Erb týmu Nacional Asunción

Nacional Asunción

Division ProfesionalSezona 2026Víctor BernayData aktuální k 03. listopadu 2026
Forma (poslední zápasy)
DWWLW

Nacional Asunción 2026: sezóna v číslech

Profil týmu

Nacional Asunción hraje v soutěži Division Profesional (Paraguay) v sezóně 2026. Další známý zápas: Sportivo San Lorenzo.

Forma a bilance

Nacional Asunción: 19-14-6, 1,82 bodů na zápas. Posledních pět: DWWLW (2,00 bodů na zápas).

Góly a Clean sheets

Nacional Asunción střílí 1,46 a inkasuje 0,79 gólu na zápas. Clean sheets: 41%. Bez vstřeleného gólu: 15%.

BTTS a Over/Under

BTTS: 51%. Over 2.5: 38%. Over 3.5: 10%. Průměr gólů v zápasech tohoto týmu: 2,26.

Gólové vzorce

Over 2.5 a BTTS nastaly v 26% zápasů. Tým skóroval v obou poločasech v 26% zápasů. Posledních pět: BTTS 20%, Over 2.5 20%.

Poločasy a minuty

Nacional Asunción střílí 0,64 gólu v prvním poločase a 0,82 ve druhém. Nejvíce gólový interval: 76-90 (16 gólů).

xG a herní styl

Nacional Asunción vytváří 1,37 xG a povoluje 1,29 xGA na zápas. Střely: celkem 12,6, na branku 4,4. Držení míče: 51%.

Klíčové statistické ukazatele

Nacional Asunción má čisté xG 0,08 na zápas. Rozdíl PPG za posledních pět zápasů oproti sezónnímu PPG činí 0,18. Jde o historický kontext týmu, nikoli o předpověď dalšího výsledku.

Přehled sezony

1.82Body na zápas
1.46Vstřelené góly / zápas
0.79Inkasované góly / zápas
38%Over 2,5 gólů
51%Oba týmy skórovaly
41%Čistá konta
15%Zápasy bez vstřeleného gólu

Bilance

Výhry, remízy a prohry celkem i rozdělené na domácí a venkovní zápasy.

Rozdělení výsledků v sezoně
49% W36% D15% L
+26
Rozdíl gólů
1.82
PPG (sezona)
2.00
PPG (posledních 5)

Góly

Gólová produkce týmu ve srovnání s ligovými průměry a rozdělením počtu gólů.

Jak často skórují alespoň...

1 gól85%
2 góly41%
3 góly15%
4 góly3%

Jak často inkasují alespoň...

1 gól59%
2 góly15%
3 góly5%
4 góly0%

Gólové hranice (Over/Under)

Jak často zápasy tohoto týmu překonají gólové hranice včetně poločasů a ligového kontextu.

Poločasy

Gól před poločasem64%Ligový průměr: 65%
Min. 2 góly před poločasem28%Ligový průměr: 29%
Min. 3 góly před poločasem13%Ligový průměr: 9%
Gól po poločase77%Ligový průměr: 82%
Min. 2 góly po poločase36%Ligový průměr: 40%
Min. 3 góly po poločase8%Ligový průměr: 14%

Gólové vzorce

Kombinace gólových událostí v zápasech týmu a podrobné průměry z posledních pěti zápasů.

Kombinace (sezona)

BTTS v poločase23%
BTTS v obou poločasech3%
Skórovali v obou poločasech26%
Min. 3 góly a BTTS26%
Min. 3 góly bez BTTS13%

Poločasy zápasu

Body, góly, čistá konta, stav v poločase a rozdělení posledních pěti zápasů podle poločasů.

