Polonia - 3 Liga Group 1Date actualizate la 16 octombrie 2026

Warta Sieradz - Wisła Płock II: statisticile meciului

Warta Sieradz - Wisła Płock II: formă, goluri și statistici importante

Informații esențiale despre meci

Warta Sieradz a jucat împotriva Wisła Płock II în 3 Liga Group 1 (Polonia). Meciul s-a jucat la data de 13 mai 2026. Scor final: 1:1.

Forma actuală

Warta Sieradz: 2-2-1, 1.60 puncte/meci. Wisła Płock II: 1-1-3, 0.80 puncte/meci.

Statistici goluri

Warta Sieradz marchează 1.97 si primește 1.03 goluri pe meci. Wisła Płock II marchează 1.57 si primește 1.53. Media ligii: 3.34 goluri.

BTTS / Over / Under

BTTS: Warta Sieradz 67%, Wisła Płock II 77%. Over 2.5: Warta Sieradz 67%, Wisła Płock II 77%. Nivel liga: BTTS 62%, Over 2.5 66%.

xG, șuturi și stil

Warta Sieradz are xG mai mare: 1.48 față de 1.43. Warta Sieradz: 9.8 șuturi pe meci, Wisła Płock II: 9.9.

Reprizele meciului

Warta Sieradz: conduce la pauză în 27%, goluri în repriza a doua 1.30. Wisła Płock II: conduce la pauză în 30%, goluri în repriza a doua 0.83.

Goluri pe minute

Warta Sieradz: 61-75 (16 goluri). Wisła Płock II: 76-90+ (12 goluri). Este distribuție istorică, nu predicție pentru minutul golului.

Context de ligă

3 Liga Group 1: 3.34 goluri pe meci, BTTS 62%, Over 2.5 66%.

Meciuri directe

Înaintea acestui meci erau disponibile 1 dueluri directe anterioare: 0-0-1. Medie goluri 3.00, BTTS 100%.

Analiză pre-meci arhivată

Această analiză a fost pregătită înainte de start. Concluziile se bazează exclusiv pe datele disponibile înaintea meciului și nu includ rezultatul final sau statisticile de după meci.

Analiza generală a meciului

Mizez pe victoria echipei Warta Sieradz (1). Gazdele ocupă locul 2 în clasament, au câștigat 19 meciuri în sezon și pe teren propriu marchează în medie 2.27 goluri pe meci cu 73% victorii acasă. În ultimele 5 partide Warta a înscris 11 goluri și are bilanțul 2-2-1 (în medie 1.6 puncte pe meci), în timp ce Wisła Płock II a marcat 6 goluri în ultimele 5 și are bilanțul 1-1-3 (0.8 puncte pe meci). Warta creează mai multe situații de calitate: xG mediu acasă 1.46 comparativ cu xG mediu al oaspeților în deplasare 1.37, în medie 5.29 șuturi pe poartă vs 4.71 și o eficiență a șuturilor mai bună 19% față de 15% a celor de la Wisła. Defensiv, avantajul gazdelor este tot vizibil — primesc 1.13 goluri pe stadionul propriu față de 1.73 goluri primite de Wisła în deplasare și au 27% meciuri cu poartă inviolată față de 13% pentru oaspeți, motiv pentru care acord 65% șanse pentru victoria gazdelor, 20% pentru egal și 15% pentru victoria oaspeților.

Vezi prezentarea statistică
BTTS - vor marca ambele echipe?

