Kolumbie - Categoria Primera AEstadio Departamental LibertadData aktuální k 18. října 2026

Deportivo Pasto - Alianza Petrolera: statistiky zápasu

Odůvodnění:

Kompletní analýza a tip v aplikaci

Prohlédněte si sázkovou analýzu, tip, Value Bet a kompletní odůvodnění tohoto zápasu.

Zobrazit analýzu a tip

Deportivo Pasto vs Alianza Petrolera: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Deportivo Pasto hrají s Alianza Petrolera v soutěži Categoria Primera A (Kolumbie). Zápas je naplánován na 20. října 2026. Stadion: Estadio Departamental Libertad.

Aktuální forma

Deportivo Pasto: 2-2-1, 1,60 bodů na zápas. Alianza Petrolera: 2-1-2, 1,40 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Deportivo Pasto dává 1,15 a inkasuje 1,39 gólů na zápas. Alianza Petrolera dává 0,84 a inkasuje 1,66. Průměr ligy: 2,55 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Deportivo Pasto 48 %, Alianza Petrolera 53 %. Over 2.5: Deportivo Pasto 48 %, Alianza Petrolera 47 %. Liga: BTTS 55 %, Over 2.5 48 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Deportivo Pasto 1,28, Alianza Petrolera 1,22. Střely na zápas: Deportivo Pasto 11,9, Alianza Petrolera 11,7. Průměrné držení míče: Deportivo Pasto 53 %, Alianza Petrolera 45 %.

První a druhý poločas

Deportivo Pasto: vedení v poločase 24 %, góly ve druhém poločase 0,58. Alianza Petrolera: vedení v poločase 22 %, góly ve druhém poločase 0,41.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Deportivo Pasto 76-90+ (13) a u Alianza Petrolera 0-15 (6). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

Categoria Primera A: 2,55 gólů na zápas, BTTS 55 %, Over 2.5 48 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 3 předchozích vzájemných utkání: 0-2-1. Průměr gólů 2,33, BTTS 33 %.

Před zápasem

Kurzy 1X2

(2.00)
(3.30)
(3.62)

Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

Deportivo PastoAlianza Petrolera
1.15Vstřelené góly / zápas0.84
Deportivo PastoAlianza Petrolera
1.39Inkasované góly / zápas1.66
Deportivo PastoAlianza Petrolera
53%Průměrné držení míče45%
Deportivo PastoAlianza Petrolera
3.58Střely na branku / zápas3.22
Deportivo PastoAlianza Petrolera

Statistiky týmů— kdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

11.88Střely na zápas11.66
Deportivo PastoAlianza Petrolera
3.58Střely na branku3.22
Deportivo PastoAlianza Petrolera
9.7%Proměňování střel7.2%
Deportivo PastoAlianza Petrolera
53%Držení míče45%
Deportivo PastoAlianza Petrolera
1.28xG týmu1.22
Deportivo PastoAlianza Petrolera
1.32xG soupeře1.39
Deportivo PastoAlianza Petrolera

Kvalita střelby

Deportivo Pasto: VyváženýAlianza Petrolera: Vyvážený
Deportivo PastoAlianza Petrolera
Přesnost (střely na branku)30%28%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.110.10
Zakončení (góly na střelu na branku)0.320.26

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmu— kdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Deportivo Pasto je o 14% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.

1.6 body / zápas - Deportivo Pasto · 1.4 body / zápas - Alianza Petrolera

Deportivo Pasto
DWWLD
Rozdělení sezónních výsledků
36% W21% D42% L
Sezóna (V-R-P)
12-7-14
1.30 body / zápas · rozdíl gólů -8
Posledních 5 (V-R-P)
2-2-1
1.60 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
7-3-7
Posledních 5 doma
1-1-3
LLLWD
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 0.8Inkasované góly: 1.0xG: 1.27xG soupeře: 1.33BTTS: 20%Over 2.5: 40%
Alianza Petrolera
WLWLD
Rozdělení sezónních výsledků
19% W34% D47% L
Sezóna (V-R-P)
6-11-15
0.91 body / zápas · rozdíl gólů -26
Posledních 5 (V-R-P)
2-1-2
1.40 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
3-3-9
Posledních 5 venku
2-0-3
LLWWL
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.6Inkasované góly: 2.2xG: 1.58xG soupeře: 1.42BTTS: 100%Over 2.5: 100%

Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Deportivo Pasto je o 37% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

1.15 góly / zápas - Deportivo Pasto · 0.84 góly / zápas - Alianza Petrolera

Deportivo Pasto je o 19% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

1.39 góly / zápas - Deportivo Pasto · 1.66 góly / zápas - Alianza Petrolera

Gólový profil týmu Deportivo Pasto: velmi silná

Deportivo Pasto skóruje v 70% zápasů (23 z 33 zápasů), zatímco Alianza Petrolera udrží Clean sheet v 19% (6 z 32 zápasů).

