Italia - Serie BStadio Comunale ChiavariDate actualizate la 04 noiembrie 2026

Virtus Entella - Modena: statisticile meciului

Argumentare:

Analiza completă și pontul în aplicație

Vezi analiza pentru pariuri, pontul, value bet-ul și argumentarea completă pentru acest meci.

Vezi analiza și pontul

Virtus Entella - Modena: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Virtus Entella joacă împotriva Modena în Serie B (Italia). Meciul este programat pentru 8 noiembrie 2026. Stadion: Stadio Comunale Chiavari.

Forma actuală

Virtus Entella: 1-2-2, 1.00 puncte/meci. Modena: 3-1-1, 2.00 puncte/meci.

Statistici goluri

Virtus Entella marchează 1.10 si primește 1.20 goluri pe meci. Modena marchează 1.80 si primește 1.00. Media ligii: 2.65 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Virtus Entella 60%, Modena 70%. Over 2.5: Virtus Entella 40%, Modena 70%. Nivel liga: BTTS 60%, Over 2.5 50%.

xG, șuturi și stil

Modena are xG mai mare: 1.91 față de 1.53. Virtus Entella: 14.3 șuturi pe meci, Modena: 18.2.

Reprizele meciului

Virtus Entella: conduce la pauză în 20%, goluri în repriza a doua 0.50. Modena: conduce la pauză în 20%, goluri în repriza a doua 1.10.

Goluri pe minute

Virtus Entella: 31-45+ (4 goluri). Modena: 76-90+ (6 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

Serie B: 2.65 goluri pe meci, BTTS 60%, Over 2.5 50%.

Meciuri directe

Înaintea acestui meci erau disponibile 2 dueluri directe anterioare: 1-0-1. Medie goluri 2.50, BTTS 50%.

Inainte de meci

Cote 1X2

(2.92)
(3.25)
(2.38)

Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

1.1Goluri marcate / meci1.8
Virtus EntellaModena
1.2Goluri primite / meci1
Virtus EntellaModena
51%Posesie medie57%
Virtus EntellaModena
4Șuturi pe poartă / meci5.3
Virtus EntellaModena

Statistici echipe— cine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

14.3Șuturi pe meci18.2
Virtus EntellaModena
4Șuturi pe poartă5.3
Virtus EntellaModena
7.7%Conversia șuturilor9.9%
Virtus EntellaModena
51%Posesie57%
Virtus EntellaModena
1.53xG pentru1.91
Virtus EntellaModena
1.12xG împotrivă1.04
Virtus EntellaModena

Calitatea șuturilor

Virtus Entella: OfensivăModena: Dominantă
Virtus EntellaModena
Precizie (șuturi pe poartă)28%29%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.110.10
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.280.34

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelor— cine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

Modena stă cu 100% mai bine la: forma ultimelor 5.

1 pct / meci - Virtus Entella · 2 pct / meci - Modena

Virtus Entella
DWLDL
Distribuția rezultatelor
20% V40% E40% I
Sezon (V-E-Î)
2-4-4
1.00 pct / meci · golaveraj -1
Ultimele 5 (V-E-Î)
1-2-2
1.00 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
0-3-2
Ultimele 5 acasă
0-3-2
LDDLD
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 0.8Goluri primite: 1.2xG: 1.55xG advers: 1.10BTTS: 60%Over 2.5: 20%
Modena
WLWWD
Distribuția rezultatelor
60% V20% E20% I
Sezon (V-E-Î)
6-2-2
2.00 pct / meci · golaveraj +8
Ultimele 5 (V-E-Î)
3-1-1
2.00 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
3-1-1
Ultimele 5 în deplasare
3-1-1
WWDLW
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 2.0Goluri primite: 1.2xG: 1.64xG advers: 1.02BTTS: 80%Over 2.5: 80%

Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

Modena stă cu 64% mai bine la: goluri marcate pe meci.

1.1 goluri / meci - Virtus Entella · 1.8 goluri / meci - Modena

Modena stă cu 20% mai bine la: goluri primite pe meci.

1.2 goluri / meci - Virtus Entella · 1 goluri / meci - Modena

Profil ofensiv Virtus Entella: solid

Virtus Entella marchează în 60% dintre meciuri (6 din 10 meciuri), iar Modena păstrează poarta curată în 20% (2 din 10 meciuri).

