Ben Guerdane - Stade Tunisien: statistiky zápasu
Ben Guerdane vs Stade Tunisien: forma, góly a klíčové statistiky
O čem tento zápas je
Ben Guerdane hráli s Stade Tunisien v soutěži Ligue 1 (Tunisko). Zápas se hrál 23. října 2026. Stadion: Stade de Ben Guerdane. Konečné skóre: 1:0.
Aktuální forma
Ben Guerdane: 3-2-0, 2,20 bodů na zápas. Stade Tunisien: 2-1-1, 1,75 bodů na zápas.
Gólové statistiky
Ben Guerdane dává 1,83 a inkasuje 1,00 gólů na zápas. Stade Tunisien dává 1,75 a inkasuje 1,25. Průměr ligy: 2,00 gólů.
BTTS a Over/Under
BTTS: Ben Guerdane 67 %, Stade Tunisien 100 %. Over 2.5: Ben Guerdane 50 %, Stade Tunisien 75 %. Liga: BTTS 45 %, Over 2.5 34 %.
xG, střely a držení míče
xG na zápas: Ben Guerdane 1,08, Stade Tunisien 1,22. Střely na zápas: Ben Guerdane 7,5, Stade Tunisien 10,8. Průměrné držení míče: Ben Guerdane 49 %, Stade Tunisien 56 %.
První a druhý poločas
Ben Guerdane: vedení v poločase 50 %, góly ve druhém poločase 0,83. Stade Tunisien: vedení v poločase 0 %, góly ve druhém poločase 1,25.
Góly podle minut
Nejčastější historický interval skórování je u Ben Guerdane 16-30 (4) a u Stade Tunisien 76-90+ (3). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.
Kontext ligy
Ligue 1: 2,00 gólů na zápas, BTTS 45 %, Over 2.5 34 %.
Vzájemná bilance
Před tímto zápasem bylo k dispozici 2 předchozích vzájemných utkání: 1-1-0. Průměr gólů 0,50, BTTS 0 %.
Archivovaná předzápasová analýza
Tato analýza byla připravena před výkopem. Závěry vycházejí pouze z informací dostupných před zápasem a nezahrnují konečný výsledek ani pozápasové statistiky.
Obecná analýza zápasu
Ben Guerdane zůstává po 3 ligových zápasech neporažené, hned 2 z nich však remizovalo a jediný dosavadní domácí zápas skončil dělbou bodů. Domácí si na vlastním hřišti vytvářejí slušný ofenzivní potenciál na úrovni 1,60 xG a v průměru vysílají 8 střel, což však přináší pouze 1 gól na zápas. Stade Tunisien je na hřištích soupeřů nepatrně efektivnější, v průměru skóruje 2 góly při 4 střelách na branku a 27% úspěšnosti střel, zároveň tam ale inkasuje 1,5 gólu na utkání. Hosté jsou v posledních pěti kolech v lepším rytmu, když získali průměrně 1,6 bodu oproti 1,2 u Ben Guerdane, jejich venkovní bilance však zahrnuje vítězství i porážku. Oba týmy skórovaly v každém svém domácím či venkovním zápase a absence čistého kont na obou stranách naznačuje vyrovnané utkání s góly, přičemž nejpravděpodobnějším výsledkem je remíza.
Zobrazit statistický přehledBTTS – skórují oba týmy?
Oba týmy zaznamenaly ve svých dosavadních ligových zápasech BTTS ve 100 % utkání a ani jeden z nich neudržel čisté konto. Ben Guerdane střílí v průměru 1,0 gólu, zatímco Stade Tunisien 2,0 gólu, přičemž průměr inkasovaných branek činí 1,0, respektive 1,5. V posledních pěti vystoupeních dosahovaly oba týmy BTTS v 60 % zápasů a domácí inkasovali v průměru 1,2 gólu, což zvyšuje šance hostů na skórování. Stade Tunisien si v poslední době vytváří šance v hodnotě 1,28 xG na zápas, zatímco Ben Guerdane dovoluje soupeřům 1,73 xG, takže gól hostů vypadá obzvlášť pravděpodobně. Domácí vysílají v průměru 14 střel na zápas a za celou sezonu mají 1,39 xG, proto je navzdory pevnější defenzivě hostů scénář, že skórují oba týmy, pravděpodobnější než varianta, kdy alespoň jeden z týmů nevstřelí gól.
