NB II 2026/2027
MaďarskoSezóna 2026/2027
O lize: NB II
Prozkoumejte NB II v zemi Maďarsko prostřednictvím statistik sezóny, týmů a zápasů. Sezóna 2026/2027 spojuje 16 týmů. V čele je Soroksár SC s 24 body. V průměru padá 2,89 gólu na zápas a oba týmy skórují v 54% utkání. Kalendář zápasů pokrývá období od 24. července 2026 do 23. května 2027.
NB II 2026/2027: sezóna v číslech
Přehled sezony
V sezoně 2026/2027 bylo dokončeno 94 zápasů soutěže NB II. Soroksár SC vede tabulku (24 pts).
Góly, BTTS a Over/Under
Průměr gólů: 2,89. BTTS: 54 %. Over 2.5: 55 %.
Výsledky doma, remízy a venku
Výhry domácích: 47 %. Remízy: 22 %. Výhry hostů: 31 %.
Týmy, které stojí za pozornost
Soroksár SC má nejvyšší ligový průměr gólů na zápas: 2.42. Oba týmy skórovaly v 73% zápasech týmu Kecskeméti TE.
Ligová tabulka
| # | Tým | O | V | R | P | Góly | +/- | Body | PPG | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 7 | 3 | 2 | 29:16 | +13 | 24 | 2.00 | DLWDL | |
| 2 | 12 | 7 | 2 | 3 | 23:11 | +12 | 23 | 1.92 | DDWWW | |
| 3 | 12 | 6 | 5 | 1 | 23:14 | +9 | 23 | 1.92 | LWDWW | |
| 4 | 11 | 7 | 2 | 2 | 23:14 | +9 | 23 | 2.09 | DWWLW | |
| 5 | 12 | 6 | 5 | 1 | 24:16 | +8 | 23 | 1.92 | DWWDL | |
| 6 | 12 | 6 | 3 | 3 | 20:19 | +1 | 21 | 1.75 | LWWDD | |
| 7 | 12 | 5 | 4 | 3 | 17:15 | +2 | 19 | 1.58 | LDLWD | |
| 8 | 12 | 5 | 0 | 7 | 16:14 | +2 | 15 | 1.25 | LWLLW | |
| 9 | 11 | 4 | 3 | 4 | 17:19 | -2 | 15 | 1.36 | WWDDW | |
| 10 | 11 | 4 | 2 | 5 | 14:14 | 0 | 14 | 1.27 | LWWDW | |
| 11 | 12 | 4 | 2 | 6 | 12:18 | -6 | 14 | 1.17 | LDLWL | |
| 12 | 12 | 4 | 0 | 8 | 9:16 | -7 | 12 | 1.00 | WLLLW | |
| 13 | 12 | 2 | 5 | 5 | 16:24 | -8 | 11 | 0.92 | DLLLL | |
| 14 | 11 | 2 | 4 | 5 | 10:15 | -5 | 10 | 0.91 | LDWLL | |
| 15 | 12 | 3 | 1 | 8 | 10:20 | -10 | 10 | 0.83 | DLWLW | |
| 16 | 12 | 1 | 1 | 10 | 9:27 | -18 | 4 | 0.33 | LLLLL |
Statistiky ligy
Statistiky sezóny 2026/2027 vycházejí z 94 dokončených zápasů.
Rozložení počtu gólů
Žebříčky týmů
Porovnejte týmy podle gólů na zápas, BTTS, Over 2.5, čistých kont a rohů v dokončených ligových zápasech.
Nejlepší útok
Vstřelené góly na zápas
- 1
Soroksár SC2.42 - 2
Kecskeméti TE2.09 - 3
Tiszakécske2.00 - 4
Mezőkövesd-Zsóry1.92 - 5
Kazincbarcika1.92
Nejlepší obrana
Inkasované góly na zápas (méně je lépe)
- 1
Mezőkövesd-Zsóry0.92 - 2
Videoton1.17 - 3
Kazincbarcika1.17 - 4
Ajka1.25 - 5
BVSC1.27
Nejvíce BTTS
% zápasů, ve kterých skórovaly oba týmy
- 1
Kecskeméti TE73% - 2
Tiszakécske67% - 3
Ajka67% - 4
Kazincbarcika67% - 5
Karcag SE67%
Nejvíce Over 2.5
% zápasů s alespoň 3 góly
- 1
Kazincbarcika75% - 2
Kecskeméti TE73% - 3
Soroksár SC67% - 4
Videoton67% - 5
Karcag SE67%
Nejvíce čistých kont
Zápasy bez inkasovaného gólu
Herní styl ligy
Podívejte se, zda tato liga nabízí rychlé, otevřené nebo důrazné zápasy a jak velkou roli hraje domácí prostředí.
Ve srovnání s ostatními ligami je NB II pod průměrem v tempu, nad průměrem v kvalitě šancí a kolem průměru v otevřenosti hry. Výhoda domácích je nad průměrem, intenzita nad průměrem a vyrovnanost kolem průměru.