Gólový profil týmu Alianza Petrolera: silná

Alianza Petrolera skóruje v 63% zápasů (20 z 32 zápasů), zatímco Deportivo Pasto udrží Clean sheet v 30% (10 z 33 zápasů).

38Vstřelené góly (sezóna)27
Deportivo PastoAlianza Petrolera
46Inkasované góly (sezóna)53
Deportivo PastoAlianza Petrolera
2.55Průměr gólů v zápase2.5
Deportivo PastoAlianza Petrolera
4Vstřelené góly (posledních 5)8
Deportivo PastoAlianza Petrolera
5Inkasované góly (posledních 5)11
Deportivo PastoAlianza Petrolera

Jak často skórují alespoň...

70%1 gól63%
Deportivo PastoAlianza Petrolera
36%2 góly19%
Deportivo PastoAlianza Petrolera
9%3 góly3%
Deportivo PastoAlianza Petrolera
0%4 góly0%
Deportivo PastoAlianza Petrolera

Jak často inkasují alespoň...

70%1 gól81%
Deportivo PastoAlianza Petrolera
48%2 góly44%
Deportivo PastoAlianza Petrolera
15%3 góly25%
Deportivo PastoAlianza Petrolera
6%4 góly9%
Deportivo PastoAlianza Petrolera

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

55%
Ligový průměr

Gólové vzorce

27%BTTS v poločase19%
Deportivo PastoAlianza Petrolera
3%BTTS v obou poločasech3%
Deportivo PastoAlianza Petrolera
24%Skórovali v obou poločasech13%
Deportivo PastoAlianza Petrolera

BTTS a počet gólů

42%Min. 3 góly a BTTS34%
Deportivo PastoAlianza Petrolera
6%Min. 3 góly bez BTTS13%
Deportivo PastoAlianza Petrolera
20%BTTS – posledních 5100%
Deportivo PastoAlianza Petrolera

Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

70%Min. 1 gól před poločasem69%
Deportivo PastoAlianza Petrolera
36%Min. 2 góly před poločasem41%
Deportivo PastoAlianza Petrolera
12%Min. 3 góly před poločasem13%
Deportivo PastoAlianza Petrolera

2. poločas

73%Min. 1 gól po poločase72%
Deportivo PastoAlianza Petrolera
27%Min. 2 góly po poločase38%
Deportivo PastoAlianza Petrolera
18%Min. 3 góly po poločase13%
Deportivo PastoAlianza Petrolera

Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Deportivo Pasto je o 14% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

1.21 body / zápas - Deportivo Pasto · 1.06 body / zápas - Alianza Petrolera

Deportivo Pasto — stav v poločase
24% vedou48% remizují27% prohrávají
Alianza Petrolera — stav v poločase
22% vedou41% remizují38% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

1.21Body na zápas (1. poločas)1.06
Deportivo PastoAlianza Petrolera
0.58Vstřelené góly (1. poločas)0.44
Deportivo PastoAlianza Petrolera
0.64Inkasované góly (1. poločas)0.81
Deportivo PastoAlianza Petrolera
1.21Průměr gólů (1. poločas)1.25
Deportivo PastoAlianza Petrolera
52%Čisté konto před poločasem50%
Deportivo PastoAlianza Petrolera
52%Bez gólu před poločasem63%
Deportivo PastoAlianza Petrolera

Po poločase (2. poločas)

1.15Body na zápas (2. poločas)0.84
Deportivo PastoAlianza Petrolera
0.58Vstřelené góly (2. poločas)0.41
Deportivo PastoAlianza Petrolera
0.76Inkasované góly (2. poločas)0.84
Deportivo PastoAlianza Petrolera
1.33Průměr gólů (2. poločas)1.25
Deportivo PastoAlianza Petrolera
48%Čisté konto po poločase44%
Deportivo PastoAlianza Petrolera
55%Bez gólu po poločase63%
Deportivo PastoAlianza Petrolera

Deportivo Pasto — výsledky druhých poločasů

24% W42% D33% L
40
Body v poločase
19
Góly v poločase
-2
Rozdíl gólů (1. poločas)
38
Body ve 2. poločase
-6
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.21
PPG před poločasem
Udržení vedení150%

V poločase vede v 24% zápasů a vyhraje 36%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.1

Po poločase inkasuje o 0.1 gólu více na zápas — defenziva ve druhém poločase slábne.

Alianza Petrolera — výsledky druhých poločasů

16% W38% D47% L
34
Body v poločase
14
Góly v poločase
-12
Rozdíl gólů (1. poločas)
27
Body ve 2. poločase
-14
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.06
PPG před poločasem
Udržení vedení86%

V poločase vede v 22% zápasů a vyhraje 19%. Vedení obvykle udrží až do konce.

