Atalanta - Parma: statistiky zápasu
Atalanta vs Parma: forma, góly a klíčové statistiky
O čem tento zápas je
Atalanta hráli s Parma v soutěži Serie A (Itálie). Zápas se hrál 2. listopadu 2026. Stadion: Gewiss Stadium. Konečné skóre: 0:3.
Aktuální forma
Atalanta: 1-2-2, 1,00 bodů na zápas. Parma: 1-1-3, 0,80 bodů na zápas.
Gólové statistiky
Atalanta dává 1,78 a inkasuje 1,89 gólů na zápas. Parma dává 0,56 a inkasuje 1,67. Průměr ligy: 3,15 gólů.
BTTS a Over/Under
BTTS: Atalanta 78 %, Parma 44 %. Over 2.5: Atalanta 78 %, Parma 56 %. Liga: BTTS 58 %, Over 2.5 60 %.
xG, střely a držení míče
xG na zápas: Atalanta 1,53, Parma 1,13. Střely na zápas: Atalanta 13,9, Parma 10,3. Průměrné držení míče: Atalanta 46 %, Parma 42 %.
První a druhý poločas
Atalanta: vedení v poločase 44 %, góly ve druhém poločase 0,78. Parma: vedení v poločase 11 %, góly ve druhém poločase 0,44.
Góly podle minut
Nejčastější historický interval skórování je u Atalanta 0-15 (4) a u Parma 76-90+ (3). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.
Kontext ligy
Serie A: 3,15 gólů na zápas, BTTS 58 %, Over 2.5 60 %.
Vzájemná bilance
Před tímto zápasem bylo k dispozici 2 předchozích vzájemných utkání: 1-1-0. Průměr gólů 3,00, BTTS 50 %.
Archivovaná předzápasová analýza
Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.
Obecná analýza zápasu
Atalanta vyhrála 60 % domácích zápasů, zatímco Parma prohrála všechna 4 dosavadní venkovní utkání. Domácí na vlastním hřišti skórují v průměru 2,2 gólu a vysílají na branku 6,6 střely na zápas; hosté venku dávají jen 0,5 gólu a zaznamenávají 3,25 střely na branku. Převahu Atalanty potvrzuje kvalita šancí: její domácí xG činí 1,86, zatímco Parma na hřištích soupeřů dovoluje šance v průměrné hodnotě 2,32 xG. V posledních 5 zápasech vstřelila Atalanta 12 gólů, zatímco Parma pouze 2 a ani jeden z těchto zápasů nevyhrála. Rizikem pro domácí zůstává obrana — v posledních 5 zápasech inkasovali 11 gólů — slabá produktivita Parmy na hřištích soupeřů však hovoří pro jejich vítězství.
Zobrazit statistický přehledBTTS – skórují oba týmy?
Největší překážkou pro to, aby skórovaly oba týmy, je ofenziva Parmy: na hřištích soupeřů dává v průměru 0,5 gólu a v 50 % zápasů neskóruje. V posledních 5 zápasech vstřelila pouze 2 góly, přestože Atalanta v tomto období inkasovala v průměru 2,2 gólu, takže hosté mají reálnou šanci skórovat. Gól domácích se jeví jako pravděpodobnější, protože Parma venku inkasuje v průměru 2,25 gólu a ani jednou tam neudržela čisté konto, zatímco Atalanta vstřelila v posledních 5 zápasech 12 gólů. Ačkoli v tomto období skončilo 80 % zápasů Atalanty góly obou týmů, u Parmy to bylo pouze 40 %, proto je pravděpodobnější scénář, že alespoň jeden tým nevstřelí gól.
Zobrazit statistiky BTTSOver/Under – analýza gólů
Atalanta v posledních 5 zápasech vstřelila 12 gólů, tedy průměrně 2,4 na utkání, zatímco Parma v tomto období inkasovala průměrně 1,8 gólu. Obrana hostů je zranitelná i na hřištích soupeřů: inkasuje průměrně 2,25 gólu a soupeři si proti ní vytvářejí šance v hodnotě 2,32 xG. Parma však v posledních 5 zápasech vstřelila pouze 2 góly, takže větší část předpokládaných 2,75 gólu připadá na domácí. Největší podporu má sázka na více než 1,5 gólu: tato hranice padla v 60 % domácích zápasů Atalanty a ve 100 % venkovních zápasů Parmy, nízká produktivita hostů však jistotu prognózy snižuje.
Zobrazit statistiky Over/UnderHT/FT – scénář poločasu a celého zápasu
Atalanta vedla o poločase ve 3 z posledních 5 zápasů, zatímco Parma ve svých posledních utkáních v prvním poločase neskórovala a ani jednou nešla do přestávky s vedením. To nahrává tomu, že domácí povedou už po 45 minutách, remíza o poločase však zůstává reálnou možností, protože Parma ji zaznamenala v 50 % analyzovaných zápasů. V posledních 5 zápasech vstřelila Atalanta v průměru 2,4 gólu, Parma 0,4; hosté navíc prohráli všechny zápasy zahrnuté do venkovních statistik. Průměrné xG Atalanty činí 1,26 oproti 0,98 Parmy a hosté dovolují soupeřům vytvářet si příležitosti v hodnotě průměrně 2,32 xG na zápas, což posiluje tip na vítězství domácích. Rizikem je obrana Atalanty, která v posledních 5 utkáních inkasovala v průměru 2,2 gólu, kombinace převahy ve skórování a výsledků o poločase však činí scénář 1/1 nejpravděpodobnějším.
Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasuPo poločasech
Statistiky zápasu
Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?
Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.
Statistiky týmů— kdo je efektivnější?
Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.
Kvalita střelby
| Atalanta | Parma | |
|---|---|---|
| Přesnost (střely na branku) | 37% | 32% |
| Kvalita šancí (xG na střelu) | 0.11 | 0.11 |
| Zakončení (góly na střelu na branku) | 0.35 | 0.17 |
xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.
* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.
Forma týmu— kdo je v lepší formě?
Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.
Atalanta je o 25% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.
1 body / zápas - Atalanta · 0.8 body / zápas - Parma
Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?
Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.
Atalanta je o 218% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.
1.78 góly / zápas - Atalanta · 0.56 góly / zápas - Parma
Parma je o 13% lepší v tématu inkasované góly na zápas.
1.89 góly / zápas - Atalanta · 1.67 góly / zápas - Parma
Atalanta skóruje v 89% zápasů (8 z 9 zápasů), zatímco Parma udrží Clean sheet v 11% (1 z 9 zápasů).
Parma skóruje v 44% zápasů (4 z 9 zápasů), zatímco Atalanta udrží Clean sheet v 11% (1 z 9 zápasů).
Jak často skórují alespoň...
Jak často inkasují alespoň...
* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.
Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?
Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.
Gólové vzorce
BTTS a počet gólů
Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?
Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.
Celý zápas – porovnání týmů (Over)
Over / Under - Atalanta
Over / Under - Parma
1. poločas
2. poločas
Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?
Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.
Atalanta je o 114% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).
1.67 body / zápas - Atalanta · 0.78 body / zápas - Parma
Před poločasem (1. poločas)
Po poločase (2. poločas)
Atalanta — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 44% zápasů a vyhraje 33%. Po poločase někdy vedení ztrácí.
Po poločase inkasuje o 0.3 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.
Parma — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 11% zápasů a vyhraje 11%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Po poločase inkasuje o 0.1 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 1.80 | 0.80 |
| Vstřelené góly / zápas | 1.4 | 0.8 |
| Inkasované góly / zápas | 1.2 | 1.2 |
| Průměr gólů v zápase | 2.6 | 2.0 |
| 1 gól | 100% | 80% |
| 2 góly | 60% | 60% |
| 3 góly | 40% | 60% |
| Čisté konto | 20% | 20% |
| Bez gólu | 40% | 40% |
| Rozdíl gólů | +1 | -2 |
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 1.00 | 0.60 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.2 | 0.4 |
| Inkasované góly / zápas | 1.0 | 0.8 |
| Průměr gólů v zápase | 1.2 | 1.2 |
| 1 gól | 60% | 60% |
| 2 góly | 40% | 40% |
| 3 góly | 20% | 20% |
| Čisté konto | 60% | 40% |
| Bez gólu | 80% | 60% |
| Rozdíl gólů | -4 | -2 |
* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.
Góly podle minut— kdy padají góly?
Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.
Nejnebezpečnější minuty 0-15 (4 goals). Nejvíce inkasuje v 16-30 (4). Bilance pozdních gólů (76–90): -2 - pozdní fáze jsou slabinou.
Nejnebezpečnější minuty 76-90 (3 goals). Nejvíce inkasuje v 16-30 (3). Bilance pozdních gólů (76–90): 0.
* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.
Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?
Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.
Profil zápasu
Atalanta
Parma
* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.
Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?
Porovnání obou týmů s průměry ligy Serie A.
Týmy vs. liga
| Atalanta | Liga | Parma | |
|---|---|---|---|
| Průměr gólů v zápase | ▲ 3.67 | 3.15 | ▼ 2.22 |
| Skórovaly oba týmy | ▲ 78% | 58% | ▼ 44% |
| Min. 3 góly (Over 2,5) | ▲ 78% | 60% | ▼ 56% |
| Clean sheets | ▼ 11% | 22% | ▼ 11% |
| Gól před poločasem | ▲ 78% | 69% | ▼ 56% |
| Gól po poločase | ▲ 89% | 84% | ▼ 78% |
^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.
Vzájemné zápasy
Nedávná vzájemná utkání (2): Atalanta 1 - 1 - 0 Parma. Průměr gólů 3.00, oba týmy skórovaly v 50% zápasů.
FAQ
Jaký byl výsledek zápasu Atalanta vs Parma?
Zápas Serie A skončil Atalanta 0:3 Parma. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.
Jaká je bilance vzájemných zápasů Atalanta a Parma?
V posledních 2 vzájemných zápasech Atalanta vyhrál 1 utkání, Parma vyhrál 0 a 1 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 3,00 gólu a oba týmy skórovaly v 50% z nich.
Co ukazují gólové statistiky před zápasem Atalanta vs Parma?
Atalanta střílí v průměru 1,78 gólu na zápas a Parma 0,56. Průměr ligy Serie A činí 3,15 gólu; Over 2.5 se objevuje v 60% utkání. BTTS nastává v 78% zápasů týmu Atalanta a v 44% zápasů týmu Parma.
Jaká je aktuální forma týmů Atalanta a Parma?
V posledních pěti zápasech má Atalanta 1 výher, 2 remíz a 2 porážek (1,00 bodu na zápas). Parma má 1 výher, 1 remíz a 3 porážek (0,80 bodu na zápas).
Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Atalanta vs Parma?
Na této stránce porovnáte čísla za zápasem Atalanta vs Parma. Sázkovou analýzu, tip, Value Bet a jeho vysvětlení najdete v aplikaci NoFluffPicks.


