Skotsko - League TwoData aktuální k 15. října 2026

Dumbarton - Stirling Albion: statistiky zápasu

Odůvodnění:

Kompletní analýza a tip v aplikaci

Prohlédněte si sázkovou analýzu, tip, Value Bet a kompletní odůvodnění tohoto zápasu.

Zobrazit analýzu a tip

Dumbarton vs Stirling Albion: forma, góly a klíčové statistiky

O čem tento zápas je

Dumbarton hrají s Stirling Albion v soutěži League Two (Skotsko). Zápas je naplánován na 17. října 2026.

Aktuální forma

Dumbarton: 3-0-2, 1,80 bodů na zápas. Stirling Albion: 2-1-2, 1,40 bodů na zápas.

Gólové statistiky

Dumbarton dává 1,10 a inkasuje 1,70 gólů na zápas. Stirling Albion dává 1,30 a inkasuje 2,30. Průměr ligy: 3,46 gólů.

BTTS a Over/Under

BTTS: Dumbarton 50 %, Stirling Albion 50 %. Over 2.5: Dumbarton 70 %, Stirling Albion 60 %. Liga: BTTS 58 %, Over 2.5 66 %.

xG, střely a držení míče

xG na zápas: Dumbarton 1,09, Stirling Albion 1,17. Střely na zápas: Dumbarton 7,7, Stirling Albion 8,1. Průměrné držení míče: Dumbarton 47 %, Stirling Albion 52 %.

První a druhý poločas

Dumbarton: vedení v poločase 30 %, góly ve druhém poločase 0,70. Stirling Albion: vedení v poločase 10 %, góly ve druhém poločase 1,10.

Góly podle minut

Nejčastější historický interval skórování je u Dumbarton 61-75 (3) a u Stirling Albion 46-60 (5). Jde o rozložení minulých gólů, nikoli o předpověď minuty gólu.

Kontext ligy

League Two: 3,46 gólů na zápas, BTTS 58 %, Over 2.5 66 %.

Vzájemná bilance

Před tímto zápasem bylo k dispozici 5 předchozích vzájemných utkání: 1-2-2. Průměr gólů 2,80, BTTS 80 %.

Před zápasem

Kurzy 1X2

(2.26)
(3.65)
(2.68)

Předzápasový profil— co říkají sezónní čísla?

Jde o profil týmů založený na sezónních datech a formě. Statistiky průběhu zápasu se zobrazí až po jeho odehrání.

DumbartonStirling Albion
1.1Vstřelené góly / zápas1.3
DumbartonStirling Albion
1.7Inkasované góly / zápas2.3
DumbartonStirling Albion
47%Průměrné držení míče52%
DumbartonStirling Albion
3.5Střely na branku / zápas4.8
DumbartonStirling Albion

Statistiky týmů— kdo je efektivnější?

Porovnání útoku a obrany obou týmů v aktuální sezóně.

7.7Střely na zápas8.1
DumbartonStirling Albion
3.5Střely na branku4.8
DumbartonStirling Albion
14.3%Proměňování střel16%
DumbartonStirling Albion
47%Držení míče52%
DumbartonStirling Albion
1.09xG týmu1.17
DumbartonStirling Albion
1.53xG soupeře1.4
DumbartonStirling Albion

Kvalita střelby

Dumbarton: ProtiútokyStirling Albion: Efektivní zakončení
DumbartonStirling Albion
Přesnost (střely na branku)45%59%
Kvalita šancí (xG na střelu)0.140.14
Zakončení (góly na střelu na branku)0.310.27

xG na střelu kolem 0,08 obvykle znamená pokusy z dálky; 0,15+ obvykle znamená šance z vápna. Označení stylu vychází z držení míče, počtu střel a jejich proměňování.

* xG (očekávané góly) udává, kolik gólů by měl tým ze svých šancí vstřelit. Pokud je skutečný počet gólů vyšší než xG, je zakončení nadprůměrné; pokud nižší, šance zůstávají neproměněné.

Forma týmu— kdo je v lepší formě?

Posledních pět zápasů a sezónní bilance celkem i podle domácích a venkovních utkání.

Dumbarton je o 29% lepší v tématu forma za posledních 5 zápasů.

