Van BB - Batman Petrolspor: statistika utakmice
Van BB protiv Batman Petrolspor: forma, golovi i ključna statistika
O čemu je ova utakmica
Van BB je igrao protiv Batman Petrolspor u ligi 1. Lig (Turska). Utakmica je odigrana 2. septembar 2026.. Stadion: Atatürk Şehir Stadyumu. Konačan rezultat: 0:2.
Trenutna forma
Van BB: 1-1-2, 1,00 bodova po utakmici. Batman Petrolspor: 3-1-0, 2,50 bodova po utakmici.
Statistika golova
Van BB postiže 1,25 i prima 2,25 golova po utakmici. Batman Petrolspor postiže 2,00 i prima 1,00. Prosek lige: 2,43 golova.
BTTS i Over/Under
BTTS: Van BB 75%, Batman Petrolspor 75%. Over 2.5: Van BB 50%, Batman Petrolspor 75%. Nivo lige: BTTS 50%, Over 2.5 41%.
xG, šutevi i posed
xG po utakmici: Van BB 1,07, Batman Petrolspor 1,52. Šutevi po utakmici: Van BB 10,0, Batman Petrolspor 13,3. Prosečan posed: Van BB 42%, Batman Petrolspor 50%.
Prvo i drugo poluvreme
Van BB: vođstvo na poluvremenu 0%, golovi u drugom poluvremenu 0,75. Batman Petrolspor: vođstvo na poluvremenu 75%, golovi u drugom poluvremenu 1,25.
Golovi po minutima
Najjači istorijski interval za postizanje golova je 31-45+ (2) za Van BB i 76-90+ (4) za Batman Petrolspor. Ovo je raspodela ranijih golova, a ne predikcija minuta u kom će gol biti postignut.
Kontekst lige
1. Lig: 2,43 golova po utakmici, BTTS 50%, Over 2.5 41%.
Međusobni skor
U bazi nema dostupnog odgovarajućeg uzorka međusobnih susreta.
Arhivirana analiza pre utakmice
Ova analiza je pripremljena pre početka utakmice. Zaključci koriste samo informacije dostupne pre meča i ne uključuju konačan rezultat ni statistiku nakon utakmice.
Opšta analiza utakmice
Batman Petrolspor zauzima 4. mesto, dok je Van BB tek 16., a razliku potvrđuje i trenutna forma: gosti su neporaženi u poslednjih 5 utakmica (3 pobede i 2 remija), dok su domaćini izgubili 4 od poslednjih 5 mečeva. Van BB je primio čak 14 golova u poslednjih pet nastupa, a na domaćem terenu u proseku prima 2 gola i još nije sačuvao mrežu. Gosti su postigli 15 golova u poslednjih 5 utakmica, uz prosek od 2 pogotka na gostovanjima, i nijednom nisu ostali bez postignutog gola van svog stadiona. Domaćini kod kuće stvaraju prilike vredne prosečno 1,10 xG, ali u čak 50% takvih utakmica nisu postigli gol, što uz bolju realizaciju Petrolspora (22% naspram 14%) ide u prilog pobedi gostiju. Odbrana Batman Petrolspora nije bez greške, jer rivalima na gostovanjima dopušta 2,16 xG, pa gol Van BB-a ostaje realan scenario, ali prednost u formi i ofanzivnoj konstantnosti je na strani gostiju.
Pogledajte statistički pregledBTTS — da li će oba tima postići gol?
