Erb týmu Videoton

Videoton

NB IISezona 2026/2027Tamas Peto8. místoData aktuální k 03. listopadu 2026
Forma (poslední zápasy)
LWLLW

Videoton 2026/2027: sezóna v číslech

Profil týmu

Videoton hraje v soutěži NB II (Maďarsko) v sezóně 2026/2027. Pozice v lize: 8. Další známý zápas: BVSC.

Forma a bilance

Videoton: 5-0-7, 1,25 bodů na zápas. Posledních pět: LWLLW (1,20 bodů na zápas).

Góly a Clean sheets

Videoton střílí 1,33 a inkasuje 1,17 gólu na zápas. Clean sheets: 33%. Bez vstřeleného gólu: 17%.

BTTS a Over/Under

BTTS: 50%. Over 2.5: 67%. Over 3.5: 17%. Průměr gólů v zápasech tohoto týmu: 2,50.

Gólové vzorce

Over 2.5 a BTTS nastaly v 50% zápasů. Tým skóroval v obou poločasech v 17% zápasů. Posledních pět: BTTS 20%, Over 2.5 40%.

Poločasy a minuty

Videoton střílí 0,50 gólu v prvním poločase a 0,83 ve druhém. Nejvíce gólový interval: 46-60 (4 gólů).

xG a herní styl

Videoton vytváří 1,56 xG a povoluje 1,18 xGA na zápas. Střely: celkem 11,6, na branku 5,1. Držení míče: 50%.

Klíčové statistické ukazatele

Videoton má čisté xG 0,38 na zápas. Rozdíl PPG za posledních pět zápasů oproti sezónnímu PPG činí -0,05. Jde o historický kontext týmu, nikoli o předpověď dalšího výsledku.

Přehled sezony

1.25Body na zápas15 b.
1.33Vstřelené góly / zápas
1.17Inkasované góly / zápas
67%Over 2,5 gólů
50%Oba týmy skórovaly
33%Čistá konta
17%Zápasy bez vstřeleného gólu

Bilance

Výhry, remízy a prohry celkem i rozdělené na domácí a venkovní zápasy.

Rozdělení výsledků v sezoně
42% W0% D58% L
+2
Rozdíl gólů
1.25
PPG (sezona)
1.20
PPG (posledních 5)

Góly

Gólová produkce týmu ve srovnání s ligovými průměry a rozdělením počtu gólů.

Jak často skórují alespoň...

1 gól83%
2 góly25%
3 góly17%
4 góly8%

Jak často inkasují alespoň...

1 gól67%
2 góly42%
3 góly8%
4 góly0%

Gólové hranice (Over/Under)

Jak často zápasy tohoto týmu překonají gólové hranice včetně poločasů a ligového kontextu.

Poločasy

Gól před poločasem58%Ligový průměr: 70%
Min. 2 góly před poločasem33%Ligový průměr: 37%
Min. 3 góly před poločasem0%Ligový průměr: 16%
Gól po poločase92%Ligový průměr: 82%
Min. 2 góly po poločase42%Ligový průměr: 43%
Min. 3 góly po poločase25%Ligový průměr: 21%

Gólové vzorce

Kombinace gólových událostí v zápasech týmu a podrobné průměry z posledních pěti zápasů.

Kombinace (sezona)

BTTS v poločase25%
BTTS v obou poločasech0%
Skórovali v obou poločasech17%
Min. 3 góly a BTTS50%
Min. 3 góly bez BTTS17%

Poločasy zápasu

Body, góly, čistá konta, stav v poločase a rozdělení posledních pěti zápasů podle poločasů.

Stav v poločase

17% W67% D17% L
vedení / remíza / prohra

Výsledky 2. poločasu

42% W8% D50% L
14
Body v poločase
1.17
PPG (1. poločas)
+1
Rozdíl gólů
16
Body ve 2. poločase
1.33
PPG (2. poločas)

Góly a čistá konta podle poločasu

Skórovali před poločasem0.5
Inkasovali před poločasem0.42
Skórovali po poločase0.83
Inkasovali po poločase0.75
Čisté konto před poločasem58%
Čisté konto po poločase50%
Bez gólu před poločasem58%
Bez gólu po poločase42%
Posledních 5 zápasů – podrobnosti
1. poločas2. poločas
PPG (sezona)1.201.40
Vstřelené góly / zápas0.60.4
Inkasované góly / zápas0.40.4
Průměr gólů v zápase1.00.8
Min. 1 gól60%80%
Min. 2 góly40%0%
Min. 3 góly0%0%
Čistá konta60%60%
Zápasy bez vstřeleného gólu60%60%
Rozdíl gólů+10
1. poločas (Posledních 5): 20% vedou - 60% remizují - 20% prohrávají - BTTS v poločase (posledních 5) 20%
2. poločas (Posledních 5): 40% vyhráli - 20% remizují - 40% prohráli

Góly podle minut

Fáze zápasu, ve kterých tento tým nejčastěji skóruje a inkasuje.

Videoton
ScoredConceded
2
0
0-15
1
1
16-30
3
4
31-45
4
3
46-60
4
0
61-75
2
6
76-90

Nejnebezpečnější v minutách 46-60 (4 gólů). Nejvíce inkasuje v rozmezí 76-90 (6). Bilance pozdních gólů (76–90): -4 - pozdní fáze jsou slabinou.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Pokročilé statistiky

Střely, zakončení, držení míče a očekávané góly (xG).