Obrana po poločase+0.0

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Deportivo Pasto — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas0.802.00
Vstřelené góly / zápas0.20.6
Inkasované góly / zápas0.40.6
Průměr gólů v zápase0.61.2
1 gól20%80%
2 góly20%20%
3 góly20%20%
Čisté konto80%80%
Bez gólu80%40%
Rozdíl gólů-10
Poločas: 0% vedou - 80% remizují - 20% prohrávají
2. poločas: 60% výhry - 20% remizují - 20% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 20% - Celkem gólů v poločase: 1
Alianza Petrolera — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.001.40
Vstřelené góly / zápas0.61.0
Inkasované góly / zápas1.21.0
Průměr gólů v zápase1.82.0
1 gól80%80%
2 góly80%60%
3 góly20%40%
Čisté konto20%60%
Bez gólu60%20%
Rozdíl gólů-30
Poločas: 20% vedou - 40% remizují - 40% prohrávají
2. poločas: 40% výhry - 20% remizují - 40% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 40% - Celkem gólů v poločase: 3

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minut— kdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Deportivo Pasto
SkórovalInkasoval
5
4
0-15
8
9
16-30
6
8
31-45
5
5
46-60
1
13
61-75
13
7
76-90

Nejnebezpečnější minuty 76-90 (13 goals). Nejvíce inkasuje v 61-75 (13). Bilance pozdních gólů (76–90): +6 - v pozdních fázích vítězí.

Alianza Petrolera
SkórovalInkasoval
6
4
0-15
2
8
16-30
6
14
31-45
4
6
46-60
5
10
61-75
4
11
76-90

Nejnebezpečnější minuty 0-15 (6 goals). Nejvíce inkasuje v 31-45 (14). Bilance pozdních gólů (76–90): -7 - pozdní fáze jsou slabinou.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

2.52
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.4 : 1.1
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
99%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
51%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
-8%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
44%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
11%
Riziko 0:0
přibližně 1 z 9 zápasů
0-1
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Deportivo Pasto

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.04
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.20
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+2.8 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.13
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.07
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
76%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
134%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
+0.30
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
0.0
Pozdní góly
34% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 13% padá v úvodních 15 minutách.
34%

Alianza Petrolera

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.17
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.65
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+9.2 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
-0.38
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.27
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
81%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
110%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
+0.49
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
-0.0
Pozdní góly
15% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 22% padá v úvodních 15 minutách.
15%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy Categoria Primera A.

Týmy vs. liga

Deportivo PastoLigaAlianza Petrolera
Průměr gólů v zápase• 2.552.55• 2.50
Skórovaly oba týmy▼ 48%55%▼ 53%
Min. 3 góly (Over 2,5)• 48%48%• 47%
Clean sheets▲ 30%27%▼ 19%
Gól před poločasem▲ 70%67%▲ 69%
Gól po poločase▼ 73%78%▼ 72%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

2.55
Průměr gólů na zápas
55%
Skórovaly oba týmy
48%
Min. 3 góly (Over 2,5)
27%
Clean sheets
1.51
Domácí góly / zápas
1.04
Góly hostů / zápas
+45%
Výhoda domácího útoku
+31%
Výhoda domácí obrany
+20%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
67%
1 gól
35%
2 góly
11%
3 góly
2%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
78%
1 gól
40%
2 góly
15%
3 góly
5%
4 góly

Vzájemné zápasy

Nedávná vzájemná utkání (3): Deportivo Pasto 0 - 2 - 1 Alianza Petrolera. Průměr gólů 2.33, oba týmy skórovaly v 33% zápasů.

Alianza Petrolera
0 : 0
Deportivo Pasto
AD Pasto
3 : 3
Alianza Petrolera FC
Alianza Petrolera FC
1 : 0
AD Pasto

FAQ

Kdy hrají Deportivo Pasto a Alianza Petrolera?

Deportivo Pasto se utká s Alianza Petrolera dne 20. října 2026 v soutěži Categoria Primera A na stadionu Estadio Departamental Libertad. Přesný čas výkopu ve vašem časovém pásmu je uveden v horní části stránky zápasu.

Jaká je bilance vzájemných zápasů Deportivo Pasto a Alianza Petrolera?

V posledních 3 vzájemných zápasech Deportivo Pasto vyhrál 0 utkání, Alianza Petrolera vyhrál 1 a 2 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 2,33 gólu a oba týmy skórovaly v 33% z nich.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Deportivo Pasto vs Alianza Petrolera?

Deportivo Pasto střílí v průměru 1,15 gólu na zápas a Alianza Petrolera 0,84. Průměr ligy Categoria Primera A činí 2,55 gólu; Over 2.5 se objevuje v 48% utkání. BTTS nastává v 48% zápasů týmu Deportivo Pasto a v 53% zápasů týmu Alianza Petrolera.

Jaká je aktuální forma týmů Deportivo Pasto a Alianza Petrolera?

V posledních pěti zápasech má Deportivo Pasto 2 výher, 2 remíz a 1 porážek (1,60 bodu na zápas). Alianza Petrolera má 2 výher, 1 remíz a 2 porážek (1,40 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Deportivo Pasto vs Alianza Petrolera?

Statistiky zápasu jsou zde veřejné; kompletní sázková analýza a doporučený tip jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.