Signal za golove oba tima dodatno pojačava trenutna forma: Van BB je imao BTTS u 80% poslednjih 5 utakmica, a Batman Petrolspor u 60%, uz prosek od 2,8 odnosno 1,2 primljena gola. Domaćini su u tom periodu postizali samo 1,2 gola po meču, ali gosti nijednom nisu sačuvali svoju mrežu, dok njihov prosečni xGA iznosi visokih 1,72. Batman Petrolspor je veoma opasan u napadu, postizao je u proseku 3,0 gola u poslednjih pet susreta i stvarao prilike vredne 1,49 xG, dok je Van BB primao čak 2,8 gola po utakmici. Iako je Van BB sačuvao svoju mrežu u dosadašnjim utakmicama kod kuće, njegova loša serija od četiri poraza u pet susreta, kao i 14 primljenih golova, idu u prilog pogotku gostiju. BTTS je stoga verovatniji od scenarija u kojem najmanje jedan tim ne postigne gol.
Pogledajte BTTS statistikuOver/Under — analiza golova
Najjači signal je više od 1.5 gola, jer je na poslednjih pet utakmica oba tima granica od 2.5 gola bila premašena u 80% slučajeva. Van BB je u tom periodu primao čak 2.8 gola po utakmici, dok je Batman Petrolspor postizao u proseku 3.0 gola, što jasno povećava potencijal gostiju. Istovremeno, prosečan xG domaćina iznosi 1.45, a gostiju 1.49, pa obe strane redovno stvaraju prilike ukupne vrednosti od gotovo 3 gola. Batman Petrolspor je postigao gol na svakoj dosadašnjoj utakmici, a njegovi mečevi donosili su u proseku 3.5 gola, zbog čega granica od dva pogotka ima veoma jasnu prednost.
Pogledajte Over/Under statistikuHT/FT — scenario na poluvremenu i na kraju
Najjači scenario je da Batman Petrolspor vodi na poluvremenu, a da gosti pobede na kraju utakmice, jer je ovaj tim u poslednjih 5 utakmica vodio posle prvog poluvremena u 80% slučajeva, dok je Van BB tada gubio u 40%. Gosti su neporaženi u ovom nizu, uz 3 pobede i 2 remija, dok su domaćini izgubili 4 od 5 mečeva i osvajali u proseku samo 0,6 poena po utakmici, naspram 2,2 koliko je beležio rival. Prednost Batman Petrolspor vidljiva je i u učinku u napadu: postiže prosečno 3,0 gola u poslednjih pet nastupa, dok Van BB postiže 1,2 gola, a domaćini primaju čak 2,8 golova po meču. U drugom poluvremenu gosti postižu prosečno 1,8 gola, dok Van BB u tom delu prima 1,4, što povećava verovatnoću da će gosti ne samo povesti već i zadržati prednost do kraja. Domaćini doduše imaju prednost domaćeg terena i sezonski xG od 1,49, ali slabija trenutna forma i xG protivnika protiv njih na nivou od 2,16 idu u prilog pobedi Batman Petrolspor.
Pogledajte statistiku prvog i drugog poluvremenaPo poluvremenima
Statistika utakmice
Profil pre utakmice— šta govore sezonske brojke?
Ovo je profil tima zasnovan na podacima sezone i formi. Statistika toka utakmice prikazuje se tek nakon odigranog susreta.
Statistika timova— ko je efikasniji?
Poređenje napada i odbrane oba tima u aktuelnoj sezoni.
Kvalitet šuta
| Van BB | Batman Petrolspor | |
|---|---|---|
| Preciznost (šutevi u okvir) | 30% | 36% |
| Kvalitet šansi (xG po šutu) | 0.11 | 0.11 |
| Završnica (golovi po šutu u okvir) | 0.42 | 0.42 |
xG po šutu oko 0,08 obično znači pokušaje iz daljine; 0,15+ obično znači šanse iz kaznenog prostora. Oznaka stila zasniva se na posedu, broju šuteva i realizaciji.
* xG (očekivani golovi) pokazuje koliko bi golova tim trebalo da postigne iz svojih šansi. Ako su stvarni golovi iznad xG-a, završnica je iznad proseka; ako su ispod xG-a, šanse se promašuju.
Forma tima— ko je u boljoj formi?
Poslednjih pet utakmica i sezonski učinak, ukupno i odvojeno za utakmice kod kuće i u gostima.