1.8 body / zápas - Dumbarton · 1.4 body / zápas - Stirling Albion

Dumbarton
WLWWL
Rozdělení sezónních výsledků
40% W0% D60% L
Sezóna (V-R-P)
4-0-6
1.20 body / zápas · rozdíl gólů -6
Posledních 5 (V-R-P)
3-0-2
1.80 body / zápas
Bilance doma (W-D-L)
4-0-1
Posledních 5 doma
4-0-1
WLWWW
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.8Inkasované góly: 1.4xG: 1.20xG soupeře: 1.62BTTS: 80%Over 2.5: 100%
Stirling Albion
LLDWW
Rozdělení sezónních výsledků
30% W20% D50% L
Sezóna (V-R-P)
3-2-5
1.10 body / zápas · rozdíl gólů -10
Posledních 5 (V-R-P)
2-1-2
1.40 body / zápas
Bilance venku (W-D-L)
1-0-4
Posledních 5 venku
1-0-4
LLLLW
Průměry za posledních 5 zápasů
Vstřelené góly: 1.4Inkasované góly: 2.2xG: 1.11xG soupeře: 1.40BTTS: 60%Over 2.5: 40%

Góly— jak oba týmy skórují a inkasují?

Kolik gólů oba týmy střílí a inkasují a jak často udrží Clean sheet nebo neskórují.

Stirling Albion je o 18% lepší v tématu vstřelené góly na zápas.

1.1 góly / zápas - Dumbarton · 1.3 góly / zápas - Stirling Albion

Dumbarton je o 35% lepší v tématu inkasované góly na zápas.

1.7 góly / zápas - Dumbarton · 2.3 góly / zápas - Stirling Albion

Gólový profil týmu Dumbarton: velmi silná

Dumbarton skóruje v 70% zápasů (7 z 10 zápasů), zatímco Stirling Albion udrží Clean sheet v 20% (2 z 10 zápasů).

Gólový profil týmu Stirling Albion: velmi silná

Stirling Albion skóruje v 70% zápasů (7 z 10 zápasů), zatímco Dumbarton udrží Clean sheet v 20% (2 z 10 zápasů).

11Vstřelené góly (sezóna)13
DumbartonStirling Albion
17Inkasované góly (sezóna)23
DumbartonStirling Albion
2.8Průměr gólů v zápase3.6
DumbartonStirling Albion
9Vstřelené góly (posledních 5)7
DumbartonStirling Albion
7Inkasované góly (posledních 5)11
DumbartonStirling Albion

Jak často skórují alespoň...

70%1 gól70%
DumbartonStirling Albion
30%2 góly50%
DumbartonStirling Albion
10%3 góly10%
DumbartonStirling Albion
0%4 góly0%
DumbartonStirling Albion

Jak často inkasují alespoň...

80%1 gól80%
DumbartonStirling Albion
60%2 góly60%
DumbartonStirling Albion
30%3 góly40%
DumbartonStirling Albion
0%4 góly20%
DumbartonStirling Albion

* Statistiky zahrnují domácí i venkovní zápasy obou týmů v aktuální sezoně.

Oba týmy skórovaly (BTTS)— jak často skórují oba týmy?

Jak často v zápasech obou týmů skórují oba celky ve srovnání s ligovým průměrem.

Gólové vzorce

10%BTTS v poločase10%
DumbartonStirling Albion
0%BTTS v obou poločasech0%
DumbartonStirling Albion
20%Skórovali v obou poločasech10%
DumbartonStirling Albion

BTTS a počet gólů

50%Min. 3 góly a BTTS40%
DumbartonStirling Albion
20%Min. 3 góly bez BTTS20%
DumbartonStirling Albion
80%BTTS – posledních 560%
DumbartonStirling Albion

Počet gólů (Over/Under)— jak často tyto zápasy překonají gólové hranice?

Jak často zápasy těchto týmů překonají gólové hranice v celém utkání i v jednotlivých poločasech.

1. poločas

80%Min. 1 gól před poločasem90%
DumbartonStirling Albion
30%Min. 2 góly před poločasem60%
DumbartonStirling Albion
10%Min. 3 góly před poločasem10%
DumbartonStirling Albion

2. poločas

100%Min. 1 gól po poločase90%
DumbartonStirling Albion
50%Min. 2 góly po poločase50%
DumbartonStirling Albion
10%Min. 3 góly po poločase20%
DumbartonStirling Albion

Poločasy zápasu— kdy týmy skórují častěji?

Jak týmy rozdělují výkon mezi první a druhý poločas: góly, body, čistá konta a stav v poločase.

Dumbarton je o 120% lepší v tématu forma v 1. poločase (body v poločase).

1.1 body / zápas - Dumbarton · 0.5 body / zápas - Stirling Albion

Dumbarton — stav v poločase
30% vedou20% remizují50% prohrávají
Stirling Albion — stav v poločase
10% vedou20% remizují70% prohrávají

Před poločasem (1. poločas)

1.1Body na zápas (1. poločas)0.5
DumbartonStirling Albion
0.4Vstřelené góly (1. poločas)0.2
DumbartonStirling Albion
0.8Inkasované góly (1. poločas)1.6
DumbartonStirling Albion
1.2Průměr gólů (1. poločas)1.8
DumbartonStirling Albion
50%Čisté konto před poločasem20%
DumbartonStirling Albion
60%Bez gólu před poločasem80%
DumbartonStirling Albion