Útočný profil

Styl: Vyvážený
44%
Přesnost střelby
střely na branku
0.13
Kvalita šancí
xG na střelu
0.26
Zakončení
góly na střelu na branku

xG na střelu kolem 0,08 znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z pokutového území.

Klíčové statistické ukazatele

Kombinovaný pohled na xG, efektivitu, formu a vzorce zápasů z odehraných utkání.

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.38
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.22
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-5.4 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.23
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.01
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
92%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
81%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
-0.05
Udržení vedení
V poločase vede v 17% zápasů a vyhraje 42%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
247%
Obrana po poločase
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.3
Pozdní góly
13% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 0% padá v úvodních 15 minutách.
13%

* Všechny ukazatele se počítají pouze ze sezonních statistik. Nejde o predikce modelu NoFluffPicks.

Soupiska

Hráči s ověřenými účastmi v této sezoně soutěže.

Forma za posledních 5, 6 a 10 zápasů

Porovnejte poslední zápasy týmu ve všech soutěžích. Pětizápasové období reaguje na změny nejrychleji, zatímco 10 zápasů ukazuje širší trend.

Rohové kopy

Zjistěte, kolik rohů tým získává a dovoluje soupeřům a jak často překračuje hlavní hranice celkového počtu rohů.

Celkem

12 zápasů
5.4
Získané rohy na zápas
4.6
Rohy soupeřů na zápas
10.0
Celkem rohů na zápas
66.7%
Více než 8,5 rohu
66.7%
Více než 9,5 rohu
66.7%
Více než 10,5 rohu

Doma

6 zápasů
5.5
Získané rohy na zápas
4.3
Rohy soupeřů na zápas
9.8
Celkem rohů na zápas
66.7%
Více než 8,5 rohu
66.7%
Více než 9,5 rohu
66.7%
Více než 10,5 rohu

Venku

6 zápasů
5.3
Získané rohy na zápas
4.8
Rohy soupeřů na zápas
10.2
Celkem rohů na zápas
66.7%
Více než 8,5 rohu
66.7%
Více než 9,5 rohu
66.7%
Více než 10,5 rohu

Karty a disciplína

Porovnejte karty týmu s kartami soupeřů včetně četnosti červených karet.

Celkem

11 zápasů
2.6
Karty týmu na zápas
2.6
Karty soupeřů na zápas
5.3
Celkem karet na zápas
81.8%
Over 3.5
45.5%
Over 4.5
18.2%
Červené karty

Doma

6 zápasů
3.2
Karty týmu na zápas
3.3
Karty soupeřů na zápas
6.5
Celkem karet na zápas
83.3%
Over 3.5
66.7%
Over 4.5
16.7%
Červené karty

Venku

5 zápasů
2.0
Karty týmu na zápas
1.8
Karty soupeřů na zápas
3.8
Celkem karet na zápas
80.0%
Over 3.5
20.0%
Over 4.5
20.0%
Červené karty

Síla posledních soupeřů

Nedávná forma dostává kontext díky ligovým výsledkům týmů, se kterými se mužstvo utkalo.

1.49
Průměrné PPG soupeřů
7.4
Průměrné umístění soupeřů
Těžší než průměr

V posledních 10 zápasech týmu Videoton získávali soupeři v průměru 1.49 bodu na zápas a zaujímali pozici 7.4 z 16. Ve srovnání s ligovým průměrem šlo o Těžší než průměr sérii soupeřů.

Nedávné zápasy

Nadcházející zápasy

Kolo 14
Videoton
Csákvári TK
Kolo 15
Gyirmót
Videoton
Kolo 16
Kozármisleny
Videoton
Kolo 17
Videoton
Kazincbarcika
Kolo 18
Szeged 2011
Videoton
Kolo 19
Videoton
Kecskeméti TE
Kolo 20
Mezőkövesd-Zsóry
Videoton
Kolo 21
Videoton
Karcag SE
Kolo 22
Diósgyőr
Videoton

FAQ

Jaká je aktuální forma týmu Videoton?

Aktuální forma týmu Videoton je LWLLW, přičemž nejnovější výsledek je uveden jako první. Tým má v této sezóně průměrně 1,25 bodu na zápas.

Na jakém místě je tým Videoton v tabulce?

Videoton je na 8. místě tabulky NB II s 15 body.

Kolik gólů dává tým Videoton na zápas?

Videoton v průměru vstřelí 1,33 gólu a inkasuje 1,17 na zápas. To nabízí jasný pohled na jeho útok a obranu v této sezóně.

Jak často se v zápasech Videoton objeví BTTS a Over 2.5?

Oba týmy skórují v 50% zápasů Videoton a Over 2.5 nastává v 67%. Tým udrží Clean sheet v 33% zápasů.

S kým bude Videoton hrát příště?

Dalším zápasem týmu Videoton je Videoton vs BVSC dne 7. listopadu 2026. Předzápasové statistiky a kompletní rozpis najdete níže na této stránce.

Kde najdu statistiky a tipy pro Videoton?

Porovnejte zde sezónní statistiky týmu Videoton a poté otevřete aplikaci NoFluffPicks pro tipy, Value Bet a kompletní analýzy zápasů.