Batman Petrolspor je 150% bolji u kategoriji forma u poslednjih 5.
1 bodovi / utakmica - Van BB · 2.5 bodovi / utakmica - Batman Petrolspor
Golovi— kako oba tima postižu i primaju golove?
Koliko golova oba tima postižu i primaju, kao i koliko često čuvaju Clean sheet ili ostaju bez postignutog gola.
Batman Petrolspor je 60% bolji u kategoriji postignuti golovi po utakmici.
1.25 golovi / utakmica - Van BB · 2 golovi / utakmica - Batman Petrolspor
Batman Petrolspor je 125% bolji u kategoriji primljeni golovi po utakmici.
2.25 golovi / utakmica - Van BB · 1 golovi / utakmica - Batman Petrolspor
Van BB postiže gol u 75% utakmica (3 od 4 utakmica), dok Batman Petrolspor čuva Clean sheet u 25% (1 od 4 utakmica).
Batman Petrolspor postiže gol u 100% utakmica (4 od 4 utakmica), dok Van BB čuva Clean sheet u 0% (0 od 4 utakmica).
Koliko često postižu najmanje...
Koliko često primaju najmanje...
* Statistika obuhvata domaće i gostujuće utakmice oba tima u aktuelnoj sezoni.
Oba tima su postigla gol (BTTS)— koliko često oba tima postižu gol?
Koliko često utakmice oba tima imaju golove na obe strane u poređenju sa prosekom lige.
Obrasci golova
BTTS i broj golova
Broj golova (Over/Under)— koliko često ove utakmice prelaze granice golova?
Koliko često utakmice ovih timova prelaze zadate granice golova, u celoj utakmici i svakom poluvremenu.
Cela utakmica – poređenje timova (Over)
Over / Under - Van BB
Over / Under - Batman Petrolspor
1. poluvreme
2. poluvreme
Poluvremena utakmice— kada timovi češće postižu golove?
Poređenje učinka timova u prvom i drugom poluvremenu: golovi, bodovi, Clean sheet i stanje na poluvremenu.
Batman Petrolspor je 350% bolji u kategoriji forma u prvom poluvremenu (bodovi na poluvremenu).
0.5 bodovi / utakmica - Van BB · 2.25 bodovi / utakmica - Batman Petrolspor
Pre poluvremena (1. poluvreme)
Posle poluvremena (2. poluvreme)
Van BB — rezultati drugog poluvremena
Odbrana ostaje stabilna tokom cele utakmice.
Batman Petrolspor — rezultati drugog poluvremena
Vodi na poluvremenu u 75% utakmica i pobeđuje u 75%. Pobeđuje i u utakmicama bez vođstva na poluvremenu.
Prima 0.5 više golova po utakmici posle poluvremena — nivo odbrane opada u drugom delu.
| 1. poluvreme | 2. poluvreme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 0.50 | 1.25 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.5 | 0.8 |
| Primljeni golovi / utakmica | 1.5 | 0.8 |
| Prosečno golova na utakmici | 2.0 | 1.5 |
| 1 gol | 75% | 100% |
| 2 gola | 50% | 50% |
| 3 gola | 50% | 0% |
| Clean sheet | 25% | 25% |
| Bez gola | 75% | 25% |
| Gol-razlika | -4 | 0 |
| 1. poluvreme | 2. poluvreme | |
|---|---|---|
| Bodovi po utakmici | 2.25 | 1.75 |
| Postignuti golovi / utakmica | 0.8 | 1.3 |
| Primljeni golovi / utakmica | 0.3 | 0.8 |
| Prosečno golova na utakmici | 1.0 | 2.0 |
| 1 gol | 100% | 100% |
| 2 gola | 0% | 75% |
| 3 gola | 0% | 25% |
| Clean sheet | 75% | 50% |
| Bez gola | 25% | 0% |
| Gol-razlika | +2 | +2 |
* Boje u tabelama prikazuju učestalost događaja: zelena je česta, žuta umerena, a crvena retka. Ovo je učestalost, a ne ocena tima.