Ambele echipe au un indicator sezonier BTTS solid: Warta Sieradz 73% și Wisła Płock II 80%, față de media ligii de 62%, ceea ce reprezintă un semnal puternic pentru „Ambele echipe marchează (GG)”. Ofensiv, ambele părți marchează în medie 1.60 (Warta) și 1.53 (Płock II) goluri pe meci, iar xG este 1.48 versus 1.37, deci ambele generează peste 1 xG și au șanse reale de a înscrie. În același timp, ambele echipe primesc goluri (Płock II 1.73 vs Warta 1.33) iar xG contra este 1.66 pentru Warta și 1.52 pentru Płock, ceea ce indică multe situații pentru ambele părți. În plus, doar 13% meciuri cu poartă intactă pentru fiecare echipă, pondere ridicată de meciuri peste 2.5 goluri (73% și 80%) și over2.5+BTTS total 67% și 73% confirmă tendința de schimb de goluri, cu media ligii de 3.34 goluri pe meci. În ultimele 5 partide Warta a marcat în medie 2.2 și a primit 1.6, iar Płock II 1.2 și 1.8, de aceea recomand BTTS „yes” cu estimare 80% versus 20% pentru „no”.

Vezi statisticile BTTS
Over/Under - analiza numărului de goluri

Estimez goluri așteptate de 1.55 pentru Warta și 1.34 pentru Wisła II (total 2.89), calculate ca medie a xG de atac și xG contra, cu ajustare pentru forma din ultimele 5 meciuri. Aproximativ am folosit xG: Warta xG atac 1.48 și ultimele 5 meciuri 1.59, Wisła II xG atac 1.37 și ultimele 5 meciuri 1.09, precum și xG contra 1.52 (Wisła II) și 1.66 (Warta), rezultând un ușor avantaj pentru gazde. Sezonier ambele echipe generează frecvent goluri: Peste 2.5 goluri la Warta în 73% din meciuri și la Wisła II în 80%, iar în ultimele 5 meciuri ambele echipe au avut Peste 2.5 în 80% din cazuri. În plus, BTTS este ridicat (Warta 73%, Wisła II 80%), iar mediile de șuturi și șuturi pe poartă sunt aproape identice (10.27 vs 10.29 și 4.67 vs 4.71), favorizând schimbul de goluri. Din aceste motive, semnalul cel mai puternic este Peste 2.5 goluri (estimez probabilitatea la ~76%), în timp ce linia 3.5 pare mai puțin probabilă (~31%).

Vezi statisticile Over/Under
HT/FT - scenariul la pauză și la final

Cel mai puternic semnal indică scenariul 2/1 (oaspeţii la conducere la pauză, gazdele câştigă după 90 de minute). Wisła Płock II a condus la pauză în 47% din meciuri şi a păstrat poarta imaculată până la pauză în 73% din partide, ceea ce oferă un semnal puternic pentru conducerea oaspeţilor după 45 de minute. În acelaşi timp, Warta Sieradz este clar mai puternică după pauză: gazdele au câştigat repriza a doua în 56% din meciuri, marchează în medie 0,93 goluri după pauză, iar oaspeţii primesc în medie 1,13 goluri în reprizele secunde. În plus, Warta a marcat 9 goluri în minutele 76–90, în timp ce Płock II a primit 10 goluri în acest interval, ceea ce sugerează reveniri frecvente în final. Prin urmare, prevăd 2/1 ca fiind cel mai probabil (de aici ponderea maximă în distribuţie de 30%), cu alternativa X/1 ca a doua opţiune.

Vezi statisticile primei și celei de-a doua reprize

Pe reprize

1 : 0
Prima repriza
0 : 1
A doua repriza

Statisticile meciului

38Posesie (%)62
Warta SieradzWisła Płock II
8Suturi15
Warta SieradzWisła Płock II
4Suturi pe poarta6
Warta SieradzWisła Płock II
1.06xG1.91
Warta SieradzWisła Płock II
4Cornere11
Warta SieradzWisła Płock II
37Atacuri periculoase76
Warta SieradzWisła Płock II
11Faulturi10
Warta SieradzWisła Płock II
0Cartonase0
Warta SieradzWisła Płock II

Profil înainte de meci— ce spun datele sezonului?

Profil bazat pe date de sezon și formă. Statisticile de desfășurare a meciului apar doar după ce meciul se joacă.

Warta SieradzWisła Płock II
1.97Goluri marcate / meci1.57
Warta SieradzWisła Płock II
1.03Goluri primite / meci1.53
Warta SieradzWisła Płock II
46%Posesie medie48%
Warta SieradzWisła Płock II
4.13Șuturi pe poartă / meci4.5
Warta SieradzWisła Płock II

Statistici echipe— cine este mai eficient?

