Brazilia - Serie BEstádio Onésio Brasileiro AlvarengaDate actualizate la 06 septembrie 2026

Vila Nova - São Bernardo: statisticile meciului

Vila Nova - São Bernardo: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Vila Nova a jucat împotriva São Bernardo în Serie B (Brazilia). Meciul s-a jucat la data de 6 iulie 2026. Stadion: Estádio Onésio Brasileiro Alvarenga. Scor final: 2:1.

Forma actuală

Vila Nova: 3-0-2, 1.80 puncte/meci. São Bernardo: 1-2-2, 1.00 puncte/meci.

Statistici goluri

Vila Nova marchează 1.53 si primește 1.13 goluri pe meci. São Bernardo marchează 1.33 si primește 0.80. Media ligii: 2.27 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Vila Nova 60%, São Bernardo 47%. Over 2.5: Vila Nova 47%, São Bernardo 40%. Nivel liga: BTTS 46%, Over 2.5 41%.

xG, șuturi și stil

Vila Nova are xG mai mare: 1.45 față de 1.22. Vila Nova: 13.5 șuturi pe meci, São Bernardo: 11.6.

Reprizele meciului

Vila Nova: conduce la pauză în 27%, goluri în repriza a doua 0.80. São Bernardo: conduce la pauză în 13%, goluri în repriza a doua 0.93.

Goluri pe minute

Vila Nova: 61-75 (7 goluri). São Bernardo: 76-90+ (7 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

Serie B: 2.27 goluri pe meci, BTTS 46%, Over 2.5 41%.

Meciuri directe

Nu există eșantion H2H aliniat în baza de date.

Analiză pre-meci arhivată

Această analiză a fost pregătită înainte de start. Concluziile se bazează exclusiv pe datele disponibile înaintea meciului și nu includ rezultatul final sau statisticile de după meci.

Analiza generală a meciului

Vila Nova are un avantaj clar în crearea de ocazii: acasă efectuează în medie 14.57 șuturi (4.86 pe poartă) pe meci și are un xG mediu de 1.56, în timp ce São Bernardo, în deplasare, înregistrează 9.57 șuturi (4.29 pe poartă) și xG 1.07. Gazdele transformă aceste cifre în goluri — în medie 2.00 goluri acasă și în 0% din partidele de pe teren propriu nu au reușit să marcheze, în timp ce oaspeții marchează 1.86 goluri în deplasare și în 14% din meciurile externe rămân fără reușită. Forma recentă favorizează de asemenea Vila Nova: în ultimele 5 meciuri au 3 victorii și 2 înfrângeri, cu o medie de 1.8 puncte pe meci, iar São Bernardo în aceeași perioadă are 1 victorie, 2 egaluri și 2 înfrângeri, cu o medie de 1.0 puncte pe meci. São Bernardo se apără decent din punct de vedere numeric (0.86 goluri primite în medie în deplasare față de 1.14 primite de Vila Nova în meciurile de acasă), dar xG-ul adversarilor lor în deplasare este de 1.87, ceea ce sugerează că eficiența defensivă observată poate fi parțial rezultatul intervențiilor individuale sau al șansei. Având în vedere numărul și calitatea superioară a ocaziilor (14.57 vs 9.57 șuturi și xG 1.56 vs 1.07), media de goluri acasă mai bună (2.00 vs 1.86) și avantajul în forma recentă, prevăd victoria gazdelor.

Vezi prezentarea statistică
BTTS - vor marca ambele echipe?