Golovi po minutima— kada se postižu golovi?
Faze utakmice u kojima oba tima najčešće postižu i primaju golove.
Najopasniji minuti 31-45 (2 goals). Najviše primaju u 16-30 (3). Bilans kasnih golova (76–90): +1 - dobija u završnici.
Najopasniji minuti 76-90 (4 goals). Najviše primaju u 46-60 (2). Bilans kasnih golova (76–90): +3 - dobija u završnici.
* Intervali 31–45 i 76–90 uključuju golove u nadoknadi vremena.
Dodatni pokazatelji timova— šta pokazuju xG, efikasnost i forma?
Poređenje kvaliteta šansi, rezultata i trendova na osnovu završenih utakmica aktuelne sezone.
Profil utakmice
Van BB
Batman Petrolspor
* Procenjeni ukupan broj golova i raspodela, BTTS procena, rizik 0:0 i raspon golova izračunati su na osnovu javnih sezonskih proseka i učestalosti za oba tima. Ovo je statistički profil utakmice, a ne privatna model-prognoza ili tip za klađenje. Ostali pokazatelji opisuju završene utakmice iz sezone.
Kontekst lige— da li je ovo liga sa mnogo golova?
Poređenje dva tima sa prosekom lige 1. Lig.
Timovi u odnosu na ligu
| Van BB | Liga | Batman Petrolspor | |
|---|---|---|---|
| Prosečno golova na utakmici | ▲ 3.50 | 2.43 | ▲ 3.00 |
| Oba tima su postigla gol | ▲ 75% | 50% | ▲ 75% |
| Najmanje 3 gola (Over 2.5) | ▲ 50% | 41% | ▲ 75% |
| Clean sheet | ▼ 0% | 31% | ▼ 25% |
| Gol pre poluvremena | • 75% | 75% | ▲ 100% |
| Gol posle poluvremena | ▲ 100% | 66% | ▲ 100% |
^ zelena = iznad proseka lige, ˇ crvena = ispod proseka lige. Prikazuje smer odstupanja, a ne ocenu tima.
Postave i događaji igrača
Provereni starteri, zamene i zabeleženi događaji igrača na ovoj utakmici.
Domaći tim
Početna postava
Gostujući tim
Početna postava
Zamene
Tok utakmice
Golovi, kartoni i izmene poređani hronološki.
Česta pitanja
Koji je bio rezultat utakmice Van BB protiv Batman Petrolspor?
Utakmica lige 1. Lig završena je rezultatom Van BB 0:2 Batman Petrolspor. Potpuna statistika, pregled po poluvremenima i međusobni skor dostupni su na ovoj stranici.
Šta statistika golova pokazuje pre utakmice Van BB protiv Batman Petrolspor?
Van BB prosečno postiže 1,25 golova po utakmici, a Batman Petrolspor 2,00. Prosek lige 1. Lig iznosi 2,43 golova, uz Over 2.5 u 41% utakmica. BTTS se javlja u 75% utakmica tima Van BB i 75% utakmica tima Batman Petrolspor.
Kakva je trenutna forma timova Van BB i Batman Petrolspor?
U poslednjih pet utakmica, Van BB ima 1 pobeda, 1 remija i 2 poraza (1,00 bodova po utakmici). Batman Petrolspor ima 3 pobeda, 1 remija i 0 poraza (2,50 bodova po utakmici).
Gde mogu pronaći tip i potpunu analizu utakmice Van BB protiv Batman Petrolspor?
Ova stranica objašnjava statistički kontekst: formu, međusobni skor, golove, BTTS i Over/Under. Tip klađenja, Value Bet preporuka i potpuno obrazloženje dostupni su u aplikaciji NoFluffPicks.