Comparație între atacul și apărarea ambelor echipe în sezonul curent.

9.83Șuturi pe meci9.9
Warta SieradzWisła Płock II
4.13Șuturi pe poartă4.5
Warta SieradzWisła Płock II
20%Conversia șuturilor15.8%
Warta SieradzWisła Płock II
46%Posesie48%
Warta SieradzWisła Płock II
1.48xG pentru1.43
Warta SieradzWisła Płock II
1.3xG împotrivă1.6
Warta SieradzWisła Płock II

Calitatea șuturilor

Warta Sieradz: Pe contraatacWisła Płock II: Finalizare eficientă
Warta SieradzWisła Płock II
Precizie (șuturi pe poartă)42%45%
Calitatea ocaziilor (xG pe șut)0.150.14
Finalizare (goluri pe șut pe poartă)0.480.35

Un xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă de obicei încercări de la distanță; 0.15+ indică de regulă ocazii din careu. Eticheta de stil vine din posesie, volumul de șuturi și conversie.

* xG (goluri așteptate) spune câte goluri ar trebui să marcheze o echipă din ocaziile sale. Dacă golurile reale depășesc xG, finalizarea este peste medie; dacă rămân sub, ocaziile sunt ratate.

Forma echipelor— cine este în formă mai bună?

Ultimele cinci meciuri și bilanțul sezonului, total și împărțit acasă/deplasare.

Warta Sieradz stă cu 100% mai bine la: forma ultimelor 5.

1.6 pct / meci - Warta Sieradz · 0.8 pct / meci - Wisła Płock II

Warta Sieradz
LDWDW
Distribuția rezultatelor
63% V20% E17% I
Sezon (V-E-Î)
19-6-5
2.10 pct / meci · golaveraj +28
Ultimele 5 (V-E-Î)
2-2-1
1.60 pct / meci
Bilanț acasă (V-E-I)
11-1-3
Ultimele 5 acasă
2-1-2
LWWLD
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 2.2Goluri primite: 1.6xG: 1.59xG advers: 1.08BTTS: 60%Over 2.5: 80%
Wisła Płock II
LWLLD
Distribuția rezultatelor
47% V20% E33% I
Sezon (V-E-Î)
14-6-10
1.60 pct / meci · golaveraj +1
Ultimele 5 (V-E-Î)
1-1-3
0.80 pct / meci
Bilanț în deplasare (V-E-I)
7-1-7
Ultimele 5 în deplasare
3-0-2
WWWLL
Ultimele 5 meciuri - medii
Goluri marcate: 1.2Goluri primite: 1.8xG: 1.09xG advers: 1.65BTTS: 60%Over 2.5: 80%

Goluri— cum marchează și primesc gol cele două echipe?

Câte goluri marchează și primesc echipele, plus cât de des păstrează poarta curată sau nu marchează.

Warta Sieradz stă cu 25% mai bine la: goluri marcate pe meci.

1.97 goluri / meci - Warta Sieradz · 1.57 goluri / meci - Wisła Płock II

Warta Sieradz stă cu 49% mai bine la: goluri primite pe meci.

1.03 goluri / meci - Warta Sieradz · 1.53 goluri / meci - Wisła Płock II

Profil ofensiv Warta Sieradz: foarte solid

Warta Sieradz marchează în 97% dintre meciuri (29 din 30 meciuri), iar Wisła Płock II păstrează poarta curată în 13% (4 din 30 meciuri).

Profil ofensiv Wisła Płock II: foarte solid

Wisła Płock II marchează în 87% dintre meciuri (26 din 30 meciuri), iar Warta Sieradz păstrează poarta curată în 33% (10 din 30 meciuri).