Zobrazit statistiky BTTSOver/Under – analýza gólů
Prognózovaný počet 2.11 gólu odpovídá přesně ligovému průměru 2.11, což oslabuje argumenty pro velmi otevřený zápas. Ben Guerdane v posledních pěti utkáních vstřelil i inkasoval v průměru 1.2 gólu, zatímco Stade Tunisien dával průměrně 1.2 gólu a soupeřům dovoloval 0.8 branky. Domácí mají průměrné xG 1.39, ale obrana hostů umožňuje soupeřům pouze 0.85 xG, takže jejich očekávaný počet vstřelených gólů byl snížen na 0.98. Naopak v poslední době slabší obrana Ben Guerdane, která soupeřům dovoluje 1.73 xG, dává hostům o něco vyšší projekci 1.13 gólu, avšak nenaznačuje výsledek se čtyřmi góly. V posledních pěti zápasech obou týmů byla hranice 2.5 gólu překonána pouze ve 40 % případů, proto má největší podporu under 3.5.
Zobrazit statistiky Over/UnderHT/FT – scénář poločasu a celého zápasu
Nejpravděpodobnější je remíza v poločase a následné vítězství Stade Tunisien, protože hosté remizovali po 45 minutách ve 3 z posledních 5 utkání, zatímco Ben Guerdane pouze v 1 z 5. V těchto pěti zápasech domácí před přestávkou v průměru vstřelili 0,8 gólu oproti 0,4 gólu hostů, Stade Tunisien však po změně stran vypadá výrazně lépe. Hostující tým ve druhých poločasech v průměru vstřelí 0,8 gólu a žádný neinkasuje, zatímco Ben Guerdane vstřelí pouze 0,4 a inkasuje 0,6 gólu. Stade Tunisien má také lepší aktuální výsledkovou formu: vyhrál 40 % z posledních pěti zápasů a získal v průměru 1,6 bodu, oproti 20 % vítězství a 1,2 bodu týmu Ben Guerdane. Domácí mají vyšší průměrné xG, 1,39 oproti 1,01, ale obrana hostů soupeřům dovoluje pouze 0,85 xG na zápas, takže po vyrovnaném prvním poločase mají větší šanci na rozhodující gól hosté.
Zobrazit statistiky prvního a druhého poločasuPo poločasech
Statistiky zápasu
Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?
Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.
Statistiky týmů— kdo je efektivnější?
Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.
Kvalita střelby
| Ben Guerdane | Stade Tunisien | |
|---|---|---|
| Přesnost (střely na branku) | 42% | 35% |
| Kvalita šancí (xG na střelu) | 0.14 | 0.11 |
| Zakončení (góly na střelu na branku) | 0.58 | 0.47 |
xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.
* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.
Forma týmu— kdo je v lepší formě?
Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.
Ben Guerdane je o 26% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.
2.2 body / zápas - Ben Guerdane · 1.75 body / zápas - Stade Tunisien
Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?
Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.
Ben Guerdane je o 5% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.
1.83 góly / zápas - Ben Guerdane · 1.75 góly / zápas - Stade Tunisien
Ben Guerdane je o 25% lepší v tématu inkasované góly na zápas.
1 góly / zápas - Ben Guerdane · 1.25 góly / zápas - Stade Tunisien
Ben Guerdane skóruje v 100% zápasů (6 z 6 zápasů), zatímco Stade Tunisien udrží Clean sheet v 0% (0 z 4 zápasů).
Stade Tunisien skóruje v 100% zápasů (4 z 4 zápasů), zatímco Ben Guerdane udrží Clean sheet v 33% (2 z 6 zápasů).
Jak často skórují alespoň...
Jak často inkasují alespoň...
* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.
Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?
Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.
Gólové vzorce
BTTS a počet gólů
Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?
Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.
Celý zápas – porovnání týmů (Over)
Over / Under - Ben Guerdane
Over / Under - Stade Tunisien
1. poločas
2. poločas
Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?
Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.
Ben Guerdane je o 632% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).
1.83 body / zápas - Ben Guerdane · 0.25 body / zápas - Stade Tunisien
Před poločasem (1. poločas)
Po poločase (2. poločas)
Ben Guerdane — výsledky druhých poločasů
V poločase vede v 50% zápasů a vyhraje 67%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.
Obrana zůstává stabilní po celý zápas.
Stade Tunisien — výsledky druhých poločasů
Obrana zůstává stabilní po celý zápas.