Stav v poločase

33% W49% D18% L
vedení / remíza / prohra

Výsledky 2. poločasu

46% W33% D21% L
58
Body v poločase
1.49
PPG (1. poločas)
+9
Rozdíl gólů
67
Body ve 2. poločase
1.72
PPG (2. poločas)

Góly a čistá konta podle poločasu

Skórovali před poločasem0.64
Inkasovali před poločasem0.41
Skórovali po poločase0.82
Inkasovali po poločase0.38
Čisté konto před poločasem64%
Čisté konto po poločase69%
Bez gólu před poločasem49%
Bez gólu po poločase41%
Posledních 5 zápasů – podrobnosti
1. poločas2. poločas
PPG (sezona)1.801.40
Vstřelené góly / zápas0.80.6
Inkasované góly / zápas0.00.4
Průměr gólů v zápase0.81.0
Min. 1 gól40%80%
Min. 2 góly20%20%
Min. 3 góly20%0%
Čistá konta100%60%
Zápasy bez vstřeleného gólu60%60%
Rozdíl gólů+4+1
1. poločas (Posledních 5): 40% vedou - 60% remizují - 0% prohrávají - BTTS v poločase (posledních 5) 0%
2. poločas (Posledních 5): 40% vyhráli - 20% remizují - 40% prohráli

Góly podle minut

Fáze zápasu, ve kterých tento tým nejčastěji skóruje a inkasuje.

Nacional Asunción
ScoredConceded
7
7
0-15
9
3
16-30
9
6
31-45
10
4
46-60
6
6
61-75
16
5
76-90

Nejnebezpečnější v minutách 76-90 (16 gólů). Nejvíce inkasuje v rozmezí 0-15 (7). Bilance pozdních gólů (76–90): +11 - v pozdních fázích vítězí.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Pokročilé statistiky

Střely, zakončení, držení míče a očekávané góly (xG).

Útočný profil

Styl: Vyvážený
35%
Přesnost střelby
střely na branku
0.11
Kvalita šancí
xG na střelu
0.33
Zakončení
góly na střelu na branku

xG na střelu kolem 0,08 znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z pokutového území.

Klíčové statistické ukazatele

Kombinovaný pohled na xG, efektivitu, formu a vzorce zápasů z odehraných utkání.

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
+0.08
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
+0.59
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
-19.3 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+0.09
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
+0.50
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
119%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
64%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
+0.18
Udržení vedení
V poločase vede v 33% zápasů a vyhraje 49%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
148%
Obrana po poločase
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
-0.0
Pozdní góly
28% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 0% padá v úvodních 15 minutách.
28%

* Všechny ukazatele se počítají pouze ze sezonních statistik. Nejde o predikce modelu NoFluffPicks.

Soupiska

Hráči s ověřenými účastmi v této sezoně soutěže.

30Santiago Gerardo Rojas LópezBrankář37 Starty0 GólyGerardo Amílcar OrtizBrankář2 Starty0 Góly4Thomás Gutiérrez SernaObránce26 Starty1 Góly29Sebastian VargasObránce27 Starty1 Góly21Juan José FeliúObránce20 Starty0 GólyCarlos EspinolaObránce20 Starty0 Góly26Mauro Alexis Coronel GomezObránce14 Starty0 Góly18Rodrigo Ariel Melgarejo FerreiraObránce13 Starty1 Góly14Fernando Díaz ArrellagaObránce12 Starty0 Góly5Gastón Kevin Benítez IbarraObránce14 Starty2 Góly26Mauro CoronelObránce7 Starty0 Góly15Líder David Cáceres CoronelObránce6 Starty0 Góly8Fabrizio Jesús Jara LedesmaZáložník33 Starty0 Góly15Ángel Rodrigo Cardozo LucenaZáložník33 Starty1 GólyRoberto Carlos Ramírez AntúnezZáložník28 Starty0 GólyLeandro Matías MezaZáložník24 Starty3 GólyJuan Danilo Santacruz GonzálezZáložník11 Starty2 GólySilvio Gabriel Torales CastilloZáložník7 Starty0 Góly31Mauricio Gabriel Cabrera BogadoZáložník4 Starty1 GólyJordán Federico Santacruz RodasZáložník5 Starty0 Góly33Orlando Gabriel Gaona LugoÚtočník34 Starty3 Góly18Iván ValdezÚtočník34 Starty10 GólyHugo Adrián Benítez SánchezÚtočník27 Starty8 GólyDavid Josué Colmán EscobarÚtočník31 Starty4 Góly27Richard Fabián PrietoÚtočník27 Starty1 GólyIgnacio Daniel BailoneÚtočník33 Starty7 GólyRoque Luis Santa Cruz CanteroÚtočník20 Starty6 Góly19Lucas GonzalezÚtočník15 Starty1 Góly28Alejandro SamudioÚtočník19 Starty2 GólyMatías Facundo Almeida MartínezÚtočník6 Starty0 Góly36Franco PelozoÚtočník4 Starty0 Góly

Forma za posledních 5, 6 a 10 zápasů

Porovnejte poslední zápasy týmu ve všech soutěžích. Pětizápasové období reaguje na změny nejrychleji, zatímco 10 zápasů ukazuje širší trend.