Profil ofensiv Modena: foarte solid

Modena marchează în 90% dintre meciuri (9 din 10 meciuri), iar Virtus Entella păstrează poarta curată în 10% (1 din 10 meciuri).

11Goluri marcate (sezon)18
Virtus EntellaModena
12Goluri primite (sezon)10
Virtus EntellaModena
2.3Media golurilor pe meci2.8
Virtus EntellaModena
4Goluri marcate (ultimele 5)10
Virtus EntellaModena
6Goluri primite (ultimele 5)6
Virtus EntellaModena

Cât de des marchează cel puțin...

60%1 gol90%
Virtus EntellaModena
30%2 goluri60%
Virtus EntellaModena
10%3 goluri30%
Virtus EntellaModena
10%4 goluri0%
Virtus EntellaModena

Cât de des primește cel puțin...

90%1 gol80%
Virtus EntellaModena
30%2 goluri20%
Virtus EntellaModena
0%3 goluri0%
Virtus EntellaModena
0%4 goluri0%
Virtus EntellaModena

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

60%
Media ligii

Tipare de goluri

20%BTTS la pauză20%
Virtus EntellaModena
10%BTTS în ambele reprize0%
Virtus EntellaModena
20%Gol în ambele reprize30%
Virtus EntellaModena

BTTS și numărul de goluri

40%Min. 3 goluri și BTTS50%
Virtus EntellaModena
0%Min. 3 goluri fără BTTS20%
Virtus EntellaModena
60%BTTS - ultimele 580%
Virtus EntellaModena

Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Repriza 1

70%Min. 1 gol înainte de pauză90%
Virtus EntellaModena
40%Min. 2 goluri înainte de pauză40%
Virtus EntellaModena
20%Min. 3 goluri înainte de pauză20%
Virtus EntellaModena

Repriza 2

60%Min. 1 gol după pauză80%
Virtus EntellaModena
40%Min. 2 goluri după pauză50%
Virtus EntellaModena
0%Min. 3 goluri după pauză0%
Virtus EntellaModena

Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

Virtus Entella stă cu 25% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

1 pct / meci - Virtus Entella · 0.8 pct / meci - Modena

Virtus Entella - starea la pauză
20% conduce40% egal40% condusă
Modena - starea la pauză
20% conduce20% egal60% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

1Puncte pe meci (repriza 1)0.8
Virtus EntellaModena
0.6Goluri marcate (repriza 1)0.7
Virtus EntellaModena
0.7Goluri primite (repriza 1)0.8
Virtus EntellaModena
1.3Media golurilor (repriza 1)1.5
Virtus EntellaModena
50%Poartă intactă înainte de pauză30%
Virtus EntellaModena
60%Fără gol înainte de pauză60%
Virtus EntellaModena

După pauză (repriza 2)

1Puncte pe meci (repriza 2)2.2
Virtus EntellaModena
0.5Goluri marcate (repriza 2)1.1
Virtus EntellaModena
0.5Goluri primite (repriza 2)0.2
Virtus EntellaModena
1Media golurilor (repriza 2)1.3
Virtus EntellaModena
50%Poartă intactă după pauză80%
Virtus EntellaModena
60%Fără gol după pauză20%
Virtus EntellaModena

Virtus Entella - rezultatele reprizei a 2-a

10% V70% E20% I
10
Puncte la pauză
6
Goluri la pauză
-1
Golaveraj (repriza 1)
10
Puncte în repriza a 2-a
0
Golaveraj (repriza 2)
1.00
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului100%

Conduce la pauză în 20% dintre meciuri și câștigă 20%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză-0.2

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

Modena - rezultatele reprizei a 2-a

60% V40% E0% I
8
Puncte la pauză
7
Goluri la pauză
-1
Golaveraj (repriza 1)
22
Puncte în repriza a 2-a
+9
Golaveraj (repriza 2)
0.80
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului300%

Conduce la pauză în 20% dintre meciuri și câștigă 60%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză-0.6

