Spanien - Segunda DivisiónEstadio de BalaídosData uppdaterad 31 augusti 2026

Celta de Vigo II - FC Andorra: matchstatistik

Celta de Vigo II - FC Andorra: form, mål och viktig statistik

Viktig matchinformation

Celta de Vigo II mötte FC Andorra i Segunda División (Spanien). Matchen spelades den 24 augusti 2026. Arena: Estadio de Balaídos. Slutresultat: 4:2.

Aktuell form

Celta de Vigo II: 0-1-0, 1.00 poäng/match. FC Andorra: 1-0-0, 3.00 poäng/match.

Målstatistik

Celta de Vigo II gör 0.00 och släpper in 0.00 mål per match. FC Andorra gör 5.00 och släpper in 1.00. Ligans snitt: 2.10 mål.

BTTS / Over / Under

BTTS: Celta de Vigo II 0%, FC Andorra 100%. Over 2.5: Celta de Vigo II 0%, FC Andorra 100%. Liganivå: BTTS 40%, Over 2.5 40%.

xG, skott och stil

FC Andorra har högre xG: 2.78 mot 0.90. Celta de Vigo II: 5.0 skott per match, FC Andorra: 25.0.

Matchhalvor

Celta de Vigo II: leder i paus 0%, mål i andra halvlek 0.00. FC Andorra: leder i paus 100%, mål i andra halvlek 4.00.

Mål per minut

Celta de Vigo II: 0-15 (0 mal). FC Andorra: 61-75 (2 mal). Det är historisk fördelning, inte en prognos för målminut.

Ligakontext

Segunda División: 2.10 mål per match, BTTS 40%, Over 2.5 40%.

Inbördes möten

Det finns inget matchat H2H-underlag i databasen.

Arkiverad analys inför matchen

Analysen togs fram före avspark. Slutsatserna bygger enbart på den information som fanns tillgänglig före matchen och omfattar inte slutresultatet eller statistiken efter matchen.

Övergripande matchanalys

Celta de Vigo II är obesegrat i sina fem senaste matcher, med 2 segrar och 3 oavgjorda resultat. Samtidigt har laget gjort 8 mål och endast släppt in 4. FC Andorra toppar tabellen efter en 5–1-seger i den enda matchen den här säsongen, men lagets form över en längre period är ojämn: 2 segrar och hela 3 förluster på de 5 senaste matcherna. Hemmalaget gör i genomsnitt 1,6 mål per match under denna period, medan Andorra har släppt in 6 mål, vilket motsvarar 1,2 per match. Vigo-laget har även tagit fler poäng under de fem senaste matcherna: 1,8 poäng per match jämfört med gästernas 1,2. Hemmaplansfördelen och Celtas jämnhet väger upp Andorras högre tabellplacering, vilket gör ett oavgjort resultat till det mest sannolika utfallet.

Se den statistiska översikten
BTTS - gör båda lagen mål?

Scenariot där båda lagen gör mål är något mer sannolikt, eftersom Celta de Vigo II har gjort i genomsnitt 1,6 mål under sina senaste 5 matcher, medan FC Andorra har gjort 1,4. Gästerna skapade samtidigt chanser värda i genomsnitt 1,79 xG, medan hemmalaget under denna period endast släppte in 0,8 mål, vilket tyder på en krävande men realistisk uppgift för Andorra. Celta har en BLGM-frekvens på 60 % i sina fem senaste matcher, medan Andorra ligger på 40 %, vilket innebär att statistiken sammantaget endast är bättre än ligasnittet på 45 % för hemmalagets del. Försvaren är dock inte helt täta: Andorra har släppt in 6 mål i sina senaste 5 matcher, i genomsnitt 1,2 per match. Därför är det mest sannolika utfallet att båda lagen hittar vägen till nätet. Detta motsvarar marknaden Båda lagen gör mål (BLGM) – Ja, inte BLGM Nej, vilket innebär att minst ett lag inte gör mål.

Se BTTS-statistik
Over/Under - analys av antalet mål

Data från de fem senaste matcherna pekar på en måttlig målprofil: Celta de Vigo II gjorde i genomsnitt 1,6 mål och släppte in 0,8, medan FC Andorra gjorde 1,4 och tillät motståndarna att göra 1,2 mål. Under denna period innehöll matcher med minst tre mål 40% av båda lagens matcher, vilket är klart lägre än ligasnittet på 45%. Hemmalagets försvar ser särskilt stabilt ut, eftersom det endast tillät motståndarna 0,61 xG per match, även om Andorra skapade i genomsnitt 1,79 xG. Prognosen på 2,30 mål ger en säkerhetsmarginal under fyra mål, vilket gör Under 3,5 till det starkaste valet.

Se Over/Under-statistik
HT/FT - scenario i halvtid och vid full tid

Det starkaste scenariot är oavgjort i halvtid och seger för Celta de Vigo II, eftersom hemmalaget hade oavgjort efter 45 minuter i 3 av de 5 senaste matcherna och under denna period endast gjorde 0,2 mål i första halvlek. FC Andorra inledde oftare starkt och ledde i halvtid i 40 % av de senaste matcherna, men försprånget omsattes inte stabilt i slutresultatet: laget förlorade 60 % av de fem senaste matcherna. Celta är fortfarande obesegrat under denna period, tar i genomsnitt 1,8 poäng per match jämfört med Andorras 1,2, och efter paus gör laget 1,4 mål och släpper endast in 0,2. Hemmalagets data från en hemmamatch pekar dessutom på ledning i halvtid och seger vid full tid, men det lilla urvalet stärker framför allt det försiktigare alternativet X/1.

Se statistik för första och andra halvlek

Halvlekar

0 : 0
1:a halvlek
4 : 2
2:a halvlek

Matchstatistik

36Bollinnehav (%)64
Celta de Vigo IIFC Andorra
10Skott17
Celta de Vigo IIFC Andorra
8Skott pa mal5
Celta de Vigo IIFC Andorra
1.31xG1.73
Celta de Vigo IIFC Andorra
4Horner4
Celta de Vigo IIFC Andorra
16Farliga anfall42
Celta de Vigo IIFC Andorra
13Regelbrott18
Celta de Vigo IIFC Andorra
4Kort3
Celta de Vigo IIFC Andorra

Profil före matchvad säger säsongsdatan?

Detta är en lagprofil baserad på säsongsdata och form. Matchflödesstatistik visas först efter att matchen spelats.

Celta de Vigo IIFC Andorra
0Gjorda mål / match5
Celta de Vigo IIFC Andorra
0Insläppta mål / match1
Celta de Vigo IIFC Andorra
43%Genomsnittligt bollinnehav63%
Celta de Vigo IIFC Andorra
5Skott på mål / match11
Celta de Vigo IIFC Andorra

Lagstatistikvilket lag är mer effektivt?

Jämförelse av anfall och försvar för båda lagen under aktuell säsong.

5Skott per match25
Celta de Vigo IIFC Andorra
5Skott på mål11
Celta de Vigo IIFC Andorra
0%Skottkonvertering20%
Celta de Vigo IIFC Andorra
43%Bollinnehav63%
Celta de Vigo IIFC Andorra
0.9xG för2.78
Celta de Vigo IIFC Andorra
1.67xG emot0.57
Celta de Vigo IIFC Andorra

Skottkvalitet

Celta de Vigo II: BalanseratFC Andorra: Dominant
Celta de Vigo IIFC Andorra
Precision (skott på mål)100%44%
Chanskvalitet (xG per skott)0.180.11
Avslut (mål per skott på mål)0.000.45

xG per skott runt 0.08 betyder oftast långskott; 0.15+ betyder oftast chanser i straffområdet. Stiletiketten kommer från bollinnehav, skottvolym och konvertering.

* xG (förväntade mål) säger hur många mål ett lag borde göra på sina chanser. Om de faktiska målen ligger över xG är avsluten över snittet; ligger de under missas chanser.

Lagformvilket lag är i bättre form?

Senaste fem matcher och säsongsfacit, totalt samt uppdelat hemma/borta.

FC Andorra är 200% bättre på: form senaste 5.

1 p / match - Celta de Vigo II · 3 p / match - FC Andorra

Celta de Vigo II
D
Obesegrat i de senaste 5 matcherna
Resultatfördelning
0% W100% R0% P
Säsong (V-O-F)
0-1-0
1.00 p / match · målskillnad 0
Senaste 5 (V-O-F)
0-1-0
1.00 p / match
Facit hemma (V-O-F)
0-0-0
Senaste 5 hemma
0-0-0
Senaste 5 matcher - snitt
Gjorda mål: 0.0Insläppta mål: 0.0xG: 0.90Motståndarens xG: 1.67BTTS: 0%Over 2.5: 0%
FC Andorra
W
5 raka segrar
Resultatfördelning
100% W0% R0% P
Säsong (V-O-F)
1-0-0
3.00 p / match · målskillnad +4
Senaste 5 (V-O-F)
1-0-0
3.00 p / match
Facit borta (V-O-F)
0-0-0
Senaste 5 borta
0-0-0
Senaste 5 matcher - snitt
Gjorda mål: 5.0Insläppta mål: 1.0xG: 2.78Motståndarens xG: 0.57BTTS: 100%Over 2.5: 100%

Målhur gör och släpper lagen in mål?

Hur många mål lagen gör och släpper in, samt hur ofta de håller nollan eller blir utan mål.

Celta de Vigo IIs målprofil: ojämn

Celta de Vigo II gör mål i 0% av matcherna (0 av 1 matcher), medan FC Andorra håller nollan i 0% (0 av 1 matcher).

FC Andorras målprofil: ojämn

FC Andorra gör mål i 100% av matcherna (1 av 1 matcher), medan Celta de Vigo II håller nollan i 100% (1 av 1 matcher).

0Gjorda mål (säsong)5
Celta de Vigo IIFC Andorra
0Insläppta mål (säsong)1
Celta de Vigo IIFC Andorra
0Snittmål per match6
Celta de Vigo IIFC Andorra
0Gjorda mål (senaste 5)5
Celta de Vigo IIFC Andorra
0Insläppta mål (senaste 5)1
Celta de Vigo IIFC Andorra

Hur ofta gör laget minst...

0%1 mål100%
Celta de Vigo IIFC Andorra
0%2 mål100%
Celta de Vigo IIFC Andorra
0%3 mål100%
Celta de Vigo IIFC Andorra
0%4 mål100%
Celta de Vigo IIFC Andorra

Hur ofta släpper laget in minst...

0%1 mål100%
Celta de Vigo IIFC Andorra
0%2 mål0%
Celta de Vigo IIFC Andorra
0%3 mål0%
Celta de Vigo IIFC Andorra
0%4 mål0%
Celta de Vigo IIFC Andorra

* Statistiken omfattar båda lagens hemma- och bortamatcher under aktuell säsong.

Båda lagen gör mål (BTTS)hur ofta gör båda lagen mål?

Hur ofta matcher med dessa lag har mål åt båda håll, jämfört med ligasnittet.

40%
Ligasnitt

Målmönster

0%BTTS i halvtid0%
Celta de Vigo IIFC Andorra
0%BTTS i båda halvlekarna0%
Celta de Vigo IIFC Andorra
0%Mål i båda halvlekarna100%
Celta de Vigo IIFC Andorra

BTTS och antal mål

0%Minst 3 mål och BTTS100%
Celta de Vigo IIFC Andorra
0%Minst 3 mål utan BTTS0%
Celta de Vigo IIFC Andorra
0%BTTS - senaste 5100%
Celta de Vigo IIFC Andorra

Antal mål (Over/Under)hur ofta passerar matcherna mållinjerna?

Hur ofta dessa lags matcher går över olika mållinjer i hel match och i halvlekar.

1:a halvlek

0%Minst 1 mål före paus100%
Celta de Vigo IIFC Andorra
0%Minst 2 mål före paus0%
Celta de Vigo IIFC Andorra
0%Minst 3 mål före paus0%
Celta de Vigo IIFC Andorra

2:a halvlek

0%Minst 1 mål efter paus100%
Celta de Vigo IIFC Andorra
0%Minst 2 mål efter paus100%
Celta de Vigo IIFC Andorra
0%Minst 3 mål efter paus100%
Celta de Vigo IIFC Andorra

Matchhalvori vilken halvlek gör lagen oftare mål?

Hur lagen fördelar spelet mellan första och andra halvlek: mål, poäng, hållna nollor och halvtidsläge.

FC Andorra är 200% bättre på: form i första halvlek (halvtidspoäng).

1 p / match - Celta de Vigo II · 3 p / match - FC Andorra

Celta de Vigo II - läge i halvtid
0% leder100% oavgjort0% ligger under
FC Andorra - läge i halvtid
100% leder0% oavgjort0% ligger under

Före paus (1:a halvlek)

1Poäng per match (1:a halvlek)3
Celta de Vigo IIFC Andorra
0Gjorda mål (1:a halvlek)1
Celta de Vigo IIFC Andorra
0Insläppta mål (1:a halvlek)0
Celta de Vigo IIFC Andorra
0Snittmål (1:a halvlek)1
Celta de Vigo IIFC Andorra
100%Hållen nolla före paus100%
Celta de Vigo IIFC Andorra
100%Utan mål före paus0%
Celta de Vigo IIFC Andorra

Efter paus (2:a halvlek)

1Poäng per match (2:a halvlek)3
Celta de Vigo IIFC Andorra
0Gjorda mål (2:a halvlek)4
Celta de Vigo IIFC Andorra
0Insläppta mål (2:a halvlek)1
Celta de Vigo IIFC Andorra
0Snittmål (2:a halvlek)5
Celta de Vigo IIFC Andorra
100%Hållen nolla efter paus0%
Celta de Vigo IIFC Andorra
100%Utan mål efter paus0%
Celta de Vigo IIFC Andorra

Celta de Vigo II - resultat andra halvlek

0% W100% R0% P
1
Halvtidspoäng
0
Halvtidsmål
0
Målskillnad (1:a halvlek)
1
Poäng andra halvlek
0
Målskillnad (2:a halvlek)
1.00
PPG före paus
Försvar efter paus0.0

Försvaret håller stabil nivå genom hela matchen.

FC Andorra - resultat andra halvlek

100% W0% R0% P
3
Halvtidspoäng
1
Halvtidsmål
+1
Målskillnad (1:a halvlek)
3
Poäng andra halvlek
+3
Målskillnad (2:a halvlek)
3.00
PPG före paus
Håller ledningen100%

Leder i halvtid i 100% av matcherna och vinner 100%. Vinner även matcher utan halvtidsledning.

Försvar efter paus+1.0

Släpper in 1.0 fler mål per match efter paus - försvarsnivån sjunker i andra halvlek.

Celta de Vigo II - senaste 5 matcher per halvlek
1:a halvlek2:a halvlek
Poäng per match1.001.00
Gjorda mål / match0.00.0
Insläppta mål / match0.00.0
Snittmål per match0.00.0
1 mål0%0%
2 mål0%0%
3 mål0%0%
Hållen nolla100%100%
Utan mål100%100%
Målskillnad00
Halvtid: 0% leder - 100% oavgjort - 0% ligger under
2:a halvlek: 0% vunnen - 100% oavgjort - 0% förlorad
BTTS i halvtid (senaste 5): 0% - Totalt antal halvtidsmål: 0
FC Andorra - senaste 5 matcher per halvlek
1:a halvlek2:a halvlek
Poäng per match3.003.00
Gjorda mål / match1.04.0
Insläppta mål / match0.01.0
Snittmål per match1.05.0
1 mål100%100%
2 mål0%100%
3 mål0%100%
Hållen nolla100%0%
Utan mål0%0%
Målskillnad+1+3
Halvtid: 100% leder - 0% oavgjort - 0% ligger under
2:a halvlek: 100% vunnen - 0% oavgjort - 0% förlorad
BTTS i halvtid (senaste 5): 0% - Totalt antal halvtidsmål: 1

* Färgerna i tabellerna visar frekvens: grönt är vanligt, gult måttligt, rött sällsynt. Det är frekvens, inte ett lagbetyg.

Mål per minutnär kommer målen?

Matchfaser där lagen oftast gör och släpper in mål.

Celta de Vigo II
GjordaInsläppta
0
0
0-15
0
0
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
0
0
61-75
0
0
76-90

Slutfasbalans (76-90): 0.

FC Andorra
GjordaInsläppta
0
0
0-15
0
0
16-30
1
0
31-45
0
0
46-60
2
0
61-75
2
1
76-90

Farligast i minuterna 61-75 (2 goals). Släpper in mest i 76-90 (1). Slutfasbalans (76-90): +1 - vinner slutskedena.

* Intervallen 31-45 och 76-90 inkluderar mål på tilläggstid.

Ytterligare lagindikatorervad visar xG, effektivitet och form?

En jämförelse av chansvärde, resultat och trender baserad på spelade matcher den här säsongen.

Matchprofil

3.00
Uppskattade mål
anfall vs motståndarens försvar
0.5 : 2.5
Uppskattad målfördelning
hemma : borta
143%
Tempo vs ligan
100% = ligasnittet
50%
Båda lagen gjorde mål (BTTS)
snitt från båda lagens säsonger
-100%
Derbyeffekt
H2H-mål vs typiska matcher
0%
BTTS-uppskattning
från båda lagens målfrekvens
0%
Risk för 0:0
praktiskt taget noll
0-1
Vanligaste målintervallet
anfall vs försvar på båda sidor

Celta de Vigo II

Netto-xG-balans
Skillnaden mellan kvaliteten på chanser som laget skapar och tillåter per match.
-0.77
Resultat jämfört med xG
Skillnaden mellan den faktiska målbalansen och den målbalans som xG beskriver.
+0.77
Poäng jämfört med målbalansen
Jämförelse mellan tagna poäng och de poäng som lagets målbalans antyder.
0.0 p
Avslutseffektivitet
Förvaltar laget sina chanser? Positivt betyder att det gör fler mål än chanskvaliteten antyder.
-0.90
Försvarseffektivitet
Räddar försvaret eller målvakten laget? Positivt betyder att det släpper in färre mål än de tillåtna chanserna antyder.
+1.67
Anfall vs ligan
Hur mycket laget gör mål jämfört med ligasnittet för sin roll. 120% betyder 20% över snittet.
0%
Försvar vs ligan
Hur mycket laget släpper in jämfört med ligasnittet. 80% betyder 20% färre insläppta mål.
0%
Formtrend
Jämför poängen från de senaste 5 matcherna med säsongssnittet.
0.00
Starkare andra halvlek?
Hur många fler mål laget gör efter paus jämfört med före.
0.0
Sena mål
0% av lagets mål kommer i minuterna 76-90. Som jämförelse kommer 0% under den första kvarten.
0%

FC Andorra

Netto-xG-balans
Skillnaden mellan kvaliteten på chanser som laget skapar och tillåter per match.
+2.21
Resultat jämfört med xG
Skillnaden mellan den faktiska målbalansen och den målbalans som xG beskriver.
+1.79
Poäng jämfört med målbalansen
Jämförelse mellan tagna poäng och de poäng som lagets målbalans antyder.
+0.1 p
Avslutseffektivitet
Förvaltar laget sina chanser? Positivt betyder att det gör fler mål än chanskvaliteten antyder.
+2.22
Försvarseffektivitet
Räddar försvaret eller målvakten laget? Positivt betyder att det släpper in färre mål än de tillåtna chanserna antyder.
-0.43
Anfall vs ligan
Hur mycket laget gör mål jämfört med ligasnittet för sin roll. 120% betyder 20% över snittet.
588%
Försvar vs ligan
Hur mycket laget släpper in jämfört med ligasnittet. 80% betyder 20% färre insläppta mål.
80%
Formtrend
Jämför poängen från de senaste 5 matcherna med säsongssnittet.
0.00
Starkare andra halvlek?
Hur många fler mål laget gör efter paus jämfört med före.
+3.0
Sena mål
40% av lagets mål kommer i minuterna 76-90. Som jämförelse kommer 0% under den första kvarten.
40%

* Uppskattat målantal och målfördelning, BTTS-uppskattning, 0:0-risk och målintervall beräknas från offentliga säsongsgenomsnitt och frekvenser för båda lagen. Det är en statistisk matchprofil, inte en privat modellprognos eller ett speltips. Övriga indikatorer beskriver spelade matcher.

Ligakontextär det en målrik liga?

Hur båda lagen jämförs med ligans snitt (Segunda División).

Lagen vs ligan

Celta de Vigo IILigaFC Andorra
Snittmål per match 0.002.10 6.00
Båda lagen gjorde mål 0%40% 100%
Minst 3 mål (Over 2.5) 0%40% 100%
Hållna nollor 100%40% 0%
Mål före paus 0%60% 100%
Mål efter paus 0%55% 100%

^ grönt = över ligasnittet, ˇ rött = under ligasnittet. Detta visar riktningen på skillnaden, inte ett lagbetyg.

2.10
Snittmål per match
40%
Båda lagen gjorde mål
40%
Minst 3 mål (Over 2.5)
40%
Hållna nollor
1.25
Hemmamål / match
0.85
Bortamål / match
+47%
Hemmafördel i anfall
+32%
Hemmafördel i försvar
+20%
Total hemmafördel
Mål i 1:a halvlek (hela ligan)
60%
1 mål
25%
2 mål
15%
3 mål
5%
4 mål
Mål i 2:a halvlek (hela ligan)
55%
1 mål
25%
2 mål
10%
3 mål
10%
4 mål

Laguppställningar och händelser

Verifierade startspelare, avbytare och spelarhändelser för matchen.

Hemmalag

Startelva

1Jorge Carrillo Balea3Quique RibesA 1 · 🟨 1
5Hugo Garcia Hozut 81'
6Pablo González Meixúsut 59'
7Bernard Sarppong Somuah⚽ 1 · ut 59'
8Andrés Antañón Vieites⚽ 1
11Ángel Arcos Cadilla
14Jan Oliveras Codinaut 59'
16Adrià Capdevila Puigmal🟨 1 · ut 59'
20Anxo Rodríguez Álvarez🟨 1
23Frank Germain Jonathan MillerA 2

Avbytare

2Pablo Gavián Alonsoin 1'
9Alvaro Marin Sesma⚽ 2 · in 59'
10Óscar Marcos Santamaría🟨 1 · in 59'
13Caio Albado Baronein 1'
15Aldrine KibetA 1 · in 81'
17Hugo Cuencain 59'
18Joel López Salgueroin 59'
19Ángel Dávilain 1'
21Alexis Olmedo Vilain 1'

Bortalag

Startelva

5Marc Bombardó Poyato
6Hugo Solozábal GranadosA 1 · 🟨 1 · ut 62'
8Efe Akman🟨 110Marc Doménech Costaut 86'13Pau López Sabata
15Jordi Cano Jiménezut 62'
17Thomas Carrique20Martí Vilà García🟨 1
21Moró SidibeA 1 · ut 72'
23Diego Alende López
29Hugo López Cortés
Hugo Lopez⚽ 2 · ut 72'

Avbytare

1Kevin Nicolás Ratti Fredesin 1'
2Juan Sebastian Serranoin 1'
3Lautaro Marco Spatzin 1'
7Alejandro Calvo Matain 72'9Julian Rijkhoffin 72'14Sergio Molina Beloquiin 86'16Randy Schneiderin 62'
18Andoni López Saratxoin 1'
19Ignacio Quintana Navarroin 62'
27Stefan Golubovićin 1'
31Jan Lagunasin 1'

Matchhändelser

Mål, kort och byten i kronologisk ordning.

  1. FC AndorraGult kortHugo Solozábal Granados
  2. FC AndorraGult kortMartí Vilà García
  3. FC AndorraGult kortEfe Akman
  4. FC AndorraMålHugo LopezAssist: Hugo Solozábal Granados
  5. FC AndorraMålHugo LopezAssist: Moró Sidibe
  6. Celta de Vigo IIMålBernard Sarppong SomuahAssist: Frank Germain Jonathan Miller
  7. Celta de Vigo IIGult kortAdrià Capdevila Puigmal
  8. Celta de Vigo IIGult kortQuique Ribes
  9. Celta de Vigo IIByteIn: Aldrine KibetUt: Hugo Garcia Hoz
  10. Celta de Vigo IIGult kortÓscar Marcos Santamaría
  11. Celta de Vigo IIMålAlvaro Marin SesmaAssist: Frank Germain Jonathan Miller
  12. Celta de Vigo IIGult kortAnxo Rodríguez Álvarez
  13. Celta de Vigo IIMålAlvaro Marin SesmaAssist: Quique Ribes
  14. Celta de Vigo IIMålAndrés Antañón VieitesAssist: Aldrine Kibet

Domare och tränare

Verifierade matchpersoner med länkar till deras säsongsprofiler.

Vanliga frågor

Vad blev resultatet i Celta de Vigo II - FC Andorra?

Segunda División-matchen slutade Celta de Vigo II 4:2 FC Andorra. Fullständig matchstatistik, halvleksuppdelning och inbördes möten finns på den här sidan.

Vad visar målstatistiken inför Celta de Vigo II - FC Andorra?

Celta de Vigo II gör i snitt 0,00 mål per match och FC Andorra 5,00. Snittet i Segunda División är 2,10 mål, med Over 2.5 i 40% av matcherna. Båda lagen gör mål i 0% av Celta de Vigo IIs matcher och 100% av FC Andorras.

I vilken form är Celta de Vigo II och FC Andorra?

De senaste 5 matcherna har Celta de Vigo II facit 0-1-0 (1,00 poäng per match) och FC Andorra 1-0-0 (3,00 poäng per match).

Var hittar jag speltips och analys för Celta de Vigo II - FC Andorra?

Den här sidan visar hela den statistiska kontexten — form, inbördes möten, mål, BTTS och Over/Under. Tips, value-bedömning och fullständig motivering finns i NoFluffPicks-appen.