Egipt - Egyptian Premier League30 June Air Defence StadiumDate actualizate la 18 octombrie 2026

Wadi Degla - National Bank of Egypt: statisticile meciului

Argumentare:

Analiza completă și pontul în aplicație

Vezi analiza pentru pariuri, pontul, value bet-ul și argumentarea completă pentru acest meci.

Vezi analiza și pontul

Wadi Degla - National Bank of Egypt: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Wadi Degla joacă împotriva National Bank of Egypt în Egyptian Premier League (Egipt). Meciul este programat pentru 20 octombrie 2026. Stadion: 30 June Air Defence Stadium.

Forma actuală

Wadi Degla: 1-2-2, 1.00 puncte/meci. National Bank of Egypt: 3-0-2, 1.80 puncte/meci.

Statistici goluri

Wadi Degla marchează 1.00 si primește 1.17 goluri pe meci. National Bank of Egypt marchează 1.17 si primește 1.17. Media ligii: 2.22 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Wadi Degla 50%, National Bank of Egypt 17%. Over 2.5: Wadi Degla 50%, National Bank of Egypt 50%. Nivel liga: BTTS 43%, Over 2.5 37%.

xG, șuturi și stil

National Bank of Egypt are xG mai mare: 1.71 față de 1.38. Wadi Degla: 11.3 șuturi pe meci, National Bank of Egypt: 17.2.

Reprizele meciului

Wadi Degla: conduce la pauză în 17%, goluri în repriza a doua 0.50. National Bank of Egypt: conduce la pauză în 33%, goluri în repriza a doua 0.67.

Goluri pe minute

Wadi Degla: 0-15 (2 goluri). National Bank of Egypt: 61-75 (2 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

Egyptian Premier League: 2.22 goluri pe meci, BTTS 43%, Over 2.5 37%.

Meciuri directe

Înaintea acestui meci erau disponibile 2 dueluri directe anterioare: 1-1-0. Medie goluri 2.00, BTTS 50%.

Inainte de meci

Cote 1X2

(2.77)
(2.96)
(2.38)

Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

Wadi DeglaNational Bank of Egypt
1Goluri marcate / meci1.17
Wadi DeglaNational Bank of Egypt
1.17Goluri primite / meci1.17
Wadi DeglaNational Bank of Egypt
56%Posesie medie56%
Wadi DeglaNational Bank of Egypt
4.17Șuturi pe poartă / meci4.5
Wadi DeglaNational Bank of Egypt

Statistici echipe— cine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

11.33Șuturi pe meci17.17
Wadi DeglaNational Bank of Egypt
4.17Șuturi pe poartă4.5
Wadi DeglaNational Bank of Egypt
8.8%Conversia șuturilor6.8%
Wadi DeglaNational Bank of Egypt
56%Posesie56%
Wadi DeglaNational Bank of Egypt
1.38xG pentru1.71
Wadi DeglaNational Bank of Egypt
1.3xG împotrivă1.26
Wadi DeglaNational Bank of Egypt

Calitatea șuturilor

Wadi Degla: EchilibratăNational Bank of Egypt: Dominantă
Wadi DeglaNational Bank of Egypt
Precizie (șuturi pe poartă)37%26%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.120.10
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.240.26

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelor— cine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

National Bank of Egypt stă cu 80% mai bine la: forma ultimelor 5.

1 pct / meci - Wadi Degla · 1.8 pct / meci - National Bank of Egypt

Wadi Degla
WDLLD
Distribuția rezultatelor
17% V50% E33% I
Sezon (V-E-Î)
1-3-2
1.00 pct / meci · golaveraj -1
Ultimele 5 (V-E-Î)
1-2-2
1.00 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
0-2-1
Ultimele 5 acasă
0-2-1
DDL
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.2Goluri primite: 1.4xG: 1.51xG advers: 1.38BTTS: 60%Over 2.5: 60%
National Bank of Egypt
LWWLW
Distribuția rezultatelor
50% V0% E50% I
Sezon (V-E-Î)
3-0-3
1.50 pct / meci · golaveraj 0
Ultimele 5 (V-E-Î)
3-0-2
1.80 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
1-0-2
Ultimele 5 în deplasare
1-0-2
LWL
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.4Goluri primite: 1.2xG: 1.41xG advers: 1.36BTTS: 20%Over 2.5: 60%

Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

National Bank of Egypt stă cu 17% mai bine la: goluri marcate pe meci.

1 goluri / meci - Wadi Degla · 1.17 goluri / meci - National Bank of Egypt

Profil ofensiv Wadi Degla: neuniform

Wadi Degla marchează în 50% dintre meciuri (3 din 6 meciuri), iar National Bank of Egypt păstrează poarta curată în 33% (2 din 6 meciuri).

Profil ofensiv National Bank of Egypt: neuniform

National Bank of Egypt marchează în 50% dintre meciuri (3 din 6 meciuri), iar Wadi Degla păstrează poarta curată în 33% (2 din 6 meciuri).