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 1.60 | 2.40 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.8 | 1.0 |
| Inkasované góly / zápas | 0.6 | 0.4 |
| Průměr gólů v zápase | 1.4 | 1.4 |
| 1 gól | 80% | 100% |
| 2 góly | 40% | 20% |
| 3 góly | 20% | 20% |
| Čisté konto | 40% | 80% |
| Bez gólu | 40% | 0% |
| Rozdíl gólů | +1 | +3 |
| 1. poločas | 2. poločas | |
|---|---|---|
| Body na zápas | 0.25 | 2.50 |
| Vstřelené góly / zápas | 0.5 | 1.3 |
| Inkasované góly / zápas | 1.3 | 0.0 |
| Průměr gólů v zápase | 1.8 | 1.3 |
| 1 gól | 100% | 75% |
| 2 góly | 50% | 50% |
| 3 góly | 25% | 0% |
| Čisté konto | 0% | 100% |
| Bez gólu | 50% | 25% |
| Rozdíl gólů | -3 | +5 |
* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.
Góly podle minut— kdy padají góly?
Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.
Nejnebezpečnější minuty 16-30 (4 goals). Nejvíce inkasuje v 61-75 (2). Bilance pozdních gólů (76–90): +2 - v pozdních fázích vítězí.
Nejnebezpečnější minuty 76-90 (3 goals). Nejvíce inkasuje v 31-45 (5). Bilance pozdních gólů (76–90): +3 - v pozdních fázích vítězí.
* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.
Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?
Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.
Profil zápasu
Ben Guerdane
Stade Tunisien
* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.
Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?
Porovnání obou týmů s průměry ligy Ligue 1.
Týmy vs. liga
| Ben Guerdane | Liga | Stade Tunisien | |
|---|---|---|---|
| Průměr gólů v zápase | ▲ 2.83 | 2.00 | ▲ 3.00 |
| Skórovaly oba týmy | ▲ 67% | 45% | ▲ 100% |
| Min. 3 góly (Over 2,5) | ▲ 50% | 34% | ▲ 75% |
| Clean sheets | • 33% | 32% | ▼ 0% |
| Gól před poločasem | ▲ 83% | 64% | ▲ 100% |
| Gól po poločase | ▲ 100% | 68% | ▲ 75% |
^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.
Sestavy a události hráčů
Ověření hráči základní sestavy, náhradníci a zaznamenané události tohoto zápasu.
Domácí tým
Základní sestava
Náhradníci
Hostující tým
Základní sestava
Časová osa zápasu
Góly, karty a střídání seřazené chronologicky.
- Ben GuerdaneGólAmadou Diakité
Rozhodčí a trenéři
Otevřete jejich sezonní profily a porovnejte zápasové záznamy, góly a disciplinární trendy.
Vzájemné zápasy
Nedávná vzájemná utkání (2): Ben Guerdane 1 - 1 - 0 Stade Tunisien. Průměr gólů 0.50, oba týmy skórovaly v 0% zápasů.
FAQ
Jaký byl výsledek zápasu Ben Guerdane vs Stade Tunisien?
Zápas Ligue 1 skončil Ben Guerdane 1:0 Stade Tunisien. Na této stránce najdete kompletní statistiky, rozpis po poločasech a bilanci vzájemných zápasů.
Jaká je bilance vzájemných zápasů Ben Guerdane a Stade Tunisien?
V posledních 2 vzájemných zápasech Ben Guerdane vyhrál 1 utkání, Stade Tunisien vyhrál 0 a 1 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 0,50 gólu a oba týmy skórovaly v 0% z nich.
Co ukazují gólové statistiky před zápasem Ben Guerdane vs Stade Tunisien?
Ben Guerdane střílí v průměru 1,83 gólu na zápas a Stade Tunisien 1,75. Průměr ligy Ligue 1 činí 2,00 gólu; Over 2.5 se objevuje v 34% utkání. BTTS nastává v 67% zápasů týmu Ben Guerdane a v 100% zápasů týmu Stade Tunisien.
Jaká je aktuální forma týmů Ben Guerdane a Stade Tunisien?
V posledních pěti zápasech má Ben Guerdane 3 výher, 2 remíz a 0 porážek (2,20 bodu na zápas). Stade Tunisien má 2 výher, 1 remíz a 1 porážek (1,75 bodu na zápas).
Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Ben Guerdane vs Stade Tunisien?
Statistiky zápasu jsou zde veřejné; kompletní sázková analýza a doporučený tip jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.


