Emblema São João Ver

São João Ver

Liga 3Sezon 2026/2027Date actualizate la 22 octombrie 2026
Forma (meciuri recente)
LLDDW
Fără înfrângere de 3 meciuri

São João Ver 2026/2027: sezonul în cifre

São João Ver în Liga 3

São João Ver joacă în Liga 3 (Portugalia) in sezonul 2026/2027. Următorul meci cunoscut: Vianense.

Formă și bilanț

São João Ver: 1-3-2, 1.00 pct/meci. Ultimele cinci: LLDDW (1.00 pct/meci).

Goluri și meciuri fără gol primit

São João Ver marchează 0.83 și primește 1.17 goluri pe meci. Fără gol primit: 17%. Fără gol marcat: 33%.

BTTS / Over / Under

BTTS: 67%. Over 2.5: 33%. Over 3.5: 17%. Media golurilor în meciurile echipei: 2.00.

Tipare de goluri

Over 2.5 + BTTS a apărut în 33% din meciuri. Echipa a marcat în ambele reprize în 0%. Ultimele cinci: BTTS 60%, Over 2.5 40%.

Reprize și minute

São João Ver marchează 0.33 goluri în prima repriză și 0.50 în a doua. Cel mai productiv interval: 31-45 (2 goluri).

xG și stil de joc

São João Ver produce 1.29 xG si permite 1.25 xGA pe meci. Șuturi: 10.3 total, 3.3 pe poartă. Posesie: 52%.

Indicatori statistici principali

São João Ver are bilanț net xG de 0.04 pe meci. PPG ultimele cinci minus PPG sezon: 0.00 pct/meci. Este context istoric al echipei, nu predicție pentru următorul rezultat.

Prezentare sezon

1.00Puncte pe meci
0.83Goluri marcate / meci
1.17Goluri primite / meci
33%Peste 2.5 goluri
67%Ambele echipe marcheaza
17%Meciuri fara gol primit
33%Meciuri fara gol marcat

Bilanț

Victorii, egaluri și înfrângeri în total și separat acasă/deplasare.

Distribuția rezultatelor
17% V50% E33% I
-2
Golaveraj
1.00
PPG (sezon)
1.00
PPG (ultimele 5)

Goluri

Producția de goluri a echipei comparată cu mediile ligii și distribuția golurilor.

Cât de des marchează cel puțin...

1 gol67%
2 goluri17%
3 goluri0%
4 goluri0%

Cât de des primește cel puțin...

1 gol83%
2 goluri17%
3 goluri17%
4 goluri0%

Linii de goluri (Over/Under)

Cât de des meciurile acestei echipe depășesc liniile de goluri, inclusiv pe reprize și în contextul ligii.

Pe reprize

Gol înainte de pauză67%Media ligii: 68%
Min. 2 goluri înainte de pauză0%Media ligii: 25%
Min. 3 goluri înainte de pauză0%Media ligii: 13%
Gol după pauză83%Media ligii: 70%
Min. 2 goluri după pauză33%Media ligii: 47%
Min. 3 goluri după pauză17%Media ligii: 17%

Tipare de goluri

Combinații de evenimente de gol în meciurile acestei echipe plus medii detaliate din ultimele cinci.

Combinații (sezon)

BTTS la pauză0%
BTTS în ambele reprize0%
Gol în ambele reprize0%
Min. 3 goluri și BTTS33%
Min. 3 goluri fără BTTS0%

Reprizele meciului

Puncte, goluri și meciuri fără gol primit pe reprize, starea la pauză și detaliul ultimelor cinci meciuri.

Starea la pauză

33% V33% E33% I
conduce / egal / condusă

Rezultatele reprizei a 2-a

17% V17% E67% I
8
Puncte la pauză
1.33
PPG (repriza 1)
0
Golaveraj
4
Puncte după pauză
0.67
PPG (repriza 2)

Goluri și poartă intactă pe reprize

Gol marcat înainte de pauză0.33
Gol primit înainte de pauză0.33
Gol marcat după pauză0.5
Gol primit după pauză0.83
Poartă intactă înainte de pauză67%
Poartă intactă după pauză33%
Fără gol marcat înainte de pauză67%
Fără gol marcat după pauză67%
Ultimele 5 meciuri - detalii
Repriza 1Repriza 2
PPG (sezon)1.000.80
Goluri marcate / meci0.20.6
Goluri primite / meci0.40.8
Media golurilor pe meci0.61.4
Min. 1 gol60%80%
Min. 2 goluri0%40%
Min. 3 goluri0%20%
Meciuri fără gol primit60%40%
Meciuri fără gol marcat80%60%
Golaveraj-1-1
Repriza 1 (Ultimele 5): 20% conduce - 40% egal - 40% condusă - BTTS repriza 1 (ult. 5) 0%
Repriza 2 (Ultimele 5): 20% câștigată - 20% egal - 60% pierdută

Goluri pe minute

Fazele meciului în care această echipă marchează și primește cel mai des.

São João Ver
ScoredConceded
0
1
0-15
0
1
16-30
2
0
31-45
0
1
46-60
2
0
61-75
1
4
76-90

Cea mai periculoasă în minutele 31-45 (2 goluri). Primește cel mai mult în 76-90 (4). Bilanț final (76-90): -3 - finalurile de meci sunt un punct slab.