6Goluri marcate (sezon)7
Wadi DeglaNational Bank of Egypt
7Goluri primite (sezon)7
Wadi DeglaNational Bank of Egypt
2.17Media golurilor pe meci2.33
Wadi DeglaNational Bank of Egypt
6Goluri marcate (ultimele 5)7
Wadi DeglaNational Bank of Egypt
7Goluri primite (ultimele 5)6
Wadi DeglaNational Bank of Egypt

Cât de des marchează cel puțin...

50%1 gol50%
Wadi DeglaNational Bank of Egypt
33%2 goluri33%
Wadi DeglaNational Bank of Egypt
17%3 goluri33%
Wadi DeglaNational Bank of Egypt
0%4 goluri0%
Wadi DeglaNational Bank of Egypt

Cât de des primește cel puțin...

67%1 gol67%
Wadi DeglaNational Bank of Egypt
50%2 goluri33%
Wadi DeglaNational Bank of Egypt
0%3 goluri17%
Wadi DeglaNational Bank of Egypt
0%4 goluri0%
Wadi DeglaNational Bank of Egypt

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

17%
National Bank of Egypt - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.1 din 6 meciuri
43%
Media ligii

Tipare de goluri

17%BTTS la pauză17%
Wadi DeglaNational Bank of Egypt
0%BTTS în ambele reprize0%
Wadi DeglaNational Bank of Egypt
17%Gol în ambele reprize33%
Wadi DeglaNational Bank of Egypt

BTTS și numărul de goluri

50%Min. 3 goluri și BTTS17%
Wadi DeglaNational Bank of Egypt
0%Min. 3 goluri fără BTTS33%
Wadi DeglaNational Bank of Egypt
60%BTTS - ultimele 520%
Wadi DeglaNational Bank of Egypt

Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Meci întreg - comparație echipe (Over)

Repriza 1

33%Min. 1 gol înainte de pauză33%
Wadi DeglaNational Bank of Egypt
33%Min. 2 goluri înainte de pauză17%
Wadi DeglaNational Bank of Egypt
0%Min. 3 goluri înainte de pauză17%
Wadi DeglaNational Bank of Egypt

Repriza 2

67%Min. 1 gol după pauză100%
Wadi DeglaNational Bank of Egypt
67%Min. 2 goluri după pauză50%
Wadi DeglaNational Bank of Egypt
17%Min. 3 goluri după pauză17%
Wadi DeglaNational Bank of Egypt

Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

National Bank of Egypt stă cu 26% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

1.33 pct / meci - Wadi Degla · 1.67 pct / meci - National Bank of Egypt

Wadi Degla - starea la pauză
17% conduce83% egal0% condusă
National Bank of Egypt - starea la pauză
33% conduce67% egal0% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

1.33Puncte pe meci (repriza 1)1.67
Wadi DeglaNational Bank of Egypt
0.5Goluri marcate (repriza 1)0.5
Wadi DeglaNational Bank of Egypt
0.17Goluri primite (repriza 1)0.17
Wadi DeglaNational Bank of Egypt
0.67Media golurilor (repriza 1)0.67
Wadi DeglaNational Bank of Egypt
83%Poartă intactă înainte de pauză83%
Wadi DeglaNational Bank of Egypt
67%Fără gol înainte de pauză67%
Wadi DeglaNational Bank of Egypt

După pauză (repriza 2)

0.83Puncte pe meci (repriza 2)1.5
Wadi DeglaNational Bank of Egypt
0.5Goluri marcate (repriza 2)0.67
Wadi DeglaNational Bank of Egypt
1Goluri primite (repriza 2)1
Wadi DeglaNational Bank of Egypt
1.5Media golurilor (repriza 2)1.67
Wadi DeglaNational Bank of Egypt
50%Poartă intactă după pauză50%
Wadi DeglaNational Bank of Egypt
67%Fără gol după pauză50%
Wadi DeglaNational Bank of Egypt

Wadi Degla - rezultatele reprizei a 2-a

17% V33% E50% I
8
Puncte la pauză
3
Goluri la pauză
+2
Golaveraj (repriza 1)
5
Puncte în repriza a 2-a
-3
Golaveraj (repriza 2)
1.33
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului100%

Conduce la pauză în 17% dintre meciuri și câștigă 17%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză+0.8

Primește cu 0.8 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

National Bank of Egypt - rezultatele reprizei a 2-a

50% V0% E50% I
10
Puncte la pauză
3
Goluri la pauză
+2
Golaveraj (repriza 1)
9
Puncte în repriza a 2-a
-2
Golaveraj (repriza 2)
1.67
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului152%

Conduce la pauză în 33% dintre meciuri și câștigă 50%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză+0.8