59Goluri marcate (sezon)47
Warta SieradzWisła Płock II
31Goluri primite (sezon)46
Warta SieradzWisła Płock II
3Media golurilor pe meci3.1
Warta SieradzWisła Płock II
11Goluri marcate (ultimele 5)6
Warta SieradzWisła Płock II
8Goluri primite (ultimele 5)9
Warta SieradzWisła Płock II

Cât de des marchează cel puțin...

97%1 gol87%
Warta SieradzWisła Płock II
60%2 goluri53%
Warta SieradzWisła Płock II
37%3 goluri10%
Warta SieradzWisła Płock II
3%4 goluri7%
Warta SieradzWisła Płock II

Cât de des primește cel puțin...

67%1 gol87%
Warta SieradzWisła Płock II
30%2 goluri43%
Warta SieradzWisła Płock II
7%3 goluri17%
Warta SieradzWisła Płock II
0%4 goluri7%
Warta SieradzWisła Płock II

* Statisticile includ meciurile de acasă și din deplasare ale ambelor echipe în sezonul curent.

Ambele echipe marchează (BTTS)— cât de des marchează ambele echipe?

Cât de des în meciurile celor două echipe marchează ambele părți, comparat cu media ligii.

77%
Wisła Płock II - BTTSBTTS - percentage of matches where both teams scored.23 din 30 meciuri
62%
Media ligii

Tipare de goluri

27%BTTS la pauză30%
Warta SieradzWisła Płock II
3%BTTS în ambele reprize7%
Warta SieradzWisła Płock II
37%Gol în ambele reprize33%
Warta SieradzWisła Płock II

BTTS și numărul de goluri

57%Min. 3 goluri și BTTS70%
Warta SieradzWisła Płock II
10%Min. 3 goluri fără BTTS7%
Warta SieradzWisła Płock II
60%BTTS - ultimele 560%
Warta SieradzWisła Płock II

Număr de goluri (Over/Under)— cât de des depășesc meciurile liniile de gol?

Cât de des meciurile acestor echipe depășesc pragurile de goluri în meci și în reprize.

Repriza 1

67%Min. 1 gol înainte de pauză73%
Warta SieradzWisła Płock II
37%Min. 2 goluri înainte de pauză43%
Warta SieradzWisła Płock II
10%Min. 3 goluri înainte de pauză13%
Warta SieradzWisła Płock II

Repriza 2

87%Min. 1 gol după pauză90%
Warta SieradzWisła Płock II
67%Min. 2 goluri după pauză47%
Warta SieradzWisła Płock II
20%Min. 3 goluri după pauză23%
Warta SieradzWisła Płock II

Reprizele meciului— în ce repriză marchează mai des?

Cum împart echipele jocul între prima și a doua repriză: goluri, puncte, clean sheet și scor la pauză.

Wisła Płock II stă cu 5% mai bine la: forma din repriza 1 (puncte la pauză).

1.33 pct / meci - Warta Sieradz · 1.4 pct / meci - Wisła Płock II

Warta Sieradz - starea la pauză
27% conduce53% egal20% condusă
Wisła Płock II - starea la pauză
30% conduce50% egal20% condusă

Înainte de pauză (repriza 1)

1.33Puncte pe meci (repriza 1)1.4
Warta SieradzWisła Płock II
0.63Goluri marcate (repriza 1)0.67
Warta SieradzWisła Płock II
0.53Goluri primite (repriza 1)0.67
Warta SieradzWisła Płock II
1.17Media golurilor (repriza 1)1.33
Warta SieradzWisła Płock II
60%Poartă intactă înainte de pauză57%
Warta SieradzWisła Płock II
47%Fără gol înainte de pauză40%
Warta SieradzWisła Płock II

După pauză (repriza 2)

1.93Puncte pe meci (repriza 2)1.4
Warta SieradzWisła Płock II
1.3Goluri marcate (repriza 2)0.83
Warta SieradzWisła Płock II
0.5Goluri primite (repriza 2)0.8
Warta SieradzWisła Płock II
1.8Media golurilor (repriza 2)1.63
Warta SieradzWisła Płock II
60%Poartă intactă după pauză37%
Warta SieradzWisła Płock II
23%Fără gol după pauză43%
Warta SieradzWisła Płock II

Warta Sieradz - rezultatele reprizei a 2-a

53% V33% E13% I
40
Puncte la pauză
19
Goluri la pauză
+3
Golaveraj (repriza 1)
58
Puncte în repriza a 2-a
+24
Golaveraj (repriza 2)
1.33
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului233%

Conduce la pauză în 27% dintre meciuri și câștigă 63%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză-0.0

Apărarea rămâne stabilă pe tot parcursul meciului.