* Intervalele 31-45 și 76-90 includ golurile din prelungiri.

Statistici avansate

Șuturi, finalizare, posesie și goluri așteptate (xG).

Profil ofensiv

Stil: Echilibrată
32%
Precizia șuturilor
șuturi pe poartă
0.12
Calitatea ocaziilor
xG pe șut
0.25
Finalizare
goluri pe șut pe poartă

xG pe șut în jur de 0.08 înseamnă încercări de la distanță; 0.15+ indică de obicei ocazii din careu.

Indicatori statistici principali

O privire comună asupra xG, eficienței, formei și tiparelor din meciurile jucate.

Bilanț xG net
Diferența dintre calitatea ocaziilor create și permise pe meci.
+0.04
Rezultate comparate cu xG
Diferența dintre bilanțul real al golurilor și bilanțul descris de xG.
-0.38
Puncte comparate cu bilanțul golurilor
Comparație între punctele obținute și cele sugerate de bilanțul golurilor echipei.
-0.1 pct
Eficiența finalizării
Transformă echipa ocaziile? Pozitiv înseamnă că marchează mai mult decât sugerează calitatea ocaziilor.
-0.46
Eficiența apărării
Apărarea sau portarul salvează echipa? Pozitiv înseamnă că primește mai puțin decât sugerează ocaziile permise.
+0.08
Atac vs ligă
Cât marchează echipa față de media ligii pentru acest rol. 120% înseamnă 20% peste medie.
67%
Apărare vs ligă
Cât primește echipa față de media ligii. 80% înseamnă cu 20% mai puține goluri primite.
94%
Tendința formei
Compară punctele din ultimele 5 meciuri cu media întregului sezon.
0.00
Păstrarea avantajului
Conduce la pauză în 33% dintre meciuri și câștigă 17%. Uneori pierde avantajul după pauză.
52%
Apărarea după pauză
Cu câte goluri mai mult marchează echipa după pauză față de înainte.
+0.5
Goluri în final
20% din golurile acestei echipe vin în minutele 76-90. Prin comparație, 0% vin în primul sfert de oră.
20%

* Toți indicatorii sunt calculați doar din statisticile sezonului. Nu sunt predicții ale modelului NoFluffPicks.

Lot

Jucători cu apariții verificate în acest sezon.

Forma în ultimele 5, 6 și 10 meciuri

Compară ultimele meciuri ale echipei din toate competițiile. Intervalul de 5 reacționează mai repede, iar cel de 10 arată tendința mai largă.

Cornere

Vezi câte cornere obține și permite echipa și cât de des depășește principalele praguri de cornere.

General

6 meciuri
6.5
Cornere obținute pe meci
5.0
Cornere acordate pe meci
11.5
Total cornere pe meci
83.3%
Peste 8,5 cornere
66.7%
Peste 9,5 cornere
33.3%
Peste 10,5 cornere

Cartonașe și disciplină

Compară cartonașele echipei cu cele primite de adversari, inclusiv frecvența cartonașelor roșii.

General

6 meciuri
1.7
Cartonașele echipei pe meci
2.0
Cartonașele adversarilor pe meci
3.7
Total cartonașe pe meci
50.0%
Over 3.5
33.3%
Over 4.5
16.7%
Cartonașe roșii

Forța adversarilor recenți

Forma recentă este pusă în context prin rezultatele din campionat ale echipelor întâlnite.

1.33
PPG mediu al adversarilor
8.7
Poziția medie a adversarilor
Mai ușor decât media

În ultimele 6 meciuri ale echipei São João Ver, adversarii au avut în medie 1.33 puncte pe meci și poziția 8.7 din 20. Comparativ cu media ligii, seria de adversari a fost Mai ușor decât media.

Meciuri recente

Meciuri viitoare

Etapă 8
Paredes
São João Ver
Etapă 9
São João Ver
Vitória Guimarães II
Etapă 10
São João Ver
Leça
Etapă 11
Fafe
São João Ver
Etapă 12
São João Ver
CD Trofense
Etapă 13
AD Marco 09
São João Ver
Etapă 14
São João Ver
Paços de Ferreira
Etapă 15
Varzim
São João Ver
Etapă 16
São João Ver
Vianense

Întrebări frecvente

În ce formă este São João Ver?

Forma recentă a São João Ver este LLDDW (de la cel mai recent). Echipa strânge în medie 1,00 puncte pe meci în acest sezon.

Câte goluri marchează São João Ver pe meci?

São João Ver marchează în medie 0,83 goluri pe meci și primește 1,17. Sunt punctul de plecare pentru a evalua atacul și soliditatea defensivă în acest sezon.

Cât de des în meciurile São João Ver apar BTTS și Over 2.5?

În meciurile São João Ver ambele echipe marchează în 67%, iar Over 2.5 apare în 33%. Echipa păstrează poarta intactă în 17% dintre meciuri.

Cu cine joacă São João Ver următorul meci?

Următorul meci al São João Ver este Vianense - São João Ver (25 octombrie 2026). Statisticile de dinaintea meciului și programul complet sunt mai jos pe această pagină.

Unde verific statisticile și ponturile pentru meciurile São João Ver?

Adunăm aici statisticile São João Ver — de la formă la Over/Under. Pentru ponturi și analize complete, deschide aplicația NoFluffPicks.