Rohové kopy

Zjistěte, kolik rohů tým získává a dovoluje soupeřům a jak často překračuje hlavní hranice celkového počtu rohů.

Celkem

39 zápasů
4.9
Získané rohy na zápas
4.8
Rohy soupeřů na zápas
9.7
Celkem rohů na zápas
56.4%
Více než 8,5 rohu
43.6%
Více než 9,5 rohu
35.9%
Více než 10,5 rohu

Doma

19 zápasů
5.1
Získané rohy na zápas
5.6
Rohy soupeřů na zápas
10.7
Celkem rohů na zápas
63.2%
Více než 8,5 rohu
52.6%
Více než 9,5 rohu
47.4%
Více než 10,5 rohu

Venku

20 zápasů
4.8
Získané rohy na zápas
4.1
Rohy soupeřů na zápas
8.8
Celkem rohů na zápas
50.0%
Více než 8,5 rohu
35.0%
Více než 9,5 rohu
25.0%
Více než 10,5 rohu

Karty a disciplína

Porovnejte karty týmu s kartami soupeřů včetně četnosti červených karet.

Celkem

39 zápasů
2.1
Karty týmu na zápas
2.1
Karty soupeřů na zápas
4.1
Celkem karet na zápas
51.3%
Over 3.5
38.5%
Over 4.5
10.3%
Červené karty

Doma

19 zápasů
1.8
Karty týmu na zápas
1.9
Karty soupeřů na zápas
3.8
Celkem karet na zápas
47.4%
Over 3.5
26.3%
Over 4.5
10.5%
Červené karty

Venku

20 zápasů
2.3
Karty týmu na zápas
2.2
Karty soupeřů na zápas
4.5
Celkem karet na zápas
55.0%
Over 3.5
50.0%
Over 4.5
10.0%
Červené karty

Síla posledních soupeřů

Nedávná forma dostává kontext díky ligovým výsledkům týmů, se kterými se mužstvo utkalo.

1.41
Průměrné PPG soupeřů
6.4
Průměrné umístění soupeřů
Těžší než průměr

V posledních 10 zápasech týmu Nacional Asunción získávali soupeři v průměru 1.41 bodu na zápas a zaujímali pozici 6.4 z 12. Ve srovnání s ligovým průměrem šlo o Těžší než průměr sérii soupeřů.

Nedávné zápasy

Nadcházející zápasy

Kolo 20
Nacional Asunción
Cerro Porteño
Kolo 21
Nacional Asunción
Rubio Ñú
Kolo 22
2 de Mayo
Nacional Asunción

FAQ

Jaká je aktuální forma týmu Nacional Asunción?

Aktuální forma týmu Nacional Asunción je DWWLW, přičemž nejnovější výsledek je uveden jako první. Tým má v této sezóně průměrně 1,82 bodu na zápas.

Kolik gólů dává tým Nacional Asunción na zápas?

Sezónní bilance týmu Nacional Asunción činí 1,46 vstřelených a 0,79 inkasovaných gólů na zápas.

Jak často se v zápasech Nacional Asunción objeví BTTS a Over 2.5?

Oba týmy skórují v 51% zápasů Nacional Asunción a Over 2.5 nastává v 38%. Tým udrží Clean sheet v 41% zápasů.

S kým bude Nacional Asunción hrát příště?

Dalším zápasem týmu Nacional Asunción je Nacional Asunción vs Sportivo San Lorenzo dne 3. listopadu 2026. Předzápasové statistiky a kompletní rozpis najdete níže na této stránce.

Kde najdu statistiky a tipy pro Nacional Asunción?

NoFluffPicks Stats sdružuje klíčová čísla týmu Nacional Asunción. Aplikace přidává sázkové analýzy, doporučené tipy a jejich zdůvodnění pro nadcházející zápasy.