Wisła Płock II - rezultatele reprizei a 2-a

40% V20% E40% I
42
Puncte la pauză
20
Goluri la pauză
0
Golaveraj (repriza 1)
42
Puncte în repriza a 2-a
+1
Golaveraj (repriza 2)
1.40
PPG înainte de pauză
Păstrarea avantajului157%

Conduce la pauză în 30% dintre meciuri și câștigă 47%. Câștigă și meciuri fără avantaj la pauză.

Apărarea după pauză+0.1

Primește cu 0.1 goluri pe meci mai mult după pauză - nivelul defensiv scade în repriza a doua.

Warta Sieradz - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci0.802.20
Goluri marcate / meci0.61.4
Goluri primite / meci1.40.2
Media golurilor pe meci2.01.6
1 gol80%60%
2 goluri60%60%
3 goluri40%20%
Poartă intactă40%80%
Fără gol40%40%
Golaveraj-4+6
Pauză: 20% conduce - 20% egal - 60% condusă
Repriza 2: 60% câștigată - 40% egal - 0% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 40% - Total goluri la pauză: 3
Wisła Płock II - ultimele 5 meciuri pe reprize
Repriza 1Repriza 2
Puncte pe meci1.200.80
Goluri marcate / meci0.40.8
Goluri primite / meci0.61.2
Media golurilor pe meci1.02.0
1 gol60%100%
2 goluri40%60%
3 goluri0%40%
Poartă intactă60%0%
Fără gol60%40%
Golaveraj-1-2
Pauză: 20% conduce - 60% egal - 20% condusă
Repriza 2: 20% câștigată - 20% egal - 60% pierdută
BTTS la pauză (ult. 5): 20% - Total goluri la pauză: 2

* Culorile din tabele arată frecvența: verde este frecvent, galben moderat, roșu rar. Este o frecvență, nu o notă pentru echipă.

Goluri pe minute— când apar golurile?

Fazele meciului în care echipele marchează și primesc cel mai des.

Warta Sieradz
MarcatePrimite
3
5
0-15
6
5
16-30
11
6
31-45
8
4
46-60
16
4
61-75
15
7
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 61-75 (16 goals). Primește cel mai mult în 76-90 (7). Bilanț final (76-90): +8 - câștigă finalurile de meci.

Wisła Płock II
MarcatePrimite
6
8
0-15
6
5
16-30
10
9
31-45
3
8
46-60
10
3
61-75
12
13
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 76-90 (12 goals). Primește cel mai mult în 76-90 (13). Bilanț final (76-90): -1 - finalurile de meci sunt un punct slab.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Indicatori suplimentari ai echipelor— ce arată xG, eficiența și forma?

O comparație a calității ocaziilor, rezultatelor și tendințelor pe baza meciurilor jucate în acest sezon.

Profilul meciului

3.05
Goluri estimate
atac vs apărarea adversă
1.8 : 1.3
Împărțirea estimată a golurilor
acasă : deplasare
91%
Ritm vs ligă
100% = media ligii
72%
Ambele echipe au marcat (BTTS)
media sezoanelor ambelor echipe
-2%
Efect de derby
Goluri H2H vs meciuri tipice
84%
Estimare BTTS
din frecvența de marcare a ambelor echipe
0%
Risc de 0:0
practic zero
2-3
Cel mai frecvent interval de goluri
atac vs apărare de ambele părți

Warta Sieradz

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.18
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.76
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-7.5 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
+0.49
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.27
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
106%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
70%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
-0.50
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.7
Goluri în final
25% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 5% vin în primul sfert de oră.
25%