Lídři hráčů
Lídři sezony podle zaznamenaných hráčských dat.
Nejlepší střelci
Nejvíce asistencí
Nejvyšší hodnocení
- 1Bálint Kártik7.15
- 2Ádám Bódi7.04
- 3Kornél Csernik6.74
- 4Balázs Lovrencsics6.58
- 5Csaba Spandler6.49
- 6Richárd Tibor Zsolnai6.48
- 7József Varga6.47
- 8Krisztián Milán Köböl6.47
Nejvíce minut
- 1Kevin Horváth1,080
- 2Márk Helembai1,072
- 3Sándor Vajda1,066
- 4Balázs Lovrencsics1,028
- 5Bence Keresztes1,005
- 6Zsombor Nagy990
- 7Alexander Kekesi990
- 8Bence Szabó990
Tabulka xG a očekávaných bodů
Porovnejte výsledky týmů s kvalitou šancí, které vytvářejí a dovolují soupeřům.
| # | Tým | Z | xGxG – očekávané góly, tedy kvalita střeleckých šancí. | xGAxGA – očekávané góly povolené soupeřům. | xGD | xPtsxPts – očekávané body vypočítané z xG. | Body | Delta |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 1.83 | 0.84 | +0.99 | 20 | 20 | 0 | |
| 2 | 11 | 1.56 | 1.18 | +0.37 | 18 | 12 | -6 | |
| 3 | 11 | 1.52 | 1.17 | +0.36 | 18 | 15 | -3 | |
| 4 | 11 | 1.32 | 1.07 | +0.26 | 17 | 23 | +6 | |
| 5 | 10 | 1.68 | 1.26 | +0.42 | 16 | 23 | +7 | |
| 6 | 9 | 1.55 | 1.13 | +0.41 | 15 | 9 | -6 | |
| 7 | 10 | 1.40 | 1.16 | +0.24 | 15 | 11 | -4 | |
| 8 | 11 | 1.29 | 1.34 | -0.05 | 15 | 20 | +5 | |
| 9 | 10 | 1.20 | 1.33 | -0.14 | 13 | 17 | +4 | |
| 10 | 10 | 1.33 | 1.66 | -0.32 | 12 | 13 | +1 | |
| 11 | 10 | 1.12 | 1.60 | -0.48 | 11 | 7 | -4 | |
| 12 | 10 | 1.14 | 1.63 | -0.49 | 11 | 9 | -2 | |
| 13 | 11 | 1.15 | 1.68 | -0.53 | 11 | 12 | +1 | |
| 14 | 7 | 1.54 | 1.35 | +0.19 | 10 | 13 | +3 | |
| 15 | 10 | 1.22 | 1.87 | -0.65 | 10 | 4 | -6 | |
| 16 | 9 | 1.17 | 1.76 | -0.59 | 9 | 15 | +6 |
xGxG (očekávané góly) — kolik gólů by měl tým vstřelit podle kvality svých šancí. = xG znamená očekávané góly. xPts se počítají z xG každého zápasu pomocí Poissonova rozdělení. Sloupec delta: kladná hodnota (žlutě) znamená více bodů, než naznačuje výkon; záporná hodnota (zeleně) znamená, že tým hraje lépe, než ukazuje tabulka.
Zápasy a program
Výsledky a nadcházející zápasy – kola přepínejte šipkami nebo seznamem.
Zápasy soutěže
Kolo 2
FAQ
Kolik týmů hraje v NB II?
Sezóna 2026/2027 v NB II zahrnuje 16 týmů.
Kdy začíná a končí sezóna 2026/2027 v NB II?
Sezóna 2026/2027 v NB II probíhá od 24. července 2026 do 23. května 2027.
Kolik kol má sezóna NB II?
Sezóna 2026/2027 v NB II má 30 kol.
Kdo vede tabulku NB II?
Soroksár SC vede NB II s 24 body.
Který tým střílí v NB II nejvíce gólů?
Soroksár SC má v NB II nejlepší útok a střílí 2.42 gólu na zápas.
Který tým má v NB II nejlepší obranu?
Mezőkövesd-Zsóry v NB II inkasuje nejméně, 0.92 gólu na zápas.
Kolik gólů v průměru padá v NB II?
V NB II padá průměrně 2,89 gólu na zápas.
Jak často se v NB II objeví Over 2.5?
Over 2.5 se objeví v 55% zápasů NB II.
Jak často v NB II skórují oba týmy?
BTTS se objeví v 54% zápasů NB II.
Mají domácí týmy v NB II výhodu?
Domácí týmy vyhrávají 47% zápasů v NB II.
Kdo je nejlepším střelcem v NB II?
Patrik Kovács vede zaznamenanou tabulku střelců v NB II v sezoně 2026/2027 s 9 góly.
