Marocko - Botola ProData uppdaterad 06 september 2026

UTS Rabat - FUS Rabat: matchstatistik

UTS Rabat crest
UTS Rabat
0 : 2halvtid 0:1
FUS Rabat crest
FUS Rabat

UTS Rabat - FUS Rabat: form, mål och viktig statistik

Viktig matchinformation

UTS Rabat mötte FUS Rabat i Botola Pro (Marocko). Matchen spelades den 3 maj 2026. Slutresultat: 0:2.

Aktuell form

UTS Rabat: 1-3-1, 1.20 poäng/match. FUS Rabat: 4-0-1, 2.40 poäng/match.

Målstatistik

UTS Rabat gör 1.00 och släpper in 1.47 mål per match. FUS Rabat gör 1.18 och släpper in 1.41. Ligans snitt: 2.14 mål.

BTTS / Over / Under

BTTS: UTS Rabat 76%, FUS Rabat 53%. Over 2.5: UTS Rabat 29%, FUS Rabat 41%. Liganivå: BTTS 49%, Over 2.5 38%.

xG, skott och stil

FUS Rabat har högre xG: 1.34 mot 1.26. UTS Rabat: 9.3 skott per match, FUS Rabat: 10.2.

Matchhalvor

UTS Rabat: leder i paus 12%, mål i andra halvlek 0.59. FUS Rabat: leder i paus 29%, mål i andra halvlek 0.59.

Mål per minut

UTS Rabat: 76-90+ (5 mal). FUS Rabat: 31-45+ (5 mal). Det är historisk fördelning, inte en prognos för målminut.

Ligakontext

Botola Pro: 2.14 mål per match, BTTS 49%, Over 2.5 38%.

Inbördes möten

Före den här matchen fanns 1 tidigare inbördes möten: 0-1-0. Målsnitt 2.00, BTTS 100%.

Arkiverad analys inför matchen

Analysen togs fram före avspark. Slutsatserna bygger enbart på den information som fanns tillgänglig före matchen och omfattar inte slutresultatet eller statistiken efter matchen.

Övergripande matchanalys

Jag tippar bortaseger (2) baserat på tydlig form- och tabellposition: FUS ligger 8:a och UTS 14:e. FUS har vunnit 4 av de senaste 5 matcherna och snittar 2,4 poäng i dessa, medan UTS på sina fem senaste har 1 seger, 3 oavgjorda och 1 förlust med i snitt 1,2 poäng. I offensiven är lagen jämna — FUS gjorde 9 mål på de senaste 5 matcherna (1,8 per match) mot UTS:s 8 mål (1,6 per match); för säsongen 20 mål kontra 17, och xG är 1.27 för FUS på bortaplan mot 1.20 för UTS hemma. I försvar släpper båda lagen i genomsnitt in 1,67 mål per match, men UTS har högre förväntade mål emot hemma (xG emot 1.57 vs 1.43 för FUS) och 0% nollor hemma, medan FUS har 11% nollor på bortaplan. Nyckelkontrasten är effektiviteten i att undvika mållösa matcher: UTS går poänglöst i endast 11% av hemmamatcherna, medan FUS inte gör mål i 44% av sina bortamatcher, vilket ökar risken för oavgjort; med hänsyn till form och stabilitet i FUS bedömer jag sannolikheterna: 55% bortaseger, 35% oavgjort, 10% hemmaseger.

Se den statistiska översikten
BTTS - gör båda lagen mål?

Det dominerande signalvärdet för Båda lagen gör mål (BLGM) är att UTS har en säsongs-BLGM på 63% och hela 100% de senaste 5 matcherna, medan FUS har 44% säsongsmässigt och 60% på de senaste 5, vilket talar för scenariot att båda lagen gör mål. xG bekräftar detta: UTS har xG_for 1.41 mot xG_against från motståndet 1.43, och FUS har xG_for 1.27 mot xG_against 1.19, alltså genererar båda sidor förväntade målvärden kring 1.2–1.4. Skottstatistiken visar att UTS i snitt skjuter 10.63 skott med 4.13 på mål, och FUS 9.89 med 3.33 på mål, med konverteringsgrader 12% respektive 11%, vilket stöder reella målchanser för båda lagen. Försvaren är lika sårbara: UTS släpper in 1.13 mål per säsong (senaste 5: 1.6), och FUS 1.67 per säsong (senaste 5: 1.4), och andelen matcher utan insläppt mål är endast 25% respektive 11%, vilket minskar sannolikheten för att hålla nollan. Baserat på dessa konkreta siffror tippar jag BLGM 'Ja' med sannolikhet 70% mot 30%.

Se BTTS-statistik
Over/Under - analys av antalet mål

Modellen baserad på xG (xg_for och xg_against) ger 1.42 förväntade mål för UTS Rabat (xG anfall 1.41 vs xG försvar FUS 1.43) och 1.23 för FUS Rabat (xG anfall 1.27 vs xG försvar UTS 1.19), totalt 2.65 mål. Poisson-simulering med medelvärdet 2.65 visar cirka 74% chans för Över 1.5 mål, cirka 49% för Över 2.5 mål och cirka 27% för Över 3.5 mål. Säsongsindikatorer bekräftar denna slutsats: UTS har Över 1.5 i 75% av matcherna, FUS i 67%, och ligan i genomsnitt 2.17 mål per match; under de senaste 5 matcherna gjorde UTS i genomsnitt 1.6 mål och FUS 1.8 (totalt 3.4). Dessutom skjuter UTS 4.13 skott på mål per match jämfört med 3.33 för FUS, och andelen matcher med båda lagen mål är 63% för hemmalaget och 44% för bortalaget, vilket indikerar högre sannolikhet för mål. Därför rekommenderar jag spel på Över 1.5 (linje 1.5, sida Över) som den starkaste signalen från tillgängliga data.

Se Over/Under-statistik
HT/FT - scenario i halvtid och vid full tid

UTS Rabat har en tydlig säsongsmässig fördel: i genomsnitt gör de 1,25 mål hemma jämfört med FUS Rabats 1,11 på bortaplan, skaffar 1,75 poäng per match mot 0,78 och har en vinstprocent på 50% kontra 22%, vilket talar för hemmavinst. Vid halvtid leder hemmalaget i 38% av sina matcher och släpper i genomsnitt endast 0,25 mål i halvtid jämfört med 0,78 för bortalaget, medan oavgjort i halvtid förekommer i genomsnitt omkring 47% för de båda lagen tillsammans. Hemmalagets xG är 1,41 mot gästernas 1,27 och ett snitt av riktade skott 4,13 mot 3,33 antyder en kvalitetsfördel i målchanser för UTS. Med hänsyn till dessa siffror och hemmalagets högre effektivitet i slutresultat är det mest sannolika scenariot att hemmalaget leder i halvtid och vinner matchen (Halvtid/Fulltid 1/1) — jag prognostiserar detta till 28%. Betydande alternativ är oavgjort i halvtid följt av hemmavinst (Halvtid/Fulltid X/1 26%) samt oavgjort i halvtid och oavgjort vid slutsignalen (Halvtid/Fulltid X/X 12%), vilket speglar frekventa oavgjorda halvlekar och UTS slutliga fördel.

Se statistik för första och andra halvlek

Halvlekar

0 : 1
1:a halvlek
0 : 1
2:a halvlek

Matchstatistik

53Bollinnehav (%)47
UTS RabatFUS Rabat
4Skott9
UTS RabatFUS Rabat
0Skott pa mal3
UTS RabatFUS Rabat
0.51xG0.98
UTS RabatFUS Rabat
4Horner1
UTS RabatFUS Rabat
34Farliga anfall27
UTS RabatFUS Rabat
17Regelbrott19
UTS RabatFUS Rabat
5Kort2
UTS RabatFUS Rabat

Profil före matchvad säger säsongsdatan?

Detta är en lagprofil baserad på säsongsdata och form. Matchflödesstatistik visas först efter att matchen spelats.

UTS RabatFUS Rabat
1Gjorda mål / match1.18
UTS RabatFUS Rabat
1.47Insläppta mål / match1.41
UTS RabatFUS Rabat
45%Genomsnittligt bollinnehav49%
UTS RabatFUS Rabat
3.76Skott på mål / match3.71
UTS RabatFUS Rabat

Lagstatistikvilket lag är mer effektivt?

Jämförelse av anfall och försvar för båda lagen under aktuell säsong.

9.35Skott per match10.24
UTS RabatFUS Rabat
3.76Skott på mål3.71
UTS RabatFUS Rabat
10.7%Skottkonvertering11.5%
UTS RabatFUS Rabat
45%Bollinnehav49%
UTS RabatFUS Rabat
1.26xG för1.34
UTS RabatFUS Rabat
1.51xG emot1.31
UTS RabatFUS Rabat

Skottkvalitet

UTS Rabat: BalanseratFUS Rabat: Balanserat
UTS RabatFUS Rabat
Precision (skott på mål)40%36%
Chanskvalitet (xG per skott)0.130.13
Avslut (mål per skott på mål)0.270.32

xG per skott runt 0.08 betyder oftast långskott; 0.15+ betyder oftast chanser i straffområdet. Stiletiketten kommer från bollinnehav, skottvolym och konvertering.

* xG (förväntade mål) säger hur många mål ett lag borde göra på sina chanser. Om de faktiska målen ligger över xG är avsluten över snittet; ligger de under missas chanser.

Lagformvilket lag är i bättre form?

Senaste fem matcher och säsongsfacit, totalt samt uppdelat hemma/borta.

FUS Rabat är 100% bättre på: form senaste 5.

1.2 p / match - UTS Rabat · 2.4 p / match - FUS Rabat

UTS Rabat
DDLDW
Resultatfördelning
6% W59% R35% P
Säsong (V-O-F)
1-10-6
0.76 p / match · målskillnad -8
Senaste 5 (V-O-F)
1-3-1
1.20 p / match
Facit hemma (V-O-F)
0-6-3
Senaste 5 hemma
0-3-2
DLDLD
Senaste 5 matcher - snitt
Gjorda mål: 1.6Insläppta mål: 1.6xG: 1.59Motståndarens xG: 1.63BTTS: 100%Over 2.5: 40%
FUS Rabat
WWWLW
Resultatfördelning
35% W18% R47% P
Säsong (V-O-F)
6-3-8
1.24 p / match · målskillnad -4
Senaste 5 (V-O-F)
4-0-1
2.40 p / match
Facit borta (V-O-F)
2-1-6
Senaste 5 borta
1-1-3
LDLWL
Senaste 5 matcher - snitt
Gjorda mål: 1.8Insläppta mål: 1.4xG: 1.37Motståndarens xG: 1.32BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Målhur gör och släpper lagen in mål?

Hur många mål lagen gör och släpper in, samt hur ofta de håller nollan eller blir utan mål.

FUS Rabat är 18% bättre på: gjorda mål per match.

1 mål / match - UTS Rabat · 1.18 mål / match - FUS Rabat

UTS Rabats målprofil: mycket stark

UTS Rabat gör mål i 76% av matcherna (13 av 17 matcher), medan FUS Rabat håller nollan i 18% (3 av 17 matcher).

FUS Rabats målprofil: mycket stark

FUS Rabat gör mål i 71% av matcherna (12 av 17 matcher), medan UTS Rabat håller nollan i 0% (0 av 17 matcher).

17Gjorda mål (säsong)20
UTS RabatFUS Rabat
25Insläppta mål (säsong)24
UTS RabatFUS Rabat
2.47Snittmål per match2.59
UTS RabatFUS Rabat
8Gjorda mål (senaste 5)9
UTS RabatFUS Rabat
8Insläppta mål (senaste 5)7
UTS RabatFUS Rabat

Hur ofta gör laget minst...

76%1 mål71%
UTS RabatFUS Rabat
18%2 mål29%
UTS RabatFUS Rabat
6%3 mål18%
UTS RabatFUS Rabat
0%4 mål0%
UTS RabatFUS Rabat

Hur ofta släpper laget in minst...

100%1 mål82%
UTS RabatFUS Rabat
29%2 mål35%
UTS RabatFUS Rabat
12%3 mål12%
UTS RabatFUS Rabat
6%4 mål12%
UTS RabatFUS Rabat

* Statistiken omfattar båda lagens hemma- och bortamatcher under aktuell säsong.

Båda lagen gör mål (BTTS)hur ofta gör båda lagen mål?

Hur ofta matcher med dessa lag har mål åt båda håll, jämfört med ligasnittet.

Målmönster

29%BTTS i halvtid24%
UTS RabatFUS Rabat
6%BTTS i båda halvlekarna6%
UTS RabatFUS Rabat
12%Mål i båda halvlekarna29%
UTS RabatFUS Rabat

BTTS och antal mål

24%Minst 3 mål och BTTS35%
UTS RabatFUS Rabat
6%Minst 3 mål utan BTTS6%
UTS RabatFUS Rabat
100%BTTS - senaste 560%
UTS RabatFUS Rabat

Antal mål (Over/Under)hur ofta passerar matcherna mållinjerna?

Hur ofta dessa lags matcher går över olika mållinjer i hel match och i halvlekar.

1:a halvlek

59%Minst 1 mål före paus65%
UTS RabatFUS Rabat
35%Minst 2 mål före paus35%
UTS RabatFUS Rabat
12%Minst 3 mål före paus12%
UTS RabatFUS Rabat

2:a halvlek

82%Minst 1 mål efter paus82%
UTS RabatFUS Rabat
41%Minst 2 mål efter paus47%
UTS RabatFUS Rabat
12%Minst 3 mål efter paus18%
UTS RabatFUS Rabat

Matchhalvori vilken halvlek gör lagen oftare mål?

Hur lagen fördelar spelet mellan första och andra halvlek: mål, poäng, hållna nollor och halvtidsläge.

FUS Rabat är 44% bättre på: form i första halvlek (halvtidspoäng).

0.94 p / match - UTS Rabat · 1.35 p / match - FUS Rabat

UTS Rabat - läge i halvtid
12% leder59% oavgjort29% ligger under
FUS Rabat - läge i halvtid
29% leder47% oavgjort24% ligger under

Före paus (1:a halvlek)

0.94Poäng per match (1:a halvlek)1.35
UTS RabatFUS Rabat
0.41Gjorda mål (1:a halvlek)0.59
UTS RabatFUS Rabat
0.65Insläppta mål (1:a halvlek)0.53
UTS RabatFUS Rabat
1.06Snittmål (1:a halvlek)1.12
UTS RabatFUS Rabat
47%Hållen nolla före paus59%
UTS RabatFUS Rabat
65%Utan mål före paus53%
UTS RabatFUS Rabat

Efter paus (2:a halvlek)

1.12Poäng per match (2:a halvlek)1
UTS RabatFUS Rabat
0.59Gjorda mål (2:a halvlek)0.59
UTS RabatFUS Rabat
0.82Insläppta mål (2:a halvlek)0.88
UTS RabatFUS Rabat
1.41Snittmål (2:a halvlek)1.47
UTS RabatFUS Rabat
35%Hållen nolla efter paus41%
UTS RabatFUS Rabat
47%Utan mål efter paus47%
UTS RabatFUS Rabat

UTS Rabat - resultat andra halvlek

24% W41% R35% P
16
Halvtidspoäng
7
Halvtidsmål
-4
Målskillnad (1:a halvlek)
19
Poäng andra halvlek
-4
Målskillnad (2:a halvlek)
0.94
PPG före paus
Håller ledningen50%

Leder i halvtid i 12% av matcherna och vinner 6%. Tappar ibland ledningen efter paus.

Försvar efter paus+0.2

Släpper in 0.2 fler mål per match efter paus - försvarsnivån sjunker i andra halvlek.

FUS Rabat - resultat andra halvlek

24% W29% R47% P
23
Halvtidspoäng
10
Halvtidsmål
+1
Målskillnad (1:a halvlek)
17
Poäng andra halvlek
-5
Målskillnad (2:a halvlek)
1.35
PPG före paus
Håller ledningen121%

Leder i halvtid i 29% av matcherna och vinner 35%. Vinner även matcher utan halvtidsledning.

Försvar efter paus+0.3

Släpper in 0.3 fler mål per match efter paus - försvarsnivån sjunker i andra halvlek.

UTS Rabat - senaste 5 matcher per halvlek
1:a halvlek2:a halvlek
Poäng per match1.201.60
Gjorda mål / match0.61.0
Insläppta mål / match0.61.0
Snittmål per match1.22.0
1 mål60%80%
2 mål40%60%
3 mål20%40%
Hållen nolla40%40%
Utan mål60%20%
Målskillnad00
Halvtid: 20% leder - 60% oavgjort - 20% ligger under
2:a halvlek: 40% vunnen - 40% oavgjort - 20% förlorad
BTTS i halvtid (senaste 5): 40% - Totalt antal halvtidsmål: 3
FUS Rabat - senaste 5 matcher per halvlek
1:a halvlek2:a halvlek
Poäng per match1.601.80
Gjorda mål / match0.81.0
Insläppta mål / match0.60.8
Snittmål per match1.41.8
1 mål60%100%
2 mål60%40%
3 mål20%40%
Hållen nolla60%60%
Utan mål60%0%
Målskillnad+1+1
Halvtid: 40% leder - 40% oavgjort - 20% ligger under
2:a halvlek: 60% vunnen - 0% oavgjort - 40% förlorad
BTTS i halvtid (senaste 5): 20% - Totalt antal halvtidsmål: 4

* Färgerna i tabellerna visar frekvens: grönt är vanligt, gult måttligt, rött sällsynt. Det är frekvens, inte ett lagbetyg.

Mål per minutnär kommer målen?

Matchfaser där lagen oftast gör och släpper in mål.

UTS Rabat
GjordaInsläppta
4
1
0-15
2
2
16-30
1
8
31-45
3
3
46-60
2
4
61-75
5
7
76-90

Farligast i minuterna 76-90 (5 goals). Släpper in mest i 31-45 (8). Slutfasbalans (76-90): -2 - slutskedena är en svaghet.

FUS Rabat
GjordaInsläppta
1
4
0-15
4
0
16-30
5
5
31-45
2
5
46-60
3
4
61-75
5
6
76-90

Farligast i minuterna 31-45 (5 goals). Släpper in mest i 76-90 (6). Slutfasbalans (76-90): -1 - slutskedena är en svaghet.

* Intervallen 31-45 och 76-90 inkluderar mål på tilläggstid.

Ytterligare lagindikatorervad visar xG, effektivitet och form?

En jämförelse av chansvärde, resultat och trender baserad på spelade matcher den här säsongen.

Matchprofil

2.53
Uppskattade mål
anfall vs motståndarens försvar
1.2 : 1.3
Uppskattad målfördelning
hemma : borta
118%
Tempo vs ligan
100% = ligasnittet
65%
Båda lagen gjorde mål (BTTS)
snitt från båda lagens säsonger
-21%
Derbyeffekt
H2H-mål vs typiska matcher
54%
BTTS-uppskattning
från båda lagens målfrekvens
7%
Risk för 0:0
ungefär 1 av 14 matcher
0-1
Vanligaste målintervallet
anfall vs försvar på båda sidor

UTS Rabat

Netto-xG-balans
Skillnaden mellan kvaliteten på chanser som laget skapar och tillåter per match.
-0.25
Resultat jämfört med xG
Skillnaden mellan den faktiska målbalansen och den målbalans som xG beskriver.
-0.22
Poäng jämfört med målbalansen
Jämförelse mellan tagna poäng och de poäng som lagets målbalans antyder.
-3.1 p
Avslutseffektivitet
Förvaltar laget sina chanser? Positivt betyder att det gör fler mål än chanskvaliteten antyder.
-0.26
Försvarseffektivitet
Räddar försvaret eller målvakten laget? Positivt betyder att det släpper in färre mål än de tillåtna chanserna antyder.
+0.04
Anfall vs ligan
Hur mycket laget gör mål jämfört med ligasnittet för sin roll. 120% betyder 20% över snittet.
88%
Försvar vs ligan
Hur mycket laget släpper in jämfört med ligasnittet. 80% betyder 20% färre insläppta mål.
146%
Formtrend
Jämför poängen från de senaste 5 matcherna med säsongssnittet.
+0.44
Starkare andra halvlek?
Hur många fler mål laget gör efter paus jämfört med före.
+0.2
Sena mål
29% av lagets mål kommer i minuterna 76-90. Som jämförelse kommer 24% under den första kvarten.
29%

FUS Rabat

Netto-xG-balans
Skillnaden mellan kvaliteten på chanser som laget skapar och tillåter per match.
+0.03
Resultat jämfört med xG
Skillnaden mellan den faktiska målbalansen och den målbalans som xG beskriver.
-0.26
Poäng jämfört med målbalansen
Jämförelse mellan tagna poäng och de poäng som lagets målbalans antyder.
+0.1 p
Avslutseffektivitet
Förvaltar laget sina chanser? Positivt betyder att det gör fler mål än chanskvaliteten antyder.
-0.16
Försvarseffektivitet
Räddar försvaret eller målvakten laget? Positivt betyder att det släpper in färre mål än de tillåtna chanserna antyder.
-0.10
Anfall vs ligan
Hur mycket laget gör mål jämfört med ligasnittet för sin roll. 120% betyder 20% över snittet.
117%
Försvar vs ligan
Hur mycket laget släpper in jämfört med ligasnittet. 80% betyder 20% färre insläppta mål.
124%
Formtrend
Jämför poängen från de senaste 5 matcherna med säsongssnittet.
+1.16
Starkare andra halvlek?
Hur många fler mål laget gör efter paus jämfört med före.
0.0
Sena mål
25% av lagets mål kommer i minuterna 76-90. Som jämförelse kommer 5% under den första kvarten.
25%

* Uppskattat målantal och målfördelning, BTTS-uppskattning, 0:0-risk och målintervall beräknas från offentliga säsongsgenomsnitt och frekvenser för båda lagen. Det är en statistisk matchprofil, inte en privat modellprognos eller ett speltips. Övriga indikatorer beskriver spelade matcher.

Ligakontextär det en målrik liga?

Hur båda lagen jämförs med ligans snitt (Botola Pro).

Lagen vs ligan

UTS RabatLigaFUS Rabat
Snittmål per match 2.472.14 2.59
Båda lagen gjorde mål 76%49% 53%
Minst 3 mål (Over 2.5) 29%38% 41%
Hållna nollor 0%32% 18%
Mål före paus 59%58% 65%
Mål efter paus 82%75% 82%

^ grönt = över ligasnittet, ˇ rött = under ligasnittet. Detta visar riktningen på skillnaden, inte ett lagbetyg.

2.14
Snittmål per match
49%
Båda lagen gjorde mål
38%
Minst 3 mål (Over 2.5)
32%
Hållna nollor
1.14
Hemmamål / match
1.01
Bortamål / match
+13%
Hemmafördel i anfall
+11%
Hemmafördel i försvar
+11%
Total hemmafördel
Mål i 1:a halvlek (hela ligan)
58%
1 mål
23%
2 mål
8%
3 mål
1%
4 mål
Mål i 2:a halvlek (hela ligan)
75%
1 mål
36%
2 mål
13%
3 mål
1%
4 mål

Laguppställningar och händelser

Verifierade startspelare, avbytare och spelarhändelser för matchen.

Matchhändelser

Mål, kort och byten i kronologisk ordning.

  1. UTS RabatGult kortTakha Majni
  2. FUS RabatGult kortAmine El Msane
  3. UTS RabatGult kortHossam Essadak
  4. UTS RabatByteIn: Yassine ZraaUt: Walid Rhailouf
  5. UTS RabatGult kortNacer Moustaghfir
  6. UTS RabatGult kortRedouane Ait Lemkadem
  7. FUS RabatGult kortMoncef Amri
  8. FUS RabatMålAyoub Mouloua
  9. FUS RabatByteIn: Yassine AmhihUt: Abdessamad Maher
  10. UTS RabatGult kortOmar Arjoune

Domare och tränare

Verifierade matchpersoner med länkar till deras säsongsprofiler.

Inbordes moten

Foregaende mote: UTS Rabat 0 - 1 - 0 FUS Rabat. Malgenomsnitt 2.00, bada lagen gjorde mal i 100% matcher.

FUS Rabat
1 : 1
UTS Rabat

Vanliga frågor

Vad blev resultatet i UTS Rabat - FUS Rabat?

Botola Pro-matchen slutade UTS Rabat 0:2 FUS Rabat. Fullständig matchstatistik, halvleksuppdelning och inbördes möten finns på den här sidan.

Vad visar målstatistiken inför UTS Rabat - FUS Rabat?

UTS Rabat gör i snitt 1,00 mål per match och FUS Rabat 1,18. Snittet i Botola Pro är 2,14 mål, med Over 2.5 i 38% av matcherna. Båda lagen gör mål i 76% av UTS Rabats matcher och 53% av FUS Rabats.

I vilken form är UTS Rabat och FUS Rabat?

De senaste 5 matcherna har UTS Rabat facit 1-3-1 (1,20 poäng per match) och FUS Rabat 4-0-1 (2,40 poäng per match).

Var hittar jag speltips och analys för UTS Rabat - FUS Rabat?

Den här sidan visar hela den statistiska kontexten — form, inbördes möten, mål, BTTS och Over/Under. Tips, value-bedömning och fullständig motivering finns i NoFluffPicks-appen.