Wisła Płock II

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
-0.17
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
+0.21
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
+2.0 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
+0.14
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.07
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
106%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
82%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
-0.80
Repriză secundă mai bună?
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.2
Goluri în final
26% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 13% vin în primul sfert de oră.
26%

* Numărul și distribuția estimate ale golurilor, estimarea BTTS, riscul de 0:0 și intervalul de goluri sunt calculate din medii și frecvențe publice de sezon. Este un profil statistic, nu o predicție privată a modelului sau un pont. Ceilalți indicatori descriu meciurile deja jucate.

Context de ligă— este o ligă cu multe goluri?

Cum se compară ambele echipe cu mediile ligii (3 Liga Group 1).

Echipele vs liga

Warta SieradzLigaWisła Płock II
Media golurilor pe meci▼ 3.003.34▼ 3.10
Ambele echipe au marcat▲ 67%62%▲ 77%
Min. 3 goluri (Over 2.5)• 67%66%▲ 77%
Meciuri fără gol primit▲ 33%20%▼ 13%
Gol înainte de pauză▼ 67%74%• 73%
Gol după pauză▲ 87%85%▲ 90%

^ verde = peste media ligii, ˇ roșu = sub media ligii. Arată direcția diferenței, nu o notă pentru echipă.

3.34
Media golurilor pe meci
62%
Ambele echipe au marcat
66%
Min. 3 goluri (Over 2.5)
20%
Meciuri fără gol primit
1.86
Goluri acasă / meci
1.48
Goluri în deplasare / meci
+26%
Avantajul gazdelor în atac
+20%
Avantajul gazdelor în apărare
+7%
Avantajul total al gazdelor
Goluri în repriza 1 (toată liga)
74%
1 gol
45%
2 goluri
16%
3 goluri
4%
4 goluri
Goluri în repriza 2 (toată liga)
85%
1 gol
56%
2 goluri
30%
3 goluri
11%
4 goluri

Echipe de start și evenimente

Titulari, rezerve și evenimente verificate pentru acest meci.

Gazde

Alți jucători înregistrați

—Artur Sójka⚽ 1

Oaspeți

Alți jucători înregistrați

—Filip Lodziński⚽ 1

Cronologia meciului

Goluri, cartonașe și schimbări așezate în ordine cronologică.

  1. Warta SieradzGolArtur Sójka
  2. Wisła Płock IIGolFilip Lodziński

Meciuri directe

Meci anterior: Warta Sieradz 0 - 0 - 1 Wisła Płock II. Media golurilor 3.00, ambele echipe au marcat in 100% meciuri.

Wisła Płock II
2 : 1
Warta Sieradz

Întrebări frecvente

Care a fost rezultatul Warta Sieradz - Wisła Płock II?

Meciul din 3 Liga Group 1 s-a încheiat Warta Sieradz 1:1 Wisła Płock II. Statisticile complete, împărțirea pe reprize și meciurile directe sunt pe această pagină.

Ce arată statisticile golurilor înainte de Warta Sieradz - Wisła Płock II?

Warta Sieradz marchează în medie 1,97 goluri pe meci, iar Wisła Płock II 1,57. Media în 3 Liga Group 1 este de 3,34 goluri, cu Over 2.5 în 66% dintre meciuri. Ambele echipe marchează în 67% din meciurile Warta Sieradz și 77% din cele ale Wisła Płock II.

În ce formă sunt Warta Sieradz și Wisła Płock II?

În ultimele 5 meciuri Warta Sieradz are un bilanț de 2-2-1 (1,60 puncte pe meci), iar Wisła Płock II 1-1-3 (0,80 puncte pe meci).

Unde găsesc pontul și analiza pentru Warta Sieradz - Wisła Płock II?

Aici verifici cifrele dinaintea meciului Warta Sieradz - Wisła Płock II: formă, H2H, goluri și Over/Under. Pontul, value-ul și justificarea sunt publicate în aplicația NoFluffPicks.