São Bernardo are o ofensivă clar superioară în deplasare — 1.86 goluri pe meci și sezon BTTS 57% — în timp ce Vila Nova acasă marchează doar 0.88 goluri și are BTTS 38%. Analiza xG arată că ambele echipe creează ocazii semnificative: xG pentru Vila Nova este 1.35 față de xG împotriva São Bernardo 1.87, rezultând un xG așteptat de 1.61 goluri pentru gazde; în cealaltă direcție xG 1.07 față de xG împotriva gazdelor 1.41 dă un xG așteptat de 1.24 goluri pentru oaspeți. Din aceste valori așteptate rezultă o probabilitate estimată a Ambele echipe marchează (GG) de aproximativ 57%. În plus, São Bernardo are un coeficient de conversie de 19% față de 7% pentru Vila Nova și un număr similar de șuturi pe poartă (4.29 vs 4.25), ceea ce crește șansele oaspeților de a marca în ciuda unui număr mai mic de șuturi. Având în vedere xG 1.61/1.24, BTTS sezonier 38% vs 57% și ultimele 5 meciuri cu BTTS 40% pentru ambele, recomand „yes” (57%) versus 43% „no”.

Vezi statisticile BTTS
Over/Under - analiza numărului de goluri

Am estimat golurile așteptate la 1.61 pentru Vila Nova și 1.24 pentru São Bernardo (sumă 2.85), calculând media între xG ofensiv și xG defensiv: (1.35+1.87)/2=1.61 și (1.07+1.41)/2=1.24. O asemenea sumă de 2.85 implică aproximativ 78% șanse pentru Peste 1.5 goluri, 54% pentru Peste 2.5 goluri și 32% pentru Peste 3.5 goluri, motiv pentru care cel mai puternic semnal este over 1.5. São Bernardo marchează în medie 1.86 goluri având 9.57 șuturi și o conversie de 19%, în timp ce Vila Nova are o medie sezonieră de 0.88 goluri și conversie 7%, ceea ce crește probabilitatea reușitelor oaspeților. În plus, Vila Nova oficial încasează doar 0.75 goluri pe meci, dar xG contra este 1.41, ceea ce sugerează că adversarii creează mai multe situații decât indică statistica golurilor primite. Având în vedere suma xG de 2.85 și indicatorii sezonieri (São Bernardo 57% meciuri Peste 2.5, Vila Nova 25%), recomand Peste 1.5 drept linia cea mai probabilă și cea mai solidă pentru pariu.

Vezi statisticile Over/Under
HT/FT - scenariul la pauză și la final

Mă aștept la egal la pauză și la victoria São Bernardo după meci (X/2). Vila Nova termină la egal la pauză în 75% din partide și are doar 0,38 goluri în medie în prima repriză, față de 0,43 la São Bernardo, ceea ce crește probabilitatea unui egal la pauză. După pauză, oaspeții dețin o supremație clară: São Bernardo marchează în medie 1,71 goluri în repriza a doua, în 86% din meciuri are cel puțin un gol după pauză și câștigă reprizele a doua în 71% din cazuri, iar rata de conversie a șuturilor lor este de 19% față de 7% a gazdelor, deci sunt capabili să fructifice ocaziile și să întoarcă soarta partidei. Statisticile sezoniere confirmă această dominație — media de puncte a echipei São Bernardo este de 2,29 pe meci față de 1,13 a celor de la Vila Nova, iar procentul de victorii al oaspeților este de 71% față de 25% al gazdelor, prin urmare P/F X/2 reprezintă cel mai puternic semnal.

Vezi statisticile primei și celei de-a doua reprize

Pe reprize

1 : 0
Prima repriza
1 : 1
A doua repriza

Statisticile meciului

47Posesie (%)53
Vila NovaSão Bernardo
17Suturi9
Vila NovaSão Bernardo
5Suturi pe poarta6
Vila NovaSão Bernardo
1.79xG1.25
Vila NovaSão Bernardo
6Cornere6
Vila NovaSão Bernardo
51Atacuri periculoase36
Vila NovaSão Bernardo
10Faulturi11
Vila NovaSão Bernardo
0Cartonase3
Vila NovaSão Bernardo

Profil înainte de mecice spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

Vila NovaSão Bernardo
1.53Goluri marcate / meci1.33
Vila NovaSão Bernardo
1.13Goluri primite / meci0.8
Vila NovaSão Bernardo
52%Posesie medie48%
Vila NovaSão Bernardo
4.07Șuturi pe poartă / meci4.27
Vila NovaSão Bernardo

