1)0
Sporting DelhiATK Mohun Bagan
0%Poartă intactă înainte de pauză100%
Sporting DelhiATK Mohun Bagan
0%Fără gol înainte de pauză100%
Sporting DelhiATK Mohun Bagan

După pauză (repriza 2)

0Puncte pe meci (repriza 2)0
Sporting DelhiATK Mohun Bagan
0Goluri marcate (repriza 2)0
Sporting DelhiATK Mohun Bagan
2Goluri primite (repriza 2)1
Sporting DelhiATK Mohun Bagan
2Media golurilor (repriza 2)1
Sporting DelhiATK Mohun Bagan
0%Poartă intactă după pauză0%
Sporting DelhiATK Mohun Bagan
100%Fără gol după pauză100%
Sporting DelhiATK Mohun Bagan

Sporting Delhi - rezultatele reprizei a 2-a

0% V0% E100% I
3
Puncte la pauză
2
Goluri la pauză
+1
Golaveraj (repriza 1)
0
Puncte în repriza a 2-a
-2
Golaveraj (repriza 2)
3.00
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului0%

Conduce la pauză în 100% dintre meciuri și câștigă 0%. Uneori pierde avantajul după pauză.

Apărarea după pauză+1.0

Primește cu 1.0 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

ATK Mohun Bagan - rezultatele reprizei a 2-a

0% V0% E100% I
1
Puncte la pauză
0
Goluri la pauză
0
Golaveraj (repriza 1)
0
Puncte în repriza a 2-a
-1
Golaveraj (repriza 2)
1.00
PPG înainte de pauză
Apărarea după pauză+1.0

Primește cu 1.0 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

Sporting Delhi - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci3.000.00
Goluri marcate / meci2.00.0
Goluri primite / meci1.02.0
Media golurilor pe meci3.02.0
1 gol100%100%
2 goluri100%100%
3 goluri100%0%
Poartă intactă0%0%
Fără gol0%100%
Golaveraj+1-2
Pauză: 100% conduce - 0% egal - 0% condusă
Repriza 2: 0% câștigată - 0% egal - 100% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 100% - Total goluri la pauză: 2
ATK Mohun Bagan - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.000.00
Goluri marcate / meci0.00.0
Goluri primite / meci0.01.0
Media golurilor pe meci0.01.0
1 gol0%100%
2 goluri0%0%
3 goluri0%0%
Poartă intactă100%0%
Fără gol100%100%
Golaveraj0-1
Pauză: 0% conduce - 100% egal - 0% condusă
Repriza 2: 0% câștigată - 0% egal - 100% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 0% - Total goluri la pauză: 0

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minute— când apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Sporting Delhi
MarcatePrimite
0
0
0-15
1
1
16-30
1
0
31-45
0
0
46-60
0
1
61-75
0
1
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 16-30 (1 goal). Primește cel mai mult în 16-30 (1). Bilanț final (76-90): -1 - finalurile de meci sunt un punct slab.

ATK Mohun Bagan
MarcatePrimite
0
0
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
0
1
76-90

Primește cel mai mult în 76-90 (1). Bilanț final (76-90): -1 - finalurile de meci sunt un punct slab.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

3.00
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
1.5 : 1.5
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
112%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
50%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
0%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
0%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
0%
Risc de 0:0
practic zero
0-1
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Sporting Delhi

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-1.78
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.78
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-0.9 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
+0.85
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
-0.07
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
133%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
256%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
0.00
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
-2.0
Goluri în final
0% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 0% vin în primul sfert de oră.
0%

ATK Mohun Bagan

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+1.58
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-2.58
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
0.0 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-2.74
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.16
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
0%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
67%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
0.00
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
0.0
Goluri în final
0% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 0% vin în primul sfert de oră.
0%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (Indian Super League).

Echipele vs liga

Sporting DelhiLigaATK Mohun Bagan
Media golurilor pe meci▲ 5.002.67▼ 1.00
Ambele echipe au marcat▲ 100%67%▼ 0%
Min. 3 goluri (Over 2.5)▲ 100%50%▼ 0%
Meciuri fără gol primit▼ 0%17%▼ 0%
Gol înainte de pauză▲ 100%50%▼ 0%
Gol după pauză• 100%100%• 100%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

2.67
Media golurilor pe meci
67%
Ambele echipe au marcat
50%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
17%
Meciuri fără gol primit
1.50
Goluri acasă / meci
1.17
Goluri în deplasare / meci
+28%
Avantajul gazdelor în atac
+22%
Avantajul gazdelor în apărare
+50%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
50%
1 gol
33%
2 goluri
17%
3 goluri
0%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
100%
1 gol
50%
2 goluri
17%
3 goluri
0%
4 goluri

Meciuri directe

Meci anterior: Sporting Delhi 0 - 0 - 1 ATK Mohun Bagan. Media golurilor 3.00, ambele echipe au marcat in 100% meciuri.

Întrebări frecvente

Când joacă Sporting Delhi și ATK Mohun Bagan?

Sporting Delhi întâlnește ATK Mohun Bagan pe 16 octombrie 2026 în Indian Super League pe Jawaharlal Nehru Stadium. Ora exactă în fusul tău orar este afișată în partea de sus a paginii meciului.

Ce arată statisticile golurilor înainte de Sporting Delhi - ATK Mohun Bagan?

Sporting Delhi marchează în medie 2,00 goluri pe meci, iar ATK Mohun Bagan 0,00. Media în Indian Super League este de 2,67 goluri, cu Over 2.5 în 50% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 100% din meciurile Sporting Delhi și 0% din cele ale ATK Mohun Bagan.

În ce formă sunt Sporting Delhi și ATK Mohun Bagan?

În ultimele 5 meciuri Sporting Delhi are un bilanț de 0-0-1 (0,00 puncte pe meci), iar ATK Mohun Bagan 0-0-1 (0,00 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru Sporting Delhi - ATK Mohun Bagan?

Aici verifici cifrele dinaintea meciului Sporting Delhi - ATK Mohun Bagan: formă, H2H, goluri și Over/Under. Pontul, value-ul și justificarea sunt publicate în aplicația NoFluffPicks.