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

Virtus Entella - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci0.801.20
Goluri marcate / meci0.20.6
Goluri primite / meci0.80.4
Media golurilor pe meci1.01.0
1 gol80%60%
2 goluri20%40%
3 goluri0%0%
Poartă intactă40%60%
Fără gol80%60%
Golaveraj-3+1
Pauză: 20% conduce - 20% egal - 60% condusă
Repriza 2: 20% câștigată - 60% egal - 20% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 0% - Total goluri la pauză: 1
Modena - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.001.80
Goluri marcate / meci1.01.0
Goluri primite / meci0.80.4
Media golurilor pe meci1.81.4
1 gol80%80%
2 goluri60%60%
3 goluri40%0%
Poartă intactă40%60%
Fără gol40%20%
Golaveraj+1+3
Pauză: 20% conduce - 40% egal - 40% condusă
Repriza 2: 40% câștigată - 60% egal - 0% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 40% - Total goluri la pauză: 5

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minute— când apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Virtus Entella
MarcatePrimite
1
1
0-15
1
4
16-30
4
2
31-45
1
1
46-60
0
2
61-75
4
2
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 31-45 (4 goals). Primește cel mai mult în 16-30 (4). Bilanț final (76-90): +2 - câștigă finalurile de meci.

Modena
MarcatePrimite
1
3
0-15
2
4
16-30
4
1
31-45
2
1
46-60
3
0
61-75
6
1
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 76-90 (6 goals). Primește cel mai mult în 16-30 (4). Bilanț final (76-90): +5 - câștigă finalurile de meci.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

2.55
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
1.1 : 1.5
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
96%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
65%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
-2%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
54%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
4%
Risc de 0:0
circa 1 din 25 meciuri
2-3
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Virtus Entella

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.41
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.51
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-3.7 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.43
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
-0.08
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
79%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
95%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
0.00
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
-0.1
Goluri în final
36% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 9% vin în primul sfert de oră.
36%

Modena

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.87
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.07
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-2.9 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.11
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.04
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
143%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
72%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
0.00
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.4
Goluri în final
33% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 6% vin în primul sfert de oră.
33%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (Serie B).

Echipele vs liga

Virtus EntellaLigaModena
Media golurilor pe meci▼ 2.302.65▲ 2.80
Ambele echipe au marcat• 60%60%▲ 70%
Min. 3 goluri (Over 2.5)▼ 40%50%▲ 70%
Meciuri fără gol primit▼ 10%22%▼ 20%
Gol înainte de pauză▲ 70%68%▲ 90%
Gol după pauză▼ 60%83%▼ 80%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

2.65
Media golurilor pe meci
60%
Ambele echipe au marcat
50%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
22%
Meciuri fără gol primit
1.39
Goluri acasă / meci
1.26
Goluri în deplasare / meci
+10%
Avantajul gazdelor în atac
+9%
Avantajul gazdelor în apărare
+6%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
68%
1 gol
28%
2 goluri
10%
3 goluri
2%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
83%
1 gol
51%
2 goluri
12%
3 goluri
6%
4 goluri

Meciuri directe

Meciuri recente (2): Virtus Entella 1 - 0 - 1 Modena. Media golurilor 2.50, ambele echipe au marcat in 50% meciuri.

Virtus Entella
2 : 1
Modena
Modena
2 : 0
Virtus Entella

Întrebări frecvente

Când joacă Virtus Entella și Modena?

Virtus Entella întâlnește Modena pe 8 noiembrie 2026 în Serie B pe Stadio Comunale Chiavari. Ora exactă în fusul tău orar este afișată în partea de sus a paginii meciului.

Care este bilanțul întâlnirilor directe dintre Virtus Entella și Modena?

În ultimele 2 întâlniri directe Virtus Entella a câștigat 1, Modena 1, iar 0 s-au terminat la egalitate. Media a fost de 2,50 goluri, ambele echipe marcând în 50%.

Ce arată statisticile golurilor înainte de Virtus Entella - Modena?

Virtus Entella marchează în medie 1,10 goluri pe meci, iar Modena 1,80. Media în Serie B este de 2,65 goluri, cu Over 2.5 în 50% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 60% din meciurile Virtus Entella și 70% din cele ale Modena.

În ce formă sunt Virtus Entella și Modena?

În ultimele 5 meciuri Virtus Entella are un bilanț de 1-2-2 (1,00 puncte pe meci), iar Modena 3-1-1 (2,00 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru Virtus Entella - Modena?

Fundalul statistic pentru Virtus Entella - Modena — formă, meciuri directe, goluri, BTTS și Over/Under — este pe această pagină. Pontul cu justificare și evaluare a valorii este în aplicația NoFluffPicks.