Po poločase (2. poločas)

1.3Body na zápas (2. poločas)1.9
DumbartonStirling Albion
0.7Vstřelené góly (2. poločas)1.1
DumbartonStirling Albion
0.9Inkasované góly (2. poločas)0.7
DumbartonStirling Albion
1.6Průměr gólů (2. poločas)1.8
DumbartonStirling Albion
40%Čisté konto po poločase50%
DumbartonStirling Albion
50%Bez gólu po poločase40%
DumbartonStirling Albion

Dumbarton — výsledky druhých poločasů

40% W10% D50% L
11
Body v poločase
4
Góly v poločase
-4
Rozdíl gólů (1. poločas)
13
Body ve 2. poločase
-2
Rozdíl gólů (2. poločas)
1.10
PPG před poločasem
Udržení vedení133%

V poločase vede v 30% zápasů a vyhraje 40%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase+0.1

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Stirling Albion — výsledky druhých poločasů

60% W10% D30% L
5
Body v poločase
2
Góly v poločase
-14
Rozdíl gólů (1. poločas)
19
Body ve 2. poločase
+4
Rozdíl gólů (2. poločas)
0.50
PPG před poločasem
Udržení vedení300%

V poločase vede v 10% zápasů a vyhraje 30%. Vyhrává také zápasy bez poločasového vedení.

Obrana po poločase-0.9

Obrana zůstává stabilní po celý zápas.

Dumbarton — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas1.802.00
Vstřelené góly / zápas0.61.2
Inkasované góly / zápas0.60.8
Průměr gólů v zápase1.22.0
1 gól100%100%
2 góly20%80%
3 góly0%20%
Čisté konto60%60%
Bez gólu40%20%
Rozdíl gólů0+2
Poločas: 60% vedou - 0% remizují - 40% prohrávají
2. poločas: 60% výhry - 20% remizují - 20% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 0% - Celkem gólů v poločase: 3
Stirling Albion — posledních pět zápasů podle poločasů
1. poločas2. poločas
Body na zápas0.402.00
Vstřelené góly / zápas0.21.2
Inkasované góly / zápas1.60.6
Průměr gólů v zápase1.81.8
1 gól80%80%
2 góly40%40%
3 góly20%20%
Čisté konto20%60%
Bez gólu80%40%
Rozdíl gólů-7+3
Poločas: 0% vedou - 40% remizují - 60% prohrávají
2. poločas: 60% výhry - 20% remizují - 20% prohry
BTTS v poločase (posledních 5): 20% - Celkem gólů v poločase: 1

* Barvy v tabulkách zobrazují četnost událostí: zelená je běžná, žlutá střední a červená vzácná. Jde o četnost, nikoli hodnocení týmu.

Góly podle minut— kdy padají góly?

Fáze zápasu, ve kterých oba týmy nejčastěji skórují a inkasují.

Dumbarton
SkórovalInkasoval
1
2
0-15
1
4
16-30
2
2
31-45
2
4
46-60
3
3
61-75
2
2
76-90

Nejnebezpečnější minuty 61-75 (3 goals). Nejvíce inkasuje v 16-30 (4). Bilance pozdních gólů (76–90): 0.

Stirling Albion
SkórovalInkasoval
0
4
0-15
2
6
16-30
0
6
31-45
5
3
46-60
5
1
61-75
1
3
76-90

Nejnebezpečnější minuty 46-60 (5 goals). Nejvíce inkasuje v 16-30 (6). Bilance pozdních gólů (76–90): -2 - pozdní fáze jsou slabinou.

* Intervaly 31–45 a 76–90 zahrnují góly z nastavení.

Další týmové ukazatele— co ukazují xG, efektivita a forma?

Porovnání kvality šancí, výsledků a trendů podle odehraných zápasů v aktuální sezoně.

Profil zápasu

3.20
Odhad gólů
útok vs. obrana soupeře
1.7 : 1.5
Odhadované rozdělení gólů
domácí : hosté
92%
Tempo vs. liga
100 % = ligový průměr
50%
Skórovaly oba týmy (BTTS)
průměr z posledních sezon obou týmů
-13%
Derby efekt
Góly ve vzájemných zápasech vs. běžné zápasy
49%
Odhad BTTS
podle četnosti skórování obou týmů
9%
Riziko 0:0
přibližně 1 z 11 zápasů
2-3
Nejčastější rozmezí gólů
útok vs. obrana na obou stranách

Dumbarton

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.44
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.16
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+3.1 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+0.01
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.17
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
56%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
113%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
+0.60
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.3
Pozdní góly
18% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 9% padá v úvodních 15 minutách.
18%