Primește cu 0.8 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

Wadi Degla - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.400.80
Goluri marcate / meci0.60.6
Goluri primite / meci0.21.2
Media golurilor pe meci0.81.8
1 gol40%80%
2 goluri40%80%
3 goluri0%20%
Poartă intactă80%40%
Fără gol60%60%
Golaveraj+2-3
Pauză: 20% conduce - 80% egal - 0% condusă
Repriza 2: 20% câștigată - 20% egal - 60% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 20% - Total goluri la pauză: 3
National Bank of Egypt - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.801.80
Goluri marcate / meci0.60.8
Goluri primite / meci0.21.0
Media golurilor pe meci0.81.8
1 gol40%100%
2 goluri20%60%
3 goluri20%20%
Poartă intactă80%60%
Fără gol60%40%
Golaveraj+2-1
Pauză: 40% conduce - 60% egal - 0% condusă
Repriza 2: 60% câștigată - 0% egal - 40% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 20% - Total goluri la pauză: 3

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minute— când apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Wadi Degla
MarcatePrimite
2
1
0-15
0
0
16-30
1
0
31-45
1
2
46-60
1
2
61-75
1
2
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 0-15 (2 goals). Primește cel mai mult în 46-60 (2). Bilanț final (76-90): -1 - finalurile de meci sunt un punct slab.

National Bank of Egypt
MarcatePrimite
1
0
0-15
1
0
16-30
1
1
31-45
1
3
46-60
2
1
61-75
1
2
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 61-75 (2 goals). Primește cel mai mult în 46-60 (3). Bilanț final (76-90): -1 - finalurile de meci sunt un punct slab.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

2.25
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
1.1 : 1.2
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
102%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
34%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
-11%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
25%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
25%
Risc de 0:0
circa 1 din 4 meciuri
0-1
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Wadi Degla

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.08
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.25
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-1.6 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.38
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.13
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
91%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
104%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
0.00
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
0.0
Goluri în final
17% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 33% vin în primul sfert de oră.
17%

National Bank of Egypt

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.45
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.45
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
0.0 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.54
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.09
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
104%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
106%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
+0.30
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.2
Goluri în final
14% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 14% vin în primul sfert de oră.
14%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (Egyptian Premier League).

Echipele vs liga

Wadi DeglaLigaNational Bank of Egypt
Media golurilor pe meci• 2.172.22▲ 2.33
Ambele echipe au marcat▲ 50%43%▼ 17%
Min. 3 goluri (Over 2.5)▲ 50%37%▲ 50%
Meciuri fără gol primit• 33%33%• 33%
Gol înainte de pauză▼ 33%52%▼ 33%
Gol după pauză▼ 67%83%▲ 100%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

2.22
Media golurilor pe meci
43%
Ambele echipe au marcat
37%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
33%
Meciuri fără gol primit
1.10
Goluri acasă / meci
1.12
Goluri în deplasare / meci
+-2%
Avantajul gazdelor în atac
+-2%
Avantajul gazdelor în apărare
+2%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
52%
1 gol
20%
2 goluri
7%
3 goluri
3%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
83%
1 gol
42%
2 goluri
13%
3 goluri
0%
4 goluri

Meciuri directe

Meciuri recente (2): Wadi Degla 1 - 1 - 0 National Bank of Egypt. Media golurilor 2.00, ambele echipe au marcat in 50% meciuri.

Wadi Degla
2 : 0
National Bank of Egypt
National Bank of Egypt
1 : 1
Wadi Degla

Întrebări frecvente

Când joacă Wadi Degla și National Bank of Egypt?

Wadi Degla întâlnește National Bank of Egypt pe 20 octombrie 2026 în Egyptian Premier League pe 30 June Air Defence Stadium. Ora exactă în fusul tău orar este afișată în partea de sus a paginii meciului.

Care este bilanțul întâlnirilor directe dintre Wadi Degla și National Bank of Egypt?

În ultimele 2 întâlniri directe Wadi Degla a câștigat 1, National Bank of Egypt 0, iar 1 s-au terminat la egalitate. Media a fost de 2,00 goluri, ambele echipe marcând în 50%.

Ce arată statisticile golurilor înainte de Wadi Degla - National Bank of Egypt?

Wadi Degla marchează în medie 1,00 goluri pe meci, iar National Bank of Egypt 1,17. Media în Egyptian Premier League este de 2,22 goluri, cu Over 2.5 în 37% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 50% din meciurile Wadi Degla și 17% din cele ale National Bank of Egypt.

În ce formă sunt Wadi Degla și National Bank of Egypt?

În ultimele 5 meciuri Wadi Degla are un bilanț de 1-2-2 (1,00 puncte pe meci), iar National Bank of Egypt 3-0-2 (1,80 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru Wadi Degla - National Bank of Egypt?

Fundalul statistic pentru Wadi Degla - National Bank of Egypt — formă, meciuri directe, goluri, BTTS și Over/Under — este pe această pagină. Pontul cu justificare și evaluare a valorii este în aplicația NoFluffPicks.