Statistici echipecine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

13.53Șuturi pe meci11.6
Vila NovaSão Bernardo
4.07Șuturi pe poartă4.27
Vila NovaSão Bernardo
11.3%Conversia șuturilor11.5%
Vila NovaSão Bernardo
52%Posesie48%
Vila NovaSão Bernardo
1.45xG pentru1.22
Vila NovaSão Bernardo
1.27xG împotrivă1.62
Vila NovaSão Bernardo

Calitatea șuturilor

Vila Nova: EchilibratăSão Bernardo: Echilibrată
Vila NovaSão Bernardo
Precizie (șuturi pe poartă)30%37%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.110.11
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.380.31

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelorcine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

Vila Nova stă cu 80% mai bine la: forma ultimelor 5.

1.8 pct / meci - Vila Nova · 1 pct / meci - São Bernardo

Vila Nova
WWLWL
Distribuția rezultatelor
53% W27% R20% P
Sezon (V-E-Î)
8-4-3
1.87 pct / meci · golaveraj +6
Ultimele 5 (V-E-Î)
3-0-2
1.80 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
5-2-0
Ultimele 5 acasă
4-1-0
WDWWW
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.4Goluri primite: 1.2xG: 1.42xG advers: 1.36BTTS: 40%Over 2.5: 40%
São Bernardo
DWDLL
Distribuția rezultatelor
47% W27% R27% P
Sezon (V-E-Î)
7-4-4
1.67 pct / meci · golaveraj +8
Ultimele 5 (V-E-Î)
1-2-2
1.00 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
5-1-1
Ultimele 5 în deplasare
4-0-1
WWWWL
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 0.8Goluri primite: 1.0xG: 1.19xG advers: 1.74BTTS: 40%Over 2.5: 20%

Goluricum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

Vila Nova stă cu 15% mai bine la: goluri marcate pe meci.

1.53 goluri / meci - Vila Nova · 1.33 goluri / meci - São Bernardo

São Bernardo stă cu 41% mai bine la: goluri primite pe meci.

1.13 goluri / meci - Vila Nova · 0.8 goluri / meci - São Bernardo

Profil ofensiv Vila Nova: foarte solid

Vila Nova marchează în 87% dintre meciuri (13 din 15 meciuri), iar São Bernardo păstrează poarta curată în 33% (5 din 15 meciuri).

Profil ofensiv São Bernardo: foarte solid

São Bernardo marchează în 73% dintre meciuri (11 din 15 meciuri), iar Vila Nova păstrează poarta curată în 27% (4 din 15 meciuri).

23Goluri marcate (sezon)20
Vila NovaSão Bernardo
17Goluri primite (sezon)12
Vila NovaSão Bernardo
2.67Media golurilor pe meci2.13
Vila NovaSão Bernardo
7Goluri marcate (ultimele 5)4
Vila NovaSão Bernardo
6Goluri primite (ultimele 5)5
Vila NovaSão Bernardo

Cât de des marchează cel puțin...

87%1 gol73%
Vila NovaSão Bernardo
47%2 goluri33%
Vila NovaSão Bernardo
13%3 goluri27%
Vila NovaSão Bernardo
7%4 goluri0%
Vila NovaSão Bernardo

Cât de des primește cel puțin...

73%1 gol67%
Vila NovaSão Bernardo
27%2 goluri13%
Vila NovaSão Bernardo
13%3 goluri0%
Vila NovaSão Bernardo
0%4 goluri0%
Vila NovaSão Bernardo

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

46%
Media ligii

Tipare de goluri

27%BTTS la pauză20%
Vila NovaSão Bernardo
0%BTTS în ambele reprize7%
Vila NovaSão Bernardo
13%Gol în ambele reprize20%
Vila NovaSão Bernardo

BTTS și numărul de goluri

47%Min. 3 goluri și BTTS27%
Vila NovaSão Bernardo
0%Min. 3 goluri fără BTTS13%
Vila NovaSão Bernardo
40%BTTS - ultimele 540%
Vila NovaSão Bernardo

Număr de goluri (Over/Under)cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Repriza 1

67%Min. 1 gol înainte de pauză60%
Vila NovaSão Bernardo
33%Min. 2 goluri înainte de pauză27%
Vila NovaSão Bernardo
13%Min. 3 goluri înainte de pauză0%
Vila NovaSão Bernardo

Repriza 2

80%Min. 1 gol după pauză80%
Vila NovaSão Bernardo
47%Min. 2 goluri după pauză33%
Vila NovaSão Bernardo
7%Min. 3 goluri după pauză13%
Vila NovaSão Bernardo

Reprizele meciuluiîn ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

Vila Nova stă cu 27% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

1.27 pct / meci - Vila Nova · 1 pct / meci - São Bernardo

Vila Nova - starea la pauză
27% conduce47% egal27% condusă
São Bernardo - starea la pauză
13% conduce60% egal27% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

1.27Puncte pe meci (repriza 1)1
Vila NovaSão Bernardo
0.73Goluri marcate (repriza 1)0.4
Vila NovaSão Bernardo
0.6Goluri primite (repriza 1)0.47
Vila NovaSão Bernardo
1.33Media golurilor (repriza 1)0.87
Vila NovaSão Bernardo
53%Poartă intactă înainte de pauză53%
Vila NovaSão Bernardo
53%Fără gol înainte de pauză67%
Vila NovaSão Bernardo

După pauză (repriza 2)

1.53Puncte pe meci (repriza 2)1.87
Vila NovaSão Bernardo
0.8Goluri marcate (repriza 2)0.93
Vila NovaSão Bernardo
0.53Goluri primite (repriza 2)0.33
Vila NovaSão Bernardo
1.33Media golurilor (repriza 2)1.27
Vila NovaSão Bernardo
53%Poartă intactă după pauză67%
Vila NovaSão Bernardo
47%Fără gol după pauză40%
Vila NovaSão Bernardo

Vila Nova - rezultatele reprizei a 2-a

40% W33% R27% P
19
Puncte la pauză
11
Goluri la pauză
+2
Golaveraj (repriza 1)
23
Puncte în repriza a 2-a
+4
Golaveraj (repriza 2)
1.27
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului196%

Conduce la pauză în 27% dintre meciuri și câștigă 53%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză-0.1

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

São Bernardo - rezultatele reprizei a 2-a

53% W27% R20% P
15
Puncte la pauză
6
Goluri la pauză
-1
Golaveraj (repriza 1)
28
Puncte în repriza a 2-a
+9
Golaveraj (repriza 2)
1.00
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului362%

Conduce la pauză în 13% dintre meciuri și câștigă 47%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză-0.1

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

Vila Nova - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.800.80
Goluri marcate / meci1.20.2
Goluri primite / meci0.40.8
Media golurilor pe meci1.61.0
1 gol60%80%
2 goluri40%20%
3 goluri20%0%
Poartă intactă60%40%
Fără gol40%80%
Golaveraj+4-3
Pauză: 40% conduce - 60% egal - 0% condusă
Repriza 2: 20% câștigată - 20% egal - 60% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 40% - Total goluri la pauză: 6
São Bernardo - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci0.801.20
Goluri marcate / meci0.40.4
Goluri primite / meci0.60.4
Media golurilor pe meci1.00.8
1 gol60%40%
2 goluri40%20%
3 goluri0%20%
Poartă intactă40%60%
Fără gol60%80%
Golaveraj-10
Pauză: 0% conduce - 80% egal - 20% condusă
Repriza 2: 20% câștigată - 60% egal - 20% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 40% - Total goluri la pauză: 2

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minutecând apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Vila Nova
MarcatePrimite
3
2
0-15
3
2
16-30
5
5
31-45
3
0
46-60
7
1
61-75
2
7
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 61-75 (7 goals). Primește cel mai mult în 76-90 (7). Bilanț final (76-90): -5 - finalurile de meci sunt un punct slab.

São Bernardo
MarcatePrimite
3
3
0-15
3
3
16-30
0
1
31-45
5
1
46-60
2
1
61-75
7
3
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 76-90 (7 goals). Primește cel mai mult în 0-15 (3). Bilanț final (76-90): +4 - câștigă finalurile de meci.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelorce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

2.40
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
1.2 : 1.2
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
106%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
54%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
-100%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
64%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
4%
Risc de 0:0
circa 1 din 25 meciuri
0-1
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Vila Nova

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.18
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.22
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-1.1 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
+0.08
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.14
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
122%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
111%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
-0.07
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.1
Goluri în final
9% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 13% vin în primul sfert de oră.
9%

São Bernardo

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.40
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.93
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-8.1 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
+0.11
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.82
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
130%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
64%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
-0.67
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.5
Goluri în final
35% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 15% vin în primul sfert de oră.
35%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligăeste o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (Serie B).

Echipele vs liga

Vila NovaLigaSão Bernardo
Media golurilor pe meci 2.672.27 2.13
Ambele echipe au marcat 60%46% 47%
Min. 3 goluri (Over 2.5) 47%41% 40%
Meciuri fără gol primit 27%32% 33%
Gol înainte de pauză 67%64% 60%
Gol după pauză 80%75% 80%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

2.27
Media golurilor pe meci
46%
Ambele echipe au marcat
41%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
32%
Meciuri fără gol primit
1.25
Goluri acasă / meci
1.02
Goluri în deplasare / meci
+23%
Avantajul gazdelor în atac
+18%
Avantajul gazdelor în apărare
+12%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
64%
1 gol
27%
2 goluri
6%
3 goluri
1%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
75%
1 gol
38%
2 goluri
10%
3 goluri
3%
4 goluri

Echipe de start și evenimente

Titulari, rezerve și evenimente verificate pentru acest meci.

Cronologia meciului

Goluri, cartonașe și schimbări așezate în ordine cronologică.

  1. São BernardoCartonaș galbenGuilherme Seefeldt Krolow
  2. São BernardoGolHyoran Kaue Dalmoro
  3. Vila NovaSchimbareIntră: Enzo Bizzotto CostaIese: Bruno Cesar Xavier Sislo
  4. São BernardoSchimbareIntră: Daniel Davi Simão RoqueIese: Lucas Rian Santos Oliveira
  5. São BernardoCartonaș galbenFelipe Garcia Gonçalves
  6. São BernardoCartonaș galbenDaniel Davi Simão Roque

Arbitrul și antrenorii

Deschide profilurile sezonului pentru a compara rezultatele, golurile și tendințele disciplinare.

Întrebări frecvente

Care a fost rezultatul Vila Nova - São Bernardo?

Meciul din Serie B s-a încheiat Vila Nova 2:1 São Bernardo. Statisticile complete, împărțirea pe reprize și meciurile directe sunt pe această pagină.

Ce arată statisticile golurilor înainte de Vila Nova - São Bernardo?

Vila Nova marchează în medie 1,53 goluri pe meci, iar São Bernardo 1,33. Media în Serie B este de 2,27 goluri, cu Over 2.5 în 41% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 60% din meciurile Vila Nova și 47% din cele ale São Bernardo.

În ce formă sunt Vila Nova și São Bernardo?

În ultimele 5 meciuri Vila Nova are un bilanț de 3-0-2 (1,80 puncte pe meci), iar São Bernardo 1-2-2 (1,00 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru Vila Nova - São Bernardo?

Fundalul statistic pentru Vila Nova - São Bernardo — formă, meciuri directe, goluri, BTTS și Over/Under — este pe această pagină. Pontul cu justificare și evaluare a valorii este în aplicația NoFluffPicks.