Stirling Albion

Čistá bilance xG
Rozdíl mezi kvalitou vytvořených a soupeři povolených šancí na zápas.
-0.23
Výsledky ve srovnání s xG
Rozdíl mezi skutečnou gólovou bilancí a bilancí naznačenou xG.
-0.77
Body ve srovnání s herním výkonem
Porovnání získaných bodů s body vyplývajícími z gólové bilance týmu.
+3.7 b.
Efektivita zakončení
Proměňuje tým šance? Kladná hodnota znamená, že skóruje více, než naznačuje kvalita šancí.
+0.13
Defenzivní efektivita
Zachraňuje tým obrana nebo brankář? Kladná hodnota znamená, že inkasuje méně, než naznačují povolené šance.
-0.90
Útok vs. liga
Jak si tým vede ve skórování ve srovnání s ligovým průměrem pro tuto roli. 120 % znamená 20 % nad průměrem.
87%
Obrana vs. liga
Jak si tým vede v inkasování ve srovnání s ligovým průměrem. 80 % znamená o 20 % méně inkasovaných gólů.
117%
Trend formy
Porovnává body z posledních 5 zápasů s průměrem za celou sezonu.
+0.30
Silnější druhý poločas?
O kolik více gólů tým skóruje po poločase než před ním.
+0.9
Pozdní góly
8% gólů týmu padá mezi 76. a 90. minutou. Pro srovnání, 0% padá v úvodních 15 minutách.
8%

* Odhadovaný počet a rozdělení gólů, odhad BTTS, riziko 0:0 a gólové rozmezí se počítají z veřejných sezonních průměrů a četností obou týmů. Jde o statistický profil zápasu, nikoli o soukromou modelovou predikci nebo sázkový tip. Zbývající ukazatele popisují odehrané zápasy v sezoně.

Kontext ligy— jde o ligu s vysokým počtem gólů?

Porovnání obou týmů s průměry ligy League Two.

Týmy vs. liga

DumbartonLigaStirling Albion
Průměr gólů v zápase▼ 2.803.46▲ 3.60
Skórovaly oba týmy▼ 50%58%▼ 50%
Min. 3 góly (Over 2,5)▲ 70%66%▼ 60%
Clean sheets▼ 20%22%▼ 20%
Gól před poločasem▼ 80%84%▲ 90%
Gól po poločase▲ 100%86%▲ 90%

^ zelená = nad ligovým průměrem, ˇ červená = pod ligovým průměrem. Zobrazuje směr odchylky, nikoli hodnocení týmu.

3.46
Průměr gólů na zápas
58%
Skórovaly oba týmy
66%
Min. 3 góly (Over 2,5)
22%
Clean sheets
1.96
Domácí góly / zápas
1.50
Góly hostů / zápas
+31%
Výhoda domácího útoku
+23%
Výhoda domácí obrany
+28%
Celková výhoda domácího prostředí
Góly v 1. poločase (celá liga)
84%
1 gól
42%
2 góly
16%
3 góly
6%
4 góly
Góly ve 2. poločase (celá liga)
86%
1 gól
54%
2 góly
26%
3 góly
16%
4 góly

Vzájemné zápasy

Nedávná vzájemná utkání (5): Dumbarton 1 - 2 - 2 Stirling Albion. Průměr gólů 2.80, oba týmy skórovaly v 80% zápasů.

FAQ

Kdy hrají Dumbarton a Stirling Albion?

Dumbarton se utká s Stirling Albion dne 17. října 2026 v soutěži League Two. Přesný čas výkopu ve vašem časovém pásmu je uveden v horní části stránky zápasu.

Jaká je bilance vzájemných zápasů Dumbarton a Stirling Albion?

V posledních 5 vzájemných zápasech Dumbarton vyhrál 1 utkání, Stirling Albion vyhrál 2 a 2 skončilo remízou. V těchto zápasech padalo průměrně 2,80 gólu a oba týmy skórovaly v 80% z nich.

Co ukazují gólové statistiky před zápasem Dumbarton vs Stirling Albion?

Dumbarton střílí v průměru 1,10 gólu na zápas a Stirling Albion 1,30. Průměr ligy League Two činí 3,46 gólu; Over 2.5 se objevuje v 66% utkání. BTTS nastává v 50% zápasů týmu Dumbarton a v 50% zápasů týmu Stirling Albion.

Jaká je aktuální forma týmů Dumbarton a Stirling Albion?

V posledních pěti zápasech má Dumbarton 3 výher, 0 remíz a 2 porážek (1,80 bodu na zápas). Stirling Albion má 2 výher, 1 remíz a 2 porážek (1,40 bodu na zápas).

Kde najdu tip a kompletní analýzu zápasu Dumbarton vs Stirling Albion?

Tato stránka vysvětluje statistický kontext: formu, bilanci vzájemných zápasů, góly, BTTS a Over/Under. Sázkový tip, Value Bet a kompletní zdůvodnění jsou dostupné v aplikaci NoFluffPicks.