Categoria Primera A 2026
KolumbieSezóna 2026
O lize: Categoria Primera A
Prozkoumejte Categoria Primera A v zemi Kolumbie prostřednictvím statistik sezóny, týmů a zápasů. Kalendář zápasů pokrývá období od 16. ledna 2026 do 12. listopadu 2026. V průměru padá 2,51 gólu na zápas a oba týmy skórují v 54% utkání.
Categoria Primera A 2026: sezóna v číslech
Přehled sezony
V sezoně 2026 bylo dokončeno 375 zápasů soutěže Categoria Primera A.
Góly, BTTS a Over/Under
Průměr gólů: 2,51. BTTS: 54 %. Over 2.5: 47 %.
Výsledky doma, remízy a venku
Výhry domácích: 47 %. Remízy: 30 %. Výhry hostů: 23 %.
Týmy, které stojí za pozornost
2142 má nejvyšší ligový průměr gólů na zápas: 1.95. Oba týmy skórovaly v 72% zápasech týmu 2152.
Tabulka aktuální sezóny zatím není k dispozici. Prohlédněte si níže uvedený program zápasů.
Statistiky ligy
Statistiky sezóny 2026 vycházejí z 375 dokončených zápasů.
Rozložení počtu gólů
Žebříčky týmů
Porovnejte týmy podle gólů na zápas, BTTS, Over 2.5, čistých kont a rohů v dokončených ligových zápasech.
Herní styl ligy
Podívejte se, zda tato liga nabízí rychlé, otevřené nebo důrazné zápasy a jak velkou roli hraje domácí prostředí.
Ve srovnání s ostatními ligami je Categoria Primera A kolem průměru v tempu, pod průměrem v kvalitě šancí a pod průměrem v otevřenosti hry. Výhoda domácích je nad průměrem, intenzita nad průměrem a vyrovnanost nad průměrem.
Lídři hráčů
Lídři sezony podle zaznamenaných hráčských dat.
Nejlepší střelci
Nejvíce asistencí
Nejvyšší hodnocení
Nejvíce minut
Tabulka xG a očekávaných bodů
Porovnejte výsledky týmů s kvalitou šancí, které vytvářejí a dovolují soupeřům.
| # | Tým | Z | xGxG – očekávané góly, tedy kvalita střeleckých šancí. | xGAxGA – očekávané góly povolené soupeřům. | xGD | xPtsxPts – očekávané body vypočítané z xG. | Body | Delta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2142 | 42 | 1.73 | 1.19 | +0.54 | 72 | 91 | +19 |
| 2 | 2136 | 36 | 1.68 | 1.08 | +0.59 | 63 | 53 | -10 |
| 3 | 2140 | 40 | 1.53 | 1.20 | +0.33 | 63 | 60 | -3 |
| 4 | 2135 | 38 | 1.73 | 1.36 | +0.38 | 61 | 58 | -3 |
| 5 | 2131 | 42 | 1.43 | 1.42 | +0.01 | 59 | 60 | +1 |
| 6 | 2137 | 36 | 1.55 | 1.16 | +0.38 | 58 | 52 | -6 |
| 7 | 2141 | 38 | 1.48 | 1.36 | +0.12 | 56 | 69 | +13 |
| 8 | 2133 | 40 | 1.44 | 1.42 | +0.01 | 56 | 63 | +7 |
| 9 | 2132 | 36 | 1.42 | 1.22 | +0.20 | 54 | 60 | +6 |
| 10 | 2149 | 39 | 1.39 | 1.43 | -0.04 | 53 | 48 | -5 |
| 11 | 2139 | 36 | 1.33 | 1.28 | +0.04 | 51 | 52 | +1 |
| 12 | 2143 | 38 | 1.28 | 1.37 | -0.09 | 50 | 49 | -1 |
| 13 | 2152 | 36 | 1.27 | 1.28 | -0.01 | 49 | 34 | -15 |
| 14 | 2147 | 36 | 1.28 | 1.31 | -0.03 | 49 | 51 | +2 |
| 15 | 2159 | 36 | 1.23 | 1.42 | -0.18 | 46 | 42 | -4 |
| 16 | 2146 | 36 | 1.20 | 1.40 | -0.20 | 45 | 35 | -10 |
| 17 | 2151 | 37 | 1.04 | 1.37 | -0.33 | 43 | 36 | -7 |
| 18 | 2150 | 36 | 1.14 | 1.69 | -0.55 | 38 | 31 | -7 |
| 19 | 2153 | 36 | 1.13 | 1.69 | -0.56 | 37 | 40 | +3 |
| 20 | 2161 | 36 | 0.97 | 1.73 | -0.76 | 33 | 27 | -6 |
xGxG (očekávané góly) — kolik gólů by měl tým vstřelit podle kvality svých šancí. = xG znamená očekávané góly. xPts se počítají z xG každého zápasu pomocí Poissonova rozdělení. Sloupec delta: kladná hodnota (žlutě) znamená více bodů, než naznačuje výkon; záporná hodnota (zeleně) znamená, že tým hraje lépe, než ukazuje tabulka.
Zápasy a program
Výsledky a nadcházející zápasy – kola přepínejte šipkami nebo seznamem.
Zápasy soutěže
Clausura · Kolo 18
Rozhodčí v této soutěži
Porovnejte, jak často jednotliví rozhodčí pískali, a dostupné průměry karet, gólů a penalt.
FAQ
Kdy začíná a končí sezóna 2026 v Categoria Primera A?
Sezóna 2026 v Categoria Primera A probíhá od 16. ledna 2026 do 12. listopadu 2026.
Kolik kol má sezóna Categoria Primera A?
Sezóna 2026 v Categoria Primera A má 19 kol.
Který tým střílí v Categoria Primera A nejvíce gólů?
2142 má v Categoria Primera A nejlepší útok a střílí 1.95 gólu na zápas.
Který tým má v Categoria Primera A nejlepší obranu?
2132 v Categoria Primera A inkasuje nejméně, 0.72 gólu na zápas.
Kolik gólů v průměru padá v Categoria Primera A?
V Categoria Primera A padá průměrně 2,51 gólu na zápas.
Jak často se v Categoria Primera A objeví Over 2.5?
Over 2.5 se objeví v 47% zápasů Categoria Primera A.
Jak často v Categoria Primera A skórují oba týmy?
BTTS se objeví v 54% zápasů Categoria Primera A.
Mají domácí týmy v Categoria Primera A výhodu?
Domácí týmy vyhrávají 47% zápasů v Categoria Primera A.
Kdo je nejlepším střelcem v Categoria Primera A?
Yeison Estiven Guzmán Gómez vede zaznamenanou tabulku střelců v Categoria Primera A v sezoně 2